לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1841718,417 עוקבים אודות עסקים

פורום הארי פוטר - הספר

ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר -הספר, עם כניסתכם הורידו את הנעליים ומוזמנים אתם להתשלב כאן בשיחות. כל אחד מאיתנו קיווה פעם לקבל את המכתב מהוגוורטס או לבלות על שפת האגם יחד לצד תלמידי אחד הבתים או לחילופין לשבת במועדון גריפנדור. ובכן- כאן תוכלו למצוא אנשים בדיוק כמוכם. אבל לפני הכניסה מומלץ לקרוא את תקנון הפורום!

בברכות חמות וחתו"צים רבים  ההנהלה - 
ספיר (פיקסית נצחית)
אור (OKDeSign)

כל המעוניין בחברתינו/עצותינו/חפירותינו מוזמן להשתמש ב"מסר למנהלים"

אודות הפורום הארי פוטר - הספר

ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר -הספר, עם כניסתכם הורידו את הנעליים ומוזמנים אתם להתשלב כאן בשיחות. כל אחד מאיתנו קיווה פעם לקבל את המכתב מהוגוורטס או לבלות על שפת האגם יחד לצד תלמידי אחד הבתים או לחילופין לשבת במועדון גריפנדור. ובכן- כאן תוכלו למצוא אנשים בדיוק כמוכם. אבל לפני הכניסה מומלץ לקרוא את תקנון הפורום!

בברכות חמות וחתו"צים רבים  ההנהלה - 
ספיר (פיקסית נצחית)
אור (OKDeSign)

כל המעוניין בחברתינו/עצותינו/חפירותינו מוזמן להשתמש ב"מסר למנהלים"
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר הספר, נא לקרוא את תקנון הפורום לפני השימוש :)

המשך >>

לצפיה ב-'האפילוג שלי'
האפילוג שלי
28/02/2013 | 01:36
57
386
"צר היה כל כך
הייתי אז מוכרח
לפרוש כנפיים ולעוף"

אני אהיה כנה איתכם, אני רועדת עכשיו ברמות היסטריות, אני לא מאמינה שאני כותבת את המכתב פרידה שלי מהפורום.
שבע שנים אני בפורום הזה, אני זוכרת את ההודעה הראשונה שלי, כתבתי במקום הלא נכון, המנהלת העירה לי על זה.
מי ידע ומי ניחש שהמפחידה הזאת הולכת להיות בעוד כמה שנים למנהלת השותפה שאיתי? מי ניחש? לא אני.

הבוקר שמתי לעצמי את ניווט ברכב, הייתי צריכה להגיע למקום שאני לא מכירה אז החלטתי לשים.
שהוא אמר "פנה עוד 160 ימינה" הרכב התמלא בעצב שלי.
הפורום הזה, הוא בית.
זה המקום שבו אני באה אחרי יום רע, אחרי יום טוב, שהלב שבור, שהלב מלא כל יום כולל את זה שאני כאן.

7 שנים.
זה לא באמת נקלט לי.

אני זוכרת את הרגע שביררו איתי אם אני רוצה להיות מנהלת פה, אני זוכרת שהתגובה הראשונה שלי הייתה :"כן!!"
אפילו לא חשבתי וכבר היד הקלידה.
אחרי זה התחלתי לפחד קצת אבל אז יעל הרגיעה אותי ואמרה לי שיהיה בסדר.

אני זוכרת את המפגש הראשון. כמה חששתי מזה שאף אחד לא יבוא או שלא יהיה כיף בכלל או שאגלה שאנשים כאן ממש משונים.
והתיישבנו לנו שם במעגל ועשינו היכרות ופתאום היה כל כך כיף וכל כך פשוט והזמן פשוט טס.
וכל מפגש מחדש שאני פוגשת אתכם אני מבינה איזה אנשים טובים אתם, איזה חכמים אתם ואיזה עולם מדהים יש בכם ואני תמיד תוהה איזה עולמות אני לא מכירה עדיין, כי אתם מאחורי המקלדת ולא לבוא למפגשים.

הפורום הזה הוא בית.
אני לא יכולה להסביר מעבר, אני רק יכולה לחזור על זה שוב ולקוות שאתם מבינים את המשמעות של זה בעיני.
עברתי במהלך השנים כל כך הרבה חוויות ואירועים ואני תמיד יודעת שכאן זה המקום לשתף, בין אם זה במפורש, בין אם זה בין השורות ובין אם זה בשיחות אישיות שלי אתכם.
אנשים כאן נהיו חלק מהחיים שלי, חלק מהתוכניות שלי לחג שמתקרב, תוכנית שכל החופשה שלי צריכה להבנות מסביבה ולא להפך.
כמה פעמים אמרתי לחברות :"טיול? רק לא ביום שלישי!"  כי ביום שלישי אני אתכם ואני לא מוכנה לוותר על זה.

וכל פעם אני נדהמת מחדש מרמת הרגש שלכם שאתם מעלים דיונים חדשים, מהדקויות שעליהן אתם מדברים.
מהמשחקים הכיפים והחמודים שאתם מעלים.
מהעובדה שתמיד מעניין כאן, גם כשאין כמעט פעילות (אהמ...)

אתם מכירים אותי, אני הכי בעד לצעוק עליכם לכתוב פורום ולעשות לכם התקפי לב (ראו מקרה 1 באפריל, שכן, הוא היה לחלוטין הרעיון הזדוני שלי)
ואתם חושבים אולי שאני סתם היסטרית, אולי אפילו קצת בחורה משועממת, אין לה במה להתעסק חוץ מפורום הארי פוטר? אבל הפורום הזה עשה לי כל כך הרבה טוב.
האנשים שבו, הדיונים שבו, נתנו לי מקום להיפתח לעולם, להיות אני במובן הכי אני שיש.
אפילו אם זה אומר שאני חנונית אש שמדברת על הארי פוטר בהתלהבות אדירה.

אני לא נוהגת לספר לאנשים שאני מנהלת את הפורום הזה. לא, זה לא בגלל שאני מתביישת, אלא בגלל שאני מנהלת כאן את החיים שלי
החיים שלי פזורים ברחבי הפורום, בין סכמ"ש לדיון Off ובין דיעותי בדיונים השונים, אני, ואני הכי טהור שיש , מסתובב כאן חופשי בשטח.
גם במצב רוח עצבני, גם במצב רוח קרבי, גם שאני ראש בקיר ומעצבנת אנשים בלי שום סיבה ובעיקר שאני מפחידה אנשים תמימים למוות (ואז ניגשים אליי בכנסים ואומרים :"אז את המנהלת המפחידה!" ואני נבוכה כי הם מסתכלים עלי מלעלה כי כולי נמוכה וקטנה ולי לא ברור ממה יש לפחד..) כי אין לי צורך כאן במסכות, אין לי צורך להעמיד פנים שאני משהו אחר.
ואני הולכת להתגעגע לפורום הזה ואני עכשיו עוד שנייה בוכה כי לא ברור לי איך לעזאזל זה הגיוני שה28.2 הגיע ואני כותבת מכתב פרידה מהפורום כי היה כל כך הרבה זמן.

אתם יודעים, כי אתם בפורום ואתם יודעים, כמה השקעתי בכל שנות הניהול שלי בתואר ובפסיכומטרי, טוב שלא כל סכמש שלי כלל משהו על מבחן או עבודה להגשה או סתם מרצה שהצחיק אותי נורא ותמיד היה לי ברור שאני אעזוב בסוף התואר אבל לא חשבתי לרגע שאני הולכת להיות עצובה מזה כל כך כמו עכשיו.
ובטח שלא תיארתי לעצמי שאני אשכרה אבכה בזמן הכתיבה של השורות האלו.
אבל זה קורה ברגעים אלו אז אני אהיה חזקה ואנסה להתמקד.

הפורום הזה הוא הפנינה שלי, האוצר שלי, הטארדיס שלי תקראו לזה באיזה כינוי גיקי שאתם רוצים, למרות שמבחינתי הוא הפטרונוס שלי.
המקום היחיד שמצליח להוציא ממני שמחה אדירה גם ברגעים הכי מרים ועצובים שלי כי המחשבה עליכם ועל מה שהפורום הזה יכול לעשות למענכם לא עוזבת אותי ולא נתנה לי מעולם לקפוא על שמריי, רק לחדש ולהפוך את המקום הזה למקום הטוב שהשאירה לי בירושה יעל.
אני רוצה שהפורום הזה יהיה מה שהוא בשבילי ואני מקווה שהבנתם שמעבר לכל דיון, חשוב לי הפן החברותי, שאנשים מכירים זה את זה, שהם אוהבים זה את זה ושלא יהיו מריבות ושנאה מיותרים בתוך הפורום הזה.
כי הוא אהבה, הפורום הזה, הוא משפחה והוא בית והעיקרון הכי חשוב שלי היה שכל אחד שיכנס לכאן ירגיש אהוב ורצוי.
אני מקווה שזה הצליח.
אני כל כך מקווה שזה הצליח.

אני חופרת כל כך אבל אני לא מסוגלת להיפרד.
פשוט לא מסוגלת.
אבל אני עוזבת בגלל שהתואר הגיע לסיומו וביום ראשון אני מתחילה פרק חדש בחיים שלי, אני מתחילה התמחות בתחום לימודיי ואני נכנסת לשנה מאוד אינטנסיבית בחיי שכוללת חוסר חיים בסיסי ועבודה מאומצת. כבר התחלתי אותה בחודשים האחרונים ולכן נעלמתי מכאן לא מעט.
והבנתי שאני לא יכולה להיות מהמנהלים האלו שמזניחים למוות את הפורום ואני חייבת לדעת מתי ללכת וזה הזמן ואני יודעת את זה.
ואולי הייתי צריכה קצת לעזוב קצת קודם אבל היה גבול ליכולת שלי.
עד שהצלחתי להרים טלפון לתפוז ולהודיע שאני עוזבת לקח לי חודש וגם אז כמעט אמרתי :"לא נו, אני סתם עובדת עליכם, לא רוצה לעזוב" אבל חשקתי את שיני ואמרתי לאור בהיסטריה שזה קורה ושיש תאריך.

ואני מצטערת בכנות ובשיא הכנות, ולא רק בקטע של "אני מנומסת" - אם פגעתי פה במישהו אני מצטערת.
אני יודעת שיש כאלו שנפגעו ממני ואני מצטערת מאוד.
כל כך מצטערת.

ואני אוהבת אתכם מאוד, ואני יודעת שתמיד יהיה לי בית לחזור אליו כי אתם תשמרו לי על הבייבי שלי.
כי אתם לא תתנו לפורום המדהים הזה, לבית הזה, להסגר.
ואני מודה לכם על היום האחרון שלי בתור מנהלת שבו הועלו דיונים חדשים ומשחקים חדשים כי זה יותר מהכל שימח אותי ועשה לי טוב על הלב.

ואני מודה ליעל שהביאני עד הלום וזה אפילו לא בדיחה, כי כל הניהול שלי הושפע ממנה ונלמד ממנה והיא עשתה עבודה מדהימה מדהימה.
ואני מודה לאור שהייתה כזאת שותפה כיפית ומדהימה לדרך ואני כל כך שמחה שאת היית איתי.
ואני אוהבת את שתיהן מאוד. מאוד מאוד. ואני לא מסוגלת יותר להחמיא להן כי אני שוב מתחילה לבכות.

ואני חושבת שהגיע הזמן לסיים את המכתב הזה ואני לא באמת יודעת איך אז אני חושבת שאסכם את זה בציטוט מתוך הסדרה שאני חשה איתו הזהות מאוד גדולה כרגע:
"הרכבת החלה לנוע, והארי פסע לצידה והביט בפניו הרזים של בנו, שכבר זרחו מרוב התלהבות. הארי המשיך לחייך ולנופף, אף שהיה ברגע זה טעם של שכול, לצפות בבנו המתרחק ממנו אט אט.."(עמ' 683, הארי פוטר ואוצרות המוות)

אוהבת,
ספיר.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-' '
28/02/2013 | 02:32
2
93
ספיר יקרה,
התרגשתי ודמעתי לקרוא את מכתב הפרידה שלך.
את היית כאן, לדעתי, מהרגע הראשון שלי בפורום ואני פשוט לא יודעת איך לדמיין את הפורום הזה בלעדייך.
אם הפורום הוא בית - את הגג שלו, זה שמגן עליו מהרוחות, מהשמש הקופחת ומהגשם השוטף, זה שמאפשר לו לשמור על החום.
אני מעריצה בך את היכולת המדהימה להיות קשוחה כשצריך וכל כך חמה ומחבקת כשצריך.
למדתי ממך הרבה על פתיחות, קבלה וסבלנות מצד אחד ועל עמידה עיקשת על עקרונות מצד שני.
אני מקנאה באנשים שאת עומדת לעבוד איתם כיוון שאני יודעת שאיפה שהלב שלך נמצא, למסירות שלך אין קץ ואני יודעת שאת תעניקי מעצמך שם כמו שהענקת לנו בלי סוף.
אוהבת אותך ואבוי לך אם תעלמי מחיי,
לילך
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'לילכוש..'
לילכוש..
01/03/2013 | 00:49
1
45
אין לך מושג כמה ריגשת אותי עכשיו, באמת שלא מבינה.. אני כל כך שמחה שאת כאן בפורום כי.. אני יודעת כמה יש לך להציע וכמה היית בשבילי (גם אם לא הבנת את זה עד הסוף) שאני הייתי צריכה מילה טובה ושאני בדרך הנכונה.

ואת לחלוטין לא מבינה שהשארתי בפורום הזה וכמובן אצלך משהו מהלב שלי ואני בהחלט לא הולכת להעלם לך כל כך מהר..
אוהבת!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
28/02/2013 | 02:54
1
77
או מי גוד נראה לי אני רועדת ביחד איתך
אני לא יכולה להודות לך מספיק על כל מה שעשית בשבילי כל השנים מאז שבאתי לפורום המדהים הזה
בזכותך היה לי תמיד בית להיות בו ומקום חם שתמך בי תמיד
מעולם לא היה מקום לפני כן שקיבל אותי בדיוק כמו שאני וזה הכל בזכותך
את לימדת אותי כל כך הרבה והענקת לי השראה מהניהול שלך והדרך שבה הפעלת את הפורום
ואף פעם לא היה ולא יהיה לך תחליף
אני רק יכולה לומר לך תודה על כל השנים הנפלאות שהיו לנו ביחד
ומקווה מאוד שתשמרי איתי על קשר גם בעתיד
תודה על הכל
אוהבת המון
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'יקריתי..'
יקריתי..
01/03/2013 | 00:54
35
אני פשוט לא יודעת מה להגיב לך אלא פשוט בתודה רבה על היותך כי בזכותך הכרתי קווי מחשבה שאני לא מכירה ולא רגילה אליהם וזה פתח אותי ברמה אחרת..
אני מצטערת שבזמן האחרון אני נעלמת, כמו שאת מבינה- נעלמתי לעצמי לא פחות. אבל אני מקווה שהולך לך טוב עם הפורום שלך ואני בטוחה שאת נהנת ממנו ומקווה שביום הפרישה שלך גם לך יכתבו את מה שכתבת לי עכשיו..

אוהבת!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
28/02/2013 | 06:44
1
57
אני חייבת להגיד שניהלת את המקום הזה באופן מדהים ושהפורום הזה לא היה אותו הדבר בלעדייך. את נהדרת ואין לי ספק שתמשיכי להיות.
המון המון המון בהצלחה בשנה הקשה שלפניך, אני בטוחה שתעברי אותה כמו גדולה.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הו הו..'
הו הו..
01/03/2013 | 00:56
24
גרמת לי להסמיק.. ואני מקווה מאוד שאת צודקת בקשר לשנה הקרובה .
תודה רבה על התגובה המקסימה הזאת, באמת שריגשת.

(בואו נצא מנק' הנחה שאת כולכם אני אוהבת, טוב?)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
28/02/2013 | 08:20
1
55
כל התגובות שיש כאן לפניי ניסחו את זה הרבה יותר טוב ממני, אבל רציתי להגיד שממש נתגעגע, ושהפורום ממש בר מזל שאת ניהלת אותו, וכל כך הרבה זמן ובאופן כל כך מסור...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'זה לא משנה מי ניסח מה'
זה לא משנה מי ניסח מה
01/03/2013 | 00:57
42
תודה רבה רבה על המילים החמות שלך כי הן עדיין שלך..
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
28/02/2013 | 13:32
1
60
אני נעלמת לכמה ימים ופתאום את עוזבת?
האפילוג שלך כל כך ריגש אותי עכשיו (הרבה יותר משל רולינג), ספיר את היית מנהלת מדהימה!
חבל שאת צריכה לעזוב
תודה תודה תודה על ניהול מהלב, ראיתי כמה וכמה פורומים ובאף לא אחד מהם נוצרה המשפחתיות שהצלחת איכשהו לייצר כאן..
אז שוב תודה, ובהצלחה בחיים החדשים!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'איך אומרים? "בזמן שישנת"!'
איך אומרים? "בזמן שישנת"!
01/03/2013 | 00:59
39
אני כבר לא יודעת מה לכתוב חוץ מזה שתודה תודה ותודה על המחמאות המדהימות האלו ושריגשת אותי מאוד!

והיי, כל דבר ירגש יותר מהאפילוג של רולינג...!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אבל מי הרשה לך?! '
אבל מי הרשה לך?!
28/02/2013 | 15:03
1
85
זה לא פעם ראשונה ולא אחרונה שאני נפרדת ממך כמנהלת,
וזה ממש לא אומר על ההפרדות שלנו כחברות(!)

את בנאדם נפלא ומנהלת מדהימה ותיהי חסרה פה ברמות אחרות בכלל.
מוזר לי לראות אותך אדומה, ומוזר לי עוד יותר לחשוב שלא אלייך אני פונה בדברים ניהוליים כאלה ואחרים

האחרים סיכמו את זה יפה, ואני במילא לא טובה בפרידות ובחפירות
אבל ספיר, נתגעגע, את לא תשכחי

160 הוא תמיד הבית
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'וממתי אני מבקשת רשות??'
וממתי אני מבקשת רשות??
01/03/2013 | 01:02
38
ולמה נראה לך שאי פעם תצליחי להיפטר ממני.. את עדיין חייבת לי שתיית שחרור ואני חייבת לך על ההברזה מהיום הולדת שלך
ועזבי לראות אותי אדומה, לראות אותי שחורה זה באמת עשה לי טראומה היום.

הבית הוא איפה שהאנשים שאתה אוהב נמצאים לדעתי ומכוון שכולם ב160...
אוהבת אותך מאוד...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-' פרישת מנהלת הפורום '
פרישת מנהלת הפורום
28/02/2013 | 14:15
93
אנו מודים ל פיקסית נצחית על תקופת ניהולה בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
28/02/2013 | 15:14
5
114
ספיר היקרה,
כל כך לא שגרתי עבורי לראות את הכינוי שלך לא בצבע הכחול שבעבר הייתי מורגל לראות אותו.
אני זוכר את הפעם הראשונה שפגשתי אותך, וגם את כל שאר הפורום הזה, בכנס מיתופיה 2010 כשאני עוד הייתי ילד מוזר והיפראקטיבי והצטרפתי לפורום אחרי שעות של לחץ חברתי. היום, כמעט ואין מפגש אחד שאנחנו לא צוחקים על זה, אבל עד כמה שזה היה אירוע מצחיק ויוצא דופן, הוא טמן בחובו משהו רציני.
אני מרגיש שהשהות שלי כאן בפורום הפכה אותי למישהו אחר ממה שהייתי לפני. כאן בפורום אני מרגיש שלמדתי ערכים, אזרתי ביטחון, הבנתי דברים על עצמי ועל נקודות החוזק והחולשה שלי. בקיצור, מאז שאני בפורום אני מרגיש שאני בין חברים. ולא סתם חברים, אלא חברים אמיתיים.
למה היה חשוב לי להגיד את זה? הסיבה הפשוטה היא שפשוט היה לך, בתור מי שניהלה את הרחבה הזאת, חלק משמעותי בזה. רצית ליצור כאן חברה נעימה ולהנעים את זמן הגלישה בו, ורבים מאלה שהכירו אותך וחברים בפורום הזה כבר הרבה זמן יכולים להעיד שהצלחת. הרצון הטוב והאכפיות (וגם ההפחדות במובן מסויים) עיצבו את הפורום בצורה משמועיתית שאני בשם עצמי מודה לך עליה מאוד. אני נשמע קצת רגשן ועם הראש בעננים, אבל ככה הייתי וככה אשאר.

ודרך אגב, זוכרת את מתיחת ה-1 באפריל האכזרית שלך? איך אפשר שלא.
זוכרת את הדרך ההזויה בה הגבתי למתיחה הזאת? איך אפשר שלא.
זוכרת את כמות הפעמים שאת סיפרת לי כמה התרגשת מזה וכמות הפעמים שאני קראתי לעצמי אידיוט בגלל זה? איך אפשר שלא.

עכשיו אני מוכרח להגיד שאת צדקת כל הזמן הזה, ואני מועניק לך כתודה את שני הבתים האחרונים של השיר:

"אפילו שבינינו יש רק פער של מקלדת ושבעה ספרים,
עדיין נישאר חברים טובים.
חברות לא מוצאים אי שם במבוך, או במעמקי האגם הקסום,
וגם לא בכספת השמורה ביותר ביקום.

ועכשיו זהו רגע של דומיה והס,
שאף אחד לא יוציא מילה,
המילי היחידות יעברו במבטינו.
אז אפשר לומר שתם ונשלם הקונדס."

תודה על שלוש שנות שהות מקסימות.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אמרתי שלוש שנים? התכוונתי לשנתיים!'
אמרתי שלוש שנים? התכוונתי לשנתיים!
28/02/2013 | 15:45
31
לצפיה ב-'רפאל, אתה באמת אידיוט.'
רפאל, אתה באמת אידיוט.
01/03/2013 | 01:06
3
79
סתם לא, אבל התגובה שלך גרמה לי אשכרה לצאת מהמשרד באמצע היום ולנסות לא לבכות לאור בטלפון כי פשוט ריגשת אותי בטירוף.

אני כל כך גאה בך, אין לך מושג כמה.. ואל תחשוב לדקה שהשינוי שלך היה נסתר מעיני ואל תחשוב לדקה שזה לא שימח אותי ועדיין משמח אותי.

תודה רבה על התגובה המקסימה שלך. פשוט תודה.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אני לא אשקר ואגיד שהכותרת שלך קצת הלחיצה אותי'
אני לא אשקר ואגיד שהכותרת שלך קצת הלחיצה אותי
01/03/2013 | 07:11
2
20
לצפיה ב-'זאת הייתה הכוונה '
זאת הייתה הכוונה
01/03/2013 | 10:51
1
10
לצפיה ב-'מת עלייך, ספיר.'
מת עלייך, ספיר.
01/03/2013 | 14:00
10
לצפיה ב-'הוו ספיר, את גורמת לי לבכות! |(:{|'
הוו ספיר, את גורמת לי לבכות! |(:{|
28/02/2013 | 17:52
1
73
ספיר |פקסית נצחית| היקרה
כל כך הרבה זמן זה היה לי מובן מאליו שאני אראה את השם הזה בכחול כל פעם שאכנס לפורום. גם כשיעל עזבה, גם כשאור נכנסה, את היית מן עמוד יציב באמצע כל קרקס הפרעושים המקפץ הזה.
ההודעה הראשונה שלי הייתה לפני כמעט 4 שנים שנראות כמו נצח וגם כמו כלום זמן, שבזכות הפורום הזה והרבה מאוד בזכותך הפכו לכל כך הרבה יותר טובות.
אחרי הכל, לפורום הזה אני חייבת הרבה מאוד, כי הרי לולא פורום 160 לא הייתי מכירה את חברי היקר ארררררררג, הרי היכן עוד הייתי מוצאת מישהו שחולק איתי את האהבה להפחדת אנשים ואיומים מופרכים להטביע אותם באכזריות במיץ אשכוליות?

בקיצור, אני מתקשה מאוד להתנסח בצורה שתבהיר לך כמה אני אוהבת אותך וכמה כולנו נתגעגע אלייך פה.
אז בהצלחה רבה מאוד בהמשך ההתמחות שלך ובדרך הארוכה להיות שופטת בג"צ ולפסול את האפילוג מחוץ לחוק.
תודה על קבלת פנים חמה לפני 4 שנים, על שהפכת את השנים האלה לחוויה הכי מדהימה שאפשר להוציא מפורום, על ניהול מקום וירטואלי שבו כולם חברים אמיתיים, ובמיוחד במיוחד על הכל.

באהבה רבה מאוד,
נויה (הורה לכבוד ספיר!)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'נוי'קה, עשית לי אותו דבר!'
נוי'קה, עשית לי אותו דבר!
01/03/2013 | 11:36
35
גם אני מאוד מאוד אוהבת אותך, ואני לחלוטין איבדתי כבר את היכולת להתנסח על כל העסק אבל שתדעי לך שאני הכי שמחה בשבילך ובשביל שקד בעולם וזה אחד הדברים הכי מגניבים שקרו כאן בזמן הניהול שלי!

אוהבת המון
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'בשביל אירוע כזה, ברור שאחזור להגיד שלום.'
בשביל אירוע כזה, ברור שאחזור להגיד שלום.
28/02/2013 | 18:45
2
61
יקירתי, הפורום היה המקום שבו הכרתי אותך לראשונה, אבל מחוץ ל-160 גיליתי עד כמה אני אוהב אותך.
למרות שאני לא כאן כבר כמה שנים, עדיין נשארנו בקשר מצוין ואני שמח על כך.
בהצלחה בהמשך הדרך, אוהב אותך ומקווה לראותך שוב בקרוב.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מה אתה מאחל לי בהצלחה?..'
מה אתה מאחל לי בהצלחה?..
01/03/2013 | 01:07
1
46
הרי זה ברור לך למי אני שולחת סמס שהמצב נהיה מטורף מידי!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
01/03/2013 | 02:28
5
לצפיה ב-''
28/02/2013 | 19:16
1
51
אפילו שלא הייתי כאן כבר כמעט שנה, ראיתי את ההודעה בפייסבוק של הפורום ולא יכולתי לא לבוא להיפרד.
אני הגעתי לפורום לפני משהו כמו 3 או 4 שנים, כשהייתי בפאקינג כיתה ו' וכתבתי מלא שטויות ושרשרתי לא נכון, ואת הסברת לי כמובן איך לשרשר נכון.
כל פעם שאני חושבת על הפורום הזה, הדבר הראשון שאני חושבת עליו זה את, ואת חלק כל כך חשוב ומהותי מהשנים שהיו לי כאן.
את כזה בנאדם מדהים שהשקיע כל כך הרבה בפורום הזה ואני מאחלת לך את כל ההצלחה שבעולם!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תודה רבה יקירה שלי!!'
תודה רבה יקירה שלי!!
01/03/2013 | 01:10
23
את היית ותמיד תשארי בליבי כתינוקת של הפורום ובמובן הכי מוצלח של העניין (גם אם זה לא נשמע משהו, באמת באמת!!) והיי, אם לא הייתי מלמדת אותך הייתי חוטאת לתפקידי ובוגדת ביצר הסדר שיש לי..

תודה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'לא נראה לי שיש לך מושג'
לא נראה לי שיש לך מושג
<< ההודעה הנוכחית
28/02/2013 | 20:31
1
55
עד כמה את חשובה לפורום הזה... כי זה באמת נכון. כל פעם שנכנסים זה ברור שאת תהיי שם עם קבלת פנים חמה ומעודדת והמבוגר האחראי בקרקס הזה, כמו שאת אוהבת לקרוא לו
להגיד שתהיי חסרה אפילו לא מתחיל להגדיר את החלל שתשאירי פה. למזלנו אנחנו נשארים עם מנהלת מדהימה :)
אני לא הסכרתי אותך מחוץ לתחומי העולם הוירטואלי אבל ממה שכן הספקתי לראות את באמת באמת בן אדם מדהים. אני מתארת לעצמי שאם הייתי פוגשת אותך פנים אל פנים הייתי נוכחת לדעת שטעיתי ושאת בן אדם הרבה יותר מדהים מזה.
לא הייתי אמינה שפורום יצליח להיות מקום מפלט, מקום לצחוק בו, מקום שאני באמת ארצה לחזור אליו אחרי יום עמוס כאילו זה הכוס של השוקו או של הקפה (מה שאת אוהבת יותר) בסוף היום.
ספיר, הצליח לך. מה זה הצליח לך. את בנית פה יחד עם אור ויעל משהו מדהים. אולי תופתעי לשמוע שאני חבה לך המון. הפורום הזה הוציא אותי ממצבים קשים וזה בעיקר בזכותך.

אז רציתי לומר תודה, ובהצלחה
בהמון אהבה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ולא נראה לי שיש לך מושג'
ולא נראה לי שיש לך מושג
01/03/2013 | 01:11
31
איך גרמת לי לפרוץ בבכי שקראתי את ההודעה שלך לפני שעתיים.
תודה רבה רבה רבה רבה.
יותר מזה- אני לא מסוגלת להגיב..
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אז ספיר...'
אז ספיר...
28/02/2013 | 21:50
2
44
מה אני יכולה לכתוב פה שאת לא יודעת? שאני אוהבת אותך נורא? שרע לי עם זה שאת עוזבת ושהכחשתי את זה בפני עצמי מאותו סוף מפגש לפני כמה חודשים שבו סיפרת לי את זה?

עשית משהו מדהים בפורום הזה "הקרקס המקפץ" כמו שאת קוראת לו כשאת מקבלת חדשים ,וזה להביא אותו ממצב של חוסר פעילות להיות פורום שאנשים רואים בו בית, שאני לא היססתי בזמנו לשפוך בו את המצוקות הכי קשות שלי כי הרגשתי שיש לי פה חברים.

אני מאחלת לך מלא בהצלחה בהתמחות הזאת ואני יודעת שתצליחי כי את אדירה וכי ממך למדתי שאם אתה באמת רוצה לעשות משהו שום דבר לא יעמוד בפני זה ואתה תצליח.

אז רגע לפני שאת עוזבת את ה הוירטואלי לטובת האמיתי יש משהו אחד שרציתי לבקש ממך.
אל תיהי יעל, זה שאת כבר לא מנהלת לא אומר שאת צריכה להיעלם מהפורום או להפסיק להגיב, אני רוצה שתדעי שלא משנה כמה לא יהיה לך זמן ותעלמי מהפורום, הפורום ישאר כמו שהוא ויהיו כאן אנשים שישמחו לראות הודעה ממך .

אז חפרתי כבר יותר ממה שהייתי אמורה ואני אסיים בציטוט של סטארקיד (רולינג אמרה משהו דומה אבל אני אוהבת סטארקיד ואת תתמודדי )

"and that's the thing about hogwarts, no metter how far away you go from it, there is always a way back"

(ואני לא אגיד שאני אתגעגע כי אנחנו ניפגש בקרוב ועצוב לי כרגע מידי)

אוהבת מאוד

אני
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אלמוגי..'
אלמוגי..
01/03/2013 | 01:14
32
את יודעת שאני הכחשתי את זה יחד איתך ואני מוכנה להודות שהציטוט הזה לא רע בכלל (ולא, אני לא אראה סטארקיד, שקט כבר!!) ו..

שאני אוהבת אותך נורא גם ושפשוט תודה רבה שנתת לי להיות שם בשבילך ובכלליות אני מאחלת לך רק דברים חיובים ואת יודעת את זה.
ולא, אני לא חושבת שיגיע היום שאני אי פעם אצליח לעזוב באמת באמת את הפורום הזה..

תודה יקירתי על הכל..!!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אלמוגי..'
אלמוגי..
01/03/2013 | 01:14
17
את יודעת שאני הכחשתי את זה יחד איתך ואני מוכנה להודות שהציטוט הזה לא רע בכלל (ולא, אני לא אראה סטארקיד, שקט כבר!!) ו..

שאני אוהבת אותך נורא גם ושפשוט תודה רבה שנתת לי להיות שם בשבילך ובכלליות אני מאחלת לך רק דברים חיובים ואת יודעת את זה.
ולא, אני לא חושבת שיגיע היום שאני אי פעם אצליח לעזוב באמת באמת את הפורום הזה..

תודה יקירתי על הכל..!!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
28/02/2013 | 22:03
1
36
כתבו לך פה כבר הכל
אז אני רק אגיד שאני אתגעגע לנוכחות שלך בפורום
מקווה שלא תעלמי לגמרי, ותצוצי מדי פעם להגיד שלום (ולהשתתף בדיונים).

וחוצמזה, עדיין יש את עולמות בפסח ואייקון בקיץ וכו'...

* 160
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'כמו שאמרתי'
כמו שאמרתי
01/03/2013 | 01:16
29
אני באמת לא מתכוונת להעלם לגמרי פשוט אני לא יודעת מתי אני כן אהיה.
אבל בכל מקרה אין מצב שאני מוותרת על הכנסים, זה הדבר היחיד שמשאיר אותי שפוייה, למרבה האירוניה..

תודה רבה לך, אישה אדירה שכמותך, אין לך מושג כמה אני מעריצה אותך.
* 160 גם לך..!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
01/03/2013 | 00:34
3
47
אוף זה כזה עצוב שאת עוזבת... (כבר סיכמנו שאת ביצ')...
הפורום לא יהיה אותו דבר בלעדייך... עצם העובדה שכבר עברו 6 שנים מאז הספר השביעי ו-3 שנים מאז יציאת הסרט האחרון.. ועדיין הפורום נשאר פעיל כל כך מעידה על כמה היית מנהלת מדהימה וכמה השקעת בפורום... למרות שלא כתבתי פה הרבה.. ביקרתי פה הרבה בתור סמויה וראיתי את כל הדיונים והפינות.. וזה ממש לא מובן מאליו.. אנחנו נדאג להמשיך להחיות את הפורום.. כי הוא באמת בית... קהילת הארי פוטר זה באמת המקום היחידי שאני מרגישה בו לגמרי שייכת... לגמרי אני עצמי ולפורום ולאנשים שבו בעיקר יש חלק גדול בזה... בנימה אופטימית זו אני מודיעה לך שאין מצב שאת עוזבת את הפורום לגמרי ואת באה לעולמות זאת לא שאלה בכלל... ואוף עצוב.. פרידות זה נאחס
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'רק רגע..'
רק רגע..
01/03/2013 | 01:18
2
39
אנחנו לא אמורות לטוס ללונדון ביחד? נראה לך שאת נפטרת ממני כל כך מהר??
וכן, אני באמת ביצ' אבל ככה זה, זה בא עם המקצוע שלי
ותודה רבה, פשוט תודה רבה על מה כל המחמאות שהרעפת עליי..
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חח לא שכחתי את לונדון'
חח לא שכחתי את לונדון
01/03/2013 | 14:12
1
31
איך אפשר?כבר היה לי בתכנון לקחת איתי את שיר ואור ככה שלהפוך את זה למפגש פורום יהיה מעולה, במיוחד אם זה יהיה בסטודיו טור
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אכן'
אכן
01/03/2013 | 14:48
24
ואת אלמוג, כמובן.
יאללה סיימו את הצבא ואני את המבחן
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'זה כזה עצוב'
זה כזה עצוב
01/03/2013 | 17:39
1
43
אומנם בקושי היתה ביננו אינטרקציה ואני בקושי נימצאת בפורום, זה לא אומר שזה לא מכאיב.
היית מנהלת נהדרת ותמיד שימחת אותי. הענקת לי בית פה בפורום כמו שלא הרגשתי בשום מקום אחר
אני אתגעגע אליך בטירוף
כהנא
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תודה רבה!..'
תודה רבה!..
03/03/2013 | 01:35
18
תודה גם לך על התגובות המוצלחות שלך בדיונים והמון בהצלחה עם הפיק המשפחתי שלך!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'בהחלט שווה לחזור לכאן.'
בהחלט שווה לחזור לכאן.
01/03/2013 | 19:52
1
58
אפילו רק לרגע. אפילו שאין לי זמן. אפילו שאני לא מכיר כאן כבר מלא אנשים ולהם אין מושג מי אני.

אני מנסה לחשוב על משהו מרגש להגיד.
אני לא יודע מה.
ספיר, הפורום לא יהיה אותו מקום בלעדייך. פשוט ניגש לנקודה, אין מה לקשקש מסביב. את חלק מההווי של הפורום, מדרישות לקרוא את התקנון, קריאות לבוא למפגשים, וריבים על למי שייך הפטיש(כיום אין ספק), משהו בפורום לא יהיה אותו דבר.

כל כך מוזר לחשוב שיום אחד, באחת הפעמים שאני אחזור לראות מה קורה עם המשוגעים, אני לא אראה את הכינוי שלך בכחול, אני לא אראה אותך מדברת על השיחות ההזויות שלך עם אור, רוב הסיכויים שלא תהיי פה בכלל.

עצוב.

האם יש דרך להודות לך? אני אוותר בשנית על הדרך המרגשת, ואגש ישר לעניין - תודה, תודה תודה. המון המון תודה.
נראה לי שאסיים כאן. אולי קצת נוסטלגיה?

מקווה לראות אותך פה בהמשך.

ואם לא, אני מבטיח לך שלא תרצי לראות יותר לעולם אחר כך מיץ אשכוליות.

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אני גם אוותר על המילים המרגשות'
אני גם אוותר על המילים המרגשות
03/03/2013 | 21:02
27
ואגיד לך תודה בחזרה כי כשהיית כאן היית כאן בצורה מעולה ועשית לי הרבה אקשן ועניין וכיף ותמיד הייתי יכולה לסמוך עלייך שאתה תמצא דרך לעורר את הפורום עם השטויות שלך

אז תודה רבה ואני מאחלת לך ולנויה המון המון אושר (עד היום מגניב לי לחשוב שהכרתם פה) ושתחזור מהצבא מהר מהר לפורום בחזרה.

נתראה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'וואו. '
וואו.
02/03/2013 | 01:05
1
63
אם יש שרשור שיכול (וצריך) להחזיר את כל הדינוזאורים של הפורום לכאן, זה בלי ספק השרשור הזה.
אני קצת בשוק כרגע ולא יודע איך להגיב, כי בתודעה שלי הפורום הזה תמיד היה שלך ועדיין שלך וימשיך להיות שלך.
אין ספק שניהלת את המקום הזה בצורה מדהימה, והפכת אותו למקום שהוא יותר מסתם "פורום". הוא ממש בית, עם חברים ומשפחה שאת חלק ממנה.

אני זוכר את הפעם ההיא כשרציתי להיות דמות מתארחת בפורום והיית בטוחה שאני בת
אני זוכר את הפעם ההיא כשהסעתי אותך למודיעין והלכתי לאיבוד בתוך נחלים (כן, מסתבר שזה אפשרי )
אבל אני זוכר גם עוד הרבה רגעים - עם שלל תגובות שכתבת, שכל אחת מהן הייתה מוצפת בטאקט, רצון טוב ויכולת התנסחות אדירה.

תודה רבה על כל ההשקעה, ההשקעה וההשקעה במקום הזה, עם השמחה והכיף והרצון לעזור לכל אחד שמגיע לכאן, אפילו בטעות.
וכמובן - המון בהצלחה בפרק החדש בחיים, אין לי ספק שתמצאי את עצמך בכל מקום שתרצי להיות בו!

נשמור על קשר, כמובן,
ניצן
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ניצני!!'
ניצני!!
03/03/2013 | 21:05
29
הו ווי, שחשבתי שאתה בת איזו פדיחות! ותכל'ס, כל המפגש של מודיעין היה אדיר מההתחלה ועד הסוף..

ואיזה כיף לי לראות אותך כאן, תודה רבה על מה שכתבת, ובהחלט נשמור על קשר! (אם אי פעם תסיים עם התואר המעצבן הזה שגנב אותך מכאן)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'~'
~
02/03/2013 | 22:20
1
35
וואע ספיר, כבר כמה ימים אני רואה את זה וזה לא צונח, ועכשיו כשאני קוראת את כל השרשור הזה פתאום, למרות שאני בכלל תמיד 99% סמויה פה, עולות לי דמעות בעיניים-
כי למרות שאני רק מהצד ה'אזרחי' של הפורום, אני מכירה את המצב שאת מתארת, שבו הלימודים ואז התמחות, הופכים להיות מוצצי האנרגיה בחייך ולא נותר הרבה זמן לדברים המוארים בחיים.
ועדיין, מעולם לא שכחתי,
את הדיונים בפורום והמשחקים שפתחת ו/או עודדת ושמרת בהם תמיד על תרבות הדיון,
את הגישה שלך לניהול הפורום שוידאה שתמיד תמיד הפורום הזה ישמור על הצביון החברי שלו ולא יגלוש לטונים מכוערים
את "מחר" האלמותי,
את הימים שבהם זה היה לחזור הביתה (לבית הפיזי), להעיף תיק מהכתף ולזפזף בפורום כדי להרגע מהיום, הפורום שבזכותך קבל את העוגן והמשען הזה
כולנו פה חייבים לך המון, על אלפי רגעים.

אז אם זה שווה משהו, על אף הכרות סמויה, מאחלת לך המון הצלחה בהמשך הדרך, והמון המון תודה על מה שהיה כל כך הרבה יותר מניהול פורום
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תודה רבה יקירתי'
תודה רבה יקירתי
03/03/2013 | 21:07
20
כל דיון איתך תמיד היה מהנה ותמיד כיפי ותמיד היה לי אושר לדעת שמישהו כאן מבין בדיוק מה אני עוברת..
תודה רבה על מה שכתבת.. אני באמת מעריכה את זה שגם כתבת כאן (מזמן לא ראיתי אותך כאן, האמת)

בהצלחה רבה גם לך ואני מאחלת לשתינו שנדע זמנים של פנאי
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אני לא אפסיד את זה '
אני לא אפסיד את זה
03/03/2013 | 19:05
1
35
(אולי אני יותר זכור פה כor19951?)
כבר המון זמן שאני לא הייתי פה... אבל אחרי שרואים את זה אי אפשר להשאר אדישים

ריגשת אותי במה שכתבת כאן, ורק כשסיימתי לקרוא הבנתי מאיפה כל מה שעשית כאן בא, מאיזה אהבה ורצון.
תמיד נהנתי לקרוא פה את התגובות שלך ולדבר איתך גם אחד על אחד.
פתאום אני נזכר איך הגעתי לפה וכתבתי איזה שטות, ישר שלחת לי מסר ואני קצת נבהלתי. אבל לאחר מכן תמיד היית פה, תמכת, זרמת ורצית רק לטובת הפורום! גיליתי בנאדם מדהים פה, וכשאת עוזבת ועוברת מכחול לאדום זה סיום של תקופה, גם אם מבחינתי התקופה של 160 הסתיימה כבר.
תודה רבה וכבוד גדול על מה שעשית בפורום הזה וזה לא פשוט ובכלל לא מובן מאליו, מאחל לך הצלחה ענקית בחיים החדשים שלך כי זה באמת מגיע לך!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'לי אתה זוכר בהמון דרכים '
לי אתה זוכר בהמון דרכים
03/03/2013 | 21:11
30
ואני מתגעגעת לנוכחות שלך כאן בפורום ובכלליות.
איזה כיף לי שכל כך הרבה אנשים חזרו להגיד לי להתראות.. איזה כיף לי שגם אתה באת במיוחד שהיית כל כך משמעותי בפורום וכל כך מעולה ותותח ומגיע לך כל כך הרבה תודה על מה שעשית למעני כאן ועל כל העזרה שלך.

אז תודה גם לך ועשית לי כל כך נעים על הלב..
תודה ילד, תודה רבה..!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
04/03/2013 | 01:14
1
33
גם אני חוזרת מן המתים, בשבילך.
באמת יצרת משפחתיות בפורום, הפכת אותו לקצת חם ואוהב יותר, ועל זה-כל התודה שבעולם.
עוד תודה, על היותך כזאת אישה מגניבה.
את יוצרת לדרך חדשה, ואני מקווה (בשם מי שיהיה שם) שתעשי למקום הזה מה שעשית פה- אני יודעת שתצליחי ובגדול.
בהצלחה,
מיקה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ובאיחור היסטרי-'
ובאיחור היסטרי-
16/03/2013 | 19:12
8
מיקה!
תודה תודה ושוב תודה! איזה מחמאות בחיי...
ואני דורשת שתחזרי לכאן בלי קשר לאלתר, אחרי הכל גם את מגניבה בעליל

אוהבת!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
04/03/2013 | 10:31
1
52
ספיר!
היה מרגש לקרוא את ההודעה הזו... אני יודע מה היה הפורום בשבילך, וכמה אנרגיה, השקעה וכוחות נתת לו בשפע, בלי להתקמצן.
אין דברים כמוך... ואני לא סתם כותב את זה כי אני מת עליך, אלא כי את באמת בן אדם מקסים ומיוחד במינו, תפוז איבד מנהלת נדירה - אבל כולם פה הרוויחו אותך כחברה לחיים!

שיהיה בהצלחה בפרק החדש בחיים, והיי, תשמרי על קשר גם איתי...

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תודה רבה ^^'
תודה רבה ^^
16/03/2013 | 19:13
10
וכן, אתה בהחלט יודע מה זה הפורום הזה בשבילי, מסכן שכמותך.. כמה חפירות שמעת עליו..

תודה רבה ו.. אנחנו בהחלט נדבר בקרוב, לא יודעת מתי אבל אני לא מאבדת תקווה ^^
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
08/03/2013 | 18:58
1
28
אמנם באיחור קל(פחות או יותר), אבל גם אני רוצה משהו.
הצטרפתי לפורום הזה לפני שנה בערך. אני לא תמיד כותבת כאן, אבל נמצאת כל הזמן. אז תודה לך על הפיכת הפורום הזה למקום שכיף להיות בו.
חשבתי הרבה מה עוד לכתוב, אבל נראה לי שבסך הכל אמרתי את כל מה שרציתי להגיד. תודה.
בהצלחה בהמשך השנה (ואחר כך)
רותם
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אני חושבת שאני מאחרת יותר ממך'
אני חושבת שאני מאחרת יותר ממך
16/03/2013 | 19:15
11
אז את יודעת :-O

בכל אופן תודה רבה על המילים החמות ואני בטוחה שהפורום ימשיך להיות כזה ואני עוד אשוב אליו כשאתאזן אז נא לשמור לי עליו בנתיים, אני באמת מעריכה את ההודעות שלך, שתדעי.

שבוע מצויין!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
13/03/2013 | 22:27
2
27
לא הייתי בפורום כבר כמה חודשים, ובמקרה הצצתי לראות מה חדש.
בשורות הראשונות הייתי די בהלם אם לומר את האמת, לא קלטתי שיכול להיות שאת לא תהיי יותר מנהלת.
נורא ריגשת אותי, ורציתי להודות לך על כל התרומה וההשקעה שלך (:
באמת שעזרת להפוך את הפורום למקום מיוחד כפי שהוא.
המון בהצלחה בהמשך!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'כן, אני גם עדיין בהלם'
כן, אני גם עדיין בהלם
16/03/2013 | 19:18
1
17
ונורא מוזר לי שאני ככה אדומה כאן.

ו..תודה רבה עדי, ובשמחה ו..תחזרי לכאן גם, לא רוצה לחזור לכאן בעוד כמה חודשים ולגלות שהכל מת :-O
ואהבתי את החתימה  שלך^^
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תודה (:'
תודה (:
16/03/2013 | 20:46
12
אנסה באמת להיות פה יותר ^^
הארי פוטר - הספר >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ