לוקחת עניינים לידיים-סקסמימועוףהחול

travlling light

New member
לוקחת עניינים לידיים-סקסמימועוףהחול

כתבתי הודעה חמודה, מצחיקה ש נ מ ח ק ה. אההההההה!!! כן. בכל מקרה, לאחר יום שבו היה מלא פורומינו הקט בחצאי שרשורים קצרצרים, בצדק או שלא בצדק (כדי להוריד הודעה עם ספויילר ב כ ו ת ר ת-בכותרת!- גאד! ואני חשבתי שכבר ראיתי את הגרוע ביותר מבחינת ספליור. אבל לללללאאא, תמיד יהיו אנשים שיוכיחו שאפשר לרדת נמוך יותר!!) הגיע הזמן לעשות משהו מעניין. משהו כיפי. משהו שיחזיר לפורום את אווירת הזימה האפלולית שנוטפת ממנו לעיתים... I know you want to! ובכן חברי פורום מפתים שלי, על הפרק עומדים שלושה נושאים חשובים והרי גורל. אין אדם בלי דעה! כולם משתפים זא"ז! 1. אם יכלתם לעשות את זה עם אחת מהדמויות, במי הייתם בוחרים? ולמה?? עכשיו, בבקשה מכם, היו מקוריים! נועזים!! חדשניים!!! תשובה לא טובה: "עם הארי, כי הוא חמוד". תשובה טובה: "האגריד, כי יש לי חולשה לשיעור יתר" או "ניק כמעט בלי ראש. אפשר לעשות איתו דברים... הממ.. בלתי שגרתיים...איף יו נואו וואט איי מין..." יש גם נקודות,אז אנא עשו כמיטב יכולתכם. ככל שהדמות יותר נידחת, ביזארית או תמוהה, יותר טוב! אבל תסבירו... 2.התאימו את הדמויות למי שנועד להן באמת! צרו זוגות מושלמים מהדמויות בספרים... זוגות מקוריים...זוגות שמשלימים אחד את השני. תגזימו! תתפרעו!! שוב, יש ניקוד- "הארי וצ'ו": קיבלתם מקסימום חצי נקודה (ויש האומרים:יורידו לכם נקודות...). אבל "נוויל ופלר דלאקר"; זה כבר שיפור משמעותי. מלווה בהסבר הגיוני ( כמו "שניהם בלונדיניים וכשנוויל נכשל בדברים הוא עושה את אותן עוויות פרצוף שפלר עושה כשהיא אוכלת אוכל אנגלי"- כן,דמיון חולני, אני יודעת), הנקודות יעלו פלאים. כמובן שאין שום הגבלה על סלאשים, חיות ושאר ירקות ("גזר זה יותר רון או יותר הרמיוני?") . לכו על זה. 3. מה הייתי מוכן לעשות כדי להיות עם...- בשיתוף דמויות מהספרים ומהפורום כאחד! שתפו אותנו: מה הייתם מוכנים לעשות, איזה מחיר נורא ועינויים הייתם סובלים בשביל להיות עם אהובי ליבכם??כמובן, אותם כללים... דוגמא כושלת: "אני מוכן לאכול תרד כדי ללוות את נוויל במדרגות".(תרד זה טעים!) דוגמא עתירת נקודות: ""אני מוכנה להחליף את גמדון הבית החדש של לוצסיוס לשבועיים תמורת צפייה והשתתפות ברביעייה סוערת עם ג'ורג', פרד וברית (כי היא קטינה!)". יותר סליזי, יותר סלאשי, יותר קינקי- יותר שווה! עם ספויילרים או בלי, עם סלאשים או בלי- צאו לדרך, אנד מיי דמבלי בי ווית' יו!! נ.ב- כל הדוגמאות, כמובן, הן חסרות כל קשר לסטיות הכותבת (המגעילות בפני עצמן)או למציאות כפי שהיתה שואפת שתהייה... אלה לא הסטיות האמיתיות שלי. זה כמובן, הרבה יותר גרוע...מוהאהאהאה!

adishane

New member
...............

1. עם עין הזעם מודי! גם צריך לפרט? טוב אז העין שלו.....תבינו לבד
2. לופין עם פרופסור טרלוני כי שניהם מוזרים אבל לופין מזור בצורה טובה 3. הייתי אוכלת את הסוכריות בכל הטעמים של שחכתי את השם שלו כדי ללכת לטיול עם לופין בירח מלא... זהו..

adishane

New member
תיקון

שאלה 3. לא כתבתי באיזה טעם הסוכריות אז בטעם קקי

travlling light

New member
המממ...לופין אישיוז...

לופין וטרילוני, הא..?! דווקא שילוב טוב... מיוחד, סוטה מעט, מגעיל במידה מתקבלת על הדעת... טוף מאוד! 298 נקודות בגלל שאני יכולה לדמיין את המשקפיים הגדולות שלה נוצצות ואת שניהם בשני מקומות אקזוטיים להפליא: מתחת לערבה המפליקה ובחדר של טרילוני עם הפופים והכריות...
וכן, גם לכם יש מה לומר! גם אתם מסוגלים! פור קריינג אאוט לאוד, לא גדלתם כאן עם אורן?!

ketty the sheep

New member
לאאאאאא

לא לופין עם פרופסור טרלוני. לא לא לא. זה פשוט... לא הולך ביחד. טרלוני היא כזאת.. גרר בא לי להרביץ לה

ketty the sheep

New member
אה! יש לי

אני וטרלוני בלילה סוער של סאדו מזוכיזם..
זוג? הארי ודובי. נכון כשג'יי קיי אמרה שהארי נרדם בספריה ואז דובי העיר אותו בבוקר? (ספר רביעי
) אז זה לא נכון, היו הרבה דברים שהתרחשו לפני. ובגלל זה הארי כמעט אחר למשימה השניה.

travlling light

New member
חייו הקשים של שופט הנקודות :))

ובכן. ניקוד ניחומים למי ששאיפתה היא פרופ' טרילוני... (לא תקף לספר החמישי! אבל לא בא לי להכניס ספויילר אז אני אעצור עכשיו) סאדו? עם טרילוני? במה היא תכה אותך? בצרור עלי תה? אבל לעומת זאת 209 נקודות לפחות על ההסבר הנכון, המוצדק וההגיוני לחלוטין של אירועי הספרייה שלפני המשימה השנייה. רואים שזה ללא ספק אכן התרחש! כה לחי!

שניש

New member
זימה רצית../images/Emo35.gif זימה תקבלי../images/Emo123.gif../images/Emo56.gif

ובכן....דמות שהייתי רוצה לעשות את זה (תמיד תהיתי- מה זה "זה"
)איתה- סיריוס- כי הפנטזיה שלי זה לשכב עם מישהו כשהוא קשור באזיקים ובמקרה הזה זה ייתען, זה אפשרי (כל עוד אנחנו כאן שרייייים
) זוג לא שגרתי- וול....האם אני היחידה שחושבת שבין פילץ' וגברת נוריס יש רומן מטורף
ומחשבה קטנה שעלתה במוחי- האם מישהו חשב אי פעם- חוץ מהעובדה שדמבלדור הוא טוב לב, מושלם...בלה בלה בלה..למה הוא נתן ללופין עבודה
לפי דעתי, הוא טיפל מאוד טוב ב"גירינדילו" שלו ..איף יו נואו ווט איי מין
(מוח חולני) מה הייתי מוכנה לעשות כדי להיות עם אהוב ליבי
חביתה
שיגיד תודה וישתוק.

TwelveEyes

New member
../images/Emo58.gif למי שמת...

"סיריוס- כי הפנטזיה שלי זה לשכב עם מישהו כשהוא קשור באזיקים ובמקרה הזה זה ייתען, זה אפשרי (כל עוד אנחנו כאן שרייייים)" *שיעול*נקרופילית!*שיעול*

travlling light

New member
:) נקודות הזדהות...

לגבי סיריוס והאזיקים- קבלי 127 נקודות הזדהות :) אבל הנקודה האמיתית והשווה שהעלית היא דמבלי ולופין. טיפל מאוד טוב בגרינדילו! חחחחחח (שלא נפסק עגד רגע זה)...343 נקודות לפחות! אני יודעת שיש לכם את זה... שתפו אותי!

TwelveEyes

New member
הו! ../images/Emo58.gif למי שמת, דמויות חדשות

ובעצם, לכל הספר
1) אני רוצה את טונקס! עכשיו! מייד! למה? כי היא פשוט כ"כ, *כ"כ* הטיפוס שלי!! חוץ מזה שזה חתיכת קינקי לעשות את זה עם מישהי שבעצם יכולה לשנות את עצמה באמצע.. המממ, רק תחשבו על האפשרויות שזה פותח
מי צריך לפתות את דראקו הקשה להשגה הזה כשהחברה שלי יכולה לשנות את עצמה אליו? ^___^ חוץ מזה שאני מוכנה לחתום לכם שהיא א) ביסקסואלית ו-ב) פתוחה לרעיונות... if you catch my drift
2)
דאמבלדור\דובי, ולו בגלל פטיש הגרביים המשותף שלהם.
דאדלי\הארי, כי אם אתם חושבים שהכינוי Big D דבק בו רק בגלל שהוא שמן, ושה-D הוא פשוט האות הראשונה בשמו.... אתם מאוד תמימים!!
לופין\הארי, כאילו שלא ברור שהם ייתנחמו אחד בזרועות השני
או לופין\סנייפ, על אותו משקל
לונה\הרמיוני, ולו רק בשביל לראות איך הן משגעות אחת לשנייה את השכל
אמברידג'\הקנטאורים. כאילו שלא ברור שהם סחבו אותה ליער למטרות, הממ, נלוזות
לוציוס\מולציבר\מקנייר\אייברי. נהיה קצת בודד באזקאבאן בלילות, אתם יודעים..
נוויל\בלאטריקס. מי אמר שהוא לא בקטע של סאדו-מאזו עם נשים מבוגרות?
3) בשביל לילה סוער של גלגולי גרביים עם דמבלדור, אני מוכנה לשמוע על ריפיט את האלבום החדש של המורדים 666 פעמים רצוף!

travlling light

New member
וואו! thats ahat im talking about

זהו זה!!! אלה תשובות!!! ראשית כל, טונקס זה פשוט מושלם.זה כ"כ נכון! ואפילו לא חשבתי על זה קודם...פרפקט! 1000 נקודות. שנית- טוב מאוד שחשבת על כל הזוגות! הנימוקים מצטיינים. 200 נקודות כפול 7 זוגות (פסלתי את לונה/הרמיוני, אפשר להתאמץ יותר) זה... אההה... 1400 נקודות! והמחיר שאת מוכנה לשלם הוא כל כך כבד (אלוהים, אי אפשר אפילו לדמיין את העינוי!!)- עו 777 נקודות. כרגע את מובילה בלי ספק, אבל היי אתם! אתם יכולים להביס את זה! תוציאו הכל, כאן מקשיבים לכם... ח"ח רשמי, אייז!

מלאכית16

New member
אחחחחח../images/Emo70.gif סטיות...התחום שלי..../images/Emo3.gif

1. עם סנייפ. למה ציפתם
(בסעיף הזה אני לא יכולה להיות מקורית
) ולמה אני נמשכת אל הבחור המושלם הזה
המיסתוריות שבו מושכת אותי אליו, העובדה שהעבר והעתיד שלו כל כך מעורפלים..איייי אני לא יודעת איך להסביר את זה...הכוח שהוא משדר..השיער השחוווור הארוך (משיכה לשיער ארוךךך...סטיה מספר אחת..או שמא סטיה מספר 534
) הברוטליות, הרוע..ענן המיסתורי סביבו...
לויכולה להסביר... אבל אני בטוה שהוא טוב במיטהה...
2. זוגות...אחחחח...זו המומחיות שלי...תשאלו את דניאלללה
האגריד ופליטיק- כי הגודל לא קובע
אבל בעיקר הארי וסנייפ וקצת לופין וסיריוס מהצד. אתם יודעים איך שסנייפ מתנהג להארי, איך שהארי שונא את סנייפ..השנאה הזו מובילה רק למקום אחד- סקס פרווווע, ומערכת יחסים מתוסבכת מאוווד (ע"ע סלאש הארי-סנייפ שאני כותבת)..וכמובן שהזוג הנ"ל לא מצליח לנווט את הרגשות שלהם, או להבין אותם, הם מרגישים את הדחף לבגוד אחד בשני..עם לופין וסיריוס...ושוב, מה שמדליק זו השנאה מול החברות הטובה והאהבה...אחחח..אני ומוחי החולני..
ואני חייבת לדחוף עוד זוג לקטגוריה הזו- מקונגל ודמבי
הם פשוט...פשוט..יש יותר מידי רמיזות לקטעים רומנטיים ביניהם...הם כל הזמן תקועים אחד בתחת של השני (בשני המובנים
) ואמ...מי שאמר שלא מערבבים בין עסקים לתענוגות פשוטטטט טועה
הם הזוג המושלם (אחרי הארי וסנייפ
) כל כך טובים...כל כך דומייים...אוף...אני והסטיות שלי.. הזוג השלישי הוא לוצי-סנייפ...לוצי "הבקיא בחומר" (בכל המובנים
) מדריך את סנייפי פו איך להיות אוכל מוות טוב..ואיך להיות טוב בעוד מקום
יש להם הרבה במשותף..רוע וסקסיות...*מזילה ריר* טוב, אני בהחלט מתחילה להפחיד את עצמי. יש לי עוד כמה זוגות מפחידים..אבל אני אשאיר קצת לדימיון שלי ושלכם.
3.אני מוכנה להיות השפחה של דמבי לשבוע...או יותר גרוע, לשרת את אמבריגד' לחודש,או להיות חברה של הארי לשנה (
) בכדי לצאת (וכן, אני מתכוונת בצורה קבועה לחלוטין) עם סנייפ, לוציוס, טום רידל ודראקו. ולתשובה על השאלה שלכם- כן, ביחד
חולני מצידי.
טוב, הפחדתי קצת את עצמי. אני אשתוק עכשיו.

travlling light

New member
נוטי פוינטס... (שובבות!)

ובכן!! תודה להילה שחלקה גם היא איתנו את כל האמת על נפשה האפלה! הלוואי וכולם כמוך הילה! עכשיו. אמנם יש לי בעיה עם עניין המקוריות- כאילו, סנייפ? ממך?! כמה מפתיע.. מצד שני ,הודעתך, הילה היקרה, מראה לנו את מה שבאמת סקסי- רוע, רוע ,הצד האפל, אוכלי מוות, רוע,כוחניות, סודיות, ו...כבר אמרתי? רוע! ררררר.... לכן, למרות חוסר מסויים במקוריות (שאסור לתת לו להמשך פן ידרדר כל השרשור הנפלא הזה), אנחנו יודעים שאת כנה עם הפורום-זה מי שאת באמת באמת רוצה. כמו כן נקודות הזדהות- סנייפ הוא אכן אחד הסקסיים ביותר מכל הסיבות שהזכרת וגם רבות נוספות. 241 נקודות עליו. ועוד 74 על כך שגם לך יש משיכה לשיער ארוך!! הזוגות- מקגונגל ודמבי הם אכן דוגמא מצויינת ל"סקס בין קולגות" והעובדה שהצלחת להוסיף רמיזות למעשי סדום רק מעלה את ערך הזוג! 409 נקודות עליהם!! לוציוס/ סנייפ הם הקצנה מבורכת של כל האיוול-סקס-אפיל, ועצם המחשבה על כל הקדרות המבעבעות במרתף של סנייפ או לחילופין על אחוזת מאלפוי (אפשר על המיטה של דראקו!!!) כלוקיישנים אפשריים עושה גם אותם לתשובה מצויינת. כן, עוד 441 נקודות! את מוכנה להקריב המון,אין שום ספק,אבל מצד שני את דורשת פרס גדול- את כל ארבעתם ביחד, מה שמאזן את העניינים... לכן רק 200 נקודות (את תקבלי את כל ארבעתם, מה את צריכה נקודות?! :)... כל הכבוד הילה!! *אל תדאגו- אמנם זרמתי עם הקטע האפלולי, אבל אני מוכנה לזרום גם עם הקטע ש ל כ ם!- תביאו לנו את הגוד סטאף...*

מלאכית16

New member
לא אהבתי את ההתעלמות../images/Emo110.gif

הברורה מהרביעיה שלי...*נעלבת* מה, סנייפ-הארי-סיריוס-לופין זו לא מערכת יחסים ששווה משהו... ומה עם האגריד ופליטיק
*נעלבת עוד יותר* זה הזוג *כמע הכי חולני שאני ודניאלה העלנו במוחינו... יש כמובן את פרד, ג'ורג' ופרסי..מה לא מסתדר יותר טוב משני אחים שובבים ואחר חולה סדר
*מזילה ריר* ובל נשכח את דובי ודמבלדור שיכולים להנות הרבה אחד עם השני...הרי דמבדלדור לא סתם "העסיק" את דובי בהוגוורטס..הייתה לו מטרה
ואם אנחנו כבר בזוגות חולניים יש לנו את וולדמורט ודמבלדור..שניהם ידועים כשני הקוסמים הכי חזקים עלי אדמות..אני בטוחה שבמיטה זה ישתלב מצויין...הרבה כוחניות ורוע מול טוב...סקס מעולה... ויש את נוויל ולוקהרט- שלמות מול תמימות..אני בטוחה שיש משהו אחד שלוקהרט יודע ללמד בצורה מעולה
ושנוויל צריך ללמוד...
אני כבר בשוונג החולני אז אני אוסיף את הרמיוני וטרלוני, אחת מזלזלת בשניה...וטרלוני כבר תראה להרמיוני שהיא טובה..ולא רק בגילוי עתידות
כמובן שיש את הזוזג הניצחי דראקוש ולוציוס- אבא מלמד את הבן. והם עוד עושים את זה מתחת לאף של אימא. לוציוס יכול ללמד את דראקוש המון...להעביר לו את הרוע שלו, את החלקלקות, את הערמומיות ואת הניסיון במיטה... ותראי, אני גם יכולה לפברק הרבה זוגות חולניים עוד יותר מאלו...אבל הגבתי להודעה לפני שקראתי את התגובות של האחרים, ולכן כתבתי את מה שאני באמת חושבת...אבל יש הרבה זוגות באמת חולניים שדימיוני יכול להמציא (ע"ע הסלאש הגדול מכולם שלי ושל דניאלה..שחבל שהתבזבז...ועכשיו אני מחפשת בן/בת זוג לכתוב אותו מחדש...)

למעלה