לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1841618,416 עוקבים אודות עסקים

פורום הארי פוטר - הספר

ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר -הספר, עם כניסתכם הורידו את הנעליים ומוזמנים אתם להתשלב כאן בשיחות. כל אחד מאיתנו קיווה פעם לקבל את המכתב מהוגוורטס או לבלות על שפת האגם יחד לצד תלמידי אחד הבתים או לחילופין לשבת במועדון גריפנדור. ובכן- כאן תוכלו למצוא אנשים בדיוק כמוכם. אבל לפני הכניסה מומלץ לקרוא את תקנון הפורום!

בברכות חמות וחתו"צים רבים  ההנהלה - 
ספיר (פיקסית נצחית)
אור (OKDeSign)

כל המעוניין בחברתינו/עצותינו/חפירותינו מוזמן להשתמש ב"מסר למנהלים"

אודות הפורום הארי פוטר - הספר

ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר -הספר, עם כניסתכם הורידו את הנעליים ומוזמנים אתם להתשלב כאן בשיחות. כל אחד מאיתנו קיווה פעם לקבל את המכתב מהוגוורטס או לבלות על שפת האגם יחד לצד תלמידי אחד הבתים או לחילופין לשבת במועדון גריפנדור. ובכן- כאן תוכלו למצוא אנשים בדיוק כמוכם. אבל לפני הכניסה מומלץ לקרוא את תקנון הפורום!

בברכות חמות וחתו"צים רבים  ההנהלה - 
ספיר (פיקסית נצחית)
אור (OKDeSign)

כל המעוניין בחברתינו/עצותינו/חפירותינו מוזמן להשתמש ב"מסר למנהלים"
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר הספר, נא לקרוא את תקנון הפורום לפני השימוש :)

המשך >>

לצפיה ב-'לוקחת עניינים לידיים-סקסמימועוףהחול'
לוקחת עניינים לידיים-סקסמימועוףהחול
<< ההודעה הנוכחית
01/07/2003 | 23:42
177
23
כתבתי הודעה חמודה, מצחיקה ש נ מ ח ק ה. אההההההה!!!

כן.

בכל מקרה, לאחר יום שבו היה מלא פורומינו הקט בחצאי שרשורים קצרצרים, בצדק או שלא בצדק (כדי להוריד הודעה עם ספויילר ב כ ו ת ר ת-בכותרת!- גאד! ואני חשבתי שכבר ראיתי את הגרוע ביותר מבחינת ספליור. אבל לללללאאא, תמיד יהיו אנשים שיוכיחו שאפשר לרדת נמוך יותר!!)
הגיע הזמן לעשות משהו מעניין. משהו כיפי.
משהו שיחזיר לפורום את אווירת הזימה האפלולית שנוטפת ממנו לעיתים...
I know you want to!

ובכן חברי פורום מפתים שלי, על הפרק עומדים שלושה נושאים חשובים והרי גורל. אין אדם בלי דעה! כולם משתפים זא"ז!

1. אם יכלתם לעשות את זה עם אחת מהדמויות, במי הייתם בוחרים? ולמה??
עכשיו, בבקשה מכם, היו מקוריים! נועזים!! חדשניים!!! תשובה לא טובה:
"עם הארי, כי הוא חמוד". תשובה טובה: "האגריד, כי יש לי חולשה לשיעור יתר" או "ניק כמעט בלי ראש. אפשר לעשות איתו דברים... הממ.. בלתי שגרתיים...איף יו נואו וואט איי מין..."
יש גם נקודות,אז אנא עשו כמיטב יכולתכם. ככל שהדמות יותר נידחת, ביזארית או תמוהה, יותר טוב! אבל תסבירו...

2.התאימו את הדמויות למי שנועד להן באמת!
צרו זוגות מושלמים מהדמויות בספרים... זוגות מקוריים...זוגות שמשלימים אחד את השני. תגזימו! תתפרעו!!
שוב, יש ניקוד- "הארי וצ'ו": קיבלתם מקסימום חצי נקודה (ויש האומרים:יורידו לכם נקודות...). אבל "נוויל ופלר דלאקר"; זה כבר שיפור משמעותי. מלווה בהסבר הגיוני ( כמו "שניהם בלונדיניים וכשנוויל נכשל בדברים הוא עושה את אותן עוויות פרצוף שפלר עושה כשהיא אוכלת אוכל אנגלי"- כן,דמיון חולני, אני יודעת), הנקודות יעלו פלאים.
כמובן שאין שום הגבלה על סלאשים, חיות ושאר ירקות ("גזר זה יותר רון או יותר הרמיוני?") . לכו על זה.

3. מה הייתי מוכן לעשות כדי להיות עם...- בשיתוף דמויות מהספרים ומהפורום כאחד!
שתפו אותנו: מה הייתם מוכנים לעשות, איזה מחיר נורא ועינויים הייתם סובלים בשביל להיות עם אהובי ליבכם??כמובן, אותם כללים...

דוגמא כושלת: "אני מוכן לאכול תרד כדי ללוות את נוויל במדרגות".(תרד זה טעים!)
דוגמא עתירת נקודות: ""אני מוכנה להחליף את גמדון הבית החדש של לוצסיוס לשבועיים תמורת צפייה והשתתפות ברביעייה סוערת עם ג'ורג', פרד וברית (כי היא קטינה!)".

יותר סליזי, יותר סלאשי, יותר קינקי- יותר שווה!

עם ספויילרים או בלי, עם סלאשים או בלי-
צאו לדרך, אנד מיי דמבלי בי ווית' יו!!

נ.ב- כל הדוגמאות, כמובן, הן חסרות כל קשר לסטיות הכותבת (המגעילות בפני עצמן)או למציאות כפי שהיתה שואפת שתהייה...
אלה לא הסטיות  
האמיתיות שלי. זה כמובן, הרבה יותר גרוע...מוהאהאהאה!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'...............'
...............
01/07/2003 | 23:50
9
3
1. עם עין הזעם מודי!
גם צריך לפרט? טוב אז העין שלו.....תבינו לבד
2. לופין עם פרופסור טרלוני כי שניהם מוזרים אבל לופין מזור בצורה טובה
3. הייתי אוכלת את הסוכריות בכל הטעמים של שחכתי את השם שלו כדי ללכת לטיול עם לופין בירח מלא...
זהו..
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תיקון'
תיקון
01/07/2003 | 23:51
2
2
שאלה 3. לא כתבתי באיזה טעם הסוכריות אז בטעם קקי
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'המממ...לופין אישיוז...'
המממ...לופין אישיוז...
02/07/2003 | 00:11
1
3
לופין וטרילוני, הא..?! דווקא שילוב טוב... מיוחד, סוטה מעט, מגעיל במידה מתקבלת על הדעת...
טוף מאוד!
298 נקודות בגלל שאני יכולה לדמיין את המשקפיים הגדולות שלה נוצצות ואת שניהם בשני מקומות אקזוטיים להפליא: מתחת לערבה המפליקה ובחדר של טרילוני עם הפופים והכריות...

וכן, גם לכם יש מה לומר! גם אתם מסוגלים! פור קריינג אאוט לאוד, לא גדלתם כאן עם אורן?!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'*נקרעת*'
*נקרעת*
02/07/2003 | 01:23
2
מחת לוומפינג ווילוו!! LOL!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'לאאאאאא'
לאאאאאא
02/07/2003 | 00:13
5
3
לא לופין עם פרופסור טרלוני. לא לא לא. זה פשוט... לא הולך ביחד.

טרלוני היא כזאת.. גרר בא לי להרביץ לה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אה! יש לי'
אה! יש לי
02/07/2003 | 00:19
4
1
אני וטרלוני בלילה סוער של סאדו מזוכיזם..

זוג? הארי ודובי.

נכון כשג'יי קיי אמרה שהארי נרדם בספריה ואז דובי העיר אותו בבוקר? (ספר רביעי ) אז זה לא נכון, היו הרבה דברים שהתרחשו לפני. ובגלל זה הארי כמעט אחר למשימה השניה.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חייו הקשים של שופט הנקודות :))'
חייו הקשים של שופט הנקודות :))
02/07/2003 | 00:31
3
2
ובכן. ניקוד ניחומים למי ששאיפתה היא פרופ' טרילוני... (לא תקף לספר החמישי! אבל לא בא לי להכניס ספויילר אז אני אעצור עכשיו)

סאדו? עם טרילוני? במה היא תכה אותך? בצרור עלי תה?

אבל לעומת זאת 209 נקודות לפחות על ההסבר הנכון, המוצדק וההגיוני לחלוטין של אירועי הספרייה שלפני המשימה השנייה.
רואים שזה ללא ספק אכן התרחש!

כה לחי!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מי אמר שהיא תהיה זאת שתכה אותי '
מי אמר שהיא תהיה זאת שתכה אותי
02/07/2003 | 00:45
2
2
לצפיה ב-' הכתובת שלך'
הכתובת שלך
02/07/2003 | 16:59
1
1
הכתובת שלך תופסת משמעות חדשה... השפלה....
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
02/07/2003 | 17:29
לצפיה ב-'זימה רצית זימה תקבלי'
זימה רצית זימה תקבלי
01/07/2003 | 23:54
3
3
ובכן....דמות שהייתי רוצה לעשות את זה (תמיד תהיתי- מה זה "זה" )איתה-

סיריוס- כי הפנטזיה שלי זה לשכב עם מישהו כשהוא קשור באזיקים ובמקרה הזה זה ייתען, זה אפשרי (כל עוד אנחנו כאן שרייייים)

זוג לא שגרתי-
וול....האם אני היחידה שחושבת שבין פילץ' וגברת נוריס יש רומן מטורף
ומחשבה קטנה שעלתה במוחי- האם מישהו חשב אי פעם- חוץ מהעובדה שדמבלדור הוא טוב לב, מושלם...בלה בלה בלה..למה הוא נתן ללופין עבודה
לפי דעתי, הוא טיפל מאוד טוב ב"גירינדילו" שלו ..איף יו נואו ווט איי מין   (מוח חולני)

מה הייתי מוכנה לעשות כדי להיות עם אהוב ליבי
חביתה
שיגיד תודה וישתוק.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-' למי שמת...'
למי שמת...
02/07/2003 | 00:00
1
3
"סיריוס- כי הפנטזיה שלי זה לשכב עם מישהו כשהוא קשור באזיקים ובמקרה הזה זה ייתען, זה אפשרי (כל עוד אנחנו כאן שרייייים)"
*שיעול*נקרופילית!*שיעול*
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חשפת אותי....'
חשפת אותי....
02/07/2003 | 00:00
3
לצפיה ב-':) נקודות הזדהות...'
:) נקודות הזדהות...
02/07/2003 | 00:05
1
לגבי סיריוס והאזיקים- קבלי 127 נקודות הזדהות :)
אבל הנקודה האמיתית והשווה שהעלית היא דמבלי ולופין. טיפל מאוד טוב בגרינדילו! חחחחחח (שלא נפסק עגד רגע זה)...343 נקודות לפחות!
אני יודעת שיש לכם את זה...
שתפו אותי!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הו! למי שמת, דמויות חדשות'
הו! למי שמת, דמויות חדשות
02/07/2003 | 00:31
1
3
ובעצם, לכל הספר

1) אני רוצה את טונקס! עכשיו! מייד! למה? כי היא פשוט כ"כ, *כ"כ* הטיפוס שלי!! חוץ מזה שזה חתיכת קינקי לעשות את זה עם מישהי שבעצם יכולה לשנות את עצמה באמצע.. המממ, רק תחשבו על האפשרויות שזה פותח מי צריך לפתות את דראקו הקשה להשגה הזה כשהחברה שלי יכולה לשנות את עצמה אליו? ^___^ חוץ מזה שאני מוכנה לחתום לכם שהיא א) ביסקסואלית ו-ב) פתוחה לרעיונות... if you catch my drift

2) דאמבלדור\דובי, ולו בגלל פטיש הגרביים המשותף שלהם.
דאדלי\הארי, כי אם אתם חושבים שהכינוי Big D דבק בו רק בגלל שהוא שמן, ושה-D הוא פשוט האות הראשונה בשמו.... אתם מאוד תמימים!!
לופין\הארי, כאילו שלא ברור שהם ייתנחמו אחד בזרועות השני או לופין\סנייפ, על אותו משקל
לונה\הרמיוני, ולו רק בשביל לראות איך הן משגעות אחת לשנייה את השכל
אמברידג'\הקנטאורים. כאילו שלא ברור שהם סחבו אותה ליער למטרות, הממ, נלוזות
לוציוס\מולציבר\מקנייר\אייברי. נהיה קצת בודד באזקאבאן בלילות, אתם יודעים..
נוויל\בלאטריקס. מי אמר שהוא לא בקטע של סאדו-מאזו עם נשים מבוגרות?

3) בשביל לילה סוער של גלגולי גרביים עם דמבלדור, אני מוכנה לשמוע על ריפיט את האלבום החדש של המורדים 666 פעמים רצוף!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'וואו! thats ahat im talking about'
וואו! thats ahat im talking about
02/07/2003 | 00:41
1
זהו זה!!!
אלה תשובות!!!

ראשית כל, טונקס זה פשוט מושלם.זה כ"כ נכון! ואפילו לא חשבתי על זה קודם...פרפקט! 1000 נקודות.

שנית- טוב מאוד שחשבת על כל הזוגות! הנימוקים מצטיינים. 200 נקודות כפול 7 זוגות (פסלתי את לונה/הרמיוני, אפשר להתאמץ יותר) זה... אההה... 1400 נקודות!

והמחיר שאת מוכנה לשלם הוא כל כך כבד (אלוהים, אי אפשר אפילו לדמיין את העינוי!!)- עו 777 נקודות.

כרגע את מובילה בלי ספק, אבל היי אתם! אתם יכולים להביס את זה! תוציאו הכל, כאן מקשיבים לכם...

ח"ח רשמי, אייז!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אחחחחח סטיות...התחום שלי..'
אחחחחח סטיות...התחום שלי..
02/07/2003 | 00:48
26
9
1. עם סנייפ. למה ציפתם (בסעיף הזה אני לא יכולה להיות מקורית)
ולמה אני נמשכת אל הבחור המושלם הזה
המיסתוריות שבו מושכת אותי אליו, העובדה שהעבר והעתיד שלו כל כך מעורפלים..איייי אני לא יודעת איך להסביר את זה...הכוח שהוא משדר..השיער השחוווור הארוך (משיכה לשיער ארוךךך...סטיה מספר אחת..או שמא סטיה מספר 534) הברוטליות, הרוע..ענן המיסתורי סביבו...
לויכולה להסביר... אבל אני בטוה שהוא טוב במיטהה...

2. זוגות...אחחחח...זו המומחיות שלי...תשאלו את דניאלללה
האגריד ופליטיק- כי הגודל לא קובע
אבל בעיקר הארי וסנייפ וקצת לופין וסיריוס מהצד. אתם יודעים איך שסנייפ מתנהג להארי, איך שהארי שונא את סנייפ..השנאה הזו מובילה רק למקום אחד- סקס פרווווע, ומערכת יחסים מתוסבכת מאוווד (ע"ע סלאש הארי-סנייפ שאני כותבת)..וכמובן שהזוג הנ"ל לא מצליח לנווט את הרגשות שלהם, או להבין אותם, הם מרגישים את הדחף לבגוד אחד בשני..עם לופין וסיריוס...ושוב, מה שמדליק זו השנאה מול החברות הטובה והאהבה...אחחח..אני ומוחי החולני..

ואני חייבת לדחוף עוד זוג לקטגוריה הזו- מקונגל ודמבי
הם פשוט...פשוט..יש יותר מידי רמיזות לקטעים רומנטיים ביניהם...הם כל הזמן תקועים אחד בתחת של השני (בשני המובנים) ואמ...מי שאמר שלא מערבבים בין עסקים לתענוגות פשוטטטט טועה הם הזוג המושלם (אחרי הארי וסנייפ) כל כך טובים...כל כך דומייים...אוף...אני והסטיות שלי..

הזוג השלישי הוא לוצי-סנייפ...לוצי "הבקיא בחומר" (בכל המובנים) מדריך את סנייפי פו איך להיות אוכל מוות טוב..ואיך להיות טוב בעוד מקום יש להם הרבה במשותף..רוע וסקסיות...*מזילה ריר*
טוב, אני בהחלט מתחילה להפחיד את עצמי.

יש לי עוד כמה זוגות מפחידים..אבל אני אשאיר קצת לדימיון שלי ושלכם.

3.אני מוכנה להיות השפחה של דמבי לשבוע...או יותר גרוע, לשרת את אמבריגד' לחודש,או להיות חברה של הארי לשנה () בכדי לצאת (וכן, אני מתכוונת בצורה קבועה לחלוטין) עם סנייפ, לוציוס, טום רידל ודראקו. ולתשובה על השאלה שלכם- כן, ביחד
חולני מצידי.

טוב, הפחדתי קצת את עצמי. אני אשתוק עכשיו.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'נוטי פוינטס... (שובבות!)'
נוטי פוינטס... (שובבות!)
02/07/2003 | 01:08
24
2
ובכן!!
תודה להילה שחלקה גם היא איתנו את כל האמת על נפשה האפלה!
הלוואי וכולם כמוך הילה!

עכשיו. אמנם יש לי בעיה עם עניין המקוריות- כאילו, סנייפ? ממך?! כמה מפתיע..
מצד שני ,הודעתך, הילה היקרה, מראה לנו את מה שבאמת סקסי- רוע, רוע ,הצד האפל, אוכלי מוות, רוע,כוחניות, סודיות, ו...כבר אמרתי? רוע! ררררר....

לכן, למרות חוסר מסויים במקוריות (שאסור לתת לו להמשך פן ידרדר כל השרשור הנפלא הזה), אנחנו יודעים שאת כנה עם הפורום-זה מי שאת באמת באמת רוצה. כמו כן נקודות הזדהות- סנייפ הוא אכן אחד הסקסיים ביותר מכל הסיבות שהזכרת וגם רבות נוספות. 241 נקודות עליו. ועוד 74 על כך שגם לך יש משיכה לשיער ארוך!!

הזוגות- מקגונגל ודמבי הם אכן דוגמא מצויינת ל"סקס בין קולגות" והעובדה שהצלחת להוסיף רמיזות למעשי סדום רק מעלה את ערך הזוג! 409 נקודות עליהם!!

לוציוס/ סנייפ הם הקצנה מבורכת של כל האיוול-סקס-אפיל, ועצם המחשבה על כל הקדרות המבעבעות במרתף של סנייפ או לחילופין על אחוזת מאלפוי (אפשר על המיטה של דראקו!!!) כלוקיישנים אפשריים עושה גם אותם לתשובה מצויינת. כן, עוד 441 נקודות!

את מוכנה להקריב המון,אין שום ספק,אבל מצד שני את דורשת פרס גדול- את כל ארבעתם ביחד, מה שמאזן את העניינים... לכן רק 200 נקודות (את תקבלי את כל ארבעתם, מה את צריכה נקודות?! :)...

כל הכבוד הילה!!

*אל תדאגו- אמנם זרמתי עם הקטע האפלולי, אבל אני מוכנה לזרום גם עם הקטע ש ל כ ם!- תביאו לנו את הגוד סטאף...*
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'לא אהבתי את ההתעלמות'
לא אהבתי את ההתעלמות
02/07/2003 | 01:23
23
1
הברורה מהרביעיה שלי...*נעלבת*
מה, סנייפ-הארי-סיריוס-לופין זו לא מערכת יחסים ששווה משהו...
ומה עם האגריד ופליטיק
*נעלבת עוד יותר*
זה הזוג *כמע הכי חולני שאני ודניאלה העלנו במוחינו...
יש כמובן את פרד, ג'ורג' ופרסי..מה לא מסתדר יותר טוב משני אחים שובבים ואחר חולה סדר*מזילה ריר*
ובל נשכח את דובי ודמבלדור שיכולים להנות הרבה אחד עם השני...הרי דמבדלדור לא סתם "העסיק" את דובי בהוגוורטס..הייתה לו מטרה
ואם אנחנו כבר בזוגות חולניים יש לנו את וולדמורט ודמבלדור..שניהם ידועים כשני הקוסמים הכי חזקים עלי אדמות..אני בטוחה שבמיטה זה ישתלב מצויין...הרבה כוחניות ורוע מול טוב...סקס מעולה...
ויש את נוויל ולוקהרט- שלמות מול תמימות..אני בטוחה שיש משהו אחד שלוקהרט יודע ללמד בצורה מעולה ושנוויל צריך ללמוד...
אני כבר בשוונג החולני אז אני אוסיף את הרמיוני וטרלוני, אחת מזלזלת בשניה...וטרלוני כבר תראה להרמיוני שהיא טובה..ולא רק בגילוי עתידות
כמובן שיש את הזוזג הניצחי דראקוש ולוציוס- אבא מלמד את הבן. והם עוד עושים את זה מתחת לאף של אימא. לוציוס יכול ללמד את דראקוש המון...להעביר לו את הרוע שלו, את החלקלקות, את הערמומיות ואת הניסיון במיטה...

ותראי, אני גם יכולה לפברק הרבה זוגות חולניים עוד יותר מאלו...אבל הגבתי להודעה לפני שקראתי את התגובות של האחרים, ולכן כתבתי את מה שאני באמת חושבת...אבל יש הרבה זוגות באמת חולניים שדימיוני יכול להמציא (ע"ע הסלאש הגדול מכולם שלי ושל דניאלה..שחבל שהתבזבז...ועכשיו אני מחפשת בן/בת זוג לכתוב אותו מחדש...)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הילה, הילה, הילה!! (תעודת הצטיינות)'
הילה, הילה, הילה!! (תעודת הצטיינות)
02/07/2003 | 01:46
22
1
ובכן, אין מה לומר, עכשיו השתקת אותי... שיתקת את מערכת הנקודות כולה!
כל כך הרבה זוגות מעולים, ועוד בלי להתאמץ?! בשליפה?! מדגמנת את מראה ה"תפסו אותה בקומביניזון"...

אין לי מספיק נקודות לכולם נראה לי...

האגריד ופליטיק זה אכן אדיר, וסליחה לכל מי שהזכיר את הגמד הזה ולא התייחסתי. (נדמה לי שגם מינרווה הזכירה אותו). ברור שזה מספיק קינקי וראוי בהחלט ל-201 נקודות מינימום.
דמבלי ו-וולדי הם היין-יאנג המושלם של עולם הקוסמים. כל כך הרבה כוח במיטה אחת זה פשוט מדהים, ו "יש סקס אחר" כמו שאומרים...- 301 נקודות.

לוקהרט ונוויל!! כן!! כן!!! גם מקורי, גם מיוחד, גם בלתי צפוי. שגעון הגדלות שלו מנטרל את החוסר בטחון שלו, ומי שיסיים ת'חמישי בכלל יכול להבין את הגדלות שבשילוב... 381 נק'!

וסיימת בשילוב שאין אף, אבל אף אדם שפוי- גיי,סטרייט או ביניהם- שיכול להתעלם ממנו. גם כוח, גם רוע, גם גילוי עריות, גם סלאש!!! בלי שום מילה מיותרת, לוציוס/דראקו- 666 נקודות.

תודה לך הילה. תעודת הצטיינות.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'איך? איך יכלתי לשכוח?????'
איך? איך יכלתי לשכוח?????
02/07/2003 | 01:50
את השלישיה הכי הכי הכי הכי טובה שהופיעה בהודעה??? איך???
פרד ג'ורג' ופרסי.
מושלם.
אפשר למכור קלטות של זה במכונות של בלוקבאסטר!!
זה להיט!!!

אפשר גם??

333 נקודות לכל אחד מהם+ 1000 נקודות לפרד וג'ורג' על תרומתם לספר החמישי ולחיי בכלל.
לוקח כמעט בהליכה. אבל,היי,בני הפורום? היכן אתם? איפה דעתכם? לכם אין חיי מין??? מסרבת להאמין! *טוב, בעצם... :)*
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'*משתחווה לעבר הקהל*'
*משתחווה לעבר הקהל*
02/07/2003 | 01:56
20
1
כן, אני יודעת...
את כל הזמן מדלגת על זוגות שאני כותבת...אבל בסדר..אני אסלח לך..לגוניות שלי אין סוף..*מחלקת חתימות לעוברים ושבים*

אני ודניאלה בהחלט עלינו על משהו טוב...ואני בהחלט מחפשת מישהו להמשיך איתו את הסלאש המקסים הזה, שהופך את הוגוורטס בהינף..אהה..אני הורסת לכם בכך שאני מגלה את כל העלילה, ולכן אני אשתוק לעכשיו...אבל אחרי שיהיה לי שותף מתאים..אתם עוד תסבלו..
ואת יודעת מה, גנית?
את נראית לי הבן אדם המתאים...
האם את לוקחת על עצמך את הסיכון שבלאבד את שפיותך טרם עת ולהצטרף אלי לכתיבה מאסיבית של שטויות ומערכות יחסים חולניות במסמך וורד אחד
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'*לוקחת את המחבשון לידיי*'
*לוקחת את המחבשון לידיי*
02/07/2003 | 02:00
6
בחישוב ארוך ומסובך הגעתי למסקנה שיש לי-4913 נקודות...
אחח, אין חולני יותר ממני בקטעים האלו..
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'|סגידה|'
|סגידה|
02/07/2003 | 02:03
5
גם אני רוצה אחד חולני כזה.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'סלאש חולני'
סלאש חולני
02/07/2003 | 02:06
3
26
או מערכת יחסים חולנית

או שבעצם רק רצית 4913 נקודות
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'בעקרון רציתי רק דמיון חולני'
בעקרון רציתי רק דמיון חולני
02/07/2003 | 02:08
2
אבל לא הייתי מתנגדת לשאר
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'כן..דיומיון חולני זה אני'
כן..דיומיון חולני זה אני
02/07/2003 | 02:15
1
וזה אפילו חרוז בנוסף לכל.

אני מוכנה לחלוק איתך בכל השאר אם את רוצה...
עד חצי המלכות לאישתי השולתת
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ואני:)'
ואני:)
02/07/2003 | 02:43
הילה, בוודאי שאני מקבלת את הצעתך!!!
פורום 160, תתחילו להתכונן... לבואו של... ה ס ל א ש האולטימטיבי!!!

שני המוחות החולים ביותר מתאחדים כדי לתת ל כ ם את הטוב ביותר!

*מכינה סטיקרים*

הכונו לביאת הסלאש!

כי כולכם תתעוררו לילה אחד בצעקות, ואנחנו נדע מה זה. זו מחלה. זו ה"גנילה". בקרוב אצלכם!!!

אבל די, זה לא שרשור אוף טופיקי!!! תמשיכו להגיב להודעה הראשית, גם לכם יש מה לומר! גם לכם יש סטיות!
תחלקו איתנו...
ןגם הנקודות הן אוצר יקר מפז, כמובן.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'סגידה! קשה להתנגד לכוח ה"גנילה" :)'
סגידה! קשה להתנגד לכוח ה"גנילה" :)
02/07/2003 | 02:32
7
לצפיה ב-'נו באמת...'
נו באמת...
02/07/2003 | 02:33
12
פיקים של הוגוורטס בית זונות זה פאסה!
אין כמו הארי\גופתו של ג'יימס
או סיריוס ככלב\רמוס כזאב
או האגריד\בלאסט-אנדד סקרוטס
וסיריוס\באקביק!!!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'עוד צרור נקודות שהורווחו ביושר!'
עוד צרור נקודות שהורווחו ביושר!
02/07/2003 | 02:49
1
כן! כבר לפני שעתיים הוכחת שיש לך את זה... עכשיו את רק מוסיפה!

נכנסנו כאן לתחום חדש ומרתק, חברים. בעלי חיים.
אז קודם כל על תעוזה ומקוריות- אוטומטית 200 נקודות.
סיריוס ורמוס בצורתם החייתית: מצויין! קסום! 287 נק'!
סיריוס ובאקביק- נפלא, הגיוני, הם מבלים כל כך הרבה זמן ביחד, רק שניהם
זה עם זה!! הם כבר כמעט נשואים, למעשה. יותר טוב מהרבה מערכות יחסים שהיו לי במציאות-אין ספק :) 359 נק'

האגריד והסקרוטס: זיווג אומנותי ממש. 493 נקודות.

אייז, עשית זאת שוב!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'סיכום ביניים-4516'
סיכום ביניים-4516
02/07/2003 | 13:31
כמעט כמו ה-4913 שלי...אבל רק כמעט...
וכמובן שהוספתי היום עוד דברים שראויים לניקוד.
בחולניות- אין כמוני
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'זה בהחלט לא'
זה בהחלט לא
02/07/2003 | 02:52
8
בית זונות.
ואם את לא רוצה לקרוא את לא חייבת. אף אחד לא מכריח אותך.
ההפסד יהיה כולו שלך.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'טחח, איזה רגישה!'
טחח, איזה רגישה!
02/07/2003 | 14:47
7
קודם כל, אין לי מושג איפה זה בכלל, ככה שאני בכל מקרה לא יכולה לקרוא.

דבר שני.. אני עדיין אומרת שאף אחד לא יכול להתחרות עם החולניות שלי. סיריוס ככלב\הארי לנצח!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אה, וגם!'
אה, וגם!
02/07/2003 | 14:50
4
נימבוס 2001\לוציוס\סנייפ!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'או!! אוו!!'
או!! אוו!!
02/07/2003 | 15:07
2
1
וגם אני\פרד\ג'ורג'

וכמובן, הארי\לוציוס\דראקו
^__^;
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אהבתי את הציור!!!'
אהבתי את הציור!!!
02/07/2003 | 15:20
1
לצפיה ב-'לצערי... ( דמות חדשה)'
לצערי... ( דמות חדשה)
02/07/2003 | 17:44
1
הציור הנ"ל הוא לא שלי. אבל הנה נסיון (עלוב במיוחד ) שלי לצייר את טונקס היום בבנק, מרוב שעמום בתור הארוך והמעפן.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'YES!YES! בונוס...'
YES!YES! בונוס...
03/07/2003 | 14:44
נימבוס! ודאי!
זה אחלה "מטאטא"... איף יו נואו וכו' וכו'.
עוד 486 נק' בונוס!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אני לא רגישה..'
אני לא רגישה..
02/07/2003 | 16:43
1
אני פשוט שונאת שפוסלים משהו שלי עוד לפני שרואים אותו.

בעיקרון זה נמצא בינתיים רק במקום אחד- הראש שלי.
אני וגנית נכתוב את זה.
ואז תוכלי לקרוא, רק, כמובן, אם זה יראה לך טוב מספיק.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'לא פסלתי כלום.'
לא פסלתי כלום.
02/07/2003 | 19:09
בסה"כ צחקתי שזה פאסה לכתוב פיקים כאלה.. אפשר לחשוב מה אמרתי..
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אווו, נקרופיליה'
אווו, נקרופיליה
04/07/2003 | 16:38
לצפיה ב-'מה רע בלהיות חברה של הארי?'
מה רע בלהיות חברה של הארי?
04/07/2003 | 15:19
2
הארי
אממ... אם יהיה את הטופיק הזה עוד שנה, אני אענה עליו.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
02/07/2003 | 01:10
5

קודמכל אני לא מבינה מה אני עושה בפורום הזה... יש כאן כל כך הרבה ספויילרים לא מסומנים...

טוב... אז...
1אני נורא מצטערת. איך באפשרותי לצמצם לדמות אחרת.
סנייפ- כי... הו, יש שרשורים שלמים על זה. עדיף שאני לא אתחיל עם זה.
לופין- פשוט כי הוא מושלם.

2יש לי כמה ישנים...
האגריד ומקגונגל (שאגב, הולכת וממשיכה להיות אחת הדמויות האהובות עלי ביותר)
פליטיק ומדאם מקסים. היא יכולה להרים אותו. אני מוצאת את זה משעשע קשות.
הרמיוני ורון. פשוט כי זה מתבקש.
והארי וג'יני בסופו של דבר.

3 הייתי נותנת הרבה... ולו רק בשביל שלופין יהיה אמיתי.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'HEY!'
HEY!
02/07/2003 | 01:15
4
מקבלים נקודות על משיכה לגברים עם שיער ארוך?!
אז אני אודיע על זה.

יש גם את ביל וויזלי... הו... יאמממ. שיער ג'ינג'י ארוך... ניב של איזו חיה מסתורית... מגפיים... פלר החוצפנית הזאת!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'נקודות לאבי!'
נקודות לאבי!
02/07/2003 | 01:32
1
אביגייל! טוף לשמוע את דעותייך בעניין!
קבלי מראש תעודת הוקרה על תרומתך לשרשור (כמו שמחלקים בבי"ס על תרומה חברתית...:) . אל דאגה קנאים וקנאיות- גם אתם תקבלו!

ועכשיו לדיון עצמו- הנקודה הכי טובה, היא כמובן, ביל וויזלי השווה. למרות הג'ינג'יות, אין שום ספק בסקס אפיל שנשפך ממנו ובעובדה שכולנו היינו מתות (וגם מתים, אני משערת)שבסופו של דבר נהיה עם מישהו כמו ביל.
כלומר, כל הרוע והאפלוליות זה טוב ויפה, אבל... ביל! (או שני אחיו התאומים, אהמ אהמ) תעשה (תעשו ) לי ילד!!!

300 נקודות מהוגנות אך מרגשות על ביל וויזלי...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מה, רק על ביל אני מקבלת נקודות?'
מה, רק על ביל אני מקבלת נקודות?
02/07/2003 | 13:35
לצפיה ב-' למעלה!!|זבנג|'
למעלה!!|זבנג|
02/07/2003 | 03:25
1
ואני מתפלא שאביגיל שמה ספויילר בלי לרשום בכותרת
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'פפףףףף... הנקודות האלה...'
פפףףףף... הנקודות האלה...
02/07/2003 | 03:30
1
הן מסיחות את דעתם של הטובים ביותר...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'גמני אנסה '
גמני אנסה
02/07/2003 | 02:57
3
1
1וולדי. זה לא רק עניין של כוח ופופולריות, כי אז הייתי בוחרת בדמבוס, יש פה אלמנט של רוע -עוצמה וחשיבות זה טוווב, אבל רוע שקסי?
-יש בונוס טוב יותר מזה?

2א-האגריד ונוויל- הייתי חייבת להתחיל עם קיטש לפני שאני עוברת לחולניות.
ב-מירטל המייללת עם פילץ'- ככה היא תוכל להסב את האומללות והקיטורים שלה לזמיממת תוכניות זדוניות נגד חופש התלמידים. ואני יודעת שהסקס יהיה בעייה, אבל אולי ניתן לפתור את זה בקסם? אהה רגע... הוא לא יודע לעשות כאלה והיא לא יכולה להחזיק שרביט. כמה חבל
ג-סנייפ ו-ווינקי- כי הוא צריך מישי נאמנה [ותלותית וניג'סית, אוי *אהמ*] שתטפל בו אם לא תהיה לו את הילה.

3המטרה שלי היא התאומים השווים גרג ופורג' וכדי להשיג את זה אני אקריב מספר דברים:
אוסף הטלכרדים שלי, מנורת העב"מ שלי [זה זה עם הסיבים המסתובבים הזוהרים בצבעים] ואני גם....... אפילו....... אהיה מדריכה בקייטנת ערוץ הילדים-
זה דבר חדש שהמצאתי במיוחד כדי שיהיה לי מה להקריב, בקייטנה הזאת צופים עם הילדים בשלל פרקים שלל קטנטנות וכל מיני סדרות של האחיות אולסון, עוזרים לילדים לצבוע פוקימונים ומשחקים איתם ב"ילד, אח ובייבלייד"
(נחשו מי המדריכה זוכה להיות? כן.. הבייבלייד).
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תמיד יהיה לו את הילה.'
תמיד יהיה לו את הילה.
02/07/2003 | 03:02
2
נקודה.
אין פה ויכוח.
גם אם אני אמות קודם (למרות ששיניו נחיה לנצח), אני אחזור אליו בתור רוח.
ואמ..זו כבר מערכת יחסים חולנית
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'גם הדס משתתפת!! ייפי!! נקודות להדס.'
גם הדס משתתפת!! ייפי!! נקודות להדס.
02/07/2003 | 03:12
1
1
הו הדס! נפלא שהצטרפת אלינו... וכמוך מוזמנים לעשות כולם!

וולדי כבחירה?! המממ... בחירה טובה אך ברורה, מרכזית. אישית הייתי הולכת עליו בגיל 16, כטום, אולי. אך הנימוק "רוע שקסי" מצדיק אתהבחירה, גם אם היא קצת ברורה... 205 נק'!
הזוגות- מכולם, כמובן, בולטים מירטל ופילץ'. זה הדבר האמיתי, יקיריי. חולני, קינקי, מקורי, דוחה אך מושך! מ ע ו ל ה! במיטה לא צריך קסמים, צריך מיומנות...
מירטל למדה הרבה בשרותים שלה, צופה בילדי שנה שביעית שאין להם מקומות אחרים להתייחד...
נחמד ביותר, מעניק אופטימיות גם לזוועתיים שבינינו. 490 נק'!

ועכשיו, יש לי בעיה עם סעיף 3. את מוכנה להקריב מעל ומעבר ליכולתו של בן אנוש לסבול- מה ששווה המון נקודות, ויש לך טעם טוב בבנים, גם כן שווה ניקוד.
מאידך, פרד וג'ורג' האלילים הם שלי ורק שלי, ועסוקים בלעשות לי ילד ולעשות אותי מאושרת, ואת מהווה איום... המממ... אכן בעיה של ניקוד.
נתפשר על 500 נק', למרות שטכנית על הקייטנה מגיע לך כפול ויותר. אבל מה לעשות, אלה החיים!!!

בואו בהמוניכם, לסטות עימי. בונוס לבן הראשון שמשמיע דעתו בפומבי!!!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'טוףחמודים שלי, כבר 3 בלילה...'
טוףחמודים שלי, כבר 3 בלילה...
02/07/2003 | 03:28
3
אפילו א נ י, כן א נ י, צריכה ללכת לישון באיזשהו שלב...
אבל בואו ותגיבו- מבטיחה לחזור מייד ולהמשיך להעניק נקודות לכל מי שהן יגיעו לו!!!

*כן,פרד, כן ג'ורג', אני באה למיטה!*

מצרפת לסיום את התרגום לשיר הסלאשים הגדול ביותר, אותו תרגמתי מזמן. כן, השיר שמופיע בטאגליינס. זה תרגום חופשי מ א ו ד ולא מזהיר, אבל הוא כלכך מתאים בשרשור הזה שלא התאפקתי.הו התוכן, התוכן!!! משהו להעסיק אתכם כשאני ישנה :)

הסלאש הפוטרי הזה/ מינרווה מק-טאבי
תרגום: ג.מ

אני סוטה!
קרא לי סוטה!

כך, קרא לי סוטה!
כן, קרא לי סוטה!
אך אנל'א אוהב את
הסלאש הפוטרי הזה

האם תרצה
קצת פוטר-סלאש?

אני לא אוהב זאת,
קרא לי סוטה
אך אנל'א קורא את
הסלאש הפוטרי הזה

האם תרצה קצת
דראקו/רון?

אני לא רוצה קצת
דראקו/ רון.
תחזיר אותם
אל הארון.
אני לא אוהב זאת,
קרא לי סוטה
אבל אנל'א אוהב את
הסלאש הפוטרי הזה

האם תרצה קצת
לופין/בלק?
רמוס ערום
את חברו מלקק?

אני לא רוצה קצת
לופין/בלק.
אני חושב שאני
במקום אחנק.
אני לא רוצה קצת
דראקו/רון.
תחזיר אותם
אל הארון.
אנל'א אוהב את הסלאש הפוטרי הזה
אני לא אוהב זאת,קרא לי סוטה.

אולי תרצה לקרוא קטע בו
שיימוס מככב?
לצפות בצורות
שאת דין הוא אוהב?

לא שיימוס/דין.
די עם המין.
לא לופין/בלק.
לא רוצה להחנק.
לא אקרא את דראקו/רון.
תחזיר אותם אל הארון.
אנל'א אקרא את הסלאש הפוטרי הזה
אני לא אוהב זאת, קרא לי סוטה.

האם תרצה? האם תוכל?
הארי/ סנייפ?
קרא זאת! קרא זאת!
אל תקיש "אסקייפ"!

אנל'א רוצה,
לא אוכל,
הארי/סנייפ.

אולי תאהב זאת,
זה טוב, זה חמוד,
אולי תאהב את
פרסי/ווד.

אנל'א רוצה, לא אוכל, לעיין בפרסי/ווד.
ולא בהארי/סנייפ! לא חושב שזה חמוד.
אנל'א אוהב את שיימוס/דין.
אנל'א אוהב זאת, די למין.
אנל'א אוהב את לופין/בלק.
לא רוצה את רמוס מלקק.
אנל'א אוהב את דראקו/רון.
תחזיר אותם אל הארון.

נסה את ג'יימס! את ג'יימס!
את ג'יימס! את ג'יימס!
האם תרצה, תוכל,
את לוציוס/ג'יימס?

לא לוציוס/ג'יימס! לא פרסי/ווד!
לא הארי/סנייפ! סוטה! ברור?
לא רוצה, לא אוכל, קצת שיימוס/דין.
לא רוצה, לא אוכל, זה מגונה לקרוא על מין.
אני לא אקרא על לופין/בלק.
חושב שזה יגרום לי להחנק.
אני לא אקרא על דראקו/רון.
תחזיר אותם אל הארון.
אני לא אקרא את הסלאש הפוטרי הזה

תגיד!
מה עם ג'ורג' על פרד?
או פרד על ג'ורג'?
תרצה, תוכל, קצת פרד וג'ורג'?

אני לא רוצה, לא יכול,
שום פרד וג'ורג'.

האם תקרא קצת "משחקים",
"משחקים" של תאומים?

לא אקרא שום "משחקים", "משחקים" של תאומים.
לא ג'ורג' ופרד. לא לוציוס/ג'יימס.
לא הארי /סנייפ. לא פרסי/ווד.
אני לא אוהב את זה, סוטה. זה לא חמוד.
לא לופין/בלק. לא שיימוס שעם דין מככב.
לא להחנק. לא לקבל התקף לב.
לא אקרא על דראקו/רון.
תחזיר אותם כבר חזרה לארון!

אז אתה לא אוהב את הסלאש הפוטרי הזה?

אני לא אוהב אותו, קרא לי סוטה.

סנייפ ולופין
ב"קלחת הרותחת"?

אנל'א  רוצה אותם
ב"קלחת הרותחת"!

אז הארי/דראקו
במקלחת?

אני לא יכול לצפות בהם במקלחת.
או בסנייפ ובלופין ב"קלחת הרותחת".
אנל'א אקרא שום "משחקים", "משחקים" של תאומים.
אנל'א אקרא על לוציוס/ג'יימס. בחיי, אתם סוטים.
לא פרד וג'ורג'! לא פרסי/ווד!
לא הארי/ סנייפ! זה לא חמוד!!
אני לא אוהב כששיימוס עם דין מככב.
אני לא אוהב לחטוף התקף לב.
אני לא אקרא על לופין/ בלק.
אני לא אוהב את רמוס מלקק.
אני לא אוהב  שדראקו לרון מכניס.
כל זה פשוט לא מעמיד לי ת'שפיץ!

[*הדובר מתמוטט כאן לחלוטין*]
אני לא אוהב זאת,קרא לי סוטה.

אתה לא אוהב את זה,
ממלמל אתה לריק.
נסה זאת! נסה זאת!
זה באמת לא מזיק.
נסה זאת- ואולי זה יחזיק.

סוטה!
אם רק תלך לשלום,
אני אנסה זאת.
עשה לי את היום.

[* כאן מביט בצורה מאוד מאוד עצבנית*]

[* ק ו ר א ....*]

סוטה!
אני אוהב את הסלאש הפוטרי הזה!
באמת, אוהב את זה, קרא לי סוטה!
תביא את הארי/ דראקו במקלחת.
וסנייפ ולופין אוכלים בתח..
ואקרא על "משחקים", "משחקים" של תאומים
עם פרד וג'ורג'. ולוציוס /ג'יימס. מה פתאום סוטים?
והארי/סנייפ. ופרסי/ ווד.
הסלאש הזה מ א ו ד חמוד!
אז אקרא את הקטע בו שיימוס מככב.
אני רוצה לראות איך את דין הוא אוהב.
אני רוצה לקרוא על לופין/בלק
עם רמוס הערום שנוהג ללקק.
ובמיוחד אקרא על דראקו, לרון מכניס
כל הזוגות מעמידים לי ת'שפיץ!

אני אכן אוהב
את הסלאש הפוטרי הזה!
תודה לך!
תודה לך,

פורום 160!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ואווי... זה באמת מאגניב!'
ואווי... זה באמת מאגניב!
02/07/2003 | 09:43
1
1
1. עם מי עם לא סדריק... למה? כי הוא חתיך הורס שכולם רוצים ואם אני ישיג אותו זה יהיה פשוט ניצחון על כולם!
או עם סיריוס, חתיך הורס שבורח מכל העולם... ענק!

2. הארי וצ'ו- הייתי מורידה נקודות אבל פשוט אין מה להוריד...
   רון והרמיוני- אם הניקוד הכי גבוה היה 10 אז הם קיבלו 20 רק כי הפכים  נמשכים....
  ג'יני ודראקו- הוא חתיך היא חמודה, מה צריך יותר מזה?! 10 נקודות!

3. אמ... הייתי מוכנה להפוך לשדון בית בעצמי בשביל להשיג לילה אחד עם סדריק....
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'המממ, יקירתי...נקודות תקניות!'
המממ, יקירתי...נקודות תקניות!
02/07/2003 | 13:43
ראשית כל, אנא ממך- יש רק שופט נקודות אחד בשרשור הזה! אררררגגגג!!!

שנית-

סדריק, את אומרת. ובכן, סדריק זה אכן תשובה סבירה ביותר, במיוחד בהתחשב בעובדה שכדי להשיג אותו תצטרכי לחפור קצת... אם את מבינה לאן אני חותרת...
כן, 207 נקודות על המאמץ הגופני.

על הנכונות להפוך לגמדון בית אני מחלקת עוד 207 נקודות, ועל העובדה שאת בכלל רוצה את סדריק- טוב, קחי אותו. אין לו דרישה כאן. (כאן=אצלי).
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אוו *-* טיפה '
אוו *-* טיפה
02/07/2003 | 10:40
9
2
1) אין ספק שאו עם סיריוס או עם רמוס *-* האמת היא, שיש לי העדפה עם שניהם ביחד כי שניים זה תמיד יותר טוב מאחד ~_^ (מה שאני מתכוונת הוא, שהם יעשו את זה, אני פשוט אהיה שם ואצלם )
אה, וגם עם לוציוס מאלפוי, כי אחרי הכל אני הבת של הלורד האפל ולכן מגיע לי כל מה שאני רוצה, ואני רוצה חתיכת ישבן בלונדיני! (דראקו כבר תפוס ע"י הארי, אז אני אתפשר על האבא שלו). וחוצמיזה, יש לו הרבה יותר נסיון מדראקו'וש. אני תוהה אם אבא ירשה לי להשתמש באימפריאוס כדי לגרום ללוצי ל--ארר, ^_^

2) *חושבת על משהו מלבד הארי\דראקו, רמוס\סיריוס*

המממ..... אוו, אוו! הארי ולונה!!!! הם *כל כך* מתאימים! הם שניהם רואים סוסים מוזרים, שומעים קולות מעבר לוילונות ומעריצים את גריפינדור! (מה לעזאזל היא בכלל עושה ברייבנקלו??). חוצמיזה, הם שניהם צוציקים כאלה
אני רק מקווה שהכובע של לונה לא יאכל את הארי בטעות x:
וגם וגם...המממ....לוציוס\סיריוס, או יותר נכון "מה שקרה אחרי שלוציוס גילה את סיריוס כשהוא ליווה את הארי לרכבת, תפס אותו, וקשר אותו בשלשלאות לקיר שלו?" לשניהם יש משהו במשותף: לשניהם יש (ותהיה) הכרות טובה עם אזקבאן
אוי ווי.. הממ, חשבתי גם על משולש של פרד\אמברידג'\ג'ורג'. אחרי הקטע עם הביצה, אמברידג' חשה שהיא איבדה משהו מחייה... את גרד ופורג' וכמובן ששניהם מאוהבים בה עד מעל הראש הם הביאו לה חבילה של הגלולות הקאה המגניבות האלה במתנה כשהיא אמרה שיש לה כאב ראש ^^
3) אני מוכנה לרקוד ערומה ברחבי המדשאות של הוגוורטס ביום גשום וסגרירי עם רק הכובע של דובי על ראשי הקט כדי להיות עם סיריוס\לופין,שניהם ביחד *_*
אני מוכנה ללמוד מתמטיקה (the horror!) למשך שנתיים שלמות- כל יום רק מתמטיקה, כל השבוע, במשך שנתיים (*צווחת באימה*) כדי שהסלאשים הנפלאים של ריזן יהפכו לאמת *-* (במיוחד אלא של סיריוס\רמוס פוסט-הספר השביעי ;;)
אני מוכנה לגדל בחדר 30 Blast-ended skrawts (לא זוכרת את השם שלהם אפילו ^^;) כדי לחזות בפלאי טום רידל קושר את הארי למיטה ואומר לו "You've been a bad boy, *potty*" ואז- *דראקו נכנס במבט כעוס* That's my nickname for him!
ואז הם יתחילו להז--ארר, להתווכח, כמובן, על הארי (או בתוכו, אני לא עד כדי כך בררנית, באמת).

בד"כ אני יותר סוטה, אבל... אני גמורה, 3 שעות מתמטיקה מ-7:30... ליל"ט ^^
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'לירון!!וולקאם!נ ק ו ד ו ת ..(ספוילר'
לירון!!וולקאם!נ ק ו ד ו ת ..(ספוילר
02/07/2003 | 13:57
5
1
איך היה עם קסם?
לאמשנה-

קודם כל לירון, כל הכבוד. לקחת את השאלות ברצינות (כמו שצריך) ורואים את התשוקה מלבלבת בין השורות, הו כן....
הטעם שלך בבנים והשאיפות שלך ראויים לקבל פרס מיוחד: סיריוס, רמוס, ולוציוס...383 נקודות! ועל השימוש המיוחד בקרושיאטוס- נפלא! נהדר ממש! עוד 377 נקודות!

לגבי הזוגות- הארי ולונה! הו, נהדר!! החננה מצא את החננה, מין מצא את מינו! אכן- תמוה, סליזי ומתאים בלי שום ספק. 567 נקודות!
לוציוסיריוס זה זיווג שולת בהחלת וגם ביססת אותו היטב. עכשיו ברור לכולנו למה ב א מ ת סיריוס יצא לתחנה! הגיוני מאוד. נכון בלי ספק +שלשלאות. כן. 670 נקודות.

לגבי אמברידג' ופרד וג'ורג'י שלי- אותו כנ"ל. הגיוני, סקסי, סליזי,גועלי, מושלם. 400 נקודות לפרד, 400 לג'ורג', 0 לאומברידג' אבל 300 ללירון ששיתפה אותה!

ההקרבה שלך מדהימה, קורעת לבבות, מצחיקה, מקורית ואחלה באופן כללי. 159 נקודות הזדהות על עצם לימודי המתמטיקה שלך, ועוד 495 על כל השאר!

כן חברי פורום- אני רוצה לשמוע גם אתכם!!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הוריי! ^_^ י טיפה'
הוריי! ^_^ י טיפה
02/07/2003 | 15:54
1
1
ויש עוד D<

*הארי\הדוויג- כן כן, אני יודעת שזה לעוס, אבל יש לי ביסוסים! שניהם חננות לבנוניות (אני גם אחת, זה בסדר ^^). עם שום חברים בעולם (למרות שתמיד תהיתי מה הולך בין הדוויג, לארול -.-) ונטייה להתעופף לכל מיני מקומות משונים
*אם בשרשראות עסקינו- כמובן שאין כמו משפחת וויזלי המורחבת\פילץ'! אחרי שאמברידג' אישרה את החוק_ההוא_גבי שימוש בשלשלאות, פילץ' יוכל להתעלל בכל דורות הוויזלים שעשו לו את המוות במשך השנים D<  ואז הוא יוכל to spank them..... *חיוך זדוני במיוחד*
*מקגונגל\אמברידג'- סאדו-מאזו (במיוחד סאדו במחינתה של מקגי) מובטח
*לורדמורט\דאמבי- כי הרי ברור שהם רק *נלחמים* כדי לשחרר את כל ה-Unrequited sexual-tension שיש בינהם....
*תלמידים-מדממים-מהאף\תלמידים-מקיאים- פרד וגורג' החליקו קצת ויאגרה לתוך גלולות הדימום\הקאה, וזאת התוצאה

אוף נגמר לי >_< אשוב אח"כ עם עוד רעיונות מזעזעים
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'היפ היפ הוריי מןהסתם נק',ספויילר'
היפ היפ הוריי מןהסתם נק',ספויילר
03/07/2003 | 14:56
לירון חומט!
כן, מי שיש לו את זה תמיד חוזר לעוד...

ספנקינג וויט' זה וויזליז+פילץ'- טוב, מאחר ש כ ל הוויזלים משתתפים, יש שרשראות, זה מבוסס היטב וכמובן פילץ', הרי לך 777 נק'.

דווקא בהדוויג וארול אני תמיד חשדתי, ועם הארי בתמונה זה משולש רומנטי נוגע ללב- 228 נק'.

מקגונגי ודולורס- בוודאי ובוודאי! אך כבר הוזכר כאן... 116 נק'.
כנ"ל לורדמורט ו"דמבלידור" (*מבטא צרפתי*)- 98 נק' כי כבר הוזכר, וגם זה כל כך שקוף ודורש שיהיו ביחד.

אבל הקונספירציה לגבי הממתקים שהוויזלים מחלקים והחומרים ש ב א מ ת יש שם בפנים! גאוני! חדשני! ממש מעורר חשק לדמם מהאף קצת בעצמי, עכשיו כשהזכרת את זה... 643 נק'!!!

מזעזעים?! וול את יודעת לאן לבוא, כאן תתקבלי בברכה. מפגש הפורום הבא: כולם יוצאים מחדריהם הפרטיים באברבנאל ונפגשים באודיטוריום לשחק בינגו!!!
מי בא?

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'למה נראה לך '
למה נראה לך
02/07/2003 | 17:12
2
שלוציוס זיהה את סיריוס בתור כלב
איפה עוד הוא יכל לראות אותו בתור כלב חוץ מב...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'למה נראה לך שלא? ון'
למה נראה לך שלא? ון
02/07/2003 | 17:28
1
1
למיטב זכרוני, זה מה שקרה בספר...

אני אוהבת את דרך החשיבה שלך...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
02/07/2003 | 21:40
מוחות גדולים חושבים בדומה.
גם מוחות חולניים.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'סקרוטים פוצי תחת'
סקרוטים פוצי תחת
02/07/2003 | 21:20
2
13
על הארי או בתוכו
לירוןןןןןןןן
את מאמינה שקראתי הכל ובכלל לא הייתי מופתעת זה רק אומר שאני מכירה אותך נורא נורא טוב פעם הייתי המומה מהדברים האלה

וניסית לספור את הנקודות שגנית נתנה לך לי יצא 1, מה איתך
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'3750 או משהו בסגנון '
3750 או משהו בסגנון
02/07/2003 | 21:31
1
3
לצפיה ב-'או משהו...'
או משהו...
03/07/2003 | 14:46
לצפיה ב-'הממ'
הממ
02/07/2003 | 11:17
8
אני לויכולה להיות מקורית וחדשנית כי אף אחד חוץ מדראקו לועושה לי את זה^_^ יאאאמממממ... צריך לפרטהוא...כאזה...שקסי
אבל הייתי מוכנה עם היפוגריף[רק בתיאוריה, אני לוכזו]...האמ, כי, התיאור בספר מאוד מפתה

האמ, הסוסים של מאדאם מקסים והאגריד, כי הוא טיפל הבם יפה כ"כ וחימם אותם בחורף

הייתי מוכנה...לאכול דג או לחילופין ללכת מכות עם פיל[כדי שתבינו עד כמה אני שונאאאת דגים] כדי לשכב עם דראקו
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
02/07/2003 | 11:32
הארי ולוני האר ולוני
איך לא חשבתי על זה
*רצה לכתוב פיק*
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'יאפ! מי אמר אני ולא קיבל?!'
יאפ! מי אמר אני ולא קיבל?!
02/07/2003 | 14:08
6
ובכן. אמנם הודעה קצרה, אך ממצה ביותר!
טעם במיטה- ראוי לשבח. 304 נקודות.
אנא הביני שמכיוון שכבר הזכירו לפנייך את חלקם אאלץ לקפח אותך בחלק מהנקודות, אבל תפוצי בהתאם.

היפוגריף, מה?!... נחמד מאוד... נחמד מאוד אינדיד! כן... 296 נקודות.
אבל הסוסים!!! הסוסים!!! גם סביר מאוד שזה באמת קרה,כן. וגם - יש עדר שלם שלהם!!! *מי אמר אורגיה המונית, מי?!* בקיצור, 304 נקודות.

בשביל לעשות את זה עם דראקו (דבר שכולנו בסתר ליבנו שואפים אליו!) את מוכנה לשלם מחיר הממ..מעניין... אבל כבר היו מחירים מזעזעים יותר. (הדיסק של המורדים בריפיט, למשל, או המחיר בהודעה של אס.רידל)
לכן 309 נקודות.

וגם אני שונאת דגים- 55 נקודות הזדהות.

הצטרפו בהמוניכם! גם אתה יכול!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'טוב'
טוב
02/07/2003 | 20:37
5
1
לאור מספר הנקודות המועט בקשר לשאלה השלישית, אני מוסיפה עוד לתשובה:

הייתי מוכנה לטבול את רגלי בדלי קרח, כבולה באזיקים וקשורה לכיסא, במשך חמש שעות, כשברקע מתנגנים שירי המורדים[וכל מי שמכיר אותי טוב יודע שיש לי בוניטהפוביה].
בנוסף, אני מוכנה לקפוץ ממגדל האסטרונומיה רק עם תחתונים, ולעשות סטרפטיז באמצע נשף כלשהו.

השתפרתי
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'האמ'
האמ
02/07/2003 | 20:50
4
שופטת, בהודעה למעלה את אמורה להוסיף נקודות לתשומת ליבך

נקודווווותתתת מאיע רוצה נ-קודותתתת
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'קשה להאמין, אך גם לשופט יש חיים...'
קשה להאמין, אך גם לשופט יש חיים...
02/07/2003 | 23:27
3
נוט!!!

כן כן, השתפרת... ההקרבה שלך ראויה לציון. עוד 432 נקודות על הנכונות להתפשט בנשף. כמו כן על עצם שנאה למורדים כל חבר פורום מקבל 505 נקודות על חשבון הבית!

הכל טוב עכשיו?
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אז זאת אומרת שיש לי עוד 505'
אז זאת אומרת שיש לי עוד 505
02/07/2003 | 23:44
2
לצפיה ב-'הילה'
הילה
03/07/2003 | 10:50
1
את משעשעת
לא כל ההודעות בשרשור הזה מופנות אלייך
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אופס'
אופס
03/07/2003 | 10:52
לא ב-א-מת קראתי את הניקוד.
יש לי בעיה עם מספרים
פחח, אני עושה בושות לעצמי
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'טוב.......'
טוב.......
02/07/2003 | 11:34
3
1. עכשיו לזה יש תשובה מסובכת.....
אתם מבינים?
אני מעדיפה בשלישיה.....
אני דארקו וסירוס באזקבן...
למה?
א. כי בשלישיה עם שני אנשים שהם קרובי משפחה.... זה הכי הכי!!!!!
ב. כי שניהם פשוט כל כך .....גררררר......שקסיים!!!!!!

2. זוגות....
טרלוני והרמיוני...... למה? תחשבו על זה.... למה לדעתכם הרמיוני עזבה את גילוי עתידות????? כי היא לא יכלה לסבול את העובדה שהיא בחדר אחד עם טרלוני בלי.......

אמברידג' והארי... תחשבו על זה..... הם כל כך מתאימים! הרי לכולם ברור שאמברידג' סאדיסטית נכון???????? ולכולם ברור שהארי מזוכיסט נכון??? איך שהוא כל הזמן מסתבך בדברים שגורמים לו כאב......
תדמיינו את זה! הארי ודולורס בחדר החשוך שלה.....
הוא רושם משפטים מלוכלכים עם העט המיוחדת.......

קראב וגויל...... בשלישיה עם פרופסור גרבלי פלנק הרי האישה מורה לטיפול ביצורי קסם..... ומי יותר יצור מקראב וגויל?????

3.  הייתי מוכנה להיות השפחה של וולדי....(שפחה לא מבחינת כמו גמדון בית אלא...) בשביל לזכות בליה סוער אחד עם דארקו וסירוס!!!!!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ושכחתי!!!!!!'
ושכחתי!!!!!!
02/07/2003 | 11:46
בתשובה הראשונה.......
סירוס לא במצב אנושי!!!!!!!
במצב כלב/אנושי לסרוגין.......

(*שיעול* מי אמר זואופילית??*שיעול*)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מא ק או! (חיבוק) ניקוד! (ספויילר)'
מא ק או! (חיבוק) ניקוד! (ספויילר)
02/07/2003 | 14:20
1
בלי הרבה הקדמות-

השלישיה- מושלם! המיקום-אפלולי,טחוב- אהבתי! קרובי משפחה- גרררר..
קרובי המשפחה הספציפיים האלה-גרררגגגרררגרררר ! 505 על הזיווג, 307 על אזקאבאן! שקסי!

הארי ודולורס- נכון בהחלט. הגיוני. סאדו מאזו אמיתי, כאב... על התיאור עם העט (חחחחחחחח) 609 נקודות.

והשלישיה עם היצורים- השימוש הכי טוב שראיתי עד כה לקראב וגויל ולזקנה המקומטת. פ ר פ ק ט, וגם לא אוזכר עד עכשיו. אכן, יצורים. *זה נחשב גם כזואופיליה? תוהה* עוד 614 נקודות.

לגבי סעיף שלוש- התמורה שאת מבקשת אכן ראויה להקרבה גדולה ומחיר כבד. אבל מאידך, ממתי להיות השפחה של וולדי זה מחיר?! זאת זכות!
את, מיסי, מנסה להרוויח מכל הכיוונים! הממ...מאוד ערמומי! 503 נקודות.

וכמובן,נקודות בונוס על קליעה לטעם של השופט העליון- 200 נקודות.

כן,אהוביי. גם אתם יכולים!!! תוציאו את זה, אנחנו אוהבים אתכם...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'2738 נקודות '
2738 נקודות
02/07/2003 | 14:27
אבל שכחת את ההערה שלי על צורתו של סירוס.....
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תורי *נדחפת '
תורי *נדחפת
02/07/2003 | 11:57
1
דראקו דראקו דראקו!!! *מזילה ריר על המקלדת *רצה במעגלים ערומה עם התמונה של דראקו מוצמדת לישבן (למישהו צריך להסביר? כי הוא שקסי *שרה- מאצ'ו מאצ'ו מן....)

הזוג הפרוע...סקרוט פוץ תחת(או כמו שאני אוהבת פוץ סקרוט תחת-כי התחת שלו סקרוט) ודראקו!! זה כל כך מושלם!!! שניהם אפלים(האגריד לא יודע מה הם הפוצים או מאיפה הם..אין להם עבר אאווו)שניהם חמים(במקרה של הסקרוט-שורפים) ושניהם עוקצניים(אני לא חושבת שצריך להסביר)

הייתי מוכנה לצאת לפגישה רומנטית עם סקרוט (ולבדוק לו את העוקץ...)
רק כדי לעשות דברים שובבים עם דראקו.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אנה, חומט, גם את רוצה? הנה!'
אנה, חומט, גם את רוצה? הנה!
02/07/2003 | 14:24
יש! אנה רצה ערומה במעגלים!
281 נקודות!
הזוג הפרוע מנומק היטב ובתמציתיות- 399 נקודות.
המחיר- מתקבל על הדעת, מתאים לפרס. 493 נקודות!

המשיכי כך!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'טוב...(ע"מ 550)'
טוב...(ע"מ 550)
02/07/2003 | 12:03
15
בהשפעת אתמול בלילה, וכמובן הקטע שאליו הגעתי בספר, רציתי לשתף אתכם במשהו שעבר במוחי. רק כמה הבהרות לפני:
1. אני יודעת שזה לא חולני מידי, אבל זה מקסים
2.אני לא יודעת מה קורה בהמשך הספר, אני רק בעמוד 550 בערך (בגירסה אמריקקית) ואני לא יודעת אם קורה משהו בכיוון או בכיוון ההפוך או בכיוון טימבקטו. אני סתם כתבתי.
3. ישנם ביטויים שאני לא רציתי להכניס לתרגום שלהם, אז הם פשוט ישארו ככה, באנגלית.

הארי כבר התחיל להשתפר בשיעורי Occlumency שלו עם סנייפ. בשיעור האחרון הוא אפילו הצליח לחסום את סנייפ, אם מסתכלים על זה מזווית מסויימת.
הוא לא אהב להגיע לשיעורים האלו, כי בכל זאת, הם היו שיעורים עם סנייפ, ומשמעו היה- סבל עם סנייפ יותר שעות בשבוע.
הוא הגיע למשרד ונקש על הדלת. נשמעה נהימה מבפנים והארי פרש את זה כאות בשבילו להיכנס. הוא פתח את דלת המשרד, וראה את סנייפ רוכן מעל ערימת דפים. הארי נתן שיעול קטן כדי להראות נוכחות (Hem Hem). סניפ לא הביט לעברו אלא רק סידר את דפיו והניח אותם בצד. הארי עמד מוכן מולו, עם שרביטו שלוף. הם לא דיברו יותר מכמה לחשים, וההערות של סנייפ אחרי שהארי היה נכשל שוב ושוב. הם תמיד היו ניגשים ישר לעיניין.
"הפעם, פוטר, נסה גם אולי לפרוק אותי מהנשק" אמר סנייפ בחוסר עיניין, "Legilimens!"
הארי ניסה לסגור את מוחו כפי שלמד בשיעורים הקודמים, אך הבזקים של זיכרונות שוב צפו והתחילו למלא את מוחו. הוא חשב שכדאי לו לעשות משהו, מהר, לפני שסנייפ יחדור עמוק מידי.
"אקספרליאמוס!" צעק הארי את הלחש הראשון שעלה במוחו. אך שום דבר לא קרה, סנייפ עדיין אחז בשרביטו בצורה יציבה למדי. הארי ניסה לעלות במוחו כישוף אחר שיוכל להסית את דעתו של סנייפ, ושייתן לו מספיק זמן לפרק את סנייפ מנשקו.
"Legilimens" אמר הארי. הוא לא הבין מהיכן זה הגיע, זה כנראה היה הדבר הראשון שקפץ לו לפה, בשל חוסר האונים שלו. אבל כנראה שגם סנייפ לא היה מוכן דווקא לכישוף הזה. ההבזקים במוחו של הארי התחלפו לתמונות שהוא לא ראה מעולם.
הוא ראה ילד קטן משחק בגינה עם המון חברים; הוא ראה ילד קטן, עם שיער שחור, מציץ לתוך חדר שבו ישבו שני אנשים- אחת מהם הייתה אישה, לא מבוגרת, ששכבה במיטה, פניה מעוותות בכאב, והשני היה גבר גבוה, עם שיער שחור ושמנוני ועיניים שחורות שאחז בידה ובכה; הארי ראה את סנייפ הצעיר מחבק נערה על אחד הרציפים בתחנת הרכבות; הוא ראה את סנייפ רץ במורד המסדרון, דמעות ממלאות את עיניו, ומאחוריו ארבעה נערים ואישה, שנראו מוכרים מאוד, צוחקים ומצביעים לעברו. הוא ראה--
סנייפ נפל על ברכיו, שומט את שרביטו בקול, ראשו מורכן. הקללה הפסיקה, הבזקי זיכרונותיו של סנייפ נגמרו, מוחו של הארי התמקד שוב בחדר.
הארי הביט לעבר סנייפ. שיערו של סנייפ הסתיר את פניו, והוא ישב על ברכיו, ידיו מונחות על הרצפה, תומכות בגופו. היה שקט ארוך, עד שלפתע דמעה נפלה והרטיבה את גלימתו של סנייפ. אחריה באו עוד הרבה דמעות. הארי מעולם לא ראה את סנייפ ככה.
"א..אננ..אני לא התכוונתי" הארי גימגמם ושמט את שרביטו. היה שוב רגע של שקט. ואז, סנייפ הרים מבטו. כשעיניו היו באותו הגובה כמו של הארי, מבטיהם נלדכו. הם הביטו ככה, אחד לתוך עיניו של השני למשך דקות ארוכות, ואז, בלי הודעה מוקדמת, בלי אזהרה, פניהם התקרבו זה לזה. השפתיים שלהם התחברו והם נסחפו שניהם לנשיקה סוערת. לפתע, הארי משך את שפתיו, וניתק אותן משל סנייפ. הוא היה מבולבל. פניו החיוורים והבעתו של סנייפ הראתה את גודל הבילבול שלו גם. הארי תפס את שרביטו, ובלי לומר מילה, רץ החוצה ממשרד, הולך לאן שרגליו הובילו אותו.

ואני גם מצרפת תמונה, שלא קשורה כמובן, אבל סתם ציירתי אותה אתמול בשעה שדיברתי עם גנית.

אל תתיסחו אלי. זה היה רגע של פריקת מתחים.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'LL'
LL
02/07/2003 | 12:10
לצפיה ב-'או קיי...'
או קיי...
02/07/2003 | 12:12
1) עם וולדי,מעניין אותי לדעת אם הוא הורג תוך כדי.....
2)טוב,שתיים זה קצת...

למטה יש את 2...כדי לא להרוס לאחרים ולתת להם גם להנות...
3)הייתי מוכנה לקפוץ מהמטאטא בזמן תעופה,כדי שאחר כך במרפאה אני אהיה עם לופין....

טוב,אומברידג' ולופין...שילוב גרוע ומעניין...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'*מסור*ת *מקללת נמרצות*'
*מסור*ת *מקללת נמרצות*
02/07/2003 | 12:16
10
ואם אני כבר פותחת הודעה חדשה, אז מה עם קצת זוגות חולניים שעלו במוחי בשעות הקטנות של הלילה-

פנג וגברת נוריס, כי גם לחיות בסיפור הזה מגיע לעשות קצת חיים....
פילץ' ומאדם פינץ' (הספרנית)...כי שניהם חולי סדר ומשמעת..לפחות במיטה הם יוכלו לפרוק מתחים
הארי ובאקביק...נו, הקשר הנצחי. לקשר כזה אי אפשר להתכחש.
הארי "רוכב" על באקביק (ההוכחה הניצחית- ספר שלישי,ע"מ 124- "הארי חש שהוא מתנדנד לפנים ולאחור בהתאם לעילה ולשקיעה של אחורי ההיפוגריף." אין יותר ברור מזה..), מכה את מאלפוי (הדבר שהארי הכי רוצה..), מאכיל את בקביק כשהוא בדיכי.באמת מתפתחת לנו פה מערכת יחסים מתחת לאף.
פאדג' והארי- כי גם לזה יש לנו הוכחות- "פאדג' הסיר את הגלימה המפוספסת שלו והשליך אותה הצידה, ואז הפשיל את מכנסי החליפה הירוקה שלו והתיישב מול הארי." (ספר שלישי, ע"מ 51).
פאדג' ולוצי- כי יש פה משחקי כוח במיטה ומי לא היה רוצה לשכב עם שר הקוסמים (או לחלופין עם לוצי מאלפוי המושלם). יש פה ניצול של כל צד את הצד השני. מערכת יחסים אינטרסנטית.
קרקוף ופלר, כי זה יופי משני סוגים שונים לחלוטין. וכמובן שמבטא צרפתי ומבט גרמני הולכים טוב ביחד במיטה.

יש לי עוד כמה זוגות חולנים. אל תאלצו אותי להוציא את זה החוצה.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הילה תוציאי את זה!!! זה לא טוב לשמו'
הילה תוציאי את זה!!! זה לא טוב לשמו
02/07/2003 | 12:46
2
ר דברים כאלה בפנים!!!!!!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אהה ושכחתי.......'
אהה ושכחתי.......
02/07/2003 | 12:47
1
הציור מקסים!!!!!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תודה....'
תודה....
02/07/2003 | 13:25
זה היה ציור כזה ברגע של חולשה...
יש לי עוד כמה ציורי הארי-סנייפ...אבל אני לא מתגאה בהם

תודהה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'שופט הנקודות מתעלף ונופל. הרצפה קרה'
שופט הנקודות מתעלף ונופל. הרצפה קרה
02/07/2003 | 14:35
6
אוי הילה, הילה...
הנה שוב קמת,רעננה ובכושר מלא, והטית את כל שיטת הנקודות!
נפלא, נפלא!
על המיני-פיק עם סנייפ והארי מהודעה קודמת- התיאור הכי רומנטי ועמוס רגשות, ובסופו נשיקה שמפיקי דוסון יתגאו בה- 597 נקודות. גם הסיטואציה מתאימה (נשבעת שחשבתי על זה כשקראתי ת'ספר)- 207 נקודות.
ולגבי ההודעה שמעליי-

הילה, עליונותך שוב הוכחה. המדליה נמצאת אצלך בצדק.
הבאת צרור הוכחות וציטוטים! ציטוטים, אתם קולטים?! הרכיבה- 490 נק'. הספנקינג- 501 נק'.
פאדג' והארי- אין לי מילים. ולי בדר"כ יש הרבה מילים. 617 נק'.
קרקרוף ופלר: חומר מושלם לערוץ החדש שנפתח (זה עם השפן!)- 560 נק'.
ו...כמובן....שיא ההודעה:

הגילוי המדהים של מערכת היחסים בין פאדג' ללוצי, גילוי המסביר מס' דברים לגבי ספר 5. 690 נק'!

הילה. כבר קיבלת תעודת הצטיינות. מה את עוד רוצה?!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אין כמונייי..'
אין כמונייי..
02/07/2003 | 17:09
5
8575 נקודות. ותעודת הצטיינות.
יש לי עוד הרבה הוכחות, דרך אגב.
סנייפ וקרקרוף-"סנייפ וקרקרוף הגיחו מעבר לפיתול בשביל. סנייפ החזיק בידו את *שרביטו* בידו, ותוך כדי הליכה היכה בשיחי הוורדים שניקרו בדרכו ועל פניו הבעה מאוד לא נעימה. מתוך רבים מהשיחים בקעו קריאות בהלה, וצלליות שחורות הגיחו מבינהם." (ספר רביעי, ע"מ 391)
כמובן מה יותר טוב ממערכת יחסים בין שני אוכלים מוות שחורים, רגזנים ומרושעים במיוחד כשלקרקרוף יש זקן כל כך "פתלתל" *מבט סקסי*.
מקונגל מנצלת מינית כמה מתלמידי גריפינדור (בניגוד לרצונם)-
"אל תגיד לי מה אני יכולה ומה אני לא יכולה לעשות, אדון פוטר, ועכשיו חיזרו למיטה, כולכם"  (ספר ראשון.)
הוכחות ללופין/הארי-"הרגע הראתי להארי את הגרינדלו שלי",אמר לופין בנועם. (ספר שלישי. ע"מ 163)
האגריד/פאנג-"אני פשוט לא במיטב שלי לאחרונה", אמר האגריד מלטף את *פאנג* (ספר שלישי, ע"מ 227)
סנייפ/לופין- "רצית אותי סוורוס" שאל לופין בנועם. "בהחלט כן" אמר סנייפ.. (ספר שלישי ע"מ 295)
סנייפ/הארי- "זה עתה הצלתי את חייך, היית צריך *לרדת על הברכים ולהודות לי*" (ספר שלישי, ע"מ 369)
כל אחד ואיך שהוא רוצה שיודו לו.
התאומים- "בתנועה חגיגית שלף פרד משהו מתוך גלימתו" (מה בדיוק)
"הדבר המתוק הזה לימד אותנו יותר מכל המורים בבית הספר" (מתאמנים עם מפת הקונדסאים) (ספר שלישי, ע"מ 198-199)

אחחחח...הספר השלישי הוא מסיבת אחת גדולללה...
ו..אמ..יש לי עוד קטע קצרצר שכתבתי..רוצים גם אותו
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ברור!!!!! הילה אני סוגדת לך........'
ברור!!!!! הילה אני סוגדת לך........
02/07/2003 | 17:12
2
(וגם לקסם) את יודעת כמה זמן לא צחקתי ככה????
זה נותן משמעות חדשה לגמרי לספרים!!!!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אוי...את לא יודעת '
אוי...את לא יודעת
02/07/2003 | 17:15
1
עד כמה זה נותן משמעות חדשה לספרים
יש עד מלאנתלאפים קטעים כאלו...יש סיפורים על המה-שמו של קווירל, וסלאשים סוערים בין הארי לטום רידל. רק צריך לבוא לפר בגישה "קצת" שונה.

תודה..
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
03/07/2003 | 04:08
אוייי... איך נקרעתי עכשיו... באמת משמעות חדשה לספרים...
אולי נפתח מאגר שכזה? מאגר שבו מצאנו את כל הקטעים המיניים בין הדמויות בספרים? זה יהיה *מספק* מאוד...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אין כמוך? אין כמוך...'
אין כמוך? אין כמוך...
03/07/2003 | 00:55
1
הילה, אחותי!
די, אם תקבלי עוד נקודות בסוף יחשבו שזאת פרוטקציה ולא שמגיע לך, אבל לא אעצור בעצמי-

"זקן פתלתל"- 1000 נקודות! כל מילה מיותרת.
על כל ציטוט (אחד יותר מצחיק מהשני, במיוחד מקגונגל וכל מה שקשור בסנייפ)
692 נקודות. תכפילי ב-5 ציטוטים, נדמה לי.
ועוד 197 נקודות על הבנת המוח התועה והחולני שלי במושלמות יתרה.
ועוד 200 נקודות על זה שאת שולתתתתת!

גם אתם יכולים! גם אתם שולתים! הכו את המומחה!

*לעצות בעינייני סקסולוגיה אנא אל תפנו אליי- זה לא ייגמר בטוב. אבל לי יהיה כיף...להקשיב....*
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'13,937'
13,937
03/07/2003 | 01:08
וואו, מצאתי משהו שאני טובה בו- להיות חולנית*מחייכת מאוזן לאוזן*

טוב, אני בטוחה שיבואו לי עוד דברים בקרוב.
ואתם עדיין לא רוצים לקרוא את הקטע השני שכתבתי...
לא צריך..*מתיישבת בפינה, עם הגב למרכז החדר*
*מציירת מעגלים עם האצבע שלי על הריצפה (בצורה מאנגאית שכזו)*
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הילה...זה כ"כ....'
הילה...זה כ"כ....
02/07/2003 | 15:32
לצפיה ב-'אני בשוק..'
אני בשוק..
04/07/2003 | 00:29
ורק רציתי לשתף אתכם.
אני לא מאמינה
זה קרה שוב
יכולת החזיון שלי הוכיחה את עצמה בשנית, ובלי שבאמת התכוונתי.*מתחילה לפחד מעצמי*

את הקטע הזה שלמעלה כתבתי הרבה לפני שהגעתי לקטע בספר בו הארי עושה קללה וחודר למחשבותיו של סנייפ. אני כתבתי את זה ברגע שסיימתי את שיעור הOcclumency הראשון שלו...אני בשוק. *פוערת פה*
אני בכלל לא ציפיתי שזה מה שיקרה. וגם מה שהארי ראה קצת דומה למה שאני כתבתי. וגם אחרכך בפרק עם הזיכרון הכי נורא של סנייפ, אז אני הראיתי את זה באחד מההבזקים שהארי ראה.
אני ממש ממש בהלם עכשיו.:-O
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
02/07/2003 | 13:02
2
עם אמברידג'..
חיוכים חביבים ודיבור מתוק עושה לי את זה

מי מתאימים אחד לשני? הממ.. מקגונגל וטרלוני [היא שפויה לחלוטין, היא מטורללת.. הן ישתלבו יפה ], קראב וגויל [..], פרד, לי ואנג'לינה , צ'ו והאגריד.

והייתי מוכנה לחתום לה על פוסטר בשביל זה.

אוףףףף. אוףףף.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'את חולנית.'
את חולנית.
02/07/2003 | 13:28
ואני לא מדברת על הזוגות שכתבת
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מי אמר חולנית?!'
מי אמר חולנית?!
02/07/2003 | 14:39
הראשונה ששואפת לקבל את אמברידג' לעצמה- 705 נקודות על האומץ להודות באמת הכואבת (...היא כואבת, טראסט מי)!

הזוג היחידי שבלט לעיני היו מקגונגל וטרלוני. הפכים נמשכים וכו' וכו'. כמוכן כל ההכחשות של הדובר של מקגונגל לא יעזרו- חשפנו את הקשר ביניהן!!!
354 נקודות.

לחתום על פוסטר?! רק אל תאיימי...:)

אני מתאהבת...בחברי הפורום!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'בזמן שקראת.....'
בזמן שקראת.....
02/07/2003 | 14:52
3
1
זיווגים נחמדים מבית היוצר של עדי......

פיגווידג'ן וגברת פיג....
בכל זאת...
השמות מתאימים....
היא מנצלת אותו כדי שיהיה לה קשר עם עולם הקוסמים...
והוא מנצל אותה כדי ....
טוב אני לא יודעת למה... זה זיווג צולע....
אבל תחשבו על השלט...
"כאן חיים בכיף () ארבלה פיג ופיג"

קרוקשנקס וסירוס(במצב כלב או לא)
למה? כי תחשבו על זה הרי מי יודע מה הם עשו ביחד כשהם הסתובבו בבית הספר בשנה השלישית? ביער האסור.....
אני תוהה מה סירוס עשה עם קרוקשנקס שגם לחתול הזה להגן עליו בהמשך (ורוצה שסירוס יעשה אותו הדבר לי!!!)

התאומים ורוג'ר דיוויס.....
למה? כי ככה בא לי!!!
לא סתם... הם פשוט נראים חמודים ביחד...
הרי כולנו יודעים שרוג'ר דיוויס הוא אדיוט (הוא אוהב להרוס להארי ולרון)
והתאומים כאלה יאמי..... והם ההפך ממנו... הם לא אוהבים להרוס לרון והארי.. רק לרון

פרופסור לוקהרט ואמברידג'.....
למה? כי מגיע ללוקהרט לסבול...
למה? כי בא לי..
תחשבו מה אמרידג' תעשה לפנים של לוהקרט בעזרת העט.....
(אברידג' והעט.. מתאים ליחסיח סאדו-מאזו עם כל אחד!)

זה רק אני או שאני נשמעת כמו הילד מהפרסומת של כללית...
למה?
מחר
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אמממ...(מי שמת)'
אמממ...(מי שמת)
02/07/2003 | 15:36
ואם כבר בזוגות עסקינן-

סיריוס וסדריק , הם יהיו שתי רוחות הרפאים המאוהבות ביותר בהוגוורטס

הארי פוטר ואחד הסוהרסנים - משום מה הם מתעקשים לנשק אותו
פעם אחת הוא צריך לתת להם את מה שהם מבקשים...איזה אגואיסט

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'למה מתעלמים ממני????'
למה מתעלמים ממני????
03/07/2003 | 14:39
לצפיה ב-'מק א או! חחחח, נקודות!'
מק א או! חחחח, נקודות!
03/07/2003 | 15:07
"כאן גרים בכיף!!!" חחחח קורע! 419 נק'!

על השאיפה שסיריוס יעשה לך דברים ביער האסור- 421 נק'!

התאומים ורוג'ר- שקסיות-על!!! ניתן לאנשים להציץ, נגבה כסף, נקרא לזה: "אין שכל אין דאגות..."
סתם, התאומים חכמים ומושלמים, בדרכם שלהם, הסקסית.
417 נק' + נקודה על כל שקל שנרוויח מתאי ההצצה. סבבה?

ופרופ' לוקהרט הוא אכן עונש. לאמברידג' מגיע אחד כזה (עונש!)- הולם ביותר. 312 נק'.

ועל החתימה השולתת שלך (בני גורן...אררררר...) עוד 368 נק'!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'LL'
LL
02/07/2003 | 15:42
לכולם בשרשור הזה, אני אכתוב את תשובתי מאוחר יותר...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אוקיי אני מגיב!!|זבנג|'
אוקיי אני מגיב!!|זבנג|
02/07/2003 | 15:47
6
בהודעה זו יש ספויילר לדמות מסויימת... רק לעצם זה שהדמות קיימת בספר ול2 תכונות מסוימות שלה
אל תקראו אם אתם לא רוצים שהחלק של הדמות הזו יהרס לכם
למרות שזה לא כזה רציני ו2 התכונות אני מסביר אותן מעוד מעומעם שבכל זאת מי שרוצה שלא יקרא את זה

1 עם ג'יני, הרמיוני, צ'ו וטונקס
ביחד!!
למה??
כי הן נראות לי הכי כוסיות שם
חוצמזה אני תמיד אומר את זה אז תתמודדו
חוצמזה טונקס יכולה לעשות דברים לא שיגרתיים במיטה לפי מה שאני מבין

2 האגריד ופליטיק!!
לא לא מאדאם מקסים ופליטיק!!
האגריד ופליטיק!!
תחשבו על זה יש להם הרבה דברים משותפים
הם עובדים בהוגוורטס... והם גם עובדים בהוגוורטס... ושניהם בנים...
טוב נו אז רק 2 דברים משותפים
אבל הפכים זה דבר טוב בדרך כלל
תיראו אותי ואת היד שלי איזה זוג מושלם אנחנו ביחד
היד שלי תמיד עושה מה שאני אומר לה

חוצמזה גם טונקס הרמיוני וג'יני
נראה שהם פיתחו חברות נורא עמוקה במשך הזמן שהן היו ביחד
שימו לב איך הן תמיד מתבודדות בזמן שהן ביחד
נראה לי בכל מקרה שמשהו מתפתח ביניהן

3 אווו הייתי מוכן להיות עם הרבה
הייתי מוכן להיות עם כל אחת אני ממש נואש
טוב לא הייתי רוצה עם אמבריג'
אוקיי קודם בשביל לקבל מלא נקודות אני אגיד משהו שאוי לכם אם אתם מצטטים אותי בעתיד
הייתי מוכן לא להיות דורש צומי(בישבילי זו עבודה קשה)
רק כדי להיות עם מייג'ן
זה בצחוק!!!!!!!!!!!!!
אווי לכם אם אתם מצטטים אותי!!

ועכשיו סתם בשביל הכיף
הייתי מוכן להשאר בתוך המגרה הקטנה שבה שמים בקבוקי מים בבית של קסם במשך יום שלם
רק כדי להשתתף באורגיה פרועה עם ג'יני, הרמיוני, צ'ו, טונקס וקסם(כי יש לה זין)

ורגע רגע רגע
למה לא ללכת עד הסוף??
עם אנשי הצומי הכי גדולים של הפורום והספר ועם הכי אקשן??
אוקיי אז
הייתי מוכן לא להכנס לפורום במשך חודש בשביל!!!!!!!!!!
BDSM ומשחקי מין עם צ'ו(היא יודעת לעוף על מטאטא) טונקס(יש לה יכולות מגוונות ביותר) ג'יני(יש לי חולשה לג'ינג'יות) (את הרמיוני תשאירו בצד היא לא בנויה לזה) מייג'ן(בשביל חובבי השערוריות[אל תצטטו כי זה בצחוק הכל]) קסם(נוו כבר אמרנו שיש לה זין) ומאיה הכוסית(מה?? הייתי חייב להגיע לזה מתישהו)

זהו
עכשיו הניקוד הסופי בבקשה!!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אורן ממתי דמויות בספרים "נראות" כוס'
אורן ממתי דמויות בספרים "נראות" כוס
02/07/2003 | 16:04
1
יות?

הן מתוארות ככה.........
לדוגמא דארקו הסקסי שקסי.....
סירוס הכנ"ל....
ביל.......
וכו' וכו'.....

והמשפט על מייג'ן תויק בארכיון של כל אחד מחברי הפורום....
(אוקיי לא כולם רובם)
זה עוד יחזור אלייך כמו בומרנג!
ישר לתוך הבטן
אולי היום ואולי.....
מחר

נ.ב.
מה קורה לי היום עם "מחר "?
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אני דימיינתי אותן..|זבנג|'
אני דימיינתי אותן..|זבנג|
02/07/2003 | 16:12
כוסיות!!
זכותי!!
זה כמו שאני יכול לחשוב בזמן שאני קורא שכולן ערומות
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תוספות!! אני רוצה..|זבנג|'
תוספות!! אני רוצה..|זבנג|
02/07/2003 | 16:08
להוסיף
שקשור בפרסי

אוקיי

לזוגות
וולדמורט וטרלוני - היא תעזור לו עם הנבואה והוא יעשה אותה גדולה
פרסי ורון - כבר אמרתי בעבר שיש ביניהם קשר מיוחד אולי זה לא בהכרח קשר של אחים
גם בספר החמישי רואים שפרסי מתקרב דווקא לרון ואחרי שהוא מתנהג רע להורים שלהם אל רון הוא מתייחס רגיל ואפילו יותר בחיבה ומזהיר אותו מפני אמבריג'
פרסי ופאג' - אתם באמת חושבים שפרסי סתם ככה יריב עם ההורים שלו??
אולי זה בגלל שיש משהו בין פרסי לפאג'!!
תמיד פרסי הולך אחרי פאג' ומשגיח עליו ועושה ישר מה שהוא אומר
לדעתי יש כאן יותר מעובד ומעביד
לונה ורון - שימו לב איך שלונה שמה עין על רון במשך הספר החמישי ותמיד מנסה להתקרב אליו
כמו למשל עם האריה בתור כובע ואיך שהיא דיברה איתו כדי לעודד אותו
ושימו לב גם לעוינות שלה כלפי הרמיוני בחלק מהמקרים
לדעתי היא מרגישה שהרמיוני מתחרה בה על רון
מעניין אם בסוף היא תצליח להיות איתו
מעניין איך היא במיטה
לא באמת כזו מטורללת זה מעניין איך היא תיהיה במיטה
רגע היא בגיל של ג'יני
היייי!! אני גם רוצה לנסות את לונה!!
לונה ואני - בנאדם חרמן ואחת מטורללת מעניין איפה זה יגמר או מי יגמור ראשון??
הייתי במשך שבוע לא מדבר על דברים סוטים
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אורן...אורןאורןאורן... נ ק ו ד ו ת!'
אורן...אורןאורןאורן... נ ק ו ד ו ת!
02/07/2003 | 23:24
1
אורן!! אורן, אורן...

ראשית כל, כמו שהבטחתי, נקודות על היותך הבן הראשון שהצטרף למשחק- 198 נקודות מראש.

וכשיו,לתוכן:
העניין של הכוסיות...וול...זה לא ממש הסבר,לדעתי. אבל לעומת זאת, האגריד ופליטיק זה מ צו י ן!! (נדמה לי שכבר אוזכר,אבל בכל מקרה). והדוגמה שלך ושל היד כמובן שכנעה אותי. האנלוגיה כאן ברורה- 355 נק'.

אבל השיא שלך,אורן, מייד רואים, הוא בסעיף 3. כאלה התוודויות חיפשתי יקירי!
אתה- לא דורש צומי?! הקרבה עצומה! מדהימה! מעבר לכל דמיון! כן אורן, רק על זה 594 נקודות.
כמו כן אתה בעל טעם טוב- כן, קסם, מאיה... (שמעתי שהיא כוסית...:)
עוד 394 נקודות.
ועוד 287 על השיתוף של חברי הפורום- אתה הראשון שעשה את זה.
אבל השיא, הוא כמובן, במה שמעניין בהודעה באמת.
במה שרק חיכינו שתגיד.
אורן...
"אל תצטטו אותי"?!
וול, מאוחר מדיי!!!

מייג'ן!
הוא רוצה את מייג'ן!!!
סלאש בפורום!!!
סלאש בפורום!!!!

אורן. חומד. 1000 נקודות!!!
ו...יש לך את הטלפון שלו, אני מאמינה? :)))))

כל הכבוד, הלוואי וילכו אחרים בעקבותייך.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'רק 2828?? מגיע לי..|זבנג|'
רק 2828?? מגיע לי..|זבנג|
03/07/2003 | 03:49
הרבה הרבה יותר

חוצמזה התעלמת מהזוגות של משפחת וויזלי וזה לא בסדר
אבל הנה עוד זוג
קרטצ'ר והרמיוני - היא כל כך מגנה עליו יכול להיות שיש עוד כמה דברים...

ואממ אני יבש כרגע עסוק בבלוג שלי
http://blog.tapuz.co.il/DePanther
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'oy vey zmir...'
oy vey zmir...
04/07/2003 | 16:57
נו טוב, שאורן לא יפגין נוכחות בשרשור מיני?

אורן ומייג'ן לנצח, שתי נשיקות במצח!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'קראתי את כל השירשור *'
קראתי את כל השירשור *
02/07/2003 | 15:49
1
ואני חושב שבקלות אני יכול להכריז על הפורום הזה כעל הפורום הסוטה, מגעיל, מופרע, מטורף וכו' בתפוז! ישר כוח והמשיכו כך! ועכשיו, אם תסלחו לי, אני צריך ללכת להקיא...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תהנה.....'
תהנה.....
02/07/2003 | 16:00
ונכון אנחנו כל מה שאמרת........
וגאים בזה

מחר
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'השרשור הזה הוא חומר של טאגליינז'
השרשור הזה הוא חומר של טאגליינז
02/07/2003 | 16:11
1
(אני בטוחה שכבוד המנהלים יסכימו?)

הווו כל כך הרבה צירופים טובים

*מנסה לתרום עוד טיפה לשרשור*

אמממ

שלישיה של פיגווידג'ן+הדוויג+קרוקשנקס?

למרות שאני לא חושבת שהעופות יצאו מזה בחיים. לפחות תהיה להם הזדמנות להנות קצת?

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'קטי, בשם צער בעלי חיים'
קטי, בשם צער בעלי חיים
02/07/2003 | 23:31
את זוכה אוטומטית ב 303 נקודות.

ואם זה (אני!!!) אכנס לטאגליינס אז תקבלי באשראי כמות נקודות שטרם נראתה על המסכים...
(ניתן לשחד את השופט במסרים או באיציק, וכמה שיותר יותר טוב:)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אולי יש ספויילרים'
אולי יש ספויילרים
02/07/2003 | 18:42
9
1. אם מי הייתי עושה את זה? אממ... ת'אמת עם ווינקי! כזאת בכיינית... עושה לי את זה.

2. התאמת דמויות? טוב הייתי אומר ווינקי וגורג' אחת עצובה ואחד שמח אבל ווינקי שלי כבר ואף אחד לא נוגע בה, אז אני חייב להגיד פליטוויק ואמא של הגריד (נו.. באמת... בגלל הגודל? כאילו דה!)

3. כדי לעשות את זה עם ווינקי? הייתי עושה את זה עם בריטני (ספירס... כאילו דה!)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'לעשות את זה עם בריתני '
לעשות את זה עם בריתני
02/07/2003 | 18:46
7
זה לא כזה גרוע....

ובואו לצ'אט
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'לעשות את זה עם בריתני'
לעשות את זה עם בריתני
02/07/2003 | 18:49
6
זה חלומו של כל פורומיסט (?!)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'בשבילי זה די גרוע'
בשבילי זה די גרוע
02/07/2003 | 18:53
5
טוב בשביל כולם מעריצי בריטני שפיך.. אופס!
אני ישנה את תשובה 3.

3. בשביל לעשות את זה עם ווינקי אני יעשה את זה עם טרולית לסבית
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'טרולית לסבית=בריתני...לא?'
טרולית לסבית=בריתני...לא?
02/07/2003 | 18:57
1
4
לצפיה ב-'.....סוד......'
.....סוד......
02/07/2003 | 19:03
כאילו די... באמת. גילית אותי!!!!!!!!
אל תגידי לאף אחד - אבל גק"ר אמרה שכשהיא
חשבה על טרולים הבת שלה שמעה בריטני ספירס
והיה לה את בריטני בראש........

סתם. אבל זה מה שהיה - זה לא מה שהיא אמרה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'*לא מגיבה לך ולשניש* '
*לא מגיבה לך ולשניש*
02/07/2003 | 19:12
2
1
לצפיה ב-'היי היי היי!הולד איט רייט דאר'
היי היי היי!הולד איט רייט דאר
02/07/2003 | 21:38
1
מה זה ככה ללכך עלינו למה מה אני ושניצה המושלמת עשינו לכן? זה בית זונות כאן! (ולא בגללינו).

תבקשו סליחה יפה ואולי אני לא אשבור לכן את הפרצוף (לא רוצה להרוס את הלק השאווה שקניתי היום)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'סליחה|מוכה||פצועקשות|'
סליחה|מוכה||פצועקשות|
02/07/2003 | 23:02
לצפיה ב-'סמואל, 88 (נקודות?)- סתם!!!'
סמואל, 88 (נקודות?)- סתם!!!
02/07/2003 | 23:35
ווינקי. ווינקי? ווינקי...

ובכן, קח אותה. רחוק מכאן. בבקשה.
על תרומתך לאנושות קבל 299 נקודות.

ובריטני תמורת ווינקי? אני לא יודעת מי העונש ומי הפרס...
שתיהן נראות לי כמו עונש...

מאזוכיזם, הא?! 201 נקודות השתתפות...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הממף!'
הממף!
02/07/2003 | 19:03
2
1. אני לא חושב ש"הייתי" עושה את זה עם אחת מהדמויות, ואם כן - אז בוודאי עם הרמיוני, כי היא קראה את ספר התנוחות הגדול (ילדותיות לנצח!)

2. האגריד, לוציוס מאלפוי. בבקשה, התשוקה הבלתי ניתנת לכיבוי של לוציוס לגור בבקתה מרופטת פשוט צעקה ממנו כשהוא הגיע אל הבקתה בספר השני, כמו כן, לשניהם יש שיער ארוך.

מקנוגל, גברת נוריס - תחשבו על זה, אנחנו יודעים שמקנוגל יכולה להשתנות לחתולה, אבל האם באמת זו חתולה? האם מקנוגל... לא משתנה בעצם לחתול כדי שהיא תוכל לקיים את זממיה עם גברת נוריס?

רון, סנייפ. זה כל כך צועק את זה, ניגודים נמשכים בטיררוף! השיער של רון אדום, השיער של סנייפ שחור. של רון אבשושי, של סנייפ שמנוני. סנייפ מבוגר וסלת'ריני, רון צעיר וגריפינדורי. באמת, אם זה לא ניגוד - מה כן?

לופין\טרילוני - טרילוני נוהגת לשבת יותר מידי לבד בצריח שלה בטירה, היא מתבודדת יותר מידי. אם כך, למה שלא תיקח איתה את לופין? אני בטוח שהשניים יוכלו לבלות ביחד בנעימים... ^^;
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'או שגברת נוריס...'
או שגברת נוריס...
02/07/2003 | 20:11
עשתה בסתר ניתוח לשינוי מין
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'צחי! לאברבוי! שיפוט...'
צחי! לאברבוי! שיפוט...
02/07/2003 | 23:48
צ ח י !
מיי לאב!

ובכן. עצם המחשבה על הרמיוני וסקס מטרידה אותי,אני חייבת להתוודות. זה כאילו, מבולגן,ומלוכלך, מזיעים (לפעמים)... בקיצור, מאוד לא הרמיוני...
אבל הנימוק מסביר הכל.... הוגוורטס:ההסטוריה- לא אמרו ההסטוריה של מה,בדיוק!
387 נק'.

האגריד ולוציוס!!! בדיוק! איך לא חשבתי על כך?! 509 נק'!
ועוד 96 נק' על התחנפות לחולשות השופט (שיער ארוך...) :)))

מקגובגל ונוריס כחתולות!!!! ממממיייייאאאווו חתולה...
407 נק'!

לופין טרילוני- אחלה, אך כבר הוזכר. 204 נקודות.

ומינוס 44 נק' על חוסר רצון להקריב שום דבר...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'עכשיו תורי'
עכשיו תורי
02/07/2003 | 21:38
6
אוקיי...

1. דמבלדור. כי הוא מושלם. הוא חכם והוא יודע הכל, בעיה אחת: הוא גבוה נורא וול, נצטרך למצוא פלטפורמות מתאימות

2. וול....

ציטוט מהספר החמישי, אני אוהבת לקרוא לו "סקס באוויר"...
(עמוד 364 בגירסה הבריטית)
למי שלא ברור, אגב, זה ספוילר...

Feet from the ground, Harry lifted his right hand from his broom, stretching towards the snitch... to his right, Malfoy's arm extended too, was reaching, groping...
It was over in two breathless, desperate, windswept seconds- Harry's fingers closed around the tiny struggling ball in his hand and the Griffindor spectators screamed their approval.

(- קינקי, יש להם קהל)

עכשיו, ציטוט אחד אפילו יותר נחמד
עוד לא חשבתי על שם, אבל אני עובדת על זה
אווו, יש לי רעיון: השם הוא: busted...

עמוד 460 בבריטית...

He and all the other weasleys froze on the threshold, gazing at the scene in front of them, which was also suspended in midaction, both Sirius and snape looking towards the door with their wands pointing into each other's faces, and harry imobile between them, a hand stretched out to each, trying to force them apart.

טווווב... מה אני אעשה כדי...

3. מה אני אעשה כדי להיות עם לירון, דראקו ולוציוס באורגיה מטורפת

אני מניחה שאני... אני... לוידעת

אני אקח עשרים שיעורי לשון ממעין

אני חושבת שזה מספיק
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'קסם..תהיתי מתי תצטרפי עלינו/אלינו'
קסם..תהיתי מתי תצטרפי עלינו/אלינו
03/07/2003 | 00:29
1
דמבלדור? מתאים לך קסם...המלך של עולם הקוסמים, שולט בהכל, יודע הכל, מארגן הכל. הוא אפילו זקן קסם, אז אולי גם לו יש אלצהיימר :)
מזכיר לך מישהו?! :))))
245 נקודות!

"סקס באוויר" נחמד ומשעשע- 508 נקודות, ואפילו באמת מהספר. אבל "באסטד"!!!!! זה אדיר!!!!! חחחחח לחלוטין מתאים להקשר... סלאש שרולינג שתלה בלי שנרגיש!!!
703 נק'!

שיעורי לשון ממעיין?! אבל קסם, את סלבריטי, היינו מוותרים לך! זה כמעט (אבל רק כמעט) נורא כמו "רבל ווי"! *מייג'ן ווי לאב יו :)*
*כמובן שהמורדים יותר קשה, אל דאגה*

657 נק'!

אני עדיין צוחקת מ"באסטד"...
עוד 184 נק'.

וחוץ מזה גם נקודות על חמידות והשקעה, כי צריך לתגמל אותך בשם חברי הפורום- 999 נקודות אופי לקסם!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תנקס'
תנקס
03/07/2003 | 15:14
קודם כל- אני שונאת את דמבלדור (סיימתי אתמול את הספר)

דבר שני- באסטד

דבר שלישי- כתבי "מייג'ן, איי לאב יו", אין לדעת מתי את לבד בעניין

דבר רביעי- שתלה בלי שנרגיש אני בטוחה שכולנו הרגשנו

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
03/07/2003 | 02:35
3
הקטע עם סיריוס וסנייפ... קטע מעולההה!!!!
כל כך קיוויתי שסיוריוס פשוט ישרוף לסנייפ את הבגדים או משהו!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אביייייי'
אביייייי
03/07/2003 | 15:17
2
כל הקטעים של סנייפ, הקטע עם הקדרה והכל, מזכירים לי תמיד אותך ואת הילה

הקטע עם התחתונים שלו לא הפסקתי לחשוב עליכן...
קראת כבר
אל דאגה, לא הרסתי לך יותר מדי
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
04/07/2003 | 00:23
קראתי, זה היה הפרק האחרון שקראתי. אבל אל דאגה, התחתונים של סנייפ לא יכולות להרוס כלום...
איזה פרק! איייייזה פרק!!!
איזה מגעילים ג'יימס (הוא כמו שסנייפ צאר אותו) וסיריוס!!! כמו איזה דת' איטרס שמתעללים באנשים. אבל רמוס ולילי היו מקסימים... וסנייפ, הו סוורוס...*מתחתנת*
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אהההההה*אנחת התרגשות*'
אהההההה*אנחת התרגשות*
04/07/2003 | 00:24
אני ממשיכה לקרוא את הבלוק הזה רק כדי לראות מה יקרה עם הסיפור של הארי וסנייפ...
אחחח, התחתונים של סוורוס המושלם שלי, נושא שבהחלט צריך לכתוב עליו פרק, אם לא ספר
אחחחחחחחחחחח...אין כמו רולינג...הפרק הזה העלה בי צמרמורת עמוקה.*מבט חולמני*
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ניסיון נואשאולי'
ניסיון נואשאולי
02/07/2003 | 21:42
6
אין סיכוי שזה יצא טוב אבל אני אשקיע מחשבה רבה ואשתדל שזה יצא טוב

המוח שלי מאוד מאוד מעוות פשוט לא בכוון הזה... אני סתם רואה דברים אחרת

1. אני חושב שעם דמבי וג'יני וחייבים לצרף את פלר... כי יש לו כל כך הרבה כח הוא מכיר המון המון כשפים ארררר ותמיד אומרים שג'ינג'ים\יות מטורפים\ות ופלר טוב כי היא פשוט אממ מושלמת אז מי אם היא ויליה אני עדין רוצה
וזה נשמע לי ממש טוב יאמי

2.
החלזונות האלה שאני לא זוכר איך קוראים להם שהאגריד חיפש בספר השני בסימטת נוקטורן שמנקים משהו ואוכלים חרקים (אני ממש לא זוכר )
עםהרמיוני כדי שילמדו אותה להשתחרר קצת וגם אם ם מנקים כל כך טוב
אז הם בטח מוצצ** ממש... אממ, בכישרון
דובי ו-ווינקי - כן זה נדוש אבל hear me out - אל תשכחו שהוא
חיפש לה מיטה (בספר החמישי הוא מספר להארי שככה הוא מצא את החדר של מה
שצריכים...) אז מה אתם חושבים שהוא לא ניצל את זה שהיא שיכורה
תמימים
פרסי ופאדג' ואני מתפלא שלא אמרו את זה כי הם תקועים אחד לשני בתחת כל היום (כן תרתי משמע ) :-|P
הברון המגואל ופיבס, אתם באמת חושבים שרק במקרה יש לברון המגואל שליטה עליו (*שיעול*סאדו מזו*שיעול*) }-)

מספיק

3. הייתי מוכן לראות את כל פרקי היפים והאמיצים כל ה7000 ומשהו(ברצף...(בלי ממחטות )) בשביל לילה אחד עם פלר (*מתמוגג*)

טוב לא ממש קראתי את כל מה שלפני כי יש הרבה אז אם חזרתי על משהו סליחה

ומצטער לאלה שנחשפו לחומרים שלא לגילם
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'נדב?????'
נדב?????
02/07/2003 | 22:28
3
"אני המום מעצמך!!!!"איש חכם (חכם? ) בשם צחי
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'עידן*'
עידן*
02/07/2003 | 23:09
2
אגב, שניהם פורומיסטים
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הנה כמה זוגות שעלו למוחי...'
הנה כמה זוגות שעלו למוחי...
02/07/2003 | 23:49
1
סיריוס ולופין במצבם החייתי (תרתי משמע...), מעניין מה יצא מכל שילוב, אחד של שני הורסים והשני של כלב וזאב-אדם...

מקגונגול ופיבס- צווחן ומפחידן... יהיו הרבה רעשים מוזרים...

דובי ולוציוס.... חחח... זה יהיה מבדר וגם- מותר להשתמש בשוט ובפקודות שונות...

הסקרוטים פוצי תחת של האגריד והניפלרים- רק בשביל לראות מה יצא מהשילוב של השניים... האמת שזה די מגעיל...

פרסי ואדון קראוץ'- כבר מהספר הרביעי פרחה האהבה... אז בוא נממש אותה... בנוסף לכך אני מתה לראות את פרסי עושה משהו לא שיגרתי, ולעשות את זה עם רוח - בהחלט לא שיגרתי...

|ספויילר|ספויילרים |ספויילר|:

סיריוס וסדריק, מתים או חיים- רק בשביל לראות שני דברים כאלה מקסימים ויפים עושים את זה, וגם בתור רוחות... מעניין איך זה יראה...רררר... אוי מה אני יעשה בשביל להיות איתם ביחד במיטה...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ספוילר, נקודה, ספוילר.'
ספוילר, נקודה, ספוילר.
03/07/2003 | 00:44
הממ... את הרוב כבר הזכירו, אך ישר כוח על החשיבה! 200 נקודות!
סדריק וסיריוס- במצבם בספר השלישי (לפני) ואח"כ במצבם בספר החמישי (אחרי)- זה דווקא רעיון מגניב!
וסדריק לא מקסים. סדריק מעצבן.
גם סיריוס לא "מקסים". סיריוס המלך, השולתתתת, השווה הראשי, השקסי-על, החומט, אהובי!!!
הו סיריוס....סיריוס....

(נר זכרון)

551 נק'.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'נסיון?! לך אין נסיון?!'
נסיון?! לך אין נסיון?!
03/07/2003 | 00:40
1
נדב!!!
ידעתי שיש לך את זה !!!
(עוברת לדום, מצדיעה!

דווקא יצא מצויין- ואין דבר כזה "לא מעוות בכיוון הזה"- אתה בחברתנו מספיק זמן. גם אתה, יקירי, מעוות!

דמבי,ג'יני ופלר... מעניין...
מאחר והפגנת חוסר בטחון, נקודות עידוד+עירבוב שלא חשבנו עליו- 300 נק'.
החלזונות והרמיוני!!!! כן! זה משתפר! הדבר היחיד שמתאים לה לשכב איתו! נפלא נדב, מצאת את המכסה לסיר (לקדרה?) שהיא. 497 נק'!
הברון ופיבס- שקסי. רוחני (רוחי?). ובכלל- פיבס הוא דמות פרועה שטרם נוצלה לסלאשים! 302 נק'!
ההסבר המוצק+הוכחות, מ.ש.ל, לקשר בין ווינקי לדובי שכנע אותי. מיטה, אלכוהול- איך פספסנו? איי בט יו שדובי הוא הברמן שלה, איף יו נואו וואט איי מין וכו' וכו'.
תודה שהארת את עינינו. 469 נק'.

ועכשיו לעניין ההקרבה שלך נדב. זה עניין כאוב. מצוקתך נגעה לליבי!! הרי זאת התאבדות ממש! אתה לא תשרוד! בבקשה,נדב,לא!!!
זה שווה כמו הדיסק של המורדים. ועוד טיפה. 666 נק' ועוד 6.
הזדעזעתי לראשונה בשרשור מעומקי נשמתי.
אחרי העונש הזה אתה יכול מצדי להעמיד את כל הדמויות בתור ולהשתולל עם כולן.

הצטיינות.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'רגע אבל מה רע ביפים|זבנג|'
רגע אבל מה רע ביפים|זבנג|
03/07/2003 | 03:30
והאמיצים??
זה דווקא נחמד
בעיקר עכשיו
כשגילו שבריג' הוא בכלל לא הבן של המיליונר ובעל החברה אלא בכלל של סתם אחד
ואהבתי איך שעכשיו החברות מתחילות לשתף פעולה
לי זה לא עונש כזה גדול
לעומת זאת משחק החיים לחיי האהבה סיטי טאוור לגעת באושר
זה כבר משהו אחר
זה בין הדברים האחרונים שכדאי לעשות
אבל רגע
אחרי העונש הזה אפשר את כולן מצידך??
אז סבבה תוסיפי את זה לרשימה שלי
לראות את כל הפרקים של לחיי האהבה סיטי טאוור לגעת באושר ומשחק החיים
ואת כל הבנות היפות שיש בספר
פלר
אחות של פלר
ג'יני
הרמיוני
צ'ו
טונקס
לונה??
לבנדר
התאומות פטיל תאומות זה נחמד
ועוד ועוד ועוד
אין לי בעיה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'זה די ברור...'
זה די ברור...
03/07/2003 | 03:12
7
הרמיוני. זה שהיא רוצה ללמוד כל הזמן גורם למצבים שבהם אפשר יהיה ללכת "ללמוד בשקט" ולבצע מעשים זדוניים אחד בשני
וכמובן - כי הרמיוני בכל דבר שהיא עושה היא סקסית.. וגם בכל דבר שהיא אומרת היא רומזת. הנה אוסף הרמיזות הנבחרות שלה:

'Yeah,' said Hermione וזה ציטוט מסוף פרק 19
'It's quite nasty, actually,' said Hermione in a voice of forced calm
Hermione added with satisfaction

בקיצור, הרמיוני היא חיית סקס שמתחבאת בתוך תלמידה ורק מחכה שמישהו יבוא ויוציא אותה. אני חושב שכדאי יהיה שמישהו יוציא את החלק הזה שבתוכה. ואם אין מתנדבים אז כן-אני יכול. ובשמחה רבה!
ולסיום:
Yeah,' said Hermione חח... איך משפטים יכולים לצאת מהקשרם ולתפוס משמעות אחרת לגמרי...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'דווקא המשפט הזה??..|זבנג|'
דווקא המשפט הזה??..|זבנג|
03/07/2003 | 03:32
1
תראה אני כבר מזמן לקחתי עליה חסות בנושא הזה ככה שאתה יכול לעמוד בתור
אבל אני ראשון
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אני מוכן לחסות קבוצתית....'
אני מוכן לחסות קבוצתית....
03/07/2003 | 04:01
לצפיה ב-'למשה ברעם, תגובתך נדחתה!'
למשה ברעם, תגובתך נדחתה!
03/07/2003 | 05:24
4
למשה ברעם,שלום רב!

תגובתך לטופיק נקלטה במערכת, אך לצערנו למערכת מספר השגות בנושא:

א. הכותרת "זה די ברור..." אינה חוקית. מה שיפה בשאלות פתוחות הוא שיש להן מס' תשובות שונות ואי לכך "זה ממש לא ברור...".
ב. פנייתך בנושא הרמיוני גריינג'ר נדחתה ע"י המערכת. איקוויזטור הנקודות העליון מוצא את הרמיוני חננה לא מושכת שכל קשר בינה לבין סקס פרוע מקרי בהחלט. היא כבר זווגה לללשלושים של האגריד ואין לה כוונה לבגוד בהם.
"ללמוד בשקט", לדעת המערכת, מרמז על כל דבר אפשרי מלבד סקס או מעשים זדוניים אלא שעמום,כיתות ומורים למתמטיקה/כשפומטיקה.
ג. העובדה שהרמיוני אמרה "נאסטי" וחייכה אינה עונה על תקנות האינקוויסטור לגבי ציטוט,ציתות, מובאה או הוכחה תקניים בשל מחסור בריגושים, הוצאה הולמת מההקשר ואנדר-שקסיות. או צחוקים.
ד. בעקבות הסעיפים שלעיל המערכת קובעת שההגדרה "חיית סקס" לגבי הרמיוני היא שימוש פוגע המעליב את חיות הסקס.
ה. המערכת מזמינה את הפונה ("משה ברעם") לקחת את הרמיוני היבשה והאנטי-פתלתלה לחדר מרוחק ושם להנות אתה כרצונו, בתנאי שלא ידווח מה קרה באותו חדר סגור ואטום- לרווחת הציבור.
ו. משפטים אכן יכולים לצאת מהקשרם, ואף באופן שקסי ומשעשע למדיי. המערכת ממליצה לפונה ("משה ברעם") ולכל מכריו לפנות להילה ("מלאכית 16") לקבלת מידע נוסף בנושא זה.

אנו מודים לך על נסיונך ומאחלים לך יתר הצלחה בהמשך.

על החתום:
טרוולינג לייט,
ראש המערכת לחלוקת נקודות, שופט הנקודות העליון, אינקוויסטור הנקודות העליון ואלת הנקודות.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אוקיי...'
אוקיי...
03/07/2003 | 05:46
1
אז אתה מאלץ אותי לגלות את האמת... האמת תגיע בעוד כמה שעות...
אחרי שאני ישן קצת! לא ישנתי כל הלילה ואני הרוג כבר אז לילה טוב! ושהיה לכולם בוקר טוב! (קלטתם? לא לילה טוב, לכם בוקר טוב)
בכל מקרה אני ירדם על המקלדת עוד רגע אז עדיף שאני לא ימציא משהו... בייחוד לא עכשיו
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אני בת. את. בת=את. בת. נקבה.'
אני בת. את. בת=את. בת. נקבה.
03/07/2003 | 13:53
4
לצפיה ב-'אמבריג' שכמוך|זבנג|'
אמבריג' שכמוך|זבנג|
03/07/2003 | 05:46
1
לצפיה ב-'תודה אורן :),נדמה לי..האמ האמ'
תודה אורן :),נדמה לי..האמ האמ
03/07/2003 | 13:55
1
לצפיה ב-'עוד זוג שחשבתי עליו עכשיו!'
עוד זוג שחשבתי עליו עכשיו!
03/07/2003 | 10:56
1
פאדג' ופרסי (אני כמעט בטוחה שזה לא נאמר פה כבר )

ז"א, פרסי גם ככה תקוע עמוק בתוך התחת של פאדג' רוב הזמן, אז למה לא.. אממ.. וול.. סטאף?
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חשוב ביותר לכל עובר אורח בפורום+נק''
חשוב ביותר לכל עובר אורח בפורום+נק'
03/07/2003 | 13:50
דווקא נאמר, קטי, אך עדיין מעורר יצרים כבפעמים הראשונות... עוד 193 נקודות.

ואנא מכם,חברי פורום ותיקים וחדשים כאחד: אל תפתחו הודעות חדשות על עצמכם! אתם לא טופיק! אתם לא פרוייקט! אתם לא הארי פוטר-הספר!
ת ש ת ל ב ו!
כן, זה המפתח.
שלבו את הודעותיכם בשרשורים קיימים, אנא מכם!!!
הפורום יודה לכם על כך מאוד.
שלא לדבר על כך שאם תגידו משהו אשכרה מעניין ("אני____ וסיימתי כרגע את הספר העשירי... הארי כל כך חמוד.... רק חבל שפרסי מת,כל כך אהבתי אותו"= לא נכלל בקטגוריה מעניין!)
אז אולי יתיחסו אליכם ולמה שיש לכם לומר יותר לעומק וירצו לתקשר אתכם!

ומשה, אני ממש מתנצלת שאני פונה אליך אישית, אבל ת פ ס י ק להציף בטופיקים אישיים מעצבנים שמלבדך ומלבד מייבשיך איש לא מגיב אליהם.
החלפת ניק? יופי! מצויין! הבנו.

אנחנו אמנם נראים סתומים, אבל...
לא. אין אבל!

גנית,
מאוהבת בפורום בכלל ובכל חבר וחברה שבו בפרט!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-' [?לא בטוחה..]'
[?לא בטוחה..]
03/07/2003 | 15:44
4
1.  אני יודעת שזה נדוש אבל עם דראקו. דאמט! למה הוא כ"כ מושלם וקשה להשגה?! חוץ מזה יש לי משהו לגברים רעים... אני מוצאת את עצמי מפנטזת איתו אחרי כל קטע בספר שהוא משתתף! גאד דאמט! הוא פשוט דורש את זה! מי אי פעם לא חשבה על זה?! זה קלאסיקה.

2.
*קראב+ גויל- אחרי כ"כ הרבה שנים של מתח מיני וטמטום? הם פשוט מושלמים אחד לשני.
*לונה+ טרלוני- כי לונה כ"כ מיסטית, מושלמת לטרלוני.
*הארי+ג'יני- זה אולי מטומטם, אבל תחשבו על זה- גם ג'יימס היה עם ג'ינג'ית- מסורת.
*גראפ+ פליטיק- שוב, הגודל לא קובע...

3. מה הייתי מוכנה לעשות כדי לקבל את דראקו שלי ללילה אחת מלא תשוקה? הממממ.... הרבה דברים... נחשוב עם משהו עתיר נקודות- הייתי מקימה מחנה [סאמר סקול ללימוד אנגלית] עם גראפ [אחיו של האגריד] למשך שבוע או חודש, או עז כמה שיקח כדי ללמד אותו אנגלית בסיסית!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'המממ....תוספת'
המממ....תוספת
03/07/2003 | 15:54
1
הייתי מוכנה להיות משרתת אמבריג' לשבוע\חודש....
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תמונה להמחשה...'
תמונה להמחשה...
03/07/2003 | 18:27
היא לא משו, קודם כל- זה טום ]פלטון ולא דראקו [הוא רק משחק אותו] אבל נסתפק. דבר שני- זה פשוט נראה כאילו הוא ממש ממש קרוב אליי...

וחוץ מזה, אני מרגישה התעלמות קלה אולי זה אני, אבל אני רוצה ניקוד!!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'שיוש,לוקח זמן אבל בסוף כולן מקבלות'
שיוש,לוקח זמן אבל בסוף כולן מקבלות
04/07/2003 | 13:25
1
נקודות! מקבלות נקודות!

ובכן,דראקו, מובן-303 . גברים רעים- בוודאי. 227. אכן "קלאסיקה".
קראב וגויל! קצת צפוי, אך במפתיע לא אוזכר! 298 נק'.
גראפי! גראפי + מי שלא יהיה זה נפלא! 387 נק'.

המחנה הוא רעיון מגניב ביותר (יותר מלשרת את אמברידג'...) והוא אכן קשה ומלא הקרבה. 485 נק'.

יו גו גירל!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'טנקיו! טנקיו!'
טנקיו! טנקיו!
04/07/2003 | 23:44
אל תצחקי על השם שלי... אני מנסה לשנות אותו שבועיים כבר...
סה"כ 1700 נק'!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אווווווווו'
אווווווווו
03/07/2003 | 18:31
3
יש לי יש לי יש לי

עלה במוחי באיזה שרשור פה

Voldy: "You've been a baaaad girl, Bella..."

*Spanks Bella on Buttocs*

*Lucious jellous*
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'*נקרעת מצחוק*:D:D:D'
*נקרעת מצחוק*:D:D:D
03/07/2003 | 18:38
2
2
לצפיה ב-'רק במקום לוציוס...'
רק במקום לוציוס...
03/07/2003 | 21:24
1
Harry: *jealous* I had dibs on that, bitch! ;_;
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אוקיי..........'
אוקיי..........
04/07/2003 | 13:58
1. דמות שבהחלט הייתי רוצה לעשות את זה איתה תהיה: דראקו מאלפוי....
השיער הבלונדיני הארוך, הרוע שלו....(דמות סקסית בחיים לא תהיה טובה), וקראב וגויל מאחוריו.......אולי אפילו נעשה אורגיה....דראקו קראב גויל ואני...... חוץ מזה הוא עשיר!!!

2. זוג מתאים יהיה: הרוח המטורללת מהשירותים של הבנות (שכרגע אני ממש לא זוכרת איך קוראים לה) ונוויל.....הוא כל כך ביישן והיא בדיוק ההפך....היא תעניק לו כל כך הרבה אהבה.....

3. הייתי מוכנה לשתות תה עם הגברת השמנה שבתמונה(מה שנראה לי סיוט בלתי יתואר) רק כדי להיות עם דמבלדור החמוד ומחממי האזנייים שלו.....(ציטוט" לא הסמקתי ככה מאז שמאדם פומפרי החמיאה לי על מחממי האזניים שלי" , הספר הראשון)

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אוקיי...'
אוקיי...
04/07/2003 | 14:07
2
1. הייתי רוצה לעשות את זה עם דראקו מאלפוי....השיער הארוך....הרוע הסקסי...וקראב וגויל.....היינו אפילו יכולים לעשות אורגיה אני קראב גויל ומאלפוי.....

2. זוג שיכול להיות מתאים יהיה מירטל המייבבת(נראה לי שככה קוראים לה.....הרוח מהשירותים של הבנות) ונוויל....הוא כל כך בבישן והיא בדיוק ההפך.......היא תעניק לו כל כך הרבה אהבה.....

3. הייתי מוכנה לשתות תה עם הגברת השמנה רק כדי להיות עם דמבלדור ומחממי האזנייים שלו.....(ציטוט: "לא הסמקתי ככה מאז שמאדם פומפרי החמיאה לי על מחממי האזניים שלי", הספר הראשון)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אופס....שלחתי את ההודעה פעמיים'
אופס....שלחתי את ההודעה פעמיים
04/07/2003 | 14:09
אל תקראו את שתיהן
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'האגריד השולט(ת) -נקודות גם לך...'
האגריד השולט(ת) -נקודות גם לך...
05/07/2003 | 07:42
שלום שלום לך ילדה שלצערי איני מכירה (עדיין?).
בהתחלה שמחתי- הנה, עוד בן עונה על השרשור. אבל לא. עוד בת. למה רק בנות מתחברות להנאה הנפלאה הזאת שבשרשור, איי וונדר...

דראקו. דראקו המלך. שיער ארוך. דראקו מאלפוי- 275 נק' כי זה כבר הוזכר.
ומינוס 100 על הנכונות לגעת בקראבגויל בלי מקל סנוקר.

מירטל ונוויל- מתאים בהחלט. כמוכן כעונש לנוויל על ארבע שנים בהן היה סיסי מעצבן ובכיין.  432 נק'! (לא מדברת על החמישי)

לשתות תה, המממ...
אתברצינות מרגישה שזה שוכן בשלום באותה קטגוריה בחברת דיסק המורדים, פרקים של היפים והאמיצים, קייטנת ערוץ הילדים והתפשטות בנשף?
*מבטא של שיוונדה השחורה מריקי לייק* "איי דונט ט'ינק סו גירל!"

זהו. נדמה לי.
שופט הנקודות עייף. גם אלים ממלצרים בברים אפלוליים.

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'*כותרת* ?'
*כותרת* ?
04/07/2003 | 16:53
3
1. האמת היא ש... ארררררר.... עם אף אחד... חוץ מהעובדה שלהתחרמן על דמויות בספרים באופן כזה זה מוזר (ע"ע, הסרט "השרצים"), יש רק מישהו אחד, אמיתי, שאני אוהבת ואני לא בוגדת בו עם שום דמות מספר
אבל דמות שהייתי שמחה להיות חברה שלו/ה במובן רומנטי זה רון. אולי הוא קצת קנאי (אוקיי, לא קצת) אבל הוא באמת די דואג ואכפתי כשזה מגיע לאנשים שהוא אוהב, ואני חושבת שהוא יכול להיות די רומנטי. חוץ מזה שהוא ג'ינג'י עם שיער אדום-בוער ואדום בוער זה טוווווב *_*.

2. *ה*שיפינגים שלי, ואני קיטשית במקצת לפעמים. אפילו שאני נגעלת מעצמי כשאני קיטשית . בכל אופן, כל השפינגים שאני כותבת הם נגד זוגיות מופגנת כי זה דוחה אפילו אם הזוג הכי מתאים בעולם. זוגיות מופגנת זה רע (*אור בטראומה מכל הזוגות בשכבה שלה שאוהבים להתמזמז באמצע המסדרון הכי צר במבנה, שהוא הדרך היחידה שבה אפשר להגיע לכיתה של אור. אור צריכה לעמוד ולהסתכל עליהם עד שהם מחליטים שנמאס להם*):
הרמיוני/רון. הם פשוט כאלו.... לוידעת, מתאימים. חוץ מזה שהייתי "משפינגית" את עצמי עם רון והרמיוני הכי דומה לי
הארי/הארי. אסור לו להיות עם אף אחד אף פעם. הוא מגעיל מדי בשביל זה.
ג'יני/דראקו. היא כבר לא מאוד מתוקה ותמימה (ובכן, בספר החמישי היא לא כל כך מתוקה ותמימה. היא די מתוקה, בעצם, אבל תמימה בערך כמו ג'ורג') אבל היא עדיין כזו אכפתית ודראקו, ובכן, הוא הכי אדיש בעולם. הם ממש ממש הפכים ובגלל זה הם מושלמים אחד עם השני.
נוויל/לונה: הוא ילמד אותה חיים קשים מהם, היא תלמד אותו לשים %#$@# על העולם ושניהם יוכלו ללכת לאיבוד ביחד. האין זה רומנטי?
3. אני מוכנה לנג'ס להורים שלי ממש חזק כדי ללכת למפגשפורום.... זה מספיק?
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ועכשיו לזוגות קינקיים... '
ועכשיו לזוגות קינקיים...
04/07/2003 | 17:43
1
2
ספוילרים גדולים לספר החמישי, כי אני צריכה להוכיח את עצמי וההסבר הוא לפעמים בחמישי...

סיריוס וריטה סקיטר, שניהם בצורת האנימאגוס. היא תוכל לדווח שהיא מצאה אותו, הוא יוכל לנקום בה את מה שלא נקם בברטה ג'ורקינס. שניהם יודעים מה זה להיות אנימאגים לא חוקיים.

רמוס ולונה. שניהם אאוטסיידרים ממש ממש שולטים, רגועים-תמידית. חוץ מזה, ככה רמ-צ'אן יפסיק לפחד מהירח (לונה, למי שלא יודע, זה ירח בלטינית). זה אות משמיים.

עין הזעם מודי ואראגוג (של מי היה הרעיון לתרגם את זה עם ה' וע'? אין בכלל ע' באנגלית!), מפני שאראגוג עיוור ומודי יוכל לראות לתוך נבכי נפשו. חוץ מזה שאראגוג לא יראה כמה זוועתי מודי נראה ומודי יוכל להשאיל לו את עין הקסם מדי פעם.

ניק כמעט בלי ראש והכומר השמן. הם גם ככה כל הזמן מסתובבים ביחד.

צ'ו ואמברידג', כי שתיהן פוסטמות שצריך להרוג. ל-ה-ר-ו-ג. ככה הן יוכלו לברוח מהסקילות ולהתעלל בהארי ביחד. לכל אחד יש את הקיקים שלו...

ג'יני וקולין. שיפתחו כבר קבוצת תמיכה למעריצי הארי פוטר לשעבר ויתמודדו עם המשבר ביחד...

סדריק וסיריוס. השמות שלהם מתחילים באותה אות (בעברית, 'קיי?) והזיכרון של שניהם גורם להארי להתנהג כאילו הוא במחזור.

ארבלה פיג/ארגוס פילץ'. אפילו השמות שלהם דומים קצת. ושניהם סקוויבים, ושניהם מזדקנים. I rest my case.

זהו, אני לא ממש במצברוח לזה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מה אני בדר"כ מחלקת?! קרמבואים?!'
מה אני בדר"כ מחלקת?! קרמבואים?!
06/07/2003 | 04:43
סדריקסיריוס- דורש.
ההסבר מתוחכם.:)
407.

גיניקולין- אני מציעה להוסיף גם את דניס ואז זה יהיה בכלל מושלם.
334.

ארבלהארגוס. יה בייבי, יה.
307.

i think the case is not tierd any longer (now that he has rested)

גם אני לא ממש במצברוח :)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אורה. משרד הבריאות קובע-'
אורה. משרד הבריאות קובע-
06/07/2003 | 04:36
הנקודות ממכרות ומזיקות לבריאות (הנפשית שלי, שחוזרת כל פעם לספק את דרישת העם) (סתם, אני חולה על זה וזה שקוף...)

אז-
1. בקשר לרון אישיותי מפוצלת. יש רגעים שאני מתה עליו והוא ממש מצחיק ומגניב, ויש רגעים שהוא סתם עוד ילד מעצבן ולא בוגר. ובריטי. :)
חוץ מזה יש לי טראומה רצינית מג'ינג'ים. מזל שהוא לא עצם נייח. (אל תתייחסו להערה הזאת). *פרד וג'ורג' עומדים מעל כל שיקול קטנוני כזה*

אי לכך על שאיפתך לזכות ברון- 276 נק'.
על חיבתך לג'ינג'ים (שאינם פורג')- מינוס 91 נק'.
על השנאה לזוגיות מופגנת ולמתחרמני מסדרון- בונוס 379 נק' לפצות על הטראומה. אולי תתחלקי בהן איתי? גם אני צריכה עזרה והגנה על נפשי הרכה מהזוועות במסדרונות שלנו!!!

2. הארי/הארי- מה אומר?! 598 נק'.
ג'יני/דראקו- קול. "תמימה בערך כמו ג'ורג'"-חחחחח! 306 נק'.

3. לנג'ס להורים. הממממ. נק' פוטנציאליות- יוענקו רק אם את באה לסופרלנד ואני אראה אותך סופסוף :)

ואין ספק שזה מספיק. אה, יש עוד... :)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'עודנסיון נואש שלי להרוויח נקודות'
עודנסיון נואש שלי להרוויח נקודות
04/07/2003 | 18:55
1
בעעעעעעע......

דמויות חדשות...

בואו נראה....

א. קקקקקווירל.... (כן אני מחזירה אותו לחיים) ואמברידג'......
עכשיו למה זה טוב יותר מכל שאר הזיווגים עם אמברידג'??
כי כולם ראו בספר הראשון שלקווירל יש חולשה לאנשים שרוצים לשלוט בו....
והוא יודע לגמגם ולהעמיד פני סובל ומסכן מצויין....
וזה מה שאמרידג' רוצה לא???
והיא גם אמרה שהוא היה המורה להתגוננות הטוב ביותר שלהם לא??

ב. פרסי והפורטרט של אימא של סירוס.....
למה?
כי לפרסי כל כך מגיע מישהו שיקלל אותו!!!
וחוץ מזה הוא כל כך שגתי ומעצבן!
היא כבר תדאג להוציא אותו מזה.......

ג. מקגונגל(בצורתה החתולית) וקרוקשנקס.........
כי זה כל כך כל כך נכון.......
ו...........
זהו...
בינתיים.........

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מק א או מק ה שנית!'
מק א או מק ה שנית!
06/07/2003 | 04:54
קקקווירל ואמברידג'- שכנעת אותי. 500 וחצי נק'.
פרסי והפורטרט! כמו להרמיוני (שלשולים) גם לפרסי נמצאה כעת ההתאמה המושלמת האחת והיחידה!!! 687 נק'!
א מ א ש ל ס י ר י ו ס השולטת בשרותים! (*או למעשה, באולם הכניסה?*)

זהו.

ואל תבכו לי (לא את ספציצית, כמובן!) על מה שבחרתי להתעלם ממנו. גם לי יש מגרעות.והחלטות שרירותיות ותמוהות. ככה זה אלים, הם לפעמים תופסים תחת... :)

כל הכבוד!

ועוד 309 נק' על ההתמדה בשרשור!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'טוב, אז ככה......'
טוב, אז ככה......
04/07/2003 | 21:18
1
1
1. אני רוצה את הרמיוני, ותוך כדי אני אשאל אותה שאלות,
והיא תרים את היד וזה ישפיע בגדול על ההתלהבות שלה.....

2. אני הייתי מפגיש בין אומברידג' לפרופסור לוקהרט,
תתארו לעצמכם, איזה שילוב מעניין - הוא אוהב לחתום,
והיא תיתן לו את עט הנוצה שלה.... יהיה שם קטע סאדו מעניין...

ורק תתארו לעצמכם איזה אההמ אההמ.... היא תעשה כשהיא לא תגמור....
וואו, איזה נאומים יהיו ביניהם......

3. אני מוכן לעשות הכל כדי להיות אנימאגוס, לקבל עינויים מאומברידג
וולדמורט, מה שתגידו....
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מצטרף יד ראשונה לשרשור! ניקוד- (כיף'
מצטרף יד ראשונה לשרשור! ניקוד- (כיף
06/07/2003 | 04:59
לך)

על חזיית אירועי האימים (אהמ אהמ והנאומים) בין לוקהרט לדולורס, 501 נק'.
שאיפתך לאנימאגיה מובנת ושווה מאוד. 501 נק'.
העינויים של שניהם אכן מתחרים בכבוד על תואר "הכי הכי הכי הכי וממש ממש ממש גרוע מאוד". 501 נק'.

חוצמזה אתה בן ואתה מגיב לשרשור. אבן חן נדירה אתה, דוגמא ומודל לחיקוי ובלי ספק אדם פתלתל ביותר. 501 נק' (לא שוברים רצף...)

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
04/07/2003 | 21:32
1
1. ג'ורג' וויזלי
למה?
בגלל שהוא תמיד יכול להפתיע
בגלל שיש לי חולשה לשם ג'ורג' (ג'ורג' )
בגלל שיש לו תאום, וזה שקסי
כי הוא מצחיק נורא, וזה גם שקסי

או:
רון וויזלי
כי ג'ינג'ים זה שקסי
כי הוא חסר ביטחון וצומי בצורה מקסימה ממש
כי הוא כוכב עולה בקווידיץ'
המממממפפפ...

2.אמבריג' ופילץ'- הם פשוט מושלמים ביחד! הם יכולו לענות אחד את השני, או אנשים אחרים, כבילוי רומנטי. הם יכולים לדסקס שעות על "דה גוד אולד דאייס" בהם היה אפשר לתלות תלמידים מהרגליים, או מה שזה לא יהיה . היא תוכל להעביר אותו שיעורים מזורזים בקסם, והוא יוכל ללמד אותה... דברים אחרים .
גווארפ והרמיוני- כי מאחורי החזות הקשוחה שהרמיוני (הרמי ) מפגינה כלפי גווארפ, מסתתרת אהבה ענקית שרק מחכה לאישור לפרוח . חוצמזה, אחרי שיימאס לה שמגמדוני בית, הרמי בטח תעבור לזכויות הענקים, וגווארפ יוכל לעזור לה.
לופין וטונקס- האמת? אני אהיה ממש ממש מאושרת אם לופין וטונקס יהיו זוג . הם פשוט זוג מושלם. היא יכולה להבין איך זה להשתנות, וגם יכולה להפתיע. הוא... פשוט מושלם . חוצמזה, אחרי מותו של סריוס () לופין בטח שבור וייצטרך תמיכה נפשית, שתבוא, כמובן, מצידה של טונקס.
מקגנוגל והאגריד- גם זה זוג שהייתי שמחה לראות . אולי זה קצת מעוות, אבל היא יכולה ללמד אותו המון, הוא טוב לב. עם השאפתנות של שניהם, החוכמה שלה, וטוב הלב שלו- הם יהיו זוג מדהים. הם כבר גרים באותו מקום בכל מקרה, ולא נראה לי שמקגנוגל הייתה מגינה ככה על כל אחד, כמו שהיא הגנה על האגריד
נוויל וטונקס- טוב, עוד זוג מעוות. אמנם טונקס ראויה ללופין, אבל תחשבו- זה יכול להיות זוג ממש משעשע . שניהם ילכו ויישברו דברים. היא יכולה לשנות את עצמה כך שהיא תיראה בגילו של נוויל, ואם נוויל ייתאמץ בשבילה כמו שהוא התאמץ בשיעורי ד"א, הם יהיו זוג נחמד.
קרוקשנקס וגברת נוריס- כי גם לחתולים מגיע להינות. אומרים שהפכים נמשים- היא תוכל ללמד אותו דבר או שניים על משמעת, הוא ילמד אותה שחוקים נועדו כדי שיישברו אותם. כתום ושחור הולך טוב ביחד (). אני גם בטוחה שמאחורי האישיות הקשוחה לכאורה של גברת נוריס מסתתרת נפש רכה, וחתולה רגישה שאוהבת סרטים רומנטיים וקיטשיים ומחכה לחתול הג'ינג'י שיבוא וייקח אותה לצוד עכברים בשקיעה....
לוקהרט ואחת מהאחיות בביה"ח- הוא חתיך מהמם, אם כי, קצת טיפש ויהיר. הן אמורות להיות חכמות, אבל ייפלו בקסמיו של הבלונדיני המטומטם, אה... מבולבל. האחות תזכיר לו לקחת את התרופות בזמן, והוא יחתום לה במקומות מעניינים

3. כדי לגרום לרון לשכוח מי זו הרמיוני () הייתי מוכנה לחזור ללמוד, ליום אחד של 7 שעות: שעתיים של"ח, שעתיים גיאוגרפיה, שעתיים פיזיקה ושעה לשון (איזו הקרבה )
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חמודה! כמה מושקע!'
חמודה! כמה מושקע!
06/07/2003 | 05:09
על ההשקעה- 202 נק'.

ג'ורג'!!! כן, שם שולת. כן, אדם שולת. כן, מצחיק זה שקסי. כן, תאומים זה ש ק ס י.
והוא שלי! שלי!! שלי!!!
אל תברחו, אני בד"כ לא כ"כ מבהילה.
305 נק'.

הרמי וגראופ- אכן. מנומק היטב. 303 נק'.

לןפין וטונקס- כמה קיטשי! כמה כיף! זה גם באמת יכול לקרות! (בלי ציניות לשם שינוי). 505 נק'.

לוקהרט ואחות- ע נ ק !!!!!
helllllllllllo nurs!,
כמו שאומרים...
506 נק'.

הקרבתך אכן ראויה לשבח, ואני מניחה (לא בדקתי) שתצטרכי לחזור ולעשות את זה ממילא עוד חודשיים, בעוד שאני- וול- לא!!!
(י"ב שולת, י"ב שולת, ואל תאמינו אם אומרים לכם אחרת)
לכן אני משתתפת בצערך- 379 נק'.

יש לך את זה, את!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הקפצה...'
הקפצה...
05/07/2003 | 13:43
1
הקפצה
ניסיון נואש
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'למרות שלא עזר...:) לכל מי שהשתתף-'
למרות שלא עזר...:) לכל מי שהשתתף-
06/07/2003 | 05:13
תודה חמודה. היה כיף בשרשור הזה!

הייתם מצחיקים ומגניבים ויצירתיים. צחקתי המון.
ועכשיו כולכם מוזמנים להצטרף לכת החדשה: "גם אני שולח מסר למנהלים שיכניסו את השרשור לטאגליינס!"

אם כולכם תעזרו- זה יכול לקרות!

גנית,
מאוהבת בפורום עצמו ככלל, ובכל חבר וחברה שבו בפרט!
הארי פוטר - הספר >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ