לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1838418,384 עוקבים אודות עסקים

פורום הארי פוטר - הספר

ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר -הספר, עם כניסתכם הורידו את הנעליים ומוזמנים אתם להתשלב כאן בשיחות. כל אחד מאיתנו קיווה פעם לקבל את המכתב מהוגוורטס או לבלות על שפת האגם יחד לצד תלמידי אחד הבתים או לחילופין לשבת במועדון גריפנדור. ובכן- כאן תוכלו למצוא אנשים בדיוק כמוכם. אבל לפני הכניסה מומלץ לקרוא את תקנון הפורום!

בברכות חמות וחתו"צים רבים  ההנהלה - 
ספיר (פיקסית נצחית)
אור (OKDeSign)

כל המעוניין בחברתינו/עצותינו/חפירותינו מוזמן להשתמש ב"מסר למנהלים"

אודות הפורום הארי פוטר - הספר

ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר -הספר, עם כניסתכם הורידו את הנעליים ומוזמנים אתם להתשלב כאן בשיחות. כל אחד מאיתנו קיווה פעם לקבל את המכתב מהוגוורטס או לבלות על שפת האגם יחד לצד תלמידי אחד הבתים או לחילופין לשבת במועדון גריפנדור. ובכן- כאן תוכלו למצוא אנשים בדיוק כמוכם. אבל לפני הכניסה מומלץ לקרוא את תקנון הפורום!

בברכות חמות וחתו"צים רבים  ההנהלה - 
ספיר (פיקסית נצחית)
אור (OKDeSign)

כל המעוניין בחברתינו/עצותינו/חפירותינו מוזמן להשתמש ב"מסר למנהלים"
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר הספר, נא לקרוא את תקנון הפורום לפני השימוש :)

המשך >>

לצפיה ב-'לא עוזבים בלי לומר מילת פרידה.'
לא עוזבים בלי לומר מילת פרידה.
<< ההודעה הנוכחית
16/10/2010 | 15:09
76
100
זו לא הפעם הראשונה שאני עוזבת פורום, מתוקף תפקידי אלוהים יודע שעשיתי את זה די והותר פעמים בעבר. אבל זו כן הפעם הראשונה שזה כל כך קשה לי.

מישהו פה אמר לי שניהלתי את הפורום הזה שש שנים, ובחיי שלא ידעתי את זה. מבחינתי ניהלתי פה לא בשנים אלא בשותפים, ערן, אורה, ליאת, נושי, ספיר ואור. יש סימטריה מסוימת במספרים, זה נחמד לי.

יש בזה משום דחיית הקץ, אולי שמתם לב שנעלמתי קצת [והאמינו לי, ספיר ניסתה לתפוס אותי]. העזיבה הופכת מוחשית יותר ויותר, ובימים האחרונים מצאתי את עצמי מתאמצת בכוח לא לחשוב על זה, כי זה דבר שאני פשוט לא רוצה להכיר בו.

ניהלתי את הפורום הזה [על פי הדיווחים] במשך יותר מרבע מהחיים שלי, לעזוב את הניהול זה כמו להתגרש, או לעזוב את הבית של ההורים. זה יותר זמן מכמעט כל דבר אחר בחיים שלי [את רוב החברים שלי אני לא מכירה כל כך הרבה זמן].

קשה עד בלתי אפשרי למצוא את המילים להתייחס לזה בכלל, כי זה עדיין משהו שאני לא מסוגלת לתפוס, או לעכל, או להכיל.

הפורום הזה ראה אותי בכל כך הרבה תקופות, בכל כך הרבה משברים, בכל כך הרבה רגעי שיא. ראיתי את הפורום הזה בכל כך רגעים מיוחדים, אני בחיים לא אשכח לילות נטולי שינה כשהספר השישי יצא, כי הייתי חייבת להיות זמינה לספוילרים ושרשורים. או לוחות זמנים כשהספר השביעי יצא, כשהודעתי לבן זוגי דאז שאני נאלצת לבטל דייט כי אף אחת אחרת לא יכלה להיות בשטח. מרקם החיים שלי כרוך בפורום הזה, כמו איבר מושתל שהופך כל כך חזק לחלק ממך. שיניתי כל כך הרבה פה, והשתניתי כל כך הרבה בזכות הפורום הזה.
היו זמנים בהם הדבר היחיד שהחזיק אותי שפויה ומעל המים היה המחויבות שלי לפורום, לאנשים שבו, כמו חוט של כסף שחיבר אותי למציאות והכריח אותי להתקיים. המשמעות של הפורום בשבילי חזקה ועמוקה יותר משאני מסוגלת להסביר, כמו שהקשר של ילד לאימא שלו חזק, נתנו חיים ושימרו חיים, ועם זה אי אפשר להתווכח.

אני רוצה להרגיש חשובה, ולפיכך אאיים על כולם, שאם לא תגיבו ותתאבלו כהוגן, אעלה באוב את מלוא עוצמת הטרורימאסטר, ואשלח אותה ישירות בכם.

אוהבת אתכם, כל כך הרבה שבא לבכות. ומתגעגעת כבר עכשיו, עוד יותר מזה.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
16/10/2010 | 15:21
1
6
ממש התעצבתי.
המון בהצלחה בהמשך, ותודה רבה על כל מה שעשית בפורום, ועל זה שהיית מנהלת כ"כ טובה.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'את פטורה מהטרור!'
את פטורה מהטרור!
16/10/2010 | 15:55
6
לצפיה ב-' '
16/10/2010 | 16:02
1
5
באסה שאת עוזבת
אומנם יצא לי להכיר אותך מעט מאוד (ולפחד הרבה מאוד ) אבל היית מנהלת מעולה ותחסרי לי בפורום

מה דעתך לבוא ולהציץ מידי פעם? בלי קשר לניהול?
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'לפחד זה טוב'
לפחד זה טוב
16/10/2010 | 17:26
2
לצפיה ב-'וואו!'
וואו!
16/10/2010 | 16:07
1
2
התרגשתי לקרוא את מה שכתבת. הפורום הזה הוא ממש בית לכל כך הרבה אנשים ואין ספק שהרבה מזה בזכותך! אני מקווה שלמרות שאת נפרדת מתפקיד המנהלת, תמשיכי לבקר, להגיב ולהטיל אימה במידת הצורך
בהצלחה בכל ותודה על הפינה המרופדת והחמימה שאת משאירה לנו כאן
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הפינה שלי תפוסה!'
הפינה שלי תפוסה!
16/10/2010 | 17:27
2
אני בטוחה לחלוטין שיתגלה שאור תמלא את הנעליים שלי בהצלחה, ולו מפני שספיר תחנך אותה, ומי לדעתכם חינך את ספיר?
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'זה כול כך עצוב!'
זה כול כך עצוב!
16/10/2010 | 16:26
1
2
ואנ י שונאת סוף עצוב
היית מנהלת מדהימה וריגשת אותי במכתב
אולי באמת תקפצי לביקורים תכופים רק כדי לדעת מה מצב העינינים?הא?
ניתגעגע אליך
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'כשאתגבר על ההלם.'
כשאתגבר על ההלם.
16/10/2010 | 17:25
2
היי בטוחה, שינוי צבע לא ימנע ממני להרגיז את כולם
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
16/10/2010 | 16:41
1
2
התלבטתי אם לשים את החיבוק או את הנחמה.
אבל מגיע לך חיבוק גדול על זה שהפכת את הפורום למה שהוא היום.

תודה רבה לך על 6 שנים של ניהול מדהים!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'יש'ך מזל'
יש'ך מזל
16/10/2010 | 17:27
2
אני שונאת את הנחמה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'וואו, זה כל כך מוזר'
וואו, זה כל כך מוזר
16/10/2010 | 17:39
3
5
אני בפורום שנה+ וממש קשה לי לדמיין אותו בלעדייך. (ועדיין קשה לי, למרות שאני כבר נמצאת בו הרבה פחות).
אני בטוחה שאני מדברת בשם רובנו - אם לא כולנו - כשאני אומרת שהיית סוג של הישות האלוהית של הפורום- בד"כ בלתי נראית, אבל תמיד זוכרים ומפחדים ממנה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-':-'
:-
16/10/2010 | 17:40
1
לצפיה ב-'איך הצחקת אותי'
איך הצחקת אותי
16/10/2010 | 17:40
1
2
רק שנה ומשהו? חשוד מאוד.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חשוד ביותר *גבותגבות?*'
חשוד ביותר *גבותגבות?*
16/10/2010 | 17:45
2
שנה ו-4 חודשים עוברים מהר, כמסתבר.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
16/10/2010 | 18:08
1
1
חוץ מזה שזה עצוב אני גם מזדהה. אז אני ממש מבינה אותך.
אבל שום דבר לא נמשך לנצח, וזה לא בהכרח דבר רע
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אל תזכירי לי'
אל תזכירי לי
16/10/2010 | 21:37
1
לצפיה ב-'יעלי'
יעלי
16/10/2010 | 18:11
3
4
אה, ידעתי שיהיו גם דמעות מצידי, איך לא?

אם יש דבר אחד שאני יודעת ומנחם אותי שזה שאת לא תהיי כחולה יותר בפורום הזה זה לא אומר שאת לא חברה שלי יותר [וגם אם את תנסי להתחמק את תמיד תדעי שאני אתגלגל כמו רוח סערה ואבלבל לך את המוח]

בכל אופן, אני נמצאת בפורום הזה כל כך הרבה זמן ואת כל הזמן ליוות איתי, בין אם זה נזיפות של "למה שרשרת לכאן?" או "מריבות מחוץ לפורום" ולמעשה שהכרתי אותך שהחלטת להכניס אותי לניהול הייתי מבוהלת למוות כי הייתי בטוחה שתאכלי אותי בלי מלח.
מה שקרה שבאמת אכלת אותי אבל עם לימון, מלח ופלפל.

יעלי, כמה שאני חברה הזוייה אלייך את יודעת שאת תמיד היית המנטור שלי במגזר התפוזי וגם מעבר לו.
אני לא חושבת שהייתי מסוגלת בלעדייך לעבור כאן את זה ובכלליות ואת חשובה לי כל כך והמון ו..אני שמחה מאוד שלא היית רק המנהלת המבהילה שהבהילה אותי למוות כל פעם שחרגתי מכללי הפורום אלא כי את הרבה יותר מזה [ואת כמובן תמשיכי בלי קשר לפורום]
פורום 160 לא יהיה כמו שהוא מבחינתי בלעדייך כי אני מרגישה שבעזיבה שלך נגמרת תקופה מדהימה של הפורום ומתחילה תקופה מדהימה אחרת ויהיה לי מוזר מאוד לא לבוא ולדון איתך מה לעזאזל עושים עם עניייני הפורום בתור המנהלת השותפה שלי אלא רק בתור חברה שמכירה את הפורום.

כפרה, עזבי שזה היה רבע מהחיים שלך, ניהלת את הפורום יותר מחצי מקיומו של הפורום.

נו, יעל, את יודעת שאני לא בחורה בכיינית, אבל את יודעת שאנשים באמת באמת נכנסים לי ללב הם גורמים לי לבכות.
אוהבת.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אל תגרמי לי גם להתחיל, באלוהים'
אל תגרמי לי גם להתחיל, באלוהים
16/10/2010 | 21:39
2
3
אין מספיק אלכוהול בעולם כדי להרגיע אותי אם אתחיל, ואני עוד עובדת מחר
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אני חושבת שנשלים את ההתבכיינות הדדיות שלנו'
אני חושבת שנשלים את ההתבכיינות הדדיות שלנו
16/10/2010 | 22:10
1
3
שאחזור מחר מהלימודים...

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מחר, כשאפסיק להדחיק'
מחר, כשאפסיק להדחיק
16/10/2010 | 22:30
2
לצפיה ב-'יופי, גרמת לי לבכות.'
יופי, גרמת לי לבכות.
16/10/2010 | 18:24
1
4
אני מקווה שאת מרוצה
אני מכירה אותך בערך מהרגע שבו התחלת לנהל את הפורום הזה, מבחינתי ניהול 160 זה חלק ממך, זה ממש מוזר לי ואני ברצינות בוכה עכשיו.
יופי, לא יכולתן לבחור יום פחות טעון רגשית בשבילי?!
המון הצלחה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-' ריגשת אותי'
ריגשת אותי
16/10/2010 | 18:31
1
3
ואני אפילו לא מכירה אותך כמו שכולם פה מכירים אותך. הפורום הזה הוא אחד המדהימים שנכנסתי אליו והרבה מזה בזכותך.

תודה על כל מה שעשית פה- וקפצי לביקור מפעם לפעם :)

בהצלחה בהמשך דרכך!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אל תגלו לאפחד שאני רגשנית'
אל תגלו לאפחד שאני רגשנית
16/10/2010 | 21:41
2
לצפיה ב-'חייבת להגיב גם...'
חייבת להגיב גם...
16/10/2010 | 18:43
1
4
אני חושבת שהפעם הראשונה שנכנסתי לפורום היתה לפני... 5 שנים בערך. ככה שמבחינתי תמיד היית פה
תמיד ראיתי אותך בתור איזשהי דמות ממש חשובה וסמכותית
אפילו כשאני בעצמי ניהלתי 3 פורומים בו זמנית לא הרגשתי ככה חחח.
אז המון תודה על כל ההשקעה עשית לפורום הזה רק טוב.
ושיהיה בהצלחה בהמשך בכל מה שתעשי
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חחחחחחח את מההתחלה!'
חחחחחחח את מההתחלה!
16/10/2010 | 21:42
1
לצפיה ב-''
16/10/2010 | 18:56
1
2
אפילו שלא יצא לי להכיר אותך ממש טוב, אני יודעת שאני אתגעגע ושהיית מנהלת מדהימה!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
16/10/2010 | 21:07
1
לצפיה ב-'וואו'
וואו
16/10/2010 | 21:19
1
4
הצלחת לרגש אותי...
אז שיהיה המון בהצלחה בהמשך, ואת יודעת שלא נתנגד אם תחזרי לפה מדי פעם להנעים את זמננו
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חכו ותראו'
חכו ותראו
16/10/2010 | 21:43
4
יום אחד עוד אהפוך לזקנה המעצבנת שיושבת בפינה ומתערבת בכל דבר.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מזל ששוטטתי לפה במקרה'
מזל ששוטטתי לפה במקרה
16/10/2010 | 21:50
1
6
חייבת להגיב, למרות ש:
1.זה משהו שהחלטתי שאני לא עושה עוד בפורום הזה, ואני לא פה בכלל יותר, אבל למי אכפת.
2. אין לי מושג מה להגיד. *_* למרות שאני רוצה לומר די הרבה. חוץ מלהתראות.

אאאווווויייי, להתראות.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'שבירת מוסכמות'
שבירת מוסכמות
16/10/2010 | 22:31
3
לצפיה ב-'וואו.'
וואו.
16/10/2010 | 22:16
4
6
בתור מנהל חדש בתפוז, אני נדהם לגלות כמה המנהלים קשורים לפורומים שלהם. עם קצת מזל, זה יקרה גם לי, אבל בינתיים אפשר רק להתבונן ולהסיר בפנייך את הכובע. (או לפחות הייתי מסיר אותו, אילולא פחדתי להמטיר עלייך עכבישים )

המון תודה על הניהול, ואני מקווה מאוד שתמשיכי לפקוד את הפורום ולהטיל טרור על כולם
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
16/10/2010 | 22:32
3
אתה תלמד, הפורום שלך הופך להיות יקר לך כמו הילד שלך.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הוצאת לי את המילים מהפה '
הוצאת לי את המילים מהפה
16/10/2010 | 23:24
3
אמנם לא יצא לי להכיר אותך, אבל באמת שריגשת מאוד מאוד. ובהצלחה בהמשך
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'די סיכמת את הענין'
די סיכמת את הענין
17/10/2010 | 00:24
1
6
לא הכרתי אותך באמת, אבל בהחלט הרגשנו שאת פה,
זה ממש מוזר לראות דברים ככה משתנים,
במיוחד שלי יש עוד תפקיד יותר חשוב של ההחלפה ולעמוד בציפיות של כולם.

אני בטוחה שהפורום לא יהיה אותו דבר ובכל זאת ישאר הבית של כולנו.
וכמו שכולם אמרו, שצבע לא יגרום לך להפסיק לכתוב פה לחלוטין..

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'את יודעת איפה למצוא אותי'
את יודעת איפה למצוא אותי
17/10/2010 | 00:52
3
קשה להגיד שאלך לך לאיבוד, אם תבקשי יפה, אשאיל לך את הגרביים שלי.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'דרך צלחה (:'
דרך צלחה (:
16/10/2010 | 22:17
1
3
אפילו שאני חדש כאן, ולא יצא לי להכיר עדיין אנשים כאן, הצלחת לרגש.
אז כמו שאומר ה"נושא": בהצלחה בהמשך הדרך... מקווה לראותך כאן שוב...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/10/2010 | 22:33
1
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
16/10/2010 | 23:32
1
2
אגב, זה הקטע שבו הנהלת הפורומים אמורה להודות לך על התקופה..
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ברוך השם, הודו לי מספיק'
ברוך השם, הודו לי מספיק
16/10/2010 | 23:49
1
לצפיה ב-'וואו.'
וואו.
16/10/2010 | 23:42
1
3
אף-פעם לא הייתי חלק בלתי נפרד מהפורום הזה, ולמעט תקופה קצרה גם לא הייתי חלק אינטגרלי מהקהילה שנוצרה פה. אבל תמיד, לא משנה מה השתנה פה או מי היה או לא היה פה- תמיד הייתה יעל. אני פה כבר שנים, דור הולך ודור בא- ויעל לעולם נשארת. וזה אומר משהו על הפורום. ועוד יותר מזה- זה אומר משהו על יעל.
אני בקושי מכיר אותך, וכך גם רוב חברי הפורום (הצעירים שבהם לפחות), אבל אני חשוב שכולנו פשוט מעריצים אותך, על השליטה המוחלטת וביד רמה בכל מה שנעשה פה- ותוך כדי כך להיות דמות כ"כ אהובה ואהודה בפורום. סוג של מקגונגל כזאת, רק עם הרבה יותר סקס אפיל.

אני מאחל לך הצלחה בכל אשר תפני, ומקווה מאוד שדרכינו יצטלבו שוב מתישהו בהמשך החיים.

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אתה יודע'
אתה יודע
16/10/2010 | 23:51
3
אני קוראת את מה שאומרים, ואני מופתעת נורא. יש לכבד מישהו כי הוא טוב במה שהוא עושה, ויש באמת לחבב אותו [שלא לדבר על לאהוב אותו]. מעולם מעולם לא חשבתי שהרוב מחבב אותי, וזה אף פעם לא היה בראש מעייני [כי אפשר לשנוא אותי, אבל העדיפות הראשונה היא שלום הפורום]. אני מופתעת באמת, אני לא רגילה להצטייר כדמות אהודה בזכות עצמי, לא בפורום הזה.

כמה משונה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ושוב מתייצב להיפרד'
ושוב מתייצב להיפרד
17/10/2010 | 08:02
3
6
למרות היותך אישה, היית אחלה גבר.
בחיים לא אשכח שאישרת לי להתחזות לניק של בת כדי למתוח חבר בפורום.
מצטער על העצבים שגרמתי לך, הבטחתי לך בעבר שלא אספר לכולם שאת בעצם
אדם מאד נחמד, אז לא אספר. די מפתיע שאת עוזבת, תמיד חשבתי שגם אם חלילה
יסגרו את הפורום את עדיין תהיי שם לנהל אותו. הפורום הזה ממש הולם אותך ואת אותו.
רציתי לומר עוד משהו, אך שכחתי.
המון בהצלחה מאחלים: יעקב/פרד/גדילן וכל שאר פיצוליי האישיות שלי.  
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'נזכרתי במה ששכחתי '
נזכרתי במה ששכחתי
17/10/2010 | 20:44
3
איך יכולתי לשכוח להיפרד ממך מבלי מילות החנופה המתאימות: "הוד מלכותה ויקי המלך".
המלך המנהלותי הראשון.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ח אני אנהל פורום סגור?'
ח אני אנהל פורום סגור?
19/10/2010 | 14:44
1
3
סורי דארלינג, לא שמתי לב להודעה, כיף שצצת בשבילי
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'בכיף, בשבילך תמיד.'
בכיף, בשבילך תמיד.
19/10/2010 | 23:15
2
לצפיה ב-'ואוו'
ואוו
17/10/2010 | 10:31
1
2
אני כאן לא יותר משנה וחצי, וממה שיצא לי לראות נהלת את הפורום בצורה מעולה!
אני שמחה לראות שאני לא היחידה שקצת פחדה ממך אבל נראה לי שזה מה שעושה אותך ואת ספיר למנהלות טובות כל כך.
באמת שנתגעגע
בהצלחה בהמשך!!!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חינכתי אותה כראוי'
חינכתי אותה כראוי
17/10/2010 | 21:29
1
לצפיה ב-''
17/10/2010 | 11:14
לצפיה ב-' פרישת מנהלת הפורום '
פרישת מנהלת הפורום
17/10/2010 | 14:16
7
אנו מודים ל ToryMaster על ניהול הפורום.

לאורך השנים ניהלה ToryMaster את הפורום ועשתה זאת תוך נתינה גדולה, השקעה, חום, איכפתיות והמון רצון טוב.

בעינינו לא ניתן לכמת את תרומתה ופועלה שניתנו בזכותה ועל ידה לגולשי הפורום, תוך כדי הפיכתו לבית חם לקהילה. אין ספק כי חסרונה יורגש.

אנו מאחלים לה המון בהצלחה בהמשך דרכה בתפוז ובכלל.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
17/10/2010 | 15:04
1
7
המכתב היה ממש מרגש,
אין לי כל כך מה להוסיף על מה שכבר אמרו חוץ מתודה ודרך צלחה בכל מה שתחליטי לעשות,
אני בטוחה שעוד תנהלי בית ספר לקוסמים יום אחד
ובעצם, את כבר סוג של עשית את זה

תודה על הכל
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחח אין לך מושג'
חחחחחחחחחח אין לך מושג
17/10/2010 | 21:29
לצפיה ב-'את מסמיקה! חח סתם, הואדמת! '
את מסמיקה! חח סתם, הואדמת!
17/10/2010 | 16:22
1
2
לצפיה ב-'כפי שאמרתי'
כפי שאמרתי
17/10/2010 | 22:31
5
אני קצת מופתעת מהאהבה שמפגינים פה כלפי
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'בהצלחה בהמשך '
בהצלחה בהמשך
17/10/2010 | 17:50
3
3
ו-ואו זה היה מוזר להכנס היום לפורום ולגלות שאת אדומה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ספרי לי על זה'
ספרי לי על זה
17/10/2010 | 21:28
2
4
אני נכנסתי עוד לפני שהאדימו אותי, אין לך מושג כמה סוריאליסטי זה לראות את עצמי בשחור.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אל תראי שחורות זה לא נחמד '
אל תראי שחורות זה לא נחמד
18/10/2010 | 00:33
1
2
לצפיה ב-'סתם מצ'וגעת'
סתם מצ'וגעת
18/10/2010 | 00:38
2
לצפיה ב-'ותודה לרולינג שהביאה אותנו עד הלום.'
ותודה לרולינג שהביאה אותנו עד הלום.
18/10/2010 | 01:26
10
10
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

יש קטעים בחיים שהם סוריאליסטים. זה קורה כאשר אתה חווה דבר, מסיים אותו ורק באחרית הימים אתה מבין עד כמה הוא היה מהותי.

אצלי דברים כאלה באים פעם בכמה שנים: מילואים, קריאת ספר טוב, דייט מוצלח או סתם איזו ארוחה טובה.

השהות שלי פה (בספר, פאנפיקים, בסרט, בתפוז) היא אחת מאותם מקרים. את היית בחלק לא קטן שותפה לזה (לטוב ולרע).

אז ככה שפרידה ממך זה בעצם להיפרד מאיזה ידיד או רע ותיק ואני יודע שקרוב לוודאי לא אראה אותו יותר. בסצנה כזו אין הרבה מה לומר מלבד - אזכור אותך.

אזכור את הימים של "למכשפה", הכתבה על רולינג, הריב בינינו , קרב הקוסמים, הריב השני בינינו , הסטטיסטיקות, התאוריות של Iname the Life Aspec, המשחקים של פרד, הריב השלישי בינינו

בהצלחה בהמשך דרכך וסעי ברכה,
מרובין.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-' מה, אני יתום? '
מה, אני יתום?
18/10/2010 | 19:13
9
9
ואני לתומי חשבתי ש"לא עוזבים בלי לומר מילת פרידה." מסתבר שיש יוצאי דופן.
אם זו הדרך שלך - להגיב לכולם ולהשאיר את תגובתי יתומה - אז לבריאות.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אתה לא היחיד.'
אתה לא היחיד.
19/10/2010 | 07:52
2
לצפיה ב-'וואו'
וואו
19/10/2010 | 14:43
7
8
בואו נהפוך משהו שלא קשור אלינו בכלל לסובב סביבנו, ונעשה סצינה גם בסיטואציה שממש לא קשורה ולא מתאימה. בהחלט מדהים שלא הגבתי עד עכשיו, אני מחויבת להגיב לכל אחד ואחד עכשיו? בעיקר לאנשים שאיך להגיד? התאמצו לעשות לי את המוות?

זה שלא הגבתי לך זה כי אין לי מושג מה להגיד לך, אם הייתי קצת יותר לוחמנית וקצת פחות ליברלית, הייתי אומרת שאין לי מה להגיב לאדם שמוציא את דיבתי ברשת וחושב שזה תקין.

בחרתי לעזוב בנימה טובה ונעימה, לא להפוך את זה למשהו מכוער במיטב מסורת תפוז, אבל הייתי צריכה לזכור שיש בקהילה כמה אנשים שיתעקשו להרוס גם את זה.

מה שבטוח, יש דברים שלא משתנים.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'"מה שבטוח, יש דברים שלא משתנים".'
"מה שבטוח, יש דברים שלא משתנים".
19/10/2010 | 21:09
6
5
לתומי חשבתי שאם אני השארתי את העבר בעבר, שאת (מהיותך ליברלית ופחות לוחמנית) תעשה דבר דומה. מסתבר שטעיתי.

מצטער שגם אחרי כל כך הרבה שנים את נדבקת לקטנות ובזכותם יוצרת אווירה לא נעימה כלפיי. אני רק יכול להגיד שאני עברתי הלאה (1). באמת שבאתי בכוונה טובה כדי לפרגן וכדי להיות כאחד האדם שנפרדו ממך בצורה של כבוד והערכה.

כעת אני מקווה שתמצאי בליבך את האפשרות להשאיר את העבר מאחור ולקבל שחלק גדול מה"עשיית המוות" והטינה ההדדית היו תוצאה של השקפת עולם שונה שהתמתנה בחלוף השנים (לפחות מצידי). קחי את זה בחיוך, אולי דברים טובים יקרו בעקבות זה.

רובין.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'סלח לי'
סלח לי
19/10/2010 | 21:34
2
6
אבל כשאנשים ממהרים לקפוץ למסקנות כי לא הגבתי להם מיד, זה מרגיז אותי.

וואלה, הרווחתי ביושר את הזכות לא לחבב אנשים, ועוד יותר מזה הרווחתי את הזכות להחליט את מי אני רוצה בסביבתי ואת מי לא, ולהתייחס או שלא להתייחס אל אותם אנשים על פי בחירתי וכראות עיני.

אין לי ספק שהשארת את זה מאחוריך, אין לי ספק שאתה האדם הגדול והטוב יותר, כמו שהיית לאורך כל השנים, וגם אין לי ספק שזה הוביל אותך לכתוב את כל אותם דברים לגבי.
גם אין לי ספק שעצם הבחירה שלך להעלות את כל אותם דברים מן העבר אומרת יותר על הפגמים שלי מאשר  של כל אחד אחר, ואין לי ספק שהבחירה שלך להרוס מאורע שהוא גם ככה קשה וטעון עם הקיטורים והייבבות האגוצנטריות שלך, גם זה אומר עלי משהו.

אני לא יוצרת אווירה של כלום כלפייך, אתה המצאת אווירה כי לא הגבתי לך [נכון שהיה עדיף אם היית טורח לחשוב ולהבין שזו דרכי לא ליצור סכסוך מכוער והיית מניח לזה?], ותסלח לי, אולי זה עושה אותי קטנונית ומסיתה [כמובן, ה"עבודה הסמינריונית" שלי  על הנטיות המיניות של אנשים מסוימים ואיך זה הופך אותם לשטן בהתגלמותו, מוכיחה את זה. או שזו לא הייתי אני? איבדתי חישוב במה אני אשמה ובמה לא], אבל וואלה, פעם עוד הייתי מנסה להסתדר איתך ולהיות לכל הפחות מנומסת, אבל נחש מה? אין לי שום סיבה לעשות את זה. האמן לי, הדבר האחרון שמציק לי בחיים הן הצרות הקטנוניות שקשורות אלייך, אבל כשאתה בוחר להעלות אותן ולהתייחס לזה כאל שום דבר, זה מרגיז אותי. מבחינתך זה אולי דבר קטן, מבחינתי זה מעולם לא היה, וציפיתי מבן אדם להבין אחרי כל השנים שמעולם לא יהיה בינינו יותר משלום כפוי במקרה הטוב.

אמרתי את זה במקומות אחרים [רק שאני, בניגוד לאנשים אחרים, לא ציינתי שמות והתייחסויות ספציפיות] ואגיד את זה שוב - אפשר לסמוך על אנשים קטנוניים, צרי מוחין ומרוכזים בעצמם שיצליחו להותיר טעם רע על שש שנים מדהימות ומיוחדות. נמאס לי לשחק משחקים עם אנשים, הבחירה שלי אם לחבב אותך או להיות נחמדה אלייך לא קשורה בשיט למי שאני או לשווי שלי בעיני עצמי ובעיני העולם, היא קשורה לזה שאתה חצית הרבה יותר מדי קווים אדומים, ובשלב מסוים אנשים שורפים את כל הגשרים שלהם. אולי, יום אחד, תפקח עיניים ותפסיק להיות הקורבן האומלל, ותבין מה אנשים מנסים להגיד לך, גם אם הם לא מסכימים איתך.

בחיי, בחיי שזה הדבר האחרון שרציתי שיקרה, אבל אני באמת מקווה שאתה מסופק ולו במעט, כל הדיבורים היפים שלך על סליחה ואהבה לא ישנו את הסצינות האידיוטיות וחסרות החשיבות החברתית שעשית פה. כל ההתנצלויות והשלמות העצמית שלך לא ישנו את זה שבחרת והצלחת להותיר כתם מאוד משמעותי ומאוד מכוער על כל החוויה הזו, והצלחת לגרום לי לעזוב את הבית והמשפחה שכל כך משמעותיים לי, באופן שגורם לי לרצות להקיא, ושזה כתם שתמיד יבצבץ בשולי הזיכרון הזה.

הרווחתי ביושר את הזכות לא לאהוב אותך, אפילו הרווחתי את הזכות לתעב אותך, ואת הזכות להיות מלודרמטית ומאותגרת מינית ככל שארצה, בשום עולם אתה לא ראוי להתנשא מעלי או להטיף לי על אחווה ואהבה, זחל בחזרה לפינת העולם ממנה צצת, ותשמור על מרחק ממני, כי אתה רק מוכיח יותר ויותר שיש לי סיבה להרגיש כך כלפיך.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'את מלכה'
את מלכה
20/10/2010 | 15:08
1
1
לצפיה ב-'מלך.'
מלך.
20/10/2010 | 18:59
1
לצפיה ב-'אתה יודע שאתה ממש חצוף?'
אתה יודע שאתה ממש חצוף?
19/10/2010 | 21:41
2
7
בחורה השקיעה שנים בפורום, הייתה נתונה תחת לחצים שאתה לא מבין, נותנת את הנשמה בשביל שיהיה לך נחמד להכנס לפורום ומה אתה עושה?

הורס עזיבה של מנהלת עם מריבה מטופשת ועוד מהעבר, פשוט תתבייש.

אתה מקטר כי לא הגיבו לך? אתה באמת חי בסרט.
באמת.

ועוד תגובה- בהמשך.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אני מצטער.'
אני מצטער.
19/10/2010 | 22:25
1
4
זו לא הייתה המטרה. אני ראיתי את העזיבה שלה וחשבתי לרשום מילה או שתיים לכבוד יעל וחשבתי על הרבה דברים אבל זה לא היה אחד מהם.

אם זו באמת הייתה תיבת פנדורה שחיכתה להתפוצץ, אז אני לא שיערתי את המצב כפי שהוא היה באמת, ואת מוזמנת למחוק את התגובה שלי מהשרשור ולשים לזה סוף.

סליחה.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אל תתנצל בפני, תתנצל בפני יעל.'
אל תתנצל בפני, תתנצל בפני יעל.
19/10/2010 | 23:48
5
מה שעשית נקרא הלבנת פנים ועוד ברבים.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'בהחלט בלתי נתפס |(:{|'
בהחלט בלתי נתפס |(:{|
18/10/2010 | 15:28
1
7
אני נמצאת בפורום הזה כבר קרוב לשנה וחצי, וזה תמיד נראה כל כך מובן מאליו שאת המנהלת הבלתי מעורערת, שהכל כל כך מסודר ומאורגן בפורום בצורה שאין באף פורום אחר, שמושקעים פה כל כך הרבה זמן ונשמה של אנשים עם חיים פרטיים מעבר לניהול ולהארי פוטר.
אני חייבת להגיד ששמתי לב שכבר הרבה זמן לא היית פה מעבר לגיחות חטופות. חשבתי לעצמי, נו טוב - אנשים עסוקים. לא תמיד מוצאים את הזמן לשבת ולרדות בחבורת ילדים שחושבים שהם חיים בעלום פנטזיות, ולפעמים הפנטזיות האלה פוחתות ולפעמים צריך להכיר בעולם האמיתי, שהוא לא בתוך ספר.
אבל מעולם לא חשבתי שאחת המנהלות תעזוב, במיוחד לא את, שנמצאת פה כבר הרבה זמן למיטב הבנתי.
בזמן שעבדנו על פרוייקט העשור לפורום נפלתי על העמוד שבו הייתה ההעלאה שלך לניהול, והייתי נותנת קישור אם לא הייתי לחוצה בזמן ויכולתי לחפש אותו על המחשב שלי.

אז בשורה התחתונה, תודה רבה מעומק הלב על כל מה שנתת לפורום, כי אין ספק שהוא היה נראה אחרת בלעדייך, ועל אף שלא בדיוק הכרנו כראוי אין ספק שאתגעגע.
בהצלחה בהמשך הדרך, כל טוב ותודה על הדגים
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'יו'
יו
18/10/2010 | 16:20
5
אם יהיה לך זמן, אני ממש אשמח לראות את זה, בעצמי לא הצלחתי למצוא.

ותודה, מותק. זה מוזר לי לא פחות, אבל אם יש דבר אחד שלמדתי היטב מאז גיל 16 כשנכנסתי לניהול, זה שעם השנים אדם חייב לעבור לדברים אחרים, אי אפשר לשמור על האש והתשוקה לאורך כל החיים.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
19/10/2010 | 16:25
לצפיה ב-'יעל!!|חיבןק|'
יעל!!|חיבןק|
20/10/2010 | 21:23
4
אוף למה אני תמיד בדילאי?

בכל מקרה, תודה ענקית על כל הזמן שהקדשת לפורום, ועל כל הזמן שהצלחת לסבול אותנו, ועל כל מה שעשית בשביל הפורום הזה ובשביל כולנו.
אני אתגעגע המונים

ואממ... אותך עוד אף אחד לא העז לשאול אבל..... האם ראית את המחזמר?
הארי פוטר - הספר >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ