לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1841718,417 עוקבים אודות עסקים

פורום הארי פוטר - הספר

ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר -הספר, עם כניסתכם הורידו את הנעליים ומוזמנים אתם להתשלב כאן בשיחות. כל אחד מאיתנו קיווה פעם לקבל את המכתב מהוגוורטס או לבלות על שפת האגם יחד לצד תלמידי אחד הבתים או לחילופין לשבת במועדון גריפנדור. ובכן- כאן תוכלו למצוא אנשים בדיוק כמוכם. אבל לפני הכניסה מומלץ לקרוא את תקנון הפורום!

בברכות חמות וחתו"צים רבים  ההנהלה - 
ספיר (פיקסית נצחית)
אור (OKDeSign)

כל המעוניין בחברתינו/עצותינו/חפירותינו מוזמן להשתמש ב"מסר למנהלים"

אודות הפורום הארי פוטר - הספר

ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר -הספר, עם כניסתכם הורידו את הנעליים ומוזמנים אתם להתשלב כאן בשיחות. כל אחד מאיתנו קיווה פעם לקבל את המכתב מהוגוורטס או לבלות על שפת האגם יחד לצד תלמידי אחד הבתים או לחילופין לשבת במועדון גריפנדור. ובכן- כאן תוכלו למצוא אנשים בדיוק כמוכם. אבל לפני הכניסה מומלץ לקרוא את תקנון הפורום!

בברכות חמות וחתו"צים רבים  ההנהלה - 
ספיר (פיקסית נצחית)
אור (OKDeSign)

כל המעוניין בחברתינו/עצותינו/חפירותינו מוזמן להשתמש ב"מסר למנהלים"
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר הספר, נא לקרוא את תקנון הפורום לפני השימוש :)

המשך >>

לצפיה ב-'אירוח בפורום'
אירוח בפורום
17/02/2009 | 14:29
61
179
חתולים אצלה זה מקום ראשון
ואף על פי כן היא מתעבת את מינוורה מקונגל.
היא הייתה יכולה היות אוכלת מוות מושלמת-
אם היא לא הייתה כזאת ורודה.

קבלו במחיאות כפיים סוערות את..

דולורוס אימבריג'!

הפעם מותר [ואף רצוי] להתפרע ככול האפשר אבל יש חובה לשמור על לשון נקייה, טוב ילדודס?

האירוח ינעל ביום חמישי [כן כן] בשעה 19:30
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מוגלגים יקרים'
מוגלגים יקרים
17/02/2009 | 14:40
4
40
לעונג לי ולכבוד להתארח אצלכם ואני מודה לכם מקרב ליבי על הזמנתכם הנדיבה.
כבכירה במשרד הקסמים, אני רואה זאת כחובתי המענגת, להביא לכם את העובדות!
ידוע לכולנו שמירב המידע שקיבלתם הגיע ממקורות בלתי מורשים, מפוקפקים ובעיקר, ירחם מרלין, ממוגלגית אשר לקחה לעצמה את החופש להביא סיפורים מעולמנו הקסום מבלי להתייעץ ומבלי לקבל את עמדת משרד הקסמים הרשמית ואפילו לא ראתה לנכון להוסיף את תגובותינו אשר נשלחו אליה, בדואר ינשופים, סמוך לשחרורם של כל אחד מספרי הבדיות שהיא פרסמה.
אני משוכנעת שלאחר שאענה על שאלותיכם, תוכלו לקבל תמונה ברורה יותר בנוגע להתרחשויות המתוארות כפי שהיו באמת וכולכם תבינו שחלק מהמאורעות אשר עליהם קראתם באותה סדרת ספרים המתארת את חייו של הנער חסר המשמעת, הארי פוטר, נופחו מעבר לכל פרופורציה ראויה ומציגים את עולמנו, עולם הקסמים, באור שונה מאוד ממה שהוא באמת.
אני סמוכה ובטוחה שבתום היומיים הקרובים, נוכל כולנו להיות חברים טובים.
בברכה,

דולורס ג'יין אמברידג'

אנא פתחו את הקובץ המצורף כדי לקרוא את המכתב הרשמי.

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'היי דולורס זוכרת אותי?'
היי דולורס זוכרת אותי?
17/02/2009 | 19:08
3
32
קראתי את כל ההכחשות שלך למעשיך, למרות עדות של בית ספר שלם כולל אנשי צוות.
את בוודאי זוכרת את הדרך "המויחדת" שבה אני ואחי ג'ורג' נפרדנו ממך במהלך שנתנו האחרונה?
למרות שאני בטוח שתמצאי דרך לתרץ גם את זה.
אגב, אני גם חושב שאת יפה ומושכת. ( רק בתור קרפדה )
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'כרגיל פרד'
כרגיל פרד
17/02/2009 | 19:30
2
30
אתה מוצא את דרכך המלבבת להוכיח שאתה יודע לעורר מהומה גם כשהיא לא במקומה. מכיוון שאינך עוד בין החיים, אני מרשה לעצמי, רק הפעם, להביט לצד השני ולהתעלם מהדרך סרת החן בה אתה בוחר להתבטא ובוחרת לענות לך באופן מתון על אף רגשותיי.

לגבי הדרך בה בחרתם, אחיך ואתה, להיפרד מהוגוורטס - אכן, עוררתם מהומה לא קטנה אך מה שראוי לחשוב עליו הוא מה בעצם השגתם בכך שגרמתם לכאוס. נכון שבמשך זמן מה, הצלחתם לשבש את פעולתו התקינה של בית הספר אך בסופו של דבר לא השארתם שום חותם משמעותי או בעל ערך.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מוזר...'
מוזר...
17/02/2009 | 20:14
21
אפשר לומר אותו דבר על נסיונך שלך ושל משרד הקסמים להפריך את הידיעה שוולדמורט חזר.
רק חבל שזה הוביל "רק" לפיטוריו של פאדג'.
אגב, וולדי מוסר לך ד"ש "חם". ( במיוחד מהמקום בו הוא נמצא, שבבוא היום אמברידג' היקרה תצטרף גם היא לשם )
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חביבתי את טועה'
חביבתי את טועה
17/02/2009 | 21:16
21
הם הפכו לאגדה בזכות הביצה הטובענית ולעומת זאת את נשארת לנצח הדמות הכי שנואה שיש
אפילו את וולדמורט אני מעריכה ומכבדת והוא דמות די אהובה בקרב המעריצים של harry potter puppet pals
ככה שאת היית ונשארת הסמל לריקבון האנושי, גם בעולם הרגיל וגם אצל הקוסמים
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אוי! שכחתי משהו!'
אוי! שכחתי משהו!
17/02/2009 | 15:00
25
חובה על כל אחד מכם להכנס לכרטיס שלה בתפוז.
הנאה מובטחת.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'איפה קנית את העט ההוא מהחמישי?'
איפה קנית את העט ההוא מהחמישי?
17/02/2009 | 15:52
2
9
לצפיה ב-'יקירתי'
יקירתי
17/02/2009 | 16:08
1
29
עטים שכאלו, אם ניתן בכלל למוצאם, קשה למצוא בחנויות רגילות ועל אחת כמה וכמה בחנויות מוגלגיות. למרות ששמך נשמע כמעט כמו שם של טהורי דם, משהו בשאלתך התמימה גורם לי להאמין שאינך מצויה במנהגי הקוסמים.

אם נצא מתוך נקודת הנחה שאכן הייתי אכזרית כל כך כדי לגרום לתלמיד בית ספר לחרוט על ידו משפטים ונניח, שוב, שאכן היה ברשותי עט נוצה שכזה, הייתי לוקחת עט רגיל ומכשפת אותו לעשות זאת. אך כמובן, מדובר שוב באגדות ושמועות שווא. לא היה ולא נברא עט כזה. הסיפור האמיתי הוא מצחיק מאוד, בעצם: אדון פוטר, לאחר שניסה לערער על סמכותי בפני כיתה מלאה, הוזמן לשיחה "הבהרה" קטנה אצלי במשרד "ובטעות" נפל על עט הנוצה שלי ונפצע, זה כל מה שקרה |מצחקקת|.

באמת, אני חייבת לציין שוב, אל לכם להאמין לכל דבר שאתם קוראים.

בברכה,

דולורס ג'יין אמברידג'
משרד הקסמים
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'גדול!'
גדול!
17/02/2009 | 19:45
20
ח"ח למי שמחשק אותה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'D:'
D:
17/02/2009 | 17:21
4
29
כמה שאלות-
*אם היית יכולה למסור משהו להארי, מה היית אומרת לו?
*האם לדעתך קורנליוס פאדג' היה שר קסמים טוב? פרטי ונמקי
*מה יש לך להגיד על כך שהרמיוני (להלן "בוצדמית") הצליחה לעבוד עלייך בספר החמישי למרות שהיא הייתה קטינה וחסרת שרביט?
*האם לאחר כל מה שקרה את עדיין תומכת בשלטון קוסמים על מגולגים?
*היית בחתונה של הארי?XD
*משחק אסצואציות קצר, אני אזרוק מילים ואת תגידי את הדבר הראשון שעולה לך לראש:
ורוד-
טהורי דם-
כוח-
קנטאורים ;) -
וזהו =]
אה ותחנקי

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'למרותך ההערה בסוף תגובתך'
למרותך ההערה בסוף תגובתך
17/02/2009 | 17:46
3
26
ומכיוון שאני מודעת להשפעה הרבה שיש לסדרת הספרים מלאי הבדיה על הנוער הצעיר, אנסה לענות על שאלותיך ולהתייחס בהבנה למצבך.

*אם היית יכולה למסור משהו להארי, מה היית אומרת לו? לצערי הרב, ובחוסר הבנה מוחלט לגבי איך הנער הפזיז וחסר האחריות והמשמעת הזה הגיע לגדולתו, אני זוכה לראות אותו על בסיס כמעט יום יומי  במשרד הקסמים. אך אני מצטערת לומר שאין לי שום דבר משמעותי לומר לו מלבד "סדר כבר את השיער הזה, אתה נראה מגוחך"
*האם לדעתך קורנליוס פאדג' היה שר קסמים טוב? פרטי ונמקי נאמנותי הרבה לשר הקסמים לשעבר, קורנליוס פאדג', הייתה ונשארה מבוססת על הצלחתו וכישוריו הרבים. ראיתי אותו מגלה שום דבר פרט למקצועיות טהורה גם ברגעים קשים ועל כך אני מעריכה ומוקירה אותו בנוסף, הוא גם היה לי חבר נאמן וכתף לבכות עליה ואפילו, בתקופה מסויימת, קצת יותר מזה. ולשאלתך; אני חושבת שקורנליוס פאדג' היה שר קסמים מצויין ולא עובר יום מבלי שאתגעגע למנהיגותו הדגולה.
*מה יש לך להגיד על כך שהרמיוני (להלן "בוצדמית") הצליחה לעבוד עלייך בספר החמישי למרות שהיא הייתה קטינה וחסרת שרביט? זה אולי יפתיע רבים מכם אך אינני חושבת שעובדת היותו של אדם מוגל, מונעת ממנו להיות בעל אינטיליגנציה; ההיפך הוא הנכון, מה שהופך את בני המוגלגים למסוכנים במיוחד, הוא העובדה שהם בדרך כלל חכמים מאוד וחורשי מזימות, הרי רק כך הם יכולים להגיע לגניבת כוחות קסם מקוסם או מכשפה תמימים.
*האם לאחר כל מה שקרה את עדיין תומכת בשלטון קוסמים על מגולגים? השאלה במה אני תומכת או לא תומכת אינה רלוונטית. כבכירה במשרד הקסמים, אני תומכת ומבצעת את ההחלטות אשר מתקבלות במועצת הקוסמים גם אם הן לא תמיד לרוחי.
*היית בחתונה של הארי? לא, לא הייתי בחתונה של הארי ראשית, מכיוון שלא הוזמנתי ושנית, מכיוון שאין לי שום עניין בו ובחייו.
*משחק אסצואציות קצר, אני אזרוק מילים ואת תגידי את הדבר הראשון שעולה לך לראש:
ורוד- הצבע האהוב עליי
טהורי דם- היחידים שראויים להחזיק בכוחות קסם.
כוח- השאיפה הכמוסה שלי.
קנטאורים ;) - יצורים נחותים, נתעבים, מלוכלכים וחסרי תרבות.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אמברידג'/פאדג'?!'
אמברידג'/פאדג'?!
17/02/2009 | 18:49
1
23
יאקקק

בדיוק ראיתי את הקטע שבחתימה בסרט החמישי פאק אמברידג' ממש מלחיצה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'רבותי וגבירותי!'
רבותי וגבירותי!
17/02/2009 | 19:19
22
יש לנו שיפ חדש!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
17/02/2009 | 18:59
17
תודה על התשובות (חיבוק למי שמשחק את הדמות, לא לאמברידג, סביר להניח שאני יחטוף מהצמר שלה פריחה XD)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הו, דולורס,'
הו, דולורס,
17/02/2009 | 17:23
5
25
האם זה נכון שאת משתמשת בתכשיר מיוחד לשיערך ה..לשיערך?
והאם אפשר לדעת איפה את קונה את הבגדים ה-אכן, בהיעדר מילה אחרת - מיוחדים, שלך?
*חיוך גדול ומלא שיניים*
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הו, תודה על המחמאות'
הו, תודה על המחמאות
17/02/2009 | 17:51
4
24
אני אכן משתמשת בתכשיר מיוחד לשערי ששומר עליו מלא חיים ורכות. המתכון סודי ועובר במשפחתי מזה דורות.
את בגדי אני רוכשת בשלל חנויות האופנה בסמטת דיאגון ללא העדפה מסויימת לחנות כזו או אחרת אך דואגת תמיד להוסיף את הטאצ' האישי שלי.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ומה הטאצ' אם יורשה לי לשאול?'
ומה הטאצ' אם יורשה לי לשאול?
17/02/2009 | 19:24
3
18
פשוט ההופעה החיצונית שלך כל כך מהממת [תרתי משמע] שאני לא מבינה מה לא הטאצ' האישי שלך.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ובכן,'
ובכן,
17/02/2009 | 19:33
2
19
הסוד טמון בשילוב הנכון של פריטי הלבוש.
בנוסף יש לי מספר רב מאוד של סיכות קישוט לדש הבגד אותן אני נוהגת להתאים לצבע הבגד או למצב הרוח האישי שלי.
כמובן שיש לי גם את סרטי השיער שלי שמוסיפים את הברק הסופי להופעתי.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אני ממש מעריצה אותך...'
אני ממש מעריצה אותך...
17/02/2009 | 19:46
1
19
שאת מסוגלת לצאת כך החוצה מהבית. כ"כ הרבה ביטחון עצמי, למרות מראך החיצוי המכשיל.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'לפעמים אני מתגעגעת'
לפעמים אני מתגעגעת
<< ההודעה הנוכחית
17/02/2009 | 19:55
20
לימים בהם יכולתי לזרוק אנשים לאזקבן בטענה שהם בני מוגלגים וגוזלי כוחות קסם רק משום שהם הרגיזו אותי |מצחקקת|
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'היי דולורס..'
היי דולורס..
17/02/2009 | 18:25
2
20
מה נשמע?
יש לי שאלה

האם אז, בשנת 1995, כשניהלת את הוגוורטס והיית מפקחת עליונה, ידעת עד כמה שהתלמידים שונאים אותך?
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חשוב מאוד להבין'
חשוב מאוד להבין
17/02/2009 | 18:41
1
20
שתפקידו של מחנך הוא ללמד את התלמיד את הדרך הנכונה בה עליו לנהוג בחייו. זה לא תמיד קל, ותהליך הלימוד הוא קשה, מורכב ולעיתים מתסכל לשני הצדדים. רבים המחנכים אשר, ברצון להקל על התלמידים ומתוך רגשות אמפטיה ורחמים לא ראויים, נופלים במלכודת הזאת ומנסים להיות נחמדים לתלמידים אולי גם כדי להקל על עצמם בכך שהם יכולים לומר לעצמם שהם "נחמדים" אך זוהי לא הדרך הנכונה. ענישה, כשהיא באה בעקבות מעשה אסור, היא כלי ראשון במעלה בחינוך ומסייעת למחנך להעביר מסר ברור וכמוהם גבולות ברורים.

לסיכום אני יכולה לומר שלא הגעתי לאן שהגעתי בחיי בגלל שהייתי נחמדה אלא בגלל שהצלחתי לספק את התוצאות הרצויות ואני מאמינה שלמרות שתלמידי הוגוורטס שנאו אותי - הם גם הרוויחו לא מעט שיעורים לחיים אשר מלווים אותם גם היום ביום יום שלהם.

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הם בהחלט הרוויחו...'
הם בהחלט הרוויחו...
17/02/2009 | 20:24
17
הם למדו ממך בדיוק איך לא להתנהג.
ואיך לחנך את ילדיהם הפוך ממה שאת מלמדת את תלמידייך. ( מצטער יקירה, כאן בגן-עדן לקוסמים לא נותנים לי רשות להטריד אותך ולרדוף אותך, אבל הם לא אמרו דבר על הצקה קלה דרך האינטרנט ואני מתכוון להתענג על כל רגע )
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'גבירתי הנכבדה'
גבירתי הנכבדה
17/02/2009 | 18:54
3
18
האם את לא רואה באמת ובתמים את הקשר שבין היותך דייקנית וקפדנית יתר על המידה, חולת סדר ושליטה, חמוצה באופן כללי, כל היום שותה תה עם סוכר במקום לטייל בטבע, בעלת חוסר הרחמנות ויצר הנקמה אכזרי, לבין העובדה שאת רווקה בת 54 עם גוף די "עצל" ולא מחוטב כמו של נרקיסה, ובעצם שוללת לעצמך כל סיכוי לגמישות ופתיחות ובכך מונעת מעצמך סיכוי לקשר זוגי ואהבה?
ואני מצטערת, או שלא, לומר לך שילדים כבר לא יהיו לך
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'נו, נו, זה רק מראה'
נו, נו, זה רק מראה
17/02/2009 | 19:17
2
16
כמה צרה השקפת עולמך...

האם באמת ובתמים את מאמינה שהדרך היחידה בה אישה יכולה להגשים את עצמה, הן בעולם הקוסמים והן מחוצה לו, היא להביא לעולם ילדים?
ומה גורם לך להאמין שעובדת היותי רווקה בת 56 (כן, 56 ולא 54) נובעת דווקא מרשימת התכונות שאת מייחסת לי ולא מבחירה?

כבר בתור היותי תלמידה צעירה ידעתי שאקדיש את חיי לפיתוח הקריירה שלי וכבר אז ידעתי שאני צפויה לקחת חלק חשוב ומשפיע במשרד הקסמים. הוויתור, לכאורה, על הבאת ילדים משלי לעולם הוא כאין וכאפס לעומת תחושת הסיפוק שלי לאור השגיי הרבים כבכירה במשרד הקסמים.

ולידיעתך, בנעוריי דווקא היה לי גוף לא רע ומחזרים רבים וגם כשבגרתי נהניתי מחיי אהבה וזוגיות מספקים (ראי תשובתי ל 6543218)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חשבתי שזה 65 או 85.'
חשבתי שזה 65 או 85.
17/02/2009 | 20:27
1
10
או במילים אחרות לדברייך, היית כל-כך מכוערת בצעירותך ( אולי אפילו קצת יותר מהיום )
שכל הגברים נסו ממך בבהלה ברגע שהתקרבת.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'כמובן'
כמובן
17/02/2009 | 21:50
10
שהזכות להמציא סיפורים שמורה לך שם, איפה שלא תהיה, שהרי מוגלגית חסרת קסם כבר הוכיחה שניתן לכבוש את העולם עם סיפורי מעשיות. אך העובדות אינן משתנות וקיימות, לכל מי שמתעניין, בגנזכי משרד הקסמים (כולל תמונות שלי מצעירותי שאני שומרת שם). זו לא תהיה הפעם הראשונה וגם לא האחרונה בה בכירים ומחזיקי עמדות מפתח במשרד הקסמים חשופים לרפש המוטח בהם השכם וערב גם אצלנו בנביא היומי. תפקידנו כמנהיגי עולם הקסמים הוא להוביל את אנשינו אל עתיד טוב יותר בעולם בטוח ויפה יותר וככאלה, העומדים בשורה הראשונה בקרב החשוב הזה לשמירת עולמנו, אנו מודעים לעובדה שלא פעם ניפגע מכדור טועה או מביקורת קשה ומקבלים זאת כחלק מתפקידנו החשוב.

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'כמה שאלות משל עצמי'
כמה שאלות משל עצמי
17/02/2009 | 19:22
1
18
1. איך את מעבירה את זמנך?
2. האם שענדת את התליון שהארי גנב ממך אותו חזרה חשת בשינוי במצב הרוח שלך ואם כן, איך הוא השפיע?
3. מה הכי אהבת בהוגוורטס?
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תשובותיי'
תשובותיי
17/02/2009 | 19:48
18
1. איך את מעבירה את זמנך?  אחד העיסוקים החביבים עליי (ובזה המוגלגית הסופרת לפחות דייקה) הוא טיפול בחתולים הגזעיים שלי. יש לי כיום שלושה חתולים ובנוסף יש לי מאות תמונות ותלחות עטורות חתולים שכמו שאתם יודעים, בעולמנו הקסום, גם הם דורשים את תשומת הלב שלהם. בנוסף, אני נהנית לסרוג מפות ומפיות מתחרה ולהאזין למוסיקה קלאסית (לא של מוגלגים אלא מוסיקה קלאסית של קוסמים). אם זאת, אין לי הרבה זמן פנוי מכיוון שאת רוב מרצי אני משקיעה במילוי תפקידי במשרד הקסמים.
2. האם שענדת את התליון שהארי גנב ממך אותו חזרה חשת בשינוי במצב הרוח שלך ואם כן, איך הוא השפיע? כמובן שלא הרגשתי שום שינוי במצב הרוח אלא אם מחשיבים גאווה כשינוי במצב רוח. התליון המדובר הוא ירושה משפחתית אשר הסבה לי עונג רב עד ליום בו האדון פוטר, חולה ההזיות, החליט שטמון בתוכו חלקיק מנשמתו של ההוא שאין לנקוב בשמו.
3. מה הכי אהבת בהוגוורטס? הגעתי להוגוורטס בתפקיד רשמי מטעם משרד הקסמים ולא היה ראוי אם הייתי מנצלת את הזמן לתועלתי האישית או לחיפוש אחר הנאות חולפות אך אוכל לומר שהתרשמתי מאוד מהאולם הגדול וכן נהניתי מהפרטיות שבמשרדי, שם יכולתי להוסיף כמויות נדיבות של וויסקי אש לכוס התה שלי מבלי שיבחינו בכך (כמובן שעשיתי זאת רק בשעות הערב אלא אם נאלצתי, בתוקף תפקידי, לפקח על ריתוק של תלמיד זה או אחר)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אהה ועוד שאלה אחת;'
אהה ועוד שאלה אחת;
17/02/2009 | 19:51
9
18
ועכשיו תעני לי ברצינות - האם כשהחלטת לענות את הארי היית במצב מחזור קשה? את יודעת, מצבי רוח משתנים, בכי, הורמונים משתוללים ואף לא קרפדה אחת בסביבה - בטח הרגשת בודדה..
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'האדון פוטר'
האדון פוטר
17/02/2009 | 20:01
8
18
היה נתון תחת השפעה קשה של אלבוס דמבלדור אשר גרם לו להאמין ברעיונות הזויים. כל שעשיתי בקשר לאדון פוטר, עשיתי כשטובתו לנגד עיניי תוך שמירה על החלטות משרד הקסמים ובהתאם לצווים חינוכיים רשמיים שעודכנו מעת לעת כדי להתאים למצב המשתנה בעולמנו.

ובנימה אישית כאישה אל אישה - אינני נותנת למצב רוחי ולשינויים ההורמונלים הבאים על כל אחת מאיתנו, קוסמת או מוגלגית, להשפיע על רמת התפקוד שלי ועל מילוי תפקידי על הצד הטוב ביותר.

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מותק'לה'
מותק'לה
17/02/2009 | 21:09
7
17
זה בגלל שכל האיזון ההורמולני שלך לא קיים...

כנראה ידעת שאת לא יכולה להוליד ילדים ולכן את מרגישה מרירות ושנאה כלפיהם
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אני רואה שיש לך,'
אני רואה שיש לך,
17/02/2009 | 21:39
6
18
גבירתי הצעירה, נטייה להניח הנחות ולקבוע על פיהן עובדות. לא רחוק היום שבו תגלי שלארמונות הנבנים באוויר, יש נטיה להתמוטט.

וכדי לענות לטענתך, אני אוהבת מאוד ילדים אך רק כשהם ממושמעים ומחונכים כיאות, המצב בו נתקלתי כשהגעתי להוגוורטס הוכיח שלחששותינו במשרד הקסמים היה ועוד איך בסיס מוצק ושפרופסור דמבלדור לא היה כשיר למלא את תפקיד מנהל בית הספר; לילדים לא הייתה טיפה של משמעת, רעש במסדרונות ובכיתות וחוצפה שלא ראיתי כדוגמתה! מרגע שהגעתי, שאיפתי היחידה הייתה להחזיר את הסדר על כנו כדי שעתיד עולם הקסמים הטמון כולו בנשמות צעירות אלו, יושפע כמה שפחות מהניהול הקלוקל.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'את יודעת מה אומרים על האנשים הכי שקטים'
את יודעת מה אומרים על האנשים הכי שקטים
17/02/2009 | 23:05
5
7
הם הופכים להיות הפסיכופטים בחברה והרוצחים הסדרתיים
את בהחלט הוכחת שאת שייכת לקבוצה הראשונה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'גם לגבי הדברנים'
גם לגבי הדברנים
18/02/2009 | 00:29
4
6
ואלו שאומרים כל דבר שעולה על דעתם אין לי דעה חיובית במיוחד או כמו שאומרים אצלכם: סייג לחוכמה - שתיקה...

חבל שאני לא יכולה להזמין אותך לריתוק במשרדי... אני בטוחה שהיה יכול להיות לנו... הממ... מעניין...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ובכן, אז אני לא מבינה משהו...'
ובכן, אז אני לא מבינה משהו...
18/02/2009 | 20:04
3
8
מאלפוי ושתי הקרפדות שליוו אותו היו דברנים מאוד דגולים, חסר משמעת, וובנוסף לכל- סלית'רינים, וכאלה שיצא להם שם ממש רע.
לקחת אותם לפלוגת הפיקוח? זה מתכון לאסון.
אבל אולי רצית להתקרב לקרפדות האחרות בסביבה, אחרי הכל, הבדידות ומשבר גיל אמצע החיים יכולים להשפיע...לרצות בשר טרי...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'לידיעתך'
לידיעתך
18/02/2009 | 20:29
11
דראקו מאלפוי היה ילד ממושמע ומנומס אשר מלבד אירוע אחד בשנה הראשונה לא הסתבך אף פעם בצרות, לגבי חבריו, קראב וגויל, היו לי את החששות שלי מכיוון שאף פעם לא ראיתי בהם מבריקים במיוחד אבל מאלפוי הצעיר ערב להם באופן אישי והבטיח שהם לא יאכזבו אותי.

מלבד זאת, הכרתי את אביו של מאלפוי אשר היה איש נדיב, חכם ואם יורשה לי להוסיף, נאה באופן יוצא דופן ואת משפחתם המורחבת. לא היה לי אף פעם דבר לומר עליהם מלבד שבחים. כמובן שמאוחר יותר התברר שהדברים מתחת לפני השטח היו שונים מאוד ממה שחשבנו אך איך יכולתי לדעת זאת אז?
אתם חייבים להבין שהיו אז זמנים קשים; אלבוס דמבלדור כשהוא פועל בחוסר אחריות משווע, הקים צבא של תלמידים תוך סיכון חייהם, כשלנגד עיניו השתלטות על משרד הקסמים כדי לספק את תאוותו הבלתי נדלית לכוח ולעוצמה. במסגרת תפקידי כמבוגר אחראי הייתי חייבת, לטובתם של התלמידים התמימים, להבין היכן הם מתאספים ולגרום להם להבין את הטעות שהם עושים.
רוב תלמידי הוגוורטס, עיוורים למצב המסוכן שאליו הכניס אותם פרופסור דמבלדור, התנגדו לקחת חלק בפלוגת הפיקוח שלי ורק מעטים, בעיקר מבית סלית'רין, הבינו את הסכנה הגדולה הטמונה במצב והסכימו להקריב את הפופולריות שלהם כדי לסייע בהגנה על נשמותיהם התמימות והפגיעות של חבריהם.
למרות כל מה שלמדתי לדעת בסופו של דבר לגבי לוציוס מאלפוי אין לי דבר רע להגיד על בנו דראקו.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'"בשר טרי"?!'
"בשר טרי"?!
18/02/2009 | 23:09
1
8
עשית לי בחילה!!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הו, אני שמחה ^^'
הו, אני שמחה ^^
19/02/2009 | 10:25
6
*חוזרת להכין כדורי שוקולד*
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'שלום גברת אמברידג''
שלום גברת אמברידג'
17/02/2009 | 22:03
3
13
ותודה לך שבאת להתארח בפורום שלנו.

יש לי מספר שאלות אליך:

1. האם חששת אפילו לרגע שאולי הארי ודמבלדור צודקים וולדמורט באמת חזר?
2. במידה והתשובה לשאלה הקודמת היא כן, איך יכולת שלא ללמד את התלמידים בהוגוורטס להתגונן?
3. האם יש משהו שעשית עליו את מצטערת? אם כן, מהו?

תודה מראש
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'שלום גם לך'
שלום גם לך
18/02/2009 | 00:22
2
13
כמו שכבר ציינתי במכתבי למעלה, לעונג הוא לי להתארח אצלכם.

לשאלותיך:

1. האם חששת אפילו לרגע שאולי הארי ודמבלדור צודקים וולדמורט באמת חזר? נכון לזמן שבו הגעתי להוגוורטס, הדעה הרווחת הייתה שזה שאין לנקוב בשמו מת באופן סופי ביום בו הוא ניסה להרוג את אדון פוטר הצעיר, לא הייתה לי שום סיבה להאמין שלא כך הדבר לאור העובדה שלא הייתה שום הוכחה שתגרום לי להניח אחרת. כך שלשאלתך התשובה היא: לא, לא חשבתי לרגע שאדון פוטר או פרופסור דמבלדור צודקים והדבר היחיד שנראה אז הוא שדמבלדור אכן זומם להשתמש בפחדם של אנשי עולם הקוסמים מפני אתם יודעים מי כדי למנף את הפופולאריות שלו כמו גם את הדעה הידועה שאלבוס דמבלדור הוא הקוסם היחיד שזה שאין לנקוב בשמו חושש ממנו כדי להדיח את קורנליוס פאדג' מתפקידו כשר הקסמים ולרשת את מקומו.
2. במידה והתשובה לשאלה הקודמת היא כן, איך יכולת שלא ללמד את התלמידים בהוגוורטס להתגונן? התשובה היא כמובן לא, לא חשבתי שזה שאין לנקוב בשמו חזר אך גם אם הייתי חושבת אחרת זה לא היה משנה את הדרך בה אני רואה את הדברים: ילדים, מקומם בבית הספר עם ספרים, מחברות ולימודים ולא במלחמות עם קוסמים אפלים ואוכלי מוות. השקפת העולם שלי אומרת שגם במקרה שזה שאין לנקוב בשמו חזר, האחריות לטפל בנושא היא של משרד הקסמים בלבד ולא של תלמידי בית ספר אשר אינם מבינים דבר וחצי דבר בכל מה שקשור להתגוננות מפני כוחות האופל. למשרד הקסמים יש מחלקה שלמה של הילאים שקיימת בדיוק לצורך זה: לטפל בכל מקרה שבו קוסם אפל כלשהו מחליט שהגיע תורו להשתלט על העולם.
3. האם יש משהו שעשית עליו את מצטערת? אם כן, מהו? ככל, אני נוהגת לשקול כל מצב כאשר הוא דורש טיפול ולנהוג באופן הנכון ביותר על סמך הנתונים הידועים לי. כך נהגתי וכך אנהג תמיד. לא פעם אני מצרה על כך שלא היו לי יותר נתונים במצבים מסויימים, מה שהיה מוביל, אולי, לדרך טיפול שונה ממה שעשיתי בהינתן מה שהיה ידוע לי אז. אם זאת, אני זוכרת ומזכירה תמיד לעצמי, שבכל מצב נתון, דאגתי לעשות את המיטב שהיה ביכולתי לעשות על סמך הנתונים שהיו לי ויודעת שגם אם הייתי יכולה לחזור שוב - לא הייתי משנה דבר. אני יודעת שתשובה זאת לא תהפוך אותי לפופולרית יותר אך זוהי האמת.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
18/02/2009 | 20:48
1
11
על התשובות.

יש לי שאלה נוספת:
מה דעתך על אימלדה סטונטון ששיחקה את דמותך בסרט?
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'שאלה יפה'
שאלה יפה
18/02/2009 | 21:40
9
שאלה יפה מאוד...

לקראת עבודתה על הסרט בו השתתפה, ביקשה הגברת סטונטון להיפגש עמי, בתור דמות ציבורית ומוערכת הן בעולם הקוסמים והן בעולם המוגלגי, לא יכולתי לסרב ואכן נפגשנו בביתי לאחר צהריים אחד בו נתתי לה לטעום מהתה המפורסם שלי (רק טיפה של וויסקי אש והרבה סוכר) ושוחחנו מעט. היא שאלה אותי שאלות רבות לגבי תפקידי במשרד הקסמים ובילינו ביחד זמן איכותי מאוד בו הייתה לי ההזדמנות לספר לה על עצמי.

אני חייבת לומר שעד לפני מספר חודשים, נמנעתי מלראות את הסרטים מכיוון שהאמנתי שהם מבוססים על הספרים שאותם, כפי שכבר הבנתם אינני מעריכה בכלל אך אז התברר לי שהדמיון בין הספרים לסרטים הוא מקרי בהחלט וזה עורר את סקרנותי.
כפי שאתם יכולים לנחש, אין ברשותי את הציוד הדרוש לצפיה בסרטים של מוגלגים ולכן לקחתי את המטאטא שלי ויצאתי למסע חיפוש אחר בית קולנוע מוגלגי שעדיין משדר את הסרט שבו דמותי מככבת. חרשתי את כל אירופה עד שמצאתי בית קולנוע בעיירה שוודית קטנה ולשמחתי הייתה צפויה להיות הקרנה של הסרט באותו הערב.

לצערי הסרט היה מדובב לשוודית ולכן התקשיתי לעקוב אחר מהלך הדברים אך התרשמתי שגברת סטונטון  היא אישה נאה מאוד ובעלת סגנון משובח ולמרות היותה מוגלגית היא מרשימה מאוד. בנוסף, נראה שהיא הצליחה באותו אחר צהריים בו נפגשנו, להבין את דמותי ובעיקר את הדברים אותם אני מייצגת: סדר, משמעת, והגנה בכל מחיר על עולם הקוסמים ובעיקר על משרד הקסמים.

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ברכותי פעם חמישית'
ברכותי פעם חמישית
18/02/2009 | 10:49
3
18
לצפיה ב-'לתפוז אין יותר על מה להמליץ'
לתפוז אין יותר על מה להמליץ
18/02/2009 | 16:54
18
חחח סתם, מי שמשחק את אמברידג' באמת ממש טוב
ראיתם איך כולם מתעצבנים? זה רק מוכיח כמה היא(/הוא) טובה
יהיה נחמד לדעת מי זה, אם יבוא לך לחשוף את עצמך ^^
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
18/02/2009 | 17:25
3
לצפיה ב-'שמרתי גם את התמונה הזאת ^^'
שמרתי גם את התמונה הזאת ^^
18/02/2009 | 21:00
6
לצפיה ב-'גאוני!!!'
גאוני!!!
18/02/2009 | 13:28
8
24
קראתי את השרשור הזה מהתחלה ועד הסוף... מי שמשחק\ת את אמברידג' ענק\ית!!!!!

לטגלן!!!!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אני מאוד מודה לך'
אני מאוד מודה לך
18/02/2009 | 13:52
3
20
רואים שאת אכן מכשפה אמיתית מבטן ומלידה ומדורי דורות וגם, אם יורשה לי, בעלת חוכמה ויכולת הבחנה.

אשמח, אם תרצי, לשוחח איתך בארבע עיניים ואולי אוכל לארגן לך עבודה במשרד הקסמים כעוזרת אישית שלי.

בכבוד רב,

דולורס ג'יין אמברידג'
משרד הקסמים
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'ממש לא תודה, קרפדונת'
ממש לא תודה, קרפדונת
18/02/2009 | 14:08
2
15
תודה על המחמאות, אבל נראה לי שחסרה לך קצת יכולת ההבחנה בין דמות שכתובה גאוני לבין דמות של גאון. ^^

אבל אני באמת נהנית מהתשובות שלך, אז:
1. מה את שואפת לעסוק בו?
2. באיזה בית למדת?
3. את חיה לבד (חוץ מהחתולים שלך...)?
4. במה את עובדת עכשיו?
5. לא קיבלת עונש על כך ששיתפת פעולה על המשטר של וולדמורט בתקופה הקצרה שבה הוא שלט? והעובדים האחרים ששיתפו פעולה?
6. מה למען השם את אוכלת בבוקר שהקול שלך נשמע כל כך מבחיל?

ואולי יהיו לי עוד
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חבל... יש לי תחושה שהיית יכולה להצליח...'
חבל... יש לי תחושה שהיית יכולה להצליח...
18/02/2009 | 16:18
1
15
ולשאלותיך:

1. מה את שואפת לעסוק בו? רוב השאיפות המקצועיות שלי הוגשמו עד היום במלואן, בראש רציתי לכהן בתפקיד שבו אוכל להביא לשינוי באיכות חייהם של מכשפות וקוסמים באשר הם ובתפקידי הבכירים במשרד הקסמים, זכיתי להגשים זאת. היום, כשאני כבר רואה את גיל הפנסיה הולך ומתקרב, והגעתי כמעט לראש הפירמידה, כל שאני יכולה לחלום עליו הוא שאגיע לגיל זה מבלי להיפגע מקללה טועה ולבלות את שארית שנותיי עם החתולים האהובים שלי ואולי לטייל קצת בעולם.
2. באיזה בית למדת? רייבנקלו כמובן
3. את חיה לבד (חוץ מהחתולים שלך...)? כיום אני חיה לבד עם החתולים שלי מכיוון שבני הזוג שהיו לי בעבר התקשו לקבל את העובדה שאני משקיעה זמן כה רב בעבודתי ולפיכך הם לא זכו לראות אותי ולבלות איתי מספיק לדעתם. יש יתרונות למגורים לבד אף על פי שאני חייבת להודות שלעיתים אני חשה מאוד בודדה.
4. במה את עובדת עכשיו? לא מזמן התחלתי בפרוייקט חדש "התנועה לשחרור המכשפה" שאני מאוד נלהבת ומתרגשת לספר עליו כאן לראשונה, מדובר בתנועה חדשה אשר תביא מהפכה בחייהן של מכשפות בכל רחבי העולם. החזון שלנו הוא שמכשפות יקבלו תנאי העסקה זהים לאלו של הקוסמים, יקבלו הטבות מס עבור החזקת גמדון בית והנחות ברכישת מטאטא מתקדם עם רתמות לנשיאת פעוטות. כמו כן, אני פועלת להעברת חוק אשר יחייב את משרד הקסמים להקצות מינימום של 50% מהמושבים לטובת נשים.
5. לא קיבלת עונש על כך ששיתפת פעולה על המשטר של וולדמורט בתקופה הקצרה שבה הוא שלט? והעובדים האחרים ששיתפו פעולה? בחקירה שבוצעה סמוך לזמן האירועים, נחקרתי גם אני ובמסקנות הבדיקה הובהר חד משמעית שלא נמצא דופי בפעולותיי. רבים היו פחות בני מזל וחלקם עדיין מרצים את עונשיהם באזקבן.
6. מה למען השם את אוכלת בבוקר שהקול שלך נשמע כל כך מבחיל? אני לא יודעת אם זה קשור לקול שלי אך ארוחת הבוקר שלי היא ארוחת בוקר אנגלית קלאסית המורכבת מביצים, בייקון, טוסט, נקניקיות, פודינג שחור ושעועית אפויה. ורוב האנשים דווקא חושבים שהקול שלי די מתוק |מצחקקת|

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'סליחה, טעות |מצחקקת|'
סליחה, טעות |מצחקקת|
18/02/2009 | 16:22
15
בשאלתך לגבי עיסוקי הנוכחי, נשמט חלק מהמשפט המתייחס לחוק שאני פועלת להעביר והנה המשפט במלואו:
"כמו כן, אני פועלת להעברת חוק אשר יחייב את משרד הקסמים להקצות מינימום של 50% מהמושבים במועצת הקוסמים לטובת נשים.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'לי יש חשד מי, אבל אשמור זאת לעצמי.'
לי יש חשד מי, אבל אשמור זאת לעצמי.
18/02/2009 | 14:03
3
3
לצפיה ב-'אני רוצה לדעת!! *.*'
אני רוצה לדעת!! *.*
18/02/2009 | 14:10
2
3
לצפיה ב-'לא'
לא
18/02/2009 | 17:50
1
3
לצפיה ב-''
18/02/2009 | 18:09
2
לצפיה ב-'ננעל וטוגלן'
ננעל וטוגלן
19/02/2009 | 17:53
4
18
אגב, התבקשתי לא לחשוף את הזהות האמיתית של "אימבריג'" והסיבה היא שפשוט חבל להרוס את כל המסתורין שיש לפינה הזאת .

אבל כמה מילים :

אין כמוך, את/ה אדיר/ה !! |סגידה|
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'האלמוני/ת'
האלמוני/ת
19/02/2009 | 18:31
1
23
שענה/תה על השאלות בשמי, ביקש/ה ממני להודות לכולכם על השאלות המעניינות ולא פחות, על המחמאות

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'זה היה המשחק תפקידים הכי טוב שראיתי'
זה היה המשחק תפקידים הכי טוב שראיתי
19/02/2009 | 21:07
19
אני לא רוצה לדעת מי היה מאחורי הדמות כי זה רק יהרוס
זה היה פשוט מושלם וממש הרגשתי שאני מתעמתת עם אמברידג' האמיתית
כל הכבוד לך ומצטערת אם נפגעת ממני
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חחח מקוה שלא נעלבת :)'
חחח מקוה שלא נעלבת :)
19/02/2009 | 21:49
18
המשחק היה פשוט טוב מדי...גרמת לי לשנוא אותך.
עמך הסליחה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'יואו זה באמת היה טוב '
יואו זה באמת היה טוב
21/02/2009 | 22:28
17
לא ממש השתתפתי פה בשאלות אבל קראתי את של כולם ואת התשובות ובאמת שהייתה הרגשה שזאת אמבריג' האמיתית (אפילו החפירות הארוכות של אמבריג'.. כל הכבוד! )
הארי פוטר - הספר >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ