לאכול פרחים ועלים

Jane Locke

New member
לאכול פרחים ועלים

חתולתי אוהבת לאכול עלים ועלי כותרת וכל פעם שיש פרחים בבית היא ממש מתלהבת וזוללת, האם זה מסוכן באיזושהי צורה? היעא אל מקיאה מזה, למרות שהיום היא אכלה כ"כ הרבה שכמעט נחנקה (טיפשנת) !

היא צריכה זאת לבריאותה

אם תסתכלי על חתולים שחיים בחוץ תבחיני שהם אוכלים כל מיני סוגי צמחים. שמעתי שיש אפשרות לגדל בבית צמחים במיוחד לחתולים ואולי מישהו מהפורום שמבין בכך יוכל להרחיב בעניין.

../images/Emo20.gif../images/Emo142.gif../images/Emo20.gif../images/Emo54.gif../images/Emo20.gif../images/Emo142.gif../images/Emo20.gif

הי ג'יין, חתולים אינם אוכלי עשב - הם אוכלי בשר אובליגטוריים (לא יכולים להתקיים על דיאטה ללא חלבון מהחי). יחד עם זאת, כמות מזערית של צמחים ודגנים - כמו זו היכולה להמצא בקיבתם של חיות קטנות אותן חתולים צדים בטבע - נחוצה ובריאה להם. אכילת צמחים מספקת סיבים, וגירוי של "דבר שונה" לבלוטות הטעם והריח
, שלא לדבר על השמחה והכיף שב"ציד עלה" או פיזור עלי כותרת לכל עבר
. כל דבר - במידה. מצרפת כאן שתי רשימות: צמחים שמזיקים לחתולים וצמחים בטוחים לחתולים. לצערי לא מצאתי רשימות בעברית. אני עצמי לא מבינה בפרחים או בצמחי נוי. החתולים שלי "לימדו" אותי לגדל דשא חיטה בשנים האחרונות - אבל להוציא את זה - כל פעם שניסיתי לגדל משהו ירוק - זה נבל
(אם לא מחשיבים דברים שלפני שנים - כשהיתי סטודנטית - גדלו אצלי במקרר...
) אם מישהו מבין החברים כאן בעל "אצבע ירוקה" והוא מלא תאוות הצומח - רשימה מתורגמת - ומותאמת לצמחים שיש אצלנו - תתקבל בברכה
. מרתה

לדעתי, לא כדאי שחתול יאכל

פרחים קנויים בכלל כי חלקם מרוססים. עדיף לגדל צמחים מיוחדים לחתולים באדנית.

למעלה