שמות לכלבים וחתולים

WebWizard

New member
שמות של הכלבים שלי ../images/Emo9.gif

לנקבה קוראים סקאי (אני בחרתי את השם הזה) לזכר קוראים נץ (לא אני בחרתי את השם הזה
)

shaililo

New member
שמות לכלבים וחתולים

המון אנשים קוראים לחיות שלהם בשמות כל כך לא מקוריים ויחודיים... למשל שוקו או מוקה או מילקי. האם לא הייתם רוצים שלחיה שלכם יהיה שם עם עוצמה? שם מיוחד ויחודי כמעט רק לה? זה נראה לי ממש סתמי לקרוא לכלב שוקו במיוחד שיש עוד אלפים בשם זה. אני יודעת שלא השם עושה את הכלב או החתול אבל בכל זאת לדעתי יש לזה משמעות. אן יש לכם רעיונות לשמות כתבו כאן. הרעיונות שלי: אלכס(לבת זה מדהים) סברינה צ´ארלי פסחזון(תודו שזה מקורי) וזהו תכתבו ת´רעיונות שלכם.

נופר 30

New member
לא יודעת מה זה מקורי או לא

אבל הכלבים שלי היום נקראים צילה ( נקבה ) ג´וניור ( זכר ) בבית הוריי קראנו לכלבים גשם ( כלבה קטנה שהצלנו בטיול בעליה קבר אותה חיה ולמזלה ירד גשם וראינו אותה זזה והצלנו אותה ) והשנייה נקראה דייזי על שם הפרח הלבן לבן ( כשהיא בעצם הייתה שחורה שחורה )

tooshtoosh

New member
שמות של חתולים

לחתולים שלי קוראים: קופי ענן (נקבה) ודניס רוס (זכר) בקיצור קוראים להם קוףקוף ודןדן (denden) לחתולה המיתולוגית שלי זכרונה לברכה, קראו טושטוש.

לילךLilach

New member
מה יש עוד טושטוש???

כי השם המלא של טושי הוא טושטוש ,מכיון שהיה סופר טושטושון כשהיה גור. ומיקי היא למעשה מיקימונת (על שם חתולה מסיפור ילדים מהעבר הרחוק).

tooshtoosh

New member
שמות של חתולים

לחתולים שלי קוראים: קופי ענן (נקבה) ודניס רוס (זכר) בקיצור קוראים להם קוףקוף ודןדן (denden) לחתולה המיתולוגית שלי זכרונה לברכה, קראו טושטוש.

tooshtoosh

New member
פחד אלוהים!

קברו אותה חיה? יש לכם מושג מי עשה את זה? זה מטורף.

נופר 30

New member
לא אין לנו מושג מי עשה את זה

ואם היה לי זה לא היה טוב כי הוא היה גומר כמוהה היינו שם ולא היה איש אבל ברגע שהתחיל הגשם ראינו את התלולית זזה ומייד הוצאנו אותה היא הייתה קטנטנה מאוד

shaililo

New member
קברו אותה חיה?!

איך אפשר לקבור כלב חי?!?! זה ממש מזעזע!!!

מיה אחת

New member
לחתול המשפחתי קוראים יוסף (יוסי),

אחיו הבכור שנפטר בינתיים, נקרא ירוחם (ובקיצור, "יוגי" או "ירוחי"), ולשלושת גורי החתולים ששורצים אצלנו על המרפסת קוראים יובל, רונה, וחמוטל. ולכלבה קוראים צ´ילי

shaililo

New member
לחיות שלי קוראים...

כלבות: מייקי שהיא כבת בת 12 בוטן שנדרסה לפני חצי שנה :( חתולים: אינזאגי -זכר סרז´-זכר קסי-נקבה חתולים שהלכו: קלוקי-נקבה אלכס-בן תות-בת והיו עוד המון

זיו25

New member
היו לי אוגרים...

לזכר קראו אוגי, לנקבה עוגה, ולילד שלהם - קרמעוגית. חוץ מזה יש את טולי, והיה את טלטל (כלב) , מושמוש (חתול), בוני (כלבלב) ,סינדי (כלבלבה). בברכה, זיו.

rebeca1

New member
גם לי היו אוגרים יותר נכון.. יש לי

יש לי שני אוגרים פשוט... קסם

pppliat

New member
השמות של הכלבים והחתולים שלי:

כלבים: פינקי (נקבה) פינצ´י (נקבה) קרמר (ע"ש קרמר מסיינפלד,גם נקבה) צ´ופצ´יק (בגלל שהוא היחיד שיש לו צ´ופצ´יק) חתולים: קיצי (ממש "מקורי", נקבה) שושה (נקבה) צ´יצ´ולינה (נקבה) ג´ינג´י (בגלל שהוא ג´ינג´י) ויש לי עוד חתולה קטנה שאין לה עדיין שם, למרות שאמא שלי מתעקשת לקרוא לה נחמה. תנו לי עוד הצעות.

אצלינו כולם "ממוחשבים" ../images/Emo13.gif

באג (Bug) פיצ´ר (Feature) וירוס (Virus) קלז (Klez) ביט (Bit) ואלו שכבר נמסרו: נורטון (Norton) דוט קום (Dot.Com) וכמובן - שטיח הכלבה, שלא קשורה לכלום

אמנם לכלב שלי קוראים רקסי..

ותודו שזה השם הכי מקורי ששמעתם עליו אי פעם.. אל תגנבו לי את הרעיון!!
אבל השוס זה הנחש שלי... קבלו את זה: דוד ג´וטאוטס רוקט ג´וניור כהן

וואוו... ../images/Emo12.gif

אני לא יודעת אם זה השם הכי מקורי ששמעתי אבל הוא בהחלט שם מיוחד לכלב.. מה שמשך אותי יותר זה השם של הנחש... טוב, לא בדיוק השם.. אלא עובדת הקיום.. למה בחרת לגדל נחש? אתה לא מפחד?

למעלה