יש לי בעיה :-\

ShimiChan

New member
../images/Emo119.gif../images/Emo108.gifיש לי בעיה :-\

בעיה מאוד מאוד מאוד גדולה =\ הבית שלי הוא על אזעקת סגור-את-הדלת-החתול-יברח. כן, ככה הבית שלי בימים אלו. קטט מוצא כל פינה שאפשר לצאת החוצה. בין אם זה להתגנב בזמן שפותחים את הדלת או שהוא רואה רשת[דלת רשת]סגורה[הוא דופק ספרינט, מתנגש בדלת ופותח אותה]. כל פעם שמוציאים אותו בחוץ הוא מנסה לברוח. אם אתם חושבים שהחתול באמת לא מקבל יחס טוב, הוא מקבל יחס חם ואוהב מאמא שלי, ממני ומאחיותי [פאק, אמא שלי מתנהגת אליו כמו תינוק!XD] אבל לא באתי לכאן כדי להגיד לכם את זה באתי לבקש ממכם עצה, כי באמת, נמאס לי מהאזעקה הזו כל הזמן, וגם כשהוא באמת מצליח לברוח, זו ריצה ופלישה לשטחים של השכנים שלי. [אני מטפס על גדרות כדי להשיג אותו וגם זוכה למבטים קצת מפחידים מהשכנים שלי ._.''] כמובן, המזל שלנו הוא שבאמת תפסנו אותו הפעם ובפעמים הקודמות אבל יש בעיה קטנה, כל פעם הוא מצליח לשנן חלקים שונים של השכונה וכל פעם הוא יודע בדיוק את הדרך וכל פעם הוא יכול להגיע לכביש כלשהו. וכל פעם אני, אמא שלי, אבא שלי ואחיות שלי צריכים לעשות מבצע צבאי שלם כדי באמת לתפוס אותו ולהחזיר אותו הביתה. עם כל הרצון הטוב שלי שהוא רוצה להיות בחוץ, הוא חתול פרסי, הוא פחדן וסקרן וזה שילוב גרוע. הוא לא יודע כלום על העולם החיצוני ובתכל"ס, אני חושב שאם הוא יראה מכונית הוא ירוץ אליה כי הוא יקשר את המכונית לאמא שלי שחוזרת עם האוטו הביתה[החמוד מחכה לה בחלון עד שהיא חוזרת
] אני רוצה שתתנו לי עצות, עצות שיספקו אותו, וגם...אותנו =\ חשבנו על קולר, וזה נראה בסדר אבל אני רוצה להתייעץ איתכם על זה. בתודה שימי

גם לי יש בעיה!!!

אני לא מפסיקה לצחוק ממה שכתבת
אני מניחה שזה לא עוזר לך הרבה... האמת שאין לי רעיון יצירתי בשעות כאלה, מקווה שמישהו יוכל לעזור.

ShimiChan

New member
../images/Emo119.gif../images/Emo108.gifכן,זה קצת נשמע מצחיק

._.'' אבל לצערי חחח זה לא כל כך מצחיק
בקשר לתמונה, אני אחפש לך אחת

מנצל"שת, לי אין בעיות כאלה יש אחרות

צ'רצ'יל משתמשת בנו כקיר טיפוס. זה כואב, בעיקר בהתחשב בעובדה שהיא לא מאפשרת לנו לגזור לה ציפורניים - איך עושים את זה בבית? אנחנו יודעים מה כן גוזרים אבל היא לא נותנת לנו, היא משתוללת ונושכת. עוד שאלה, צ'רצ'יל מוכנה לעשות המון בכדי לזכות בפיסות מהשיער שלי. למה היא אוכלת ונלחמת בשיער שלי? זה נורמלי? זה יעלם? למה כל בוקר ב-5 היא משכימה אותנו? לא מגיע לנו לישון?

ShimiChan

New member
../images/Emo119.gif../images/Emo108.gifהום כמה עצות

גם קטט עושה לנו את זה ^^; והדבר היחיד זה לתפוס אותם אחרי שינה ארוכה מאוד[לא כלכך נדיר
] לבוא עם חטיף\משהו שהחתול אוהב מאוד[רצוי שזה יהיה אכיל] ואחרי כל גזירת ציפורןנותנים לו חטיף. אני מאמין שזה יקטול את בעית הטיפוס :) ובקשר לשיער, פשוט אומרים לא =\ אין דרך אחרת. בקשר לשינה
סוגרים את הדלת X)

pola5

New member
היי מה קורה?

לפי מה שאת כותבת נשמע שצ'רצ'יל פשוט גדלה ונהייתה גורה שובבה, לוקח קצת זמן אבל בסוף הם נרגעים. כדי להקל עליכם בינתיים הייתי מציאה לקנות לה מתקן טיפוס שהיא תוכל להוציא עליו את האגרסיות, זה קצת יקר ואם אתם לא רוצים להוציא הרבה כסף יש כל מיני משטחי גירוד זולים. אנחנו קנינו לנלה משטח גירוד ב-30 ש"ח וזה הפחית את עניין השריטות (אפשר גם להכין בבית משטחי גירוד, יש פה כמה אנשים שעשו את זה אולי הם יוכלו להמליץ). בקשר לציפורניים אני לא ממליצה לגזור לבד אם אין ניסיון במיוחד שהיא משתוללת היא עלולה להיפצע, תתקשרו לאחד הוט' ותשאלו אם הם גובים עבור זה- מוכנה לשלוח לכם במסר כמה מספרים אם תרצו. וחוץ מזה רוצים לראות כמה היא גדלה...

pola5

New member
שכחתי,

אם היא מעירה אתכם בבוקר פשוט תסגרו את הדלת, הכי פשוט. עם הזמן היא תישן יותר ממה שרק תחלמי לישון בעצמך
...

LiRs Lullaby

New member
יאו איזו מתוקה היא! ../images/Emo99.gif

היא ממש מזכירה את פרינססה שלי!!! ובאמת למה ג'ינג'יות הן נדירות?

תשובה : למה ג'ינג'יות הן נדירות.

חתולות בעלות פרווה עם בסיס אדום (ג'ינג'י, קרם) יחסית נדירות ברבייה לא מבוקרת (ברחוב למשל). זה ההסבר: לחתולים שני צבעים בסיסיים - שחור (דוגמאות: שחור, חום, כסף) ואדום (ג'ינג'י, קרם). הצבע נישא על כרומוזום האיקס הקובע את מינו של החתול. לנקבות 2 איקסים ולזכר רק איקס אחד והשני הוא וואי. בשלב זה יש להבין שהגן ללבן הוא גן נפרד וחתול, כידוע, יכול לבוא עם לבן או בלי לבן והלבן בא בדרגות שונות. גורים זכרים תמיד יקבלו את צבע הבסיס מהאם משום שהם חייבים לקבל וואי מהאב בשל היותם זכרים. לאם יכול להיות צבע בסיס אחד (אדום על שני האיקסים או שחור על שני האיקסים) או שני צבעי בסיס (אדום ושחור) היינו טורטית. גורות נקבות יקבלו צבע בסיס אחד מהאב (את האיקס שלו) וצבע בסיס אחד מהאם (מאחד האיקסים שלה). אם עם 2 איקסים שחורים ואב עם איקס שחור יתנו נקבות עם בסיס שחור אם עם 2 איקסים אדומים ואב עם איקס שחור יתנו נקבות טורטיות אם עם 2 איקסים שחורים ואב עם איקס אדום יתנו נקבות טורטיות אם עם 2 איקסים אדומים ואב עם איקס אדום יתנו נקבות עם בסיס אדום אם טורטית ואב עם איקס שחור יתנו נקבות עם בסיס שחור או טורטיות אם טורטית ואב עם איקס אדום יתנו נקבות עם בסיס אדום או טורטיות לכן - רק במקרה אחד יצאו 100 אחוז נקבות אדומות ורק במקרה אחד יצאו 50 אחוז נקבות אדומות מסך כל המקרים שציינתי. אלו אחוזים יחסית קטנים. בבקשה, אם אפשר, להוסיף לטאגליינס כי הסברתי את זה כמה פעמים כבר. תודה!

למעלה