איך יודעים שחתולים שולטים בבית?

uzicat

New member
או שלא עוברים דירה

בגלל שלא בטוחים שהשכנים החדשים לא יהיו "תומכים" כמו השכנים הישנים. (אני לקראת מעבר, וזה הדבר היחיד שמלחיץ אותי)

צפנתי

New member
בדיוק מה שרציתי לכתוב...

לא עוברים דירה, ובטח שלא עוברים לחו"ל (בנזוגי לוחץ מאד לשנה שנתיים להתאוורר מהמדינה הזו...)

smartblonda

New member
איש ,אין מצב,כן,עוברים דירה, במקרה

הנ"ל למושב, ולוקחים איתנו את כל העדר

meytalli

New member
מספר 1 שלי

שהפרחים שקיבלתי לולנטיין נמצאים באמבטיה, כי בכל מקום אחר בבית ראשם יערף

meytalli

New member
מספר 2

שאני אוכלת מעדני חלב במהירות האור, כי אחרת מישהו יכעס שהוא מחכה לשלל יותר מידיי זמן.

T i k t a k i t

New member
עוד כמה ../images/Emo39.gif

כששואלים אותי ואת בעלי -" נו ,מה עם ילדים?" ואנחנו עונים במקהלה ",אבל יש לנו 2 ,רק שהם קצת יותר שעירים מהמקובל"

T i k t a k i t

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif

כשהשיקול העיקרי בבחירת תאריך לחופשה קצרה הוא לא שיקולי עבודה אלא מתי הקטסיטרית המוכרת והאהובה פנויה לשמור עליהם

T i k t a k i t

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif

כשבכל רגע נתון יש על הרצפה בבית 10 כדורים,3 עכברים ,וגם כדור נייר כסף אחד או שניים-וזה בלי לספור את כל מה שנמצא מתחת למיטות/ספות /מקרר

T i k t a k i t

New member
אין כל כך חדשות ,אני חושבת

[=אני חושבת ששלחתי לך את האחרונות שצולמו..
]

xhensa

New member
אוי הרגתם אותי...

-כשהחבר בחו"ל והודעות ה-SMS היחידות שהוא שולח הם: "ממי - מה שלום ג'ולי?" "ממי אני מתגעגע לג'ולי.." וכששולחים לו - אנחנו אוהבות אותך.. -כשיש גשם ואת נזכרת שהשארת רק את הרשתות סגורות ואת מתה להגיע הביתה - לא כי הכל נרטב אלא כי לקטנה יהיה קר.. -כשנכנסים אלייך הביתה וכל רגע צריך לבעוט כדור גומי, עכבר או חכת נוצות הצידה כדי להצליח ללכת.. -כשלא קנית לעצמך משהו כבר חצי שנה כי צריך לצמצם (אנחנו 2 סטודנטים..) ומוצאת את עצמך מוציאה 150 ש"ח בחנות חיות על משחקים וחטיפים לחתולים.. -כשאת קמה בבוקר ונשארת המיטה עוד 3 שעות כי הגברת בדיוק התכרבלה לה בנוחיות לפי תנוחת הגוף שלך ואין לך לב לקום.. -כשהדבר השובב הזה שובר לך חצי מהבית והתגובה היחידה שלך היא "אוייייייייי איזה חמודה!!" לעומת שכשחבר שלך שובר כוס בטעות הוא חוטף מבטים נזעמים כי גם ככה אין לנו מספיק כוסות.. -כשאת שולפת חולצה אחרת ממה שרצית מהארון כי השמנה בדיוק ישנה עליה.. -כשאת מוצאת עצמך חוזרת מוקדם מכל מקום כי את מתגעגעת לקטנה שלך.. והכי הכי - כשאת לא יוצאת ביומולדת שלך למרות שחבר שלך תכנן המון - כי בדיוק קיבלת אותה ואת רוצה להשאר לשחק איתה!!! זאת היא ג'ולי שלי, שבחרה לעצמה את השם, קיבלתי אותה ליומולדת והתגובה הראשונה שלי הייתה - "אויייי את כלכך מכוערת!!" אבל חבר שלי אמר לי - מה אם יצא לך ילד מכוער לא תאהבי אותו? אני הכי אוהבת אותה בעולם ועכשיו היא יפהיפיה..

tzooka

New member
בידיעה שיום אחד

אחרי הרבה חום, אהבה וסינטומיצין, הם יראו ככה, וגם יהפכו לך את הפח 10 פעמים ביום...

C a t h y

New member
אפשר לראות שמדובר באותו חתול לפי

האוזניים הענקיות!!!!
(אבל אל תספרי לו שאמרתי....) איזה שינוי מדהים. כל הכבוד!!!!

למעלה