לוקחת עניינים לידיים-סקסמימועוףהחול

מלאכית16

New member
למה נראה לך ../images/Emo110.gif

שלוציוס זיהה את סיריוס בתור כלב
איפה עוד הוא יכל לראות אותו בתור כלב חוץ מב...

S.Riddle

New member
למה נראה לך שלא? ../images/Emo3.gif ../images/Emo58.gifון

למיטב זכרוני, זה מה שקרה בספר... אני אוהבת את דרך החשיבה שלך...

מלאכית16

New member
תודה../images/Emo9.gif../images/Emo110.gif

מוחות גדולים חושבים בדומה. גם מוחות חולניים.

Gizmo14

New member
סקרוטים פוצי תחת../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo28.gif

על הארי או בתוכו
לירוןןןןןןןן
את מאמינה שקראתי הכל ובכלל לא הייתי מופתעת
זה רק אומר שאני מכירה אותך נורא נורא טוב
פעם הייתי המומה מהדברים האלה
וניסית לספור את הנקודות שגנית נתנה לך
לי יצא 1, מה איתך

ffiendd

New member
הממ../images/Emo13.gif../images/Emo54.gif

אני לויכולה להיות מקורית וחדשנית כי אף אחד חוץ מדראקו לועושה לי את זה^_^ יאאאמממממ... צריך לפרט
הוא...כאזה...שקסי
אבל הייתי מוכנה עם היפוגריף[רק בתיאוריה, אני לוכזו
]...האמ, כי, התיאור בספר מאוד מפתה
האמ, הסוסים של מאדאם מקסים והאגריד, כי הוא טיפל הבם יפה כ"כ וחימם אותם בחורף
הייתי מוכנה...לאכול דג או לחילופין ללכת מכות עם פיל[כדי שתבינו עד כמה אני שונאאאת דגים
] כדי לשכב עם דראקו

שניש

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo56.gif

הארי ולוני
האר ולוני
איך לא חשבתי על זה
*רצה לכתוב פיק*

travlling light

New member
יאפ! מי אמר אני ולא קיבל?!

ובכן. אמנם הודעה קצרה, אך ממצה ביותר! טעם במיטה- ראוי לשבח. 304 נקודות. אנא הביני שמכיוון שכבר הזכירו לפנייך את חלקם אאלץ לקפח אותך בחלק מהנקודות, אבל תפוצי בהתאם. היפוגריף, מה?!... נחמד מאוד... נחמד מאוד אינדיד! כן... 296 נקודות. אבל הסוסים!!! הסוסים!!! גם סביר מאוד שזה באמת קרה,כן. וגם - יש עדר שלם שלהם!!! *מי אמר אורגיה המונית, מי?!* בקיצור, 304 נקודות. בשביל לעשות את זה עם דראקו (דבר שכולנו בסתר ליבנו שואפים אליו!) את מוכנה לשלם מחיר הממ..מעניין... אבל כבר היו מחירים מזעזעים יותר. (הדיסק של המורדים בריפיט, למשל, או המחיר בהודעה של אס.רידל) לכן 309 נקודות. וגם אני שונאת דגים- 55 נקודות הזדהות. הצטרפו בהמוניכם! גם אתה יכול!

ffiendd

New member
טוב../images/Emo13.gif../images/Emo54.gif

לאור מספר הנקודות המועט בקשר לשאלה השלישית, אני מוסיפה עוד לתשובה:
הייתי מוכנה לטבול את רגלי בדלי קרח, כבולה באזיקים וקשורה לכיסא, במשך חמש שעות, כשברקע מתנגנים שירי המורדים[וכל מי שמכיר אותי טוב יודע שיש לי בוניטהפוביה
]. בנוסף, אני מוכנה לקפוץ ממגדל האסטרונומיה רק עם תחתונים, ולעשות סטרפטיז באמצע נשף כלשהו.
השתפרתי

ffiendd

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifהאמ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo54.gif

שופטת, בהודעה למעלה את אמורה להוסיף נקודות
לתשומת ליבך
נקודווווותתתת
מאיע רוצה נ-קודותתתת

travlling light

New member
קשה להאמין, אך גם לשופט יש חיים...

נוט!!! כן כן, השתפרת... ההקרבה שלך ראויה לציון. עוד 432 נקודות על הנכונות להתפשט בנשף. כמו כן על עצם שנאה למורדים כל חבר פורום מקבל 505 נקודות על חשבון הבית! הכל טוב עכשיו?

ffiendd

New member
הילה../images/Emo6.gif../images/Emo54.gif

את משעשעת
לא כל ההודעות בשרשור הזה מופנות אלייך

ffiendd

New member
אופס../images/Emo12.gif../images/Emo54.gif

לא ב-א-מת קראתי את הניקוד. יש לי בעיה עם מספרים
פחח, אני עושה בושות לעצמי

mk a o

New member
טוב........./images/Emo58.gif

1. עכשיו לזה יש תשובה מסובכת..... אתם מבינים? אני מעדיפה בשלישיה..... אני דארקו וסירוס באזקבן... למה? א. כי בשלישיה עם שני אנשים שהם קרובי משפחה.... זה הכי הכי!!!!! ב. כי שניהם פשוט כל כך .....גררררר......שקסיים!!!!!! 2. זוגות.... טרלוני והרמיוני...... למה? תחשבו על זה.... למה לדעתכם הרמיוני עזבה את גילוי עתידות????? כי היא לא יכלה לסבול את העובדה שהיא בחדר אחד עם טרלוני בלי....... אמברידג' והארי... תחשבו על זה..... הם כל כך מתאימים! הרי לכולם ברור שאמברידג' סאדיסטית נכון???????? ולכולם ברור שהארי מזוכיסט נכון??? איך שהוא כל הזמן מסתבך בדברים שגורמים לו כאב...... תדמיינו את זה! הארי ודולורס בחדר החשוך שלה..... הוא רושם משפטים מלוכלכים עם העט המיוחדת....... קראב וגויל...... בשלישיה עם פרופסור גרבלי פלנק הרי האישה מורה לטיפול ביצורי קסם..... ומי יותר יצור מקראב וגויל????? 3. הייתי מוכנה להיות השפחה של וולדי....(שפחה לא מבחינת כמו גמדון בית אלא...) בשביל לזכות בליה סוער אחד עם דארקו וסירוס!!!!!

mk a o

New member
ושכחתי!!!!!!

בתשובה הראשונה....... סירוס לא במצב אנושי!!!!!!! במצב כלב/אנושי לסרוגין....... (*שיעול* מי אמר זואופילית??*שיעול*)

travlling light

New member
מא ק או! (חיבוק) ניקוד! (ספויילר)

בלי הרבה הקדמות- השלישיה- מושלם! המיקום-אפלולי,טחוב- אהבתי! קרובי משפחה- גרררר.. קרובי המשפחה הספציפיים האלה-גרררגגגרררגרררר ! 505 על הזיווג, 307 על אזקאבאן! שקסי! הארי ודולורס- נכון בהחלט. הגיוני. סאדו מאזו אמיתי, כאב... על התיאור עם העט (חחחחחחחח) 609 נקודות. והשלישיה עם היצורים- השימוש הכי טוב שראיתי עד כה לקראב וגויל ולזקנה המקומטת. פ ר פ ק ט, וגם לא אוזכר עד עכשיו. אכן, יצורים. *זה נחשב גם כזואופיליה? תוהה* עוד 614 נקודות. לגבי סעיף שלוש- התמורה שאת מבקשת אכן ראויה להקרבה גדולה ומחיר כבד. אבל מאידך, ממתי להיות השפחה של וולדי זה מחיר?! זאת זכות! את, מיסי, מנסה להרוויח מכל הכיוונים! הממ...מאוד ערמומי! 503 נקודות. וכמובן,נקודות בונוס על קליעה לטעם של השופט העליון- 200 נקודות. כן,אהוביי. גם אתם יכולים!!! תוציאו את זה, אנחנו אוהבים אתכם...

mk a o

New member
2738 נקודות ../images/Emo24.gif

אבל שכחת את ההערה שלי על צורתו של סירוס.....

The tooth Fairy

New member
תורי *נדחפת ../images/Emo176.gif

דראקו דראקו דראקו!!! *מזילה ריר על המקלדת *רצה במעגלים ערומה עם התמונה של דראקו מוצמדת לישבן (למישהו צריך להסביר? כי הוא שקסי *שרה- מאצ'ו מאצ'ו מן....
)
הזוג הפרוע...סקרוט פוץ תחת(או כמו שאני אוהבת פוץ סקרוט תחת-כי התחת שלו סקרוט
) ודראקו!! זה כל כך מושלם!!! שניהם אפלים(האגריד לא יודע מה הם הפוצים או מאיפה הם..אין להם עבר אאווו)שניהם חמים(במקרה של הסקרוט-שורפים) ושניהם עוקצניים(אני לא חושבת שצריך להסביר
)
הייתי מוכנה לצאת לפגישה רומנטית עם סקרוט (ולבדוק לו את העוקץ...
) רק כדי לעשות דברים שובבים עם דראקו.

למעלה