איך יודעים שחתולים שולטים בבית?

(חזגן=מזגן) וכשמשאירים מזגן מקרר

ביום קיץ חם במיוחד כשיוצאים מהבית לכל היום, כדי שלילדים יהיה קריר ונעים.

Noaal

New member
אני קניתי שעון שבת לרדיאטור

בכדי שהוא יכבה ויפעל גם כשאני לא נמצאת בכדי שלבנות יהיה חם..

zoe1111

New member
או משאירים את המסך דולק כשיוצאים

מהבית כי הקטנה אוהבת להתחמם עליו

pilpelon1

New member
כשבאה העוזרת בית..

מסברים לה איפה לא לפתוח חלונות,מאשר איפה לנקות. טוב למען האמת היא סתומה,למשל פעם אחת היא פתחה חלון במטבח,שלמזלנו יש שם סורגים עם רווח קטן(גור יכול לפול משם,אבל פלפל שמנמן חחח). פלפל נשאר שם שלוש שעות וחצי עד שהגעתי הביתה. עוד דבר שמתקשר לסיפור הזה,זה שאם אתה לא מוצא אותם בשום מקום,אתה קודם כל מחפש בכל מקום בבית,אחר כך עובר למרפסת/גינה,אחר כך עובר אצל כל השכנים,ובסוף אתה יכול להגיע לכל השכונה,רק כדי לבדוק "שהחתול שלך שנעלם לפני כמה זמן ואולי הוא במקרה נכנס הביתה של מישהו אחר מהשכונה" למרות שלרוב אתה יודע שהוא תמיד חוזר.. ככה זה לפחות אצלי...

אני גם אוסיף אחד,

אתה יודע בוודאות שהחתול השתלט על הבית, כשאתה שומע מוזיקה ממש חלש כדי לא להעיר את האדון שהחליט לנמנם שוב על הרמקול ..... ולו רק מתוך התחשבות, או שמא כפייה ? :)

shonagon

New member
כשחסר מקש במקלדת

כי מישהי החליטה לבדוק איך זה יהיה להשחיז ציפורניים דווקא על המקלדת. למישהו יש אולי מקש F9 מיותר?

shonagon

New member
../images/Emo99.gif

כשאי אפשר לאכול מרק בלי להפריש מעשר מהצהובים צהובים האלו לפרוותית... כן, כן, הכנתי השבוע מרק (לכבוד השלג שבושש לבוא) ואז גיליתי שלא רק אני אוהבת שקדי מרק...

../images/Emo6.gif מתוקונת

השבוע פתחתי פילם ובו תמונות שלה כשעוד הייתה קטנה. אני אשלח לך למייל.

shonagon

New member
הו תודה!

אשמח מאוד. לצערי אין לי כרגע תמונות עדכניות, היא ממש גדלה ושמנה, אמא שלי אומרת שאני מפנקת אותה יתר על המידה(טונה, פסטרמה, שקדי מרק...), ואני שואלת - איך אפשר שלא???
וכרגיל היא מתוקונת על!!!

כן, זאת ג'ולי

גדלה ונשארה מאודדדדד מתוקה. הנה תמונה שלה מהתקופה שהייתה אצלי בבית.

יווווווווווו עשיתם לי את השנה ../images/Emo23.gif

היא אחת החתולות עם האופי הכי עדין ומקסים שהכרתי - היא עדין כזו? אשמח לשמוע עוד. היא שבתה את לב הכלבות שלי ושלי לגמרי, כל היום נוגה הייתה עסוקה בחיפוש אחרי גורתה האבודה ברחבי הבית. כמעט תמיד היא היתה מוצאת אותה מתחת למדיח... ונוגה היתה רצה כמו קפצון אם היא רק הייתה מציצת ועושה לה אמבטיה מכף רגל ועד אוזן

כשאתם לא עוברים דירה

בגלל שאתם לא בטוחים שהדיירים החדשים יטפלו בחתולי הרחוב/חצר שלכם. פעם חשבתי שאני הפסיכי היחידי, אבל מתברר לי שיש כמוני עוד.

למעלה