איך יודעים שחתולים שולטים בבית?

כשאתה לא מתקן ומשפץ דברים בבית

כדי שהרעש והעובדים הזרים בבית לא ילחיצו את החתולים.

אוי, אני כל כך שמחה שכתבת את זה

אני הייתי בטוחה שמשהו דפוק אצלי. כל כך הרבה דברים שצריך לעשות

khb

New member
כשדוחים כל שנה את הסיוד של הדירה

כי אתה חושש שלא תצליח לרדוף אחרי המסיידים ולבדוק אם הם משאירים את הדלת פתוחה ויותר מזה אתה חושש שאחד החתולים יבדוק בקפידה ייתרה את דלי הסיד ... וכבר היו דברים מעולם. סידי שלנו שהייתה אמנם חתולת רחוב, בדקה את חבית הסיד שעמדה בחצר לפני שיפוץ אחת הדירות וצנחה לתוכה, ותהליך התאוששותה מהטראומה שלה ושלנו ארך כמה שבועות טובים.

smartblonda

New member
בדיוק כך ,בפעם האחרונה שהגיעו לשפץ

הכנסנו את הילדים לחדר שלהם,בכדי שלא יבהלו ויברחו לכל עבר.

khb

New member
אבל כשיש 8 מהם

והיחסים ביניהם בעיתיים כי: צוצי לא אוהב את אפורי. אפורי מסתדר עם קוישלה אבל לא סובל את צצי. בובי מפחד מאפורי הקטנות - דמקה ודומינו תוקפות את פייסי ופייסי בטראומה מהן ולא מעיז להיכנס לחדר שבו הן שוהות רוב הזמן. אז כשיש 3 חדרים ב"ה, יש שעות שהשקט והשלווה שוכנות במעוננו. וההתקלויות קורות רק במעברים, אבל להכניס את כולם לחדר אחד? התקרה תתרומם!

smartblonda

New member
khb ../images/Emo178.gif עוברים למושב ,או לדו

מפלסי
. כך שלא יהיה מצב ,שיפגשו ביניהם וכך התיקרה לא
תחשבו על זה

אני מתמוגגת מהיצירתיות

לי קצת היה קשה עם הרעיונות! איזה יופי! אני כבר הולכת להציק לאמילי כדי להשיג תמונה גם ממנה (זו היתה דידי קודם)

moonbear

New member
ועוד-

כשאתה חי בתוך סורגים/גדרות שלא מביישים את כלא 'השרון' ו-..נהנה מכך.

עוד

כשאתה מרגיש מובך כל פעם שאתה בשירותים או במקלחת, כי הוא מתעקש לבוא איתך גם לשם! (הערתי את אמילי ממנוחתה במיטה שלנו - סליחה אמי שלי - כאילו שחסרות לה שעות שינה - הנה התמונה)

כשאסור להכניס הביתה מאכלים

משמינים שהם אוהבים כמו פסטרמה (לבעלי, אני צמחונית), כדי שהחתולים שזקוקים לדיאטה לא יתגרו.

tzooka

New member
כשאת מתמוגגת מאושר

כשהתינוקת מפצלחת את הלחם שכרגע גמרת לאפות במו ידייך...

למעלה