לוקחת עניינים לידיים-סקסמימועוףהחול

מלאכית16

New member
אני לא רגישה..../images/Emo110.gif

אני פשוט שונאת שפוסלים משהו שלי עוד לפני שרואים אותו.
בעיקרון זה נמצא בינתיים רק במקום אחד- הראש שלי. אני וגנית נכתוב את זה. ואז תוכלי לקרוא, רק, כמובן, אם זה יראה לך טוב מספיק.

TwelveEyes

New member
לא פסלתי כלום.

בסה"כ צחקתי שזה פאסה לכתוב פיקים כאלה.. אפשר לחשוב מה אמרתי..

HaMsTeR

New member
מה רע בלהיות חברה של הארי?../images/Emo118.gif

הארי
אממ... אם יהיה את הטופיק הזה עוד שנה, אני אענה עליו.

Minerva

New member
../images/Emo6.gif

קודמכל אני לא מבינה מה אני עושה בפורום הזה... יש כאן כל כך הרבה ספויילרים לא מסומנים...
טוב... אז...
1
אני נורא מצטערת. איך באפשרותי לצמצם לדמות אחרת. סנייפ- כי... הו, יש שרשורים שלמים על זה. עדיף שאני לא אתחיל עם זה.
לופין- פשוט כי הוא מושלם.
2
יש לי כמה ישנים... האגריד ומקגונגל (שאגב, הולכת וממשיכה להיות אחת הדמויות האהובות עלי ביותר
) פליטיק ומדאם מקסים. היא יכולה להרים אותו. אני מוצאת את זה משעשע קשות.
הרמיוני ורון. פשוט כי זה מתבקש. והארי וג'יני בסופו של דבר.
3
הייתי נותנת הרבה... ולו רק בשביל שלופין יהיה אמיתי.

Minerva

New member
HEY!

מקבלים נקודות על משיכה לגברים עם שיער ארוך?! אז אני אודיע על זה.
יש גם את ביל וויזלי... הו...
יאמממ. שיער ג'ינג'י ארוך... ניב של איזו חיה מסתורית... מגפיים... פלר החוצפנית הזאת!

travlling light

New member
נקודות לאבי!

אביגייל! טוף לשמוע את דעותייך בעניין! קבלי מראש תעודת הוקרה על תרומתך לשרשור (כמו שמחלקים בבי"ס על תרומה חברתית...:) . אל דאגה קנאים וקנאיות- גם אתם תקבלו! ועכשיו לדיון עצמו- הנקודה הכי טובה, היא כמובן, ביל וויזלי השווה. למרות הג'ינג'יות, אין שום ספק בסקס אפיל שנשפך ממנו ובעובדה שכולנו היינו מתות (וגם מתים, אני משערת)שבסופו של דבר נהיה עם מישהו כמו ביל. כלומר, כל הרוע והאפלוליות זה טוב ויפה, אבל... ביל! (או שני אחיו התאומים, אהמ אהמ) תעשה (תעשו ) לי ילד!!! 300 נקודות מהוגנות אך מרגשות על ביל וויזלי...

De-Panther

New member
../images/Emo58.gif למעלה!!../images/Emo12.gif|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

ואני מתפלא שאביגיל שמה ספויילר בלי לרשום בכותרת

NY152-NightLine

New member
גמני אנסה ../images/Emo124.gif

1
וולדי. זה לא רק עניין של כוח ופופולריות, כי אז הייתי בוחרת בדמבוס, יש פה אלמנט של רוע -עוצמה וחשיבות זה טוווב, אבל רוע שקסי? -יש בונוס טוב יותר מזה? 2
א-האגריד ונוויל- הייתי חייבת להתחיל עם קיטש לפני שאני עוברת לחולניות. ב-מירטל המייללת עם פילץ'- ככה היא תוכל להסב את האומללות והקיטורים שלה לזמיממת תוכניות זדוניות נגד חופש התלמידים. ואני יודעת שהסקס יהיה בעייה, אבל אולי ניתן לפתור את זה בקסם? אהה רגע... הוא לא יודע לעשות כאלה והיא לא יכולה להחזיק שרביט. כמה חבל ג-סנייפ ו-ווינקי- כי הוא צריך מישי נאמנה [ותלותית וניג'סית, אוי *אהמ*] שתטפל בו אם לא תהיה לו את הילה. 3
המטרה שלי היא התאומים השווים גרג ופורג' וכדי להשיג את זה אני אקריב מספר דברים: אוסף הטלכרדים שלי, מנורת העב"מ שלי [זה זה עם הסיבים המסתובבים הזוהרים בצבעים] ואני גם....... אפילו....... אהיה מדריכה בקייטנת ערוץ הילדים- זה דבר חדש שהמצאתי במיוחד כדי שיהיה לי מה להקריב, בקייטנה הזאת צופים עם הילדים בשלל פרקים שלל קטנטנות וכל מיני סדרות של האחיות אולסון, עוזרים לילדים לצבוע פוקימונים ומשחקים איתם ב"ילד, אח ובייבלייד" (נחשו מי המדריכה זוכה להיות? כן.. הבייבלייד).

מלאכית16

New member
תמיד יהיה לו את הילה.../images/Emo110.gif

נקודה. אין פה ויכוח. גם אם אני אמות קודם (למרות ששיניו נחיה לנצח), אני אחזור אליו בתור רוח. ואמ..זו כבר מערכת יחסים חולנית

travlling light

New member
גם הדס משתתפת!! ייפי!! נקודות להדס.

הו הדס! נפלא שהצטרפת אלינו... וכמוך מוזמנים לעשות כולם! וולדי כבחירה?! המממ... בחירה טובה אך ברורה, מרכזית. אישית הייתי הולכת עליו בגיל 16, כטום, אולי. אך הנימוק "רוע שקסי" מצדיק אתהבחירה, גם אם היא קצת ברורה... 205 נק'! הזוגות- מכולם, כמובן, בולטים מירטל ופילץ'. זה הדבר האמיתי, יקיריי. חולני, קינקי, מקורי, דוחה אך מושך! מ ע ו ל ה! במיטה לא צריך קסמים, צריך מיומנות... מירטל למדה הרבה בשרותים שלה, צופה בילדי שנה שביעית שאין להם מקומות אחרים להתייחד... נחמד ביותר, מעניק אופטימיות גם לזוועתיים שבינינו. 490 נק'! ועכשיו, יש לי בעיה עם סעיף 3. את מוכנה להקריב מעל ומעבר ליכולתו של בן אנוש לסבול- מה ששווה המון נקודות, ויש לך טעם טוב בבנים, גם כן שווה ניקוד. מאידך, פרד וג'ורג' האלילים הם שלי ורק שלי, ועסוקים בלעשות לי ילד ולעשות אותי מאושרת, ואת מהווה איום... המממ... אכן בעיה של ניקוד. נתפשר על 500 נק', למרות שטכנית על הקייטנה מגיע לך כפול ויותר. אבל מה לעשות, אלה החיים!!! בואו בהמוניכם, לסטות עימי. בונוס לבן הראשון שמשמיע דעתו בפומבי!!!

travlling light

New member
טוףחמודים שלי, כבר 3 בלילה...

אפילו א נ י, כן א נ י, צריכה ללכת לישון באיזשהו שלב... אבל בואו ותגיבו- מבטיחה לחזור מייד ולהמשיך להעניק נקודות לכל מי שהן יגיעו לו!!! *כן,פרד, כן ג'ורג', אני באה למיטה!* מצרפת לסיום את התרגום לשיר הסלאשים הגדול ביותר, אותו תרגמתי מזמן. כן, השיר שמופיע בטאגליינס. זה תרגום חופשי מ א ו ד ולא מזהיר, אבל הוא כלכך מתאים בשרשור הזה שלא התאפקתי.הו התוכן, התוכן!!! משהו להעסיק אתכם כשאני ישנה :) הסלאש הפוטרי הזה/ מינרווה מק-טאבי תרגום: ג.מ אני סוטה! קרא לי סוטה! כך, קרא לי סוטה! כן, קרא לי סוטה! אך אנל'א אוהב את הסלאש הפוטרי הזה האם תרצה קצת פוטר-סלאש? אני לא אוהב זאת, קרא לי סוטה אך אנל'א קורא את הסלאש הפוטרי הזה האם תרצה קצת דראקו/רון? אני לא רוצה קצת דראקו/ רון. תחזיר אותם אל הארון. אני לא אוהב זאת, קרא לי סוטה אבל אנל'א אוהב את הסלאש הפוטרי הזה האם תרצה קצת לופין/בלק? רמוס ערום את חברו מלקק? אני לא רוצה קצת לופין/בלק. אני חושב שאני במקום אחנק. אני לא רוצה קצת דראקו/רון. תחזיר אותם אל הארון. אנל'א אוהב את הסלאש הפוטרי הזה אני לא אוהב זאת,קרא לי סוטה. אולי תרצה לקרוא קטע בו שיימוס מככב? לצפות בצורות שאת דין הוא אוהב? לא שיימוס/דין. די עם המין. לא לופין/בלק. לא רוצה להחנק. לא אקרא את דראקו/רון. תחזיר אותם אל הארון. אנל'א אקרא את הסלאש הפוטרי הזה אני לא אוהב זאת, קרא לי סוטה. האם תרצה? האם תוכל? הארי/ סנייפ? קרא זאת! קרא זאת! אל תקיש "אסקייפ"! אנל'א רוצה, לא אוכל, הארי/סנייפ. אולי תאהב זאת, זה טוב, זה חמוד, אולי תאהב את פרסי/ווד. אנל'א רוצה, לא אוכל, לעיין בפרסי/ווד. ולא בהארי/סנייפ! לא חושב שזה חמוד. אנל'א אוהב את שיימוס/דין. אנל'א אוהב זאת, די למין. אנל'א אוהב את לופין/בלק. לא רוצה את רמוס מלקק. אנל'א אוהב את דראקו/רון. תחזיר אותם אל הארון. אנל'א אוהב את הסלאש הפוטרי הזה אני לא אוהב זאת, קרא לי סוטה. נסה את ג'יימס! את ג'יימס! את ג'יימס! את ג'יימס! האם תרצה, תוכל, את לוציוס/ג'יימס? לא לוציוס/ג'יימס! לא פרסי/ווד! לא הארי/סנייפ! סוטה! ברור? לא רוצה, לא אוכל, קצת שיימוס/דין. לא רוצה, לא אוכל, זה מגונה לקרוא על מין. אני לא אקרא על לופין/בלק. חושב שזה יגרום לי להחנק. אני לא אקרא על דראקו/רון. תחזיר אותם אל הארון. אני לא אקרא את הסלאש הפוטרי הזה אני לא אוהב זאת, קרא לי סוטה. תגיד! מה עם ג'ורג' על פרד? או פרד על ג'ורג'? תרצה, תוכל, קצת פרד וג'ורג'? אני לא רוצה, לא יכול, שום פרד וג'ורג'. האם תקרא קצת "משחקים", "משחקים" של תאומים? לא אקרא שום "משחקים", "משחקים" של תאומים. לא ג'ורג' ופרד. לא לוציוס/ג'יימס. לא הארי /סנייפ. לא פרסי/ווד. אני לא אוהב את זה, סוטה. זה לא חמוד. לא לופין/בלק. לא שיימוס שעם דין מככב. לא להחנק. לא לקבל התקף לב. לא אקרא על דראקו/רון. תחזיר אותם כבר חזרה לארון! אז אתה לא אוהב את הסלאש הפוטרי הזה? אני לא אוהב אותו, קרא לי סוטה. סנייפ ולופין ב"קלחת הרותחת"? אנל'א רוצה אותם ב"קלחת הרותחת"! אז הארי/דראקו במקלחת? אני לא יכול לצפות בהם במקלחת. או בסנייפ ובלופין ב"קלחת הרותחת". אנל'א אקרא שום "משחקים", "משחקים" של תאומים. אנל'א אקרא על לוציוס/ג'יימס. בחיי, אתם סוטים. לא פרד וג'ורג'! לא פרסי/ווד! לא הארי/ סנייפ! זה לא חמוד!! אני לא אוהב כששיימוס עם דין מככב. אני לא אוהב לחטוף התקף לב. אני לא אקרא על לופין/ בלק. אני לא אוהב את רמוס מלקק. אני לא אוהב שדראקו לרון מכניס. כל זה פשוט לא מעמיד לי ת'שפיץ! [*הדובר מתמוטט כאן לחלוטין*] אנל'א אוהב את הסלאש הפוטרי הזה אני לא אוהב זאת,קרא לי סוטה. אתה לא אוהב את זה, ממלמל אתה לריק. נסה זאת! נסה זאת! זה באמת לא מזיק. נסה זאת- ואולי זה יחזיק. סוטה! אם רק תלך לשלום, אני אנסה זאת. עשה לי את היום. [* כאן מביט בצורה מאוד מאוד עצבנית*] [* ק ו ר א ....*] סוטה! אני אוהב את הסלאש הפוטרי הזה! באמת, אוהב את זה, קרא לי סוטה! תביא את הארי/ דראקו במקלחת. וסנייפ ולופין אוכלים בתח.. ואקרא על "משחקים", "משחקים" של תאומים עם פרד וג'ורג'. ולוציוס /ג'יימס. מה פתאום סוטים? והארי/סנייפ. ופרסי/ ווד. הסלאש הזה מ א ו ד חמוד! אז אקרא את הקטע בו שיימוס מככב. אני רוצה לראות איך את דין הוא אוהב. אני רוצה לקרוא על לופין/בלק עם רמוס הערום שנוהג ללקק. ובמיוחד אקרא על דראקו, לרון מכניס כל הזוגות מעמידים לי ת'שפיץ! אני אכן אוהב את הסלאש הפוטרי הזה! תודה לך! תודה לך, פורום 160!

ScooBy

New member
ואווי... זה באמת מאגניב!

1. עם מי עם לא סדריק... למה? כי הוא חתיך הורס שכולם רוצים ואם אני ישיג אותו זה יהיה פשוט ניצחון על כולם! או עם סיריוס, חתיך הורס שבורח מכל העולם... ענק! 2. הארי וצ'ו- הייתי מורידה נקודות אבל פשוט אין מה להוריד... רון והרמיוני- אם הניקוד הכי גבוה היה 10 אז הם קיבלו 20 רק כי הפכים נמשכים.... ג'יני ודראקו- הוא חתיך היא חמודה, מה צריך יותר מזה?! 10 נקודות! 3. אמ... הייתי מוכנה להפוך לשדון בית בעצמי בשביל להשיג לילה אחד עם סדריק....

travlling light

New member
המממ, יקירתי...נקודות תקניות!

ראשית כל, אנא ממך- יש רק שופט נקודות אחד בשרשור הזה! אררררגגגג!!! שנית- סדריק, את אומרת. ובכן, סדריק זה אכן תשובה סבירה ביותר, במיוחד בהתחשב בעובדה שכדי להשיג אותו תצטרכי לחפור קצת... אם את מבינה לאן אני חותרת... כן, 207 נקודות על המאמץ הגופני. על הנכונות להפוך לגמדון בית אני מחלקת עוד 207 נקודות, ועל העובדה שאת בכלל רוצה את סדריק- טוב, קחי אותו. אין לו דרישה כאן. (כאן=אצלי).

S.Riddle

New member
אוו *-* טיפה ../images/Emo58.gif

1) אין ספק שאו עם סיריוס או עם רמוס *-* האמת היא, שיש לי העדפה עם שניהם ביחד
כי שניים זה תמיד יותר טוב מאחד ~_^ (מה שאני מתכוונת הוא, שהם יעשו את זה, אני פשוט אהיה שם ואצלם
) אה, וגם עם לוציוס מאלפוי, כי אחרי הכל אני הבת של הלורד האפל ולכן מגיע לי כל מה שאני רוצה, ואני רוצה חתיכת ישבן בלונדיני! (דראקו כבר תפוס ע"י הארי, אז אני אתפשר על האבא שלו). וחוצמיזה, יש לו הרבה יותר נסיון מדראקו'וש. אני תוהה אם אבא ירשה לי להשתמש באימפריאוס כדי לגרום ללוצי ל--ארר, ^_^ 2) *חושבת על משהו מלבד הארי\דראקו, רמוס\סיריוס* המממ..... אוו, אוו! הארי ולונה!!!! הם *כל כך* מתאימים! הם שניהם רואים סוסים מוזרים, שומעים קולות מעבר לוילונות ומעריצים את גריפינדור! (מה לעזאזל היא בכלל עושה ברייבנקלו??). חוצמיזה, הם שניהם צוציקים כאלה
אני רק מקווה שהכובע של לונה לא יאכל את הארי בטעות x: וגם וגם...המממ....לוציוס\סיריוס, או יותר נכון "מה שקרה אחרי שלוציוס גילה את סיריוס כשהוא ליווה את הארי לרכבת, תפס אותו, וקשר אותו בשלשלאות לקיר שלו?" לשניהם יש משהו במשותף: לשניהם יש (ותהיה) הכרות טובה עם אזקבאן
אוי ווי.. הממ, חשבתי גם על משולש של פרד\אמברידג'\ג'ורג'. אחרי הקטע עם הביצה, אמברידג' חשה שהיא איבדה משהו מחייה... את גרד ופורג'
וכמובן ששניהם מאוהבים בה עד מעל הראש
הם הביאו לה חבילה של הגלולות הקאה המגניבות האלה במתנה כשהיא אמרה שיש לה כאב ראש ^^ 3) אני מוכנה לרקוד ערומה ברחבי המדשאות של הוגוורטס ביום גשום וסגרירי עם רק הכובע של דובי על ראשי הקט כדי להיות עם סיריוס\לופין,שניהם ביחד
*_* אני מוכנה ללמוד מתמטיקה (the horror!) למשך שנתיים שלמות- כל יום רק מתמטיקה, כל השבוע, במשך שנתיים (*צווחת באימה*) כדי שהסלאשים הנפלאים של ריזן יהפכו לאמת *-* (במיוחד אלא של סיריוס\רמוס פוסט-הספר השביעי ;;) אני מוכנה לגדל בחדר 30 Blast-ended skrawts (לא זוכרת את השם שלהם אפילו ^^;) כדי לחזות בפלאי טום רידל קושר את הארי למיטה ואומר לו "You've been a bad boy, *potty*" ואז- *דראקו נכנס במבט כעוס* That's my nickname for him! ואז הם יתחילו להז--ארר, להתווכח, כמובן, על הארי (או בתוכו, אני לא עד כדי כך בררנית, באמת). בד"כ אני יותר סוטה, אבל... אני גמורה, 3 שעות מתמטיקה מ-7:30... ליל"ט ^^

travlling light

New member
לירון!!וולקאם!נ ק ו ד ו ת ..(ספוילר

איך היה עם קסם? לאמשנה- קודם כל לירון, כל הכבוד. לקחת את השאלות ברצינות (כמו שצריך) ורואים את התשוקה מלבלבת בין השורות, הו כן.... הטעם שלך בבנים והשאיפות שלך ראויים לקבל פרס מיוחד: סיריוס, רמוס, ולוציוס...383 נקודות! ועל השימוש המיוחד בקרושיאטוס- נפלא! נהדר ממש! עוד 377 נקודות! לגבי הזוגות- הארי ולונה! הו, נהדר!! החננה מצא את החננה, מין מצא את מינו! אכן- תמוה, סליזי ומתאים בלי שום ספק. 567 נקודות! לוציוסיריוס זה זיווג שולת בהחלת וגם ביססת אותו היטב. עכשיו ברור לכולנו למה ב א מ ת סיריוס יצא לתחנה! הגיוני מאוד. נכון בלי ספק +שלשלאות. כן. 670 נקודות. לגבי אמברידג' ופרד וג'ורג'י שלי- אותו כנ"ל. הגיוני, סקסי, סליזי,גועלי, מושלם. 400 נקודות לפרד, 400 לג'ורג', 0 לאומברידג' אבל 300 ללירון ששיתפה אותה! ההקרבה שלך מדהימה, קורעת לבבות, מצחיקה, מקורית ואחלה באופן כללי. 159 נקודות הזדהות על עצם לימודי המתמטיקה שלך, ועוד 495 על כל השאר! כן חברי פורום- אני רוצה לשמוע גם אתכם!!

S.Riddle

New member
הוריי! ^_^ ../images/Emo58.gifי טיפה

ויש עוד D< *הארי\הדוויג- כן כן, אני יודעת שזה לעוס, אבל יש לי ביסוסים! שניהם חננות לבנוניות (אני גם אחת, זה בסדר ^^). עם שום חברים בעולם (למרות שתמיד תהיתי מה הולך בין הדוויג, לארול -.-) ונטייה להתעופף לכל מיני מקומות משונים
*אם בשרשראות עסקינו- כמובן שאין כמו משפחת וויזלי המורחבת\פילץ'! אחרי שאמברידג' אישרה את החוק_ההוא_גבי שימוש בשלשלאות, פילץ' יוכל להתעלל בכל דורות הוויזלים שעשו לו את המוות במשך השנים D< ואז הוא יוכל to spank them..... *חיוך זדוני במיוחד* *מקגונגל\אמברידג'- סאדו-מאזו (במיוחד סאדו במחינתה של מקגי) מובטח
*לורדמורט\דאמבי- כי הרי ברור שהם רק *נלחמים* כדי לשחרר את כל ה-Unrequited sexual-tension שיש בינהם....
*תלמידים-מדממים-מהאף\תלמידים-מקיאים- פרד וגורג' החליקו קצת ויאגרה לתוך גלולות הדימום\הקאה, וזאת התוצאה
אוף נגמר לי >_< אשוב אח"כ עם עוד רעיונות מזעזעים

travlling light

New member
היפ היפ הוריי ../images/Emo13.gifמןהסתם נק',ספויילר

לירון חומט! כן, מי שיש לו את זה תמיד חוזר לעוד... ספנקינג וויט' זה וויזליז+פילץ'- טוב, מאחר ש כ ל הוויזלים משתתפים, יש שרשראות, זה מבוסס היטב וכמובן פילץ', הרי לך 777 נק'. דווקא בהדוויג וארול אני תמיד חשדתי, ועם הארי בתמונה זה משולש רומנטי נוגע ללב- 228 נק'. מקגונגי ודולורס- בוודאי ובוודאי! אך כבר הוזכר כאן... 116 נק'. כנ"ל לורדמורט ו"דמבלידור" (*מבטא צרפתי*)- 98 נק' כי כבר הוזכר, וגם זה כל כך שקוף ודורש שיהיו ביחד. אבל הקונספירציה לגבי הממתקים שהוויזלים מחלקים והחומרים ש ב א מ ת יש שם בפנים! גאוני! חדשני! ממש מעורר חשק לדמם מהאף קצת בעצמי, עכשיו כשהזכרת את זה... 643 נק'!!! מזעזעים?! וול את יודעת לאן לבוא, כאן תתקבלי בברכה. מפגש הפורום הבא: כולם יוצאים מחדריהם הפרטיים באברבנאל ונפגשים באודיטוריום לשחק בינגו!!! מי בא?

למעלה