לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1838418,384 עוקבים אודות עסקים

פורום הארי פוטר - הספר

ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר -הספר, עם כניסתכם הורידו את הנעליים ומוזמנים אתם להתשלב כאן בשיחות. כל אחד מאיתנו קיווה פעם לקבל את המכתב מהוגוורטס או לבלות על שפת האגם יחד לצד תלמידי אחד הבתים או לחילופין לשבת במועדון גריפנדור. ובכן- כאן תוכלו למצוא אנשים בדיוק כמוכם. אבל לפני הכניסה מומלץ לקרוא את תקנון הפורום!

בברכות חמות וחתו"צים רבים  ההנהלה - 
ספיר (פיקסית נצחית)
אור (OKDeSign)

כל המעוניין בחברתינו/עצותינו/חפירותינו מוזמן להשתמש ב"מסר למנהלים"

אודות הפורום הארי פוטר - הספר

ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר -הספר, עם כניסתכם הורידו את הנעליים ומוזמנים אתם להתשלב כאן בשיחות. כל אחד מאיתנו קיווה פעם לקבל את המכתב מהוגוורטס או לבלות על שפת האגם יחד לצד תלמידי אחד הבתים או לחילופין לשבת במועדון גריפנדור. ובכן- כאן תוכלו למצוא אנשים בדיוק כמוכם. אבל לפני הכניסה מומלץ לקרוא את תקנון הפורום!

בברכות חמות וחתו"צים רבים  ההנהלה - 
ספיר (פיקסית נצחית)
אור (OKDeSign)

כל המעוניין בחברתינו/עצותינו/חפירותינו מוזמן להשתמש ב"מסר למנהלים"
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הארי פוטר הספר, נא לקרוא את תקנון הפורום לפני השימוש :)

המשך >>

לצפיה ב-'משחק - הודעות קוליות של דמויות בהארי פוטר'
משחק - הודעות קוליות של דמויות בהארי פוטר
<< ההודעה הנוכחית
10/08/2008 | 14:58
88
69
בא לי לצחוק קצת, אז חשבתי לפתוח שרשור מצחיק
כל אחד כותב את ההודעה במשיבון של דמויות בהארי פוטר. הכנתי כמה לדוגמא:

"הגעתם פה לתא הקולי של רובאוס האגריד - שומר המפתחות והקרקעות של הוגוורטס. אני פה כרגע במשימה של דמבלדור כבודו, או מאכיל את בק- זאת אומרת ווית'רווינגס‬. אם הצלחתם פה להשיג בשבילי סקרוט פוץ תלחצו על אחד, אם הצלחתם פה להשיג בשבילי אקרומנטולה תלחצו שתיים, ואם הצלחתם פה להשיג בשבילי משהו אחר תלחצו שלוש. עכשיו, איך מכבים ת'דבר הזה? אה, אני רואה פה כפתור קטנטנצ'יק – ביפ."

"שלום, הגעתם לתא הקולי של משפחת וויזלי – אוף די כבר פרד!  – סליחה – בכל מקרה, אנחנו לא יכולים לענות כרגע אז תשאירו הודעה" – "מה זה? פלא-טון? אמיתי? או אני רואה – יש פה חוט חמשמל –  אופסי – " " – לא, יקירי, אתה הורס את זה – בכל מקרה, אנחנו לא יכולים לענות כרגע, אז אם זה באמת חשוב אתם תמיד יכולים להשאיר הודעה – " "מה זה כל הרעש הזה? עכשיו גם אי אפשר לשבת בשקט לעבוד פה? אני לא רוצה לחשוב איזה נזק ייגרם אם אני לא אסיים את הדו"ח עד מחר." – "סליחה, פרסי, אני פשוט מנסה להקליט פה משיבון, בכל מקרה אז תשאירו הודעה." " – אמא, פרד כמעט שבר לי את המטאטא!" " – פרד, אם לא תפסיק עכשיו אני אגרום לאוזניים שלך להתכווץ – " ביפ.

"הגעתם לתא הקולי של הרמיוני גריינג'ר. אני לא יכולה לענות לכם עכשיו, יש לי המווון שיעורי בית, אבל אם זה קשור לאלרג"ה אתם יכולים להשאיר לי הודעה." ביפ

"הגעתם לתא הקולי של הארי פוטר. אני עסוק כרגע בלרחם על עצמי, אבל אם זה קשור לקווידיץ', או לוולדמורט, תשאירו הודעה."

"הגעתם לתא הקולי של לונה לאבגוד, נחמד מצידכם שהתקשרתם אליי... שמתם לב פעם לזה שמלפפוני-ביצה הם כל הזמן נהיים קצרים יותר? אבא אומר שזה קשור ל-יחציץ הכבוש, שגורם להם להתקצר משנה לשנה. אבל לא כדאי לכם לאכול אותם, כי היחציץ הכבוש רעיל מאוד. אבא אומר שהוא יחפש דרך לנקות אותם מיחציצים."  - ביפ

"הגעתם לתא הקולי של סוורוס סנייפ. אם זה קשור למסדר, תכבו את הדבר המוגלגי המטומטם הזה ותשלחו ינשוף. אני עסוק כרגע בלרקוח רעל, והראשון שישאיר לי הודעה בקשר לשיעורי עזר בשיקויים, חוטף אותו ישר לגרון." ביפ

"הגעתם לתא הקולי של.... גילדרוי לוקהארט!!!! *מחיאות כפיים סוערות ברקע* אם אתם רוצים לרכוש את אחד מכתבי העת האוטוביוגרפיים שלי, הקישו 1. אם אתם רוצים לרכוש את אחד מספרי ההדרכה המקוריים שלי, הקישו 2. אם את רוצה להיפגש איתי פנים מול פנים, הקישי 3. אני מעוד מצטער שלא ענית למכתב שלך, פשוט יש לי עוד3,000,000 בערך, אז... *קולות צחוק ברקע* וכמובן, אתם יכולים להשאיר הודעה! מיד אחרי הביפ – " ביפ.

טוב, אני לא משהו מצחיקה, אבל אני סומכת עליכם שיש לכם יותר כישרון משלי
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חחחח נחמד'
חחחח נחמד
10/08/2008 | 15:04
37
בעיקר של הוויזלים ^^
ולוקהארט וסנייפ D:
קיצר חמוד מאוד
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חחחח '
חחחח
10/08/2008 | 16:31
29
נחמד בעיקר של סנייפי
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'של הארי מצחיק ונכון...'
של הארי מצחיק ונכון...
10/08/2008 | 16:33
1
7
לצפיה ב-'תודה כולם:]'
תודה כולם:]
10/08/2008 | 18:33
2
לצפיה ב-'אני אנסה... P='
אני אנסה... P=
10/08/2008 | 16:35
2
40
"שלום, הגעתם לתא הקולי של פרסי וויזלי, אני לא יכול לענות כרגע, אני מטפל בגללי דרקונים מסתוריים שהושארו בתיבת הדואר שלי... וזה לא אישי אלי!" ביפ

"שלום יקירי, הגעתם לתא הקולי של דולורס אמברידג', אני כרגע מאכילה את החתולים ההפרוותיים שלי ואחר כך אהיה עסוקה בלהשתלט על העולם מתוך מחלקה מאוד חשובה בקדוש מנגו". ביפ

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אהבתי את אמברידג''
אהבתי את אמברידג'
11/08/2008 | 00:30
1
4
לצפיה ב-'תודה לך! וגם לסיריוסבלק ולאנה92 '
תודה לך! וגם לסיריוסבלק ולאנה92
11/08/2008 | 05:04
3
לצפיה ב-'מנסה גם '
מנסה גם
10/08/2008 | 17:50
3
40
שלום הגעתם לתא הקולי של בית מישפחת לאבגוד.
עם לא ענינו אז כניראה שאנחנו במסע חקר אחרי הנרגולים המצויים - זוהי תקופת היחום שלהם- או שאנחנו בסדנת שתיקה למען השנורקק פחוס הקרן-שבסכנת הכחדה הודות למישרד הקסמים שמישתמש בקרניהם כדי להיתעלל באלפים גמדוניים-.
נא השאירו הודעה אחרי קריעת חוספן הנילוס ושיהיה לכם יום מרגש.

אהבתי את התא הקולי של מישפחת וויזלי
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
10/08/2008 | 18:13
1
20
"נא השאירו הודעה אחרי קריעת חוספן הנילוס ושיהיה לכם יום מרגש"

XDD

אהבתי!!!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-' תודה '
תודה
10/08/2008 | 18:15
3
לצפיה ב-' חוספן הנילוס'
חוספן הנילוס
11/08/2008 | 00:52
5
לצפיה ב-'זה ענק!!!'
זה ענק!!!
10/08/2008 | 18:44
1
28
במיוחד של האגריד, משפחת וויזלי והארי
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
10/08/2008 | 19:12
16
תנסו גם אתם, יש פה אנשים יותר מצחיקים ממני
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'נו ננסה'
נו ננסה
10/08/2008 | 19:09
4
36
ממ..

שלום, הגעתם לתא הקולי של וולדמורט, אני לא מת.

שלום, הגעתם לתא הקולי של נוויל לונגבוטם, "ראית, סבתא? מצלצלים אליי! הארי זה אתה?"

הגעתם למענה הקולי של סנייפ, "על כל השארת הודעה - 50 נקודות מגריפינדור. נא לשלוח ינשוף"

זהו, אין לי כוח לחשוב על עוד D:
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מעולה! בעיקר נוויל וסנייפ'
מעולה! בעיקר נוויל וסנייפ
10/08/2008 | 20:21
3
לצפיה ב-' של נוויל!'
של נוויל!
11/08/2008 | 11:09
1
3
לצפיה ב-'תודה לשתיכן '
תודה לשתיכן
11/08/2008 | 11:43
3
לצפיה ב-'מעולה!'
מעולה!
11/08/2008 | 22:06
2
לצפיה ב-'גדוללללללללללללל +מנסה גם.'
גדוללללללללללללל +מנסה גם.
10/08/2008 | 20:17
7
28
מנסה גם:

"שלום, הגעתם לבית משפחת דארסלי. אם התקשרתם כדי לפנק את דאדי'לה-סמאדי'לה שלנו, תקישו 1. אם התקשרתם כדי לעדכן אותנו במצב השכנים, ששוב הפעילו את הממטרות בצהריים, תקישו 2. אם אתם קו.... תקשיבו טוב עכשו!!!!!!!!!!!!!! אם אתם רוצים לדבר עם- עם- הילד הזה-!!!!!!!!!!!!!!! אין פה שום הארי פוטר!!!! אנחנו משפחה נורמאלית ואנחנו לא רוצים שום קשר אליכם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" ביפ.

"שלום, הגעתם לבית בלק האצילי ועתיק היומין. אם אתם טהורי דם, השאירו הודעה ואחזור אליכם. אם אתם טינופת, בוצדמים או זוהמה כלשהי שמנסה לטנף את ביתי... אני אנשל אתכם מהירושה!!!!!!!" ביפ.

"שלום, וערב טוב לכם. כרגע אני עסוק בדו"ח חשוב במיוחד מטעם משרד הקסמים, שעליי לסיים בהקדם האפשרי על מנת שהמשרד יתפקד ביעילות המירבית. אם פנייתכם אליי היא דחופה, נא השאירו הודעה ואחזור אליכם. אם זה בנושא תקן עובי הקדרות העולמי, תקישו 1. אם זה בנושא כללי התנהגות בטוחה ומנומסת, הקישו 2. אם זה בנושא- בוםםםםםםםםםםם
-ג'ורג' אמרתי לך להפסיק לזרוק אליי לחדר פצצות סירחון! ואם- *שיעול* זה בנושא *שיעול* משרד הקסמים ואדון קראוץ' *שיעול* הקישו 3." ביפ.

"אה... היי. אז, הגעתם לפלאטון של רון וויזלי. כן... ואם אתם שומעים את זה, אבא אמר שזה כנראה בגלל שאני לא עונה לכם. ו... אם אתם יודעים איך, אתם יכולים להשאיר הודעה. אני לא יודע איך להקשיב להודעות, אבל... בטח הרמיוני תעזור לי אם זה... היא ממש חכ-" ביפ

"שלום לכם. הגעתם אל אלבוס פרסיבל וולפריק בריאן דמבלדור. אם אתם בקשר למשלוח הקרמבו, הקישו 1 ואחזור אליכם. אם אתם אנשים מכובדים ממשרד הקסמים, אני די עסוק כרגע... אבל אם תשאירו הודעה במספר 2, יתכן שאחזור אליכם. אם אתה הארי- תשלח לי ינשוף דחוף!!" ביפ.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'בא לי עוד! '
בא לי עוד!
10/08/2008 | 20:30
1
25
"שלום לכם ידידיי! הגעתם אל האחד והיחיד! אישכם הנערץ, גילדרוי לוקהרט, חתן פרס בעל החיוך המקסים ביותר 5 פעמים ברציפות של שבועון למכשפה, מסדר מרלין דרגה שנייה, ממציא הג'ל הטוב ביותר לשיער. אני עסוק כרגע בלענות למכתבי המעריצים שלכם, אז תשאירו הודעה אחרי הביפ!"

"היי, זה אני, קולין קווירי! ואני חבר של הארי פוטר! להצטרפות למועדון המעריצים של הארי פוטר, תשאירו הודעה!"

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחח אהבתי אהבתי'
חחחחחחחחחחחחחחח אהבתי אהבתי
10/08/2008 | 23:27
3
לצפיה ב-'הדרסלים הרגת אותיXD'
הדרסלים הרגת אותיXD
11/08/2008 | 10:48
4
לצפיה ב-'עוד '
עוד
11/08/2008 | 11:47
3
24
מודי- "הבית הזה מאובטח בכל אמצעי הקסם. לא תצליחו להרוג אותי! אקספליארמוס!"

משפחת לאבגוד- "בוקר טוב לכם. נבקשכם לא להתקשר ולא להשאיר הודעות, בגלל שהקרינה מגדילה את התרבות היתושטושים שמדביקים דרקונים במחלת חברברת הכחליל. שיהיה לכם יום פורה"

טרלוני- "הו, יקיריי! עקב מיקומו של ירח נפטון מול השמש, תפסידו היום את כל כספכם. על מנת לקבלו חזרה תצטרכו לעבור ייסורים רבים, וכמו שעיניי חזו בכדור הבדולח, אחרי שתשאירו לי הודעה, תפילו נר על השטיח, וביתכם ישרף באש. כדאי שתבדקו האם רכושכם מבוטח."
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'משפח לאבגוד'
משפח לאבגוד
11/08/2008 | 12:41
1
18
לצפיה ב-'תודה לך וגם לאנה92!'
תודה לך וגם לאנה92!
11/08/2008 | 12:52
1
לצפיה ב-'יום פורה גם לך!'
יום פורה גם לך!
11/08/2008 | 22:12
2
לצפיה ב-'וואי איזה רעיון יפה'
וואי איזה רעיון יפה
10/08/2008 | 20:39
2
27
סנייפ: "יצורים אומללים וחסרי עמוד שידרה שכמותכם, כאן סנייפ שוכן. אני מרחם עליכם אם אתם צריכים עזרה ממני. אל תשאירו הודעה כי אתם מעוררי רחמים. אם באמת הייתם בעלי יכולת הייתם יודעים כיצד להשיג אותי (הסבר לקוראים: בסימן הצרוב בעור). תעשו לשנינו טובה ותסגרו עכשיו."

הייתי חייבת! XDDDD
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חח זה הזכיר לי את סקוויוויד'
חח זה הזכיר לי את סקוויוויד
10/08/2008 | 22:24
17
חחח דרך אגב.. לא זוכרת איך הגענו לזה אבל אמא שלי אמרה "זה כמו טורניר הסקווידוויץ'" חחח אחשלי מכור לבובספוג
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תפוז מתנכר אליי. '
תפוז מתנכר אליי.
11/08/2008 | 11:26
16
הקטע של סנייפ ענק
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'שלום, הגעתם למזכירה האלקטרונית של אלבוס'
שלום, הגעתם למזכירה האלקטרונית של אלבוס
10/08/2008 | 20:48
1
29
דמבלדור. אני מת כרגע אז אני לא אוכל להקשיב להודעתכם, אבל תשאירו בכל זאת הודעה, אופטימיות היא המקשה הראשונה והאחרונה בדרך להצלחה.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'כל כך נכון גדול!'
כל כך נכון גדול!
11/08/2008 | 10:01
3
לצפיה ב-'מנסה גם...'
מנסה גם...
10/08/2008 | 23:21
6
26
"שלום, הגעתם לתא הקולי של ארגוס פילץ', ו- מה קרה, גברת נוריס? מה? מישהו עשה משהו רע? זה יכול לחכות, בואי הנה חתולה סקסית ופראית שכמוך...מיאווווווו!!!!"

"שלום, הגעתם לתא הקולי של רון וויזלי. אני כנראה כרגע בצלו של הארי פוטר ונגרר אחריו לכל מקום, או שאני מרחם על עצמי באופן פתטי להחריד...גאד, החיים מחורבנים, ולפעמים בא לי לתקוע להארי האידיוט הזה מטאטא בתח-"

אינלי רעיונות לעוד ><
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'פילץ' הרג אותי'
פילץ' הרג אותי
12/08/2008 | 06:46
3
לצפיה ב-'פילץ' הרג אותי'
פילץ' הרג אותי
12/08/2008 | 06:48
3
לצפיה ב-'חחח פילץ' הרג אותי!'
חחח פילץ' הרג אותי!
12/08/2008 | 07:38
3
4
לצפיה ב-'להתעלם'
להתעלם
12/08/2008 | 10:36
2
18
תפוז כתב לי "שגיאה" אז שלחתי את ההודעה כמה פעמים עד שזה שלח את שלושתם.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'נו, אבל זה נחמד שהגיבו לי ^^'
נו, אבל זה נחמד שהגיבו לי ^^
12/08/2008 | 17:32
1
3
לצפיה ב-'אז אני אגיב שוב: פילץ' הרג אותי!'
אז אני אגיב שוב: פילץ' הרג אותי!
13/08/2008 | 00:33
13
לצפיה ב-'אעאע אנסה'
אעאע אנסה
10/08/2008 | 23:23
23
הארי -
"הגעתם למשיבון של הארי..הממ.."הרמיונייייי!!! מה אני אמור להגיד עכשיו?"..הא..אה הכן! אתם אהה בטח רוצים להשאיר הודעה או משו, אני בהוגוורטס/נלחם בוולדי/מתמזמז עם ג'יני/מרחם על עצמי/בחיפוש אחר הורקרוקסים/חולם חלומות/ חוזה חזיונות.. אז כן, אני לא פה.. תשאירו הודעה......ביפ!"

רון- "נשבע אני הרגע למדתי להפעיל את זה!! מה? אה? זה מקליט? רגע הרמיוני אני לא מוכן!! אני לא יודע מה להגיד! הארי? מה לעשות? כן כן הרמיוני אני רואה את הנורה האדומה..מה היא? אהה נכון זה אומר..שהיא מה? מקליטה?!?! ואו חכי שאבא ישמע על זה.. פרד וג'ורג' בטוח לא חשבו להמציא דבר כז...ביפ!"

סנייפ- "כאן סוורוס סנייפ, מי שישאיר פה הודעה שידע שאני לא מתכוון לענות לכם, ואם אני עונה, זה יהיה הדבר האחרון שתשמעו.. ביפ!"

צ'ו- "שלום, הגעתם לצ'ו צ'אנג אני כנראה לא פה, אני בטח לומדת בהוגוורטס..אני ..נמצאת ..שם *מתחילה לבכות* כללללל השנההההה *בוכה* ו.. ו.. ת..תשאירו ..ה..הוד..הודעה! כי .. אני לא..י..יכול..יכולה יותר *פורצת בבכי* ביפ!"
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'רוצה עוד סתם כי כיף'
רוצה עוד סתם כי כיף
11/08/2008 | 01:42
2
31
"שלום, הגעתם לתא הקולי של הוראס סלגהורן. אני כרגע עסוק בלנמנם לעצמי באושר על הכורסא. אם ברצונכם לשלוח לי אננס מסוכר, הקישו 1. אם ברצונכם להצטרף למועדון הסלג-סלבז, הקישו 2 והזדהו. אם זה אתה, הארי נערי, השאיר לי הודעה ואחזור אליך מיד כשאסיים את אמבט הקצף התלת יומי שלי." ביפ.

"שלום אדונילי! הגוע הגעת לתא הקולי של דובי, גמדון הבית (החופשי) לשירותך. אני כרגע עסק עסוק בלנקות את הטירה והכן להכין אוכל לקוסמימים הצעירימים. אבל אתה הכל יכול להשאיר הודעה אחרי הציפציף. ואם יש לך גרב ישנה אז דובי שמח ישמח לקבל אותה וצרוף לצרף אותה לאוסף הגרבימים שלו..." ביפ.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'"אחרי הציפציף..." XDDDDDDDDDDDDDD'
"אחרי הציפציף..." XDDDDDDDDDDDDDD
11/08/2008 | 11:18
1
6
לצפיה ב-''
12/08/2008 | 13:25
18
טוב, זה דובי...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'רוצה גם!'
רוצה גם!
11/08/2008 | 10:47
2
33
"שלום יקירי, הגעתם לתא הקולי של סיביל טרלוני. כפי שעיני הפנימית ראתה מראש, התקשרתם אליי ברגע שאין באפשרותי לענות לכם... אך ברגע שמרקורי ונפטון שוב ירדפו במסלול אימתני, אני אוכל לענות להודעתם, שכמובן אני יודעת שתשאירו לי לאחר הצלצול (אלא אם כן תמותו עד אז, כפי שאחיות הגורל רמזו לי שיקרה, לצערי הרב). עיני הפנימי חוזה גם כי הצלצול יתרחש בדיוק עכשיו - זאת אומרת, עכשיו - ..." ביפ.

"הגעתם לתא הקולי של הלורד וולדמורט. הלורד וולדמורט |אינו| סולח לאנשים שמתקשרים אליו. אבדה קדברה." ביפ
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חח סיביל הרגה אותי!! רעיון חמוד'
חח סיביל הרגה אותי!! רעיון חמוד
11/08/2008 | 11:42
1
3
לצפיה ב-'תודה'
תודה
11/08/2008 | 12:42
לצפיה ב-'הנה כמה'
הנה כמה
11/08/2008 | 18:47
3
27
שלום, הגעתם לתיבה של אלבוס דמבלדור. כרגע אי אפשר לדבר איתי בדרכים קונבנציונליות, אבל אם אחד ממכריכם יעשה עליכם אבדה קדברה, אז כנראה ניפגש. תזכרו, יש דברים יותר גרועים ממוות.

שלום, כאן מנדנגוס פלטשר קניה ומכירה. אני לא עושה עסקים דרך הטלפון, אבל אשמח להיפגש אם יש לכם משהו באמת מעניין

הגעתם למכשיר האוזן המסתובבת של אלאסטור מודי. אני שומע כל מה שאתם אומרים, אך לא יכול להגיב

בחנות ההוקוס מוקוס של האחים ויזלי תמצאו את כל מה שאתם מחפשים. רוצים להבריז משיעורים? יש לנו פתרונות. רוצים לעבוד על החברים שלכם? הגעתם למקום הנכון. בדיחות, שעשועים, קונדסונים והמון הפתעות. חדש - תבהילו את החברים שלכם עם פיוניות ששינו צורה לנומים. הקישו 1 כדי להשאיר הודעה לג'ורג' הבעלים, 2- לרון מנהל המכירות, 3 - לפרסי, כספים, 4 - לאנג'לינה, רכש. 5 - לאמברידג' הקרפדה המכוערת והמגעילה. היא לא תשמע את ההודעות, אבל למה לא לשחרר לחץ?

כאן המורה לתורת הצמחים, נוויל לונגבוטום. אם זו ריטה סקיטר, כבר אלף פעמים אמרתי שאני לא רוצה להתראיין, אין לך מה להשאיר הודעות. כל האחרים ישמחו לדעת שצבא דמבלדור עדיין מגייס חברים חדשים. השאירו פרטים ונחזור אליכם.

הגעתם לחנות של בורגין, ברקס ומאלפוי. כתובתנו סמטת נוקטורן 12. ביפ

הגעתם לתא הקולי של בלטריקס לסטריינג'. אני לא זמינה כרגע וכנראה שלא אהיה זמינה אליכם לעולם חלאות! התיבה הזו היא רק לפניות מגרינגוטס. כל אחד אחר שישתמש בתא הקולי יענש בחומרה

הגעתם למענה הקולי של ארבלה פיג. אני לא יודעת לאן הארי פוטר עזב, אז אל תשאירו הודעה בנושא.

חנות השרביטים של אוליבנדר נסגרה עקב בעיות בריאות של בעליה. ניתן לרכוש שרביטים החנות של רומילדה ויין וויקטור קרום

הגעתם לפונדק ראש החזיר. קונה כל עז במחירים הוגנים. השאירו הודעה
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חנות ההוקוס מוקוס'
חנות ההוקוס מוקוס
11/08/2008 | 20:43
3
לצפיה ב-'חנות ההוקוס מוקוס'
חנות ההוקוס מוקוס
11/08/2008 | 20:43
2
לצפיה ב-'האחרון ענק!! '
האחרון ענק!!
12/08/2008 | 11:58
2
לצפיה ב-'חחחח כל ההודעות שכתבתם ממש מצחיקות XD'
חחחח כל ההודעות שכתבתם ממש מצחיקות XD
11/08/2008 | 19:45
4
27
אני יודעת שאני לא קשורה, אבל אני חייבת אחד :

דמבלדור : "שלום, הגעתם למענה הקולי של דמבי. אם זה גרינדוולד, אני במלון הוגוורטסמן, חדר 3. אם זה התופרת, הייתי רוצה עוד חבילת נצנצים. ואם זה הארי, לאהבה ולפדופיליות אין גיל."

חחחח להתעלם ממני, וד"א סתם סרטון שקרע אותי :

http://www.youtube.com/watch?v=7WwRX9WyBQo
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-' יו הסרטון הרג אותי!!!'
יו הסרטון הרג אותי!!!
11/08/2008 | 21:47
4
לצפיה ב-' הסרטוןןן'
הסרטוןןן
12/08/2008 | 00:26
17
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחח אוי לא מה עשו מדמבי'
חחחחחחחחחחחחחחח אוי לא מה עשו מדמבי
12/08/2008 | 00:30
3
לצפיה ב-'It's Albus bitch!'
It's Albus bitch!
14/08/2008 | 02:18
33
וואי זה אחד הגדולים
קורע!!!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מנסה'
מנסה
11/08/2008 | 19:57
2
25
וולדי-"שלום הגעתם לתא הקולי של הלורד וולדמורט אם אתם מוגלגים עלובים או סתם בוצדמים נתקו מייד!אם אתם מכירים דרכים להפיכה לאל מתים הקישו 1 אם אתם יודעים איפה פוטר הקישו 2 אם סתם בא לכם להצטרף הקישו 3 ואם תשאירו הודעה אחרי הביפ תמותו מואהאהאה-בייייפ"

הרמיוני-"שלום הגעתם לתא הקולי של הרמיוני גריינג'ר-וויזלי הידעתם שהתא הקולי הומצא במאה ה-19 ע"י ~שקר כולשהוא~ בכול מקרה אני עסוקה עכשיו בשינון אמנת הקסמים בניו-זילנדית אז השאירו הודעה אחרי ה-ביפ"

הקונדסאים-"שלום הגעתם לתא הקולי של הקונדסאים...קרניים אולי תרגע לשתי דקות?...אנחנו עסוקים בללמוד-מי לומד?-רך כף תן לי לסיים את זה! בכול מקרה או בלהתעלל בסוורמאוס,להתגנב בטירה ולהשתולל בלילות ירח מלא אז אם את רוצה לצאת עם סיריוס הקישי 1 אם את לילי ורוצה לצאת עם ג'יימס-מה לילי רוצה לצאת איתי?יאייייייי-קרניים דייי! הקישי 2 ואם אתה פילץ' אנחנו לא מתכוונים לגלות לך כלום נהנהבננה בכול מקרה תשאירו הודעה אחרי ה-*יללת זאב*"
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'הקונדסאים'
הקונדסאים
11/08/2008 | 20:46
15
איזה משיבון חמוד!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-' הקונדסאים'
הקונדסאים
11/08/2008 | 21:49
1
לצפיה ב-'שאלום'
שאלום
11/08/2008 | 21:40
2
22
אז,מה העניינים? אמרת לי להגיב אז הגבתי חח

בוא ניתן תא קולי:
"שלום לכם,הגעתם לתא הקולי של פירנזה.המאדים זורח חזק הלילה ולכן לא מתאפשר לי להתיק עיניי ממנו ולענות לכם.אני אנסה להדליק אש ולעלות עשן כדי לדעת מתי התקשרתם.אנא השאירו לי הודעה לאחר הצלצול" ביפ.

אחלה שרשור הילליישן
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'תודה ליאב'
תודה ליאב
12/08/2008 | 10:41
12
לצפיה ב-' חמוד..'
חמוד..
12/08/2008 | 12:15
1
לצפיה ב-'שרשור קורעע '
שרשור קורעע
12/08/2008 | 00:26
2
14
מאוחר עכשיו אז אני לא חושבת על משהו מצחיק.. אני אנסה לכתוב מחר! אבל רעיון יפה וכל מה שכתבו פה ממש הצחיק אותי XD
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'שרשור מדהים!...'
שרשור מדהים!...
12/08/2008 | 06:49
1
12
- "הגעתם לתא הקולי של אדון האופל *חשסססההה* (שפת נחשים ברקע)...אם אתם יודעים איפה הארי פוטר, הקישו 1.....אם לא.....אבדה קדברה!!!"

הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'חח גמאני רוצה!'
חח גמאני רוצה!
12/08/2008 | 07:04
18
אממממ.... אף פעם לא ניחנתי ביותר מדי כישרון כתיבה אבל נקווה שזה יצליח:
המשיבון של דאדלי-" אני לא פה כרגע, אני טס לחופשה באיטליה עם הכרטיסי טיסה שקנו לי ההורים שלי ואני מקווה לעשות של קצת סקי מים עם האופנוע מים שההורים שלי קנו לי ולחזור למלון שההורים שלי קנו לי חדר בו עם האוטו הפרטי שלי שההורים שלי קנו לי ואז סביר להניח שאני אהיה קצת במחשב הפרטי שלי שההורים שלי קנו לי והאני לא יהיה פנוי בערב כי אני הולך לסרט עם הכרטיסים שההורים שלי קנו לי ואז אני אוכל את במסעדה את הארוחה שההורים שלי קנו לי אבל בסוף השבוע הקרוב אני כבר כנראה אחזור לבית עם אישתי אז.."-ביפ!
חחחח אחלה שירשור-יש כאן דברים ממש מצחיקים!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'גמאני רוצה!'
גמאני רוצה!
12/08/2008 | 07:05
15
אממממ.... אף פעם לא ניחנתי ביותר מדי כישרון כתיבה אבל נקווה שזה יצליח:
המשיבון של דאדלי-" אני לא פה כרגע, אני טס לחופשה באיטליה עם הכרטיסי טיסה שקנו לי ההורים שלי ואני מקווה לעשות של קצת סקי מים עם האופנוע מים שההורים שלי קנו לי ולחזור למלון שההורים שלי קנו לי חדר בו עם האוטו הפרטי שלי שההורים שלי קנו לי ואז סביר להניח שאני אהיה קצת במחשב הפרטי שלי שההורים שלי קנו לי והאני לא יהיה פנוי בערב כי אני הולך לסרט עם הכרטיסים שההורים שלי קנו לי ואז אני אוכל את במסעדה את הארוחה שההורים שלי קנו לי אבל בסוף השבוע הקרוב אני כבר כנראה אחזור לבית עם אישתי אז.."-ביפ!
חחחח אחלה שירשור-יש כאן דברים ממש מצחיקים!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'שירשור חזק-לטגלן!'
שירשור חזק-לטגלן!
12/08/2008 | 10:26
3
לצפיה ב-'נכון!!! לטגלן חובה '
נכון!!! לטגלן חובה
12/08/2008 | 12:16
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
12/08/2008 | 12:22
6
(סתם לא קשורה, הרגע חזרתי לכאן אחרי שלושה שבועות><)
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'D:'
D:
12/08/2008 | 13:24
לצפיה ב-' מנסה גם'
מנסה גם
12/08/2008 | 11:48
7
18
(מי שלא ראה, הצטרפתי היום בבוקר)

הדארסלים, פטוניה מדברת:
"שלום, הגעתם לבית משפחת דרסלי. אם אתם רוצים להשאיר הודעה לדאדלי-סמדלי אנא הקישו אחת. אם ברצונכם להשאיר הודעה לורנון בעלי שהוא כרגע בעבודה,  אנא הקישו שתיים. אם אתם רוצים להשאיר הודעה לי, שאני כנראה כרגע עסוקה בלהכין עוגה או עוגיות או קונה מתנה לדאדלי-סמדלי, אנא הקישו שלוש. אין ארבע!!!! אין לנו אף אחד חוץ מאיתנו!!!! אין לנו שום הארי פוטר בבית הזה!!!!!!!. אנא השאירו הודעה לאחר הצפצוף. בייייייפ"

פרופסור טרלוני:
"שלום יקירי, הגעתם לתא הקולי שלי, לתא הקולי של סיביל טרלוני, מורה לגילוי עתידות ועובדות במקצוע. העין הפנימית שלי ראתה בכדור  שאתם תתקשרו אליי.
אני עסוקה בלבחון את התלמידים שלי, או שאני מכינה שיעורים לשנת הלימודים הבאה.
אה, הודעה חשובה: הילד שלכם יתעורר עכשיו משנתו, ייקח כוס כי ירצה לשתות מיץ, ואז הוא יפיל את הכוס, אבל אחיות הגורל גם גילו לי שהצליל של השבירה יישמע ממני.
אז אנא השאירו הודעה לאחר הצליל של הכוס הנשברת...**צליל שבירת זכוכית***"

סוורוס סנייפ:
"שלום, הגעתם לסוורוס סנייפ. בבקשה, אנא שלחו ינשוף ועזבו אותי מחפצים מוגלגיים משעמים.  אנא שלחו לי ינשוף, על כל שליחת ינשוף אני מוסיף חמישים נקודות לבית- וכמובן שאני מקבל רק ינשופים מבית סלית'רין.  אם הינשוף מבית גריפינדור יש פחות חמישים נקודות. רק  בבקשה- עזבו אותי מהחפץ המעצבן הזה.
כמובן, שאם אתה גריפינדורי ואתה משאיר לי הודעות- עונש+חמישים נקודות.
עכשיו, איך לעזאזל מכבים את הדבר המוגלגי הזה?
בייייייפ"

משפחת מאלפוי, לוציוס מאלפוי מדבר:
"שלום. הגעתם לבית משפחת מאלפוי - היי! אני דראקו! מלך בדו-קרב!- דראקו, אין לך איזה חיבור על שריפת המכשפות בימי הביניים?  בקיצור, כנראה שאני ואשתי יחד עם אדוננו.
אם אתם טהורי דם, אנא השאירו הודעה.
אם לא, דעו לכם שחצי מהמחסן שלנו הוא ספרי קללות, מלאי שלם. אז אל תתעסקו איתנו. נרקיסיה, עם איזה לחש מכבים את זה? מה? יש כפתור? נו, לכל הנשמות המזוהמות של בוגדי הדם. בייייייפ"
(לכל הנשמות המזוהמות של בוגדי הדם- זה כאילו לכל הרוחות)

אני יודעת שאני לא בדיוק מצחיקה...
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מזה לא בדיוק מצחיקה?'
מזה לא בדיוק מצחיקה?
12/08/2008 | 13:24
2
12
לצפיה ב-''
12/08/2008 | 13:25
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/08/2008 | 13:31
לצפיה ב-'שכחתי עוד אחד'
שכחתי עוד אחד
12/08/2008 | 13:46
3
12
גרינגוטס, בנק הקוסמים:

"כאן גרינגוטס, בנק הקוסמים.
אם אתה רוצה לקחת כסף מהכספת שלך, הקש 1.
אם אתה רוצה הלוואה, הקש 2 אבל נשקול שיקולים רבים לפני זה.
אם אתה רוצה לקנות או להשכיר כספת, הקש 3.
תודה ויום טוב. בייייייפ"

יש לי רעיון נוסף, למי שרוצה:
לעשות לבתחולדה או איך שלא קוראים לה....
אולי אני אעשה מאוחר יותר.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'בתחולדה:'
בתחולדה:
12/08/2008 | 16:14
1
14
הההאאאאאשששששחחחחחחהההסחחחייייייייי
ההאאאאששששחחחחחסיייאסססס

נו הסרט לחשננית
בטח אני היחידה שמבינה את עצמי
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'אוי נכון'
אוי נכון
12/08/2008 | 16:40
13
גם לי זה נתקע בראש איך בסרט השני רדקליף ליחשנן
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-' עלה לי עוד רעיון'
עלה לי עוד רעיון
12/08/2008 | 21:46
12
כמה יש לי

חלוקים לכל עת בהנהלת מדאם מלקין:
שלום, וברוכים הבאים לחנות החלוקים הידועה בסימטת דיאגון- "חלוקים לכל עת" בהנהלת מדאם מלקין
כן תוכלו למצוא חלוקים בכל המידות והסוגים.
להזמנת משלוח חלוקים עד הבית, אנא הקישו 1 ושלחו מידות.
להזמנת חלוק ולבוא לקחת אותו בעוד שבוע, הקישו 2.
אם ברצונן להשאיר הודעה עם שאלות בנוגע לחנות או לחלוקים, הקישו 3 והשאירו הודעה, אני אחזור אליכם.
אם יש לכם בקשה/שאלה/טענה/משהו אחר, אנא הקישו 4 והשאירו הודעה, ואני אחזור אליכם עם תשובה.
יום טוב לכולם
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'טוגלן'
טוגלן
12/08/2008 | 21:31
1
לצפיה ב-'יווווווווווו!!!!!!!!!!!!!!!!!'
יווווווווווו!!!!!!!!!!!!!!!!!
12/08/2008 | 21:35
14
לצפיה ב-'מנסה, בסטייל טיפה שונה :P'
מנסה, בסטייל טיפה שונה :P
13/08/2008 | 18:07
5
לצפיה ב-'מנסה גם =] (בסגנון קצת שונה :P)'
מנסה גם =] (בסגנון קצת שונה :P)
13/08/2008 | 18:10
2
20
סיריוס בלק:

"אממ טוב אני סיריוס.. אם אני לא עונה לכם כרגע סימן שאני מת." (זה בזמן שברגע הוא חושב שהוא אומר את זה בצחוק

הארי:
"היי, הגעתם למשיבון של הארי. אם אני לא עונה לכם כרגע זה אומר ששכחתם שאני הארי פוטר ואני סלב, אז אני לא יכול להרשות לעצמי לענות לכל טלפון מזורגג."

וולדמורט:
"שלום אני וולדמורט. אם אתם שומעים את ההודעה הקולית הזו כרגע כנראה שהזריקה של הפלאפון לתוך פה של כריש לא עזרה להשמיד את הפריט המוגלגי המטונף הזה."

הרמיוני:
"אממ טוב אני הרמיוני. אם זה ממשלת המוגל - אה, האנשים , אז לא, אין לי הסבר לזה שאחרי גיל 11 נעלמתי . אם זה לא, כדאי שתבררו שהכול בסדר איתי, כי אני תמיד עונה לטלפונים "

רון:
"טוב כמו שבטח הבנתם כשניסיתם להתקשר אליי, אני רון וויזלי. אם זה המשפחה, כנראה  ששכחתם שאני לא בבית כרגע.
אם זה אחד החברים או סתם מישהו, אני מצטער אבל לא אוכל לענות כרגע, אני די מנסה לעצור את הקוסם הכי מסוכן בכל הזמנים מלחזור לשלטון.
אם זה הארי או הרמיוני- וואט דה פאק? למה, בשם פלך ישבנו השמאלי של מרלין, אתם מתקשרים אליי?! אנחנו דבוקים אחד לתחת של השני כל שנייה של כל יום!"
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-' כל כך רון!!!'
כל כך רון!!!
13/08/2008 | 23:05
3
לצפיה ב-'3 האחרונים!! '
3 האחרונים!!
14/08/2008 | 11:31
13
לצפיה ב-'אנסה'
אנסה
14/08/2008 | 16:16
2
17
הגעתם למשיבון הקולי של מינוורה מגונגל, אתם יכולים להשאיר הודעה אלא אם זאת גברת נוריס, ביפ.
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'מינרווה מקגונגל:'
מינרווה מקגונגל:
14/08/2008 | 18:16
1
15
אדוני, אין צורך להלחץ. אנא ממך, קח עוגיה, ושב.
ביפ
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-'קח עוגיה!!! '
קח עוגיה!!!
15/08/2008 | 10:17
12
לצפיה ב-'נמ'
נמ
14/08/2008 | 18:13
1
18
הגעתם לתא הקולי של רון הדיג'יי נא להשאיר הודעה אחרי הביט!
הארי פוטר - הספר >>
לצפיה ב-''
14/08/2008 | 20:34
14

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ