לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3441634,416 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'וגר חתול (בוגר) עם כלב (בוגר)? |מיצ'
וגר חתול (בוגר) עם כלב (בוגר)? |מיצ
17/04/2005 | 15:39
5
22

חיפשתי בקישורים ובמאמרים, אך לא מצאתי שום תכתובת על איך מרגילים כלב בוגר לחתולה בוגרת. היו קישורים על גורים וכדו'.
יש לי בבית חתולה שנמצאת אצלי מגיל חודשיים בערך. כיום היא בת 4. היא חיה בבית, אך יש לה גם גישה חופשית (בדרך כלל) לצאת החוצה.
ביום שישי הקרוב אני מתכוון לאמץ כלב בוקסר בוגר (בן שש בערך) שננטש ע"י בעליו. הכלב הנ"ל הוא מותק אמיתי, מקסים ואוהב מאד בני אדם. לדברי המשפחה האומנת שלו, אין לו עניין בבעלי חיים אחרים, הוא פשוט אדיש אליהם לחלוטין.
אני מניח שהחתולה שלי לא תהיה מאושרת כשהוא יבוא הביתה ואין לי מושג איך הוא יתנהג כלפיה. (חשוב לציין שאני לוקח אותו לתקופת מבחן ואם זה לא יסתדר, מה שאני מקווה שלא יקרה, אני יכול להחזיר אותו).
בשעות הבוקר-אחרה"צ הוא ילך איתי לעבודה, אבל אח"כ נהיה כולנו ביחד בבית, כשסביר להניח שאאלץ להשאיר אותו שם לבד גם כן.

מהם הדברים החשובים ביותר שעלי לדעת? כיצד להכין את הבית למפגש ביניהם?
ולשלב מאוחר יותר- איך מונעים מכלב שאוכל פעם/פעמיים ביום לאכול את האוכל של החתולה שהקערה שלה מלאה תמיד?

אשמח לקבל תגובות.

תודה
חתולים >>
לצפיה ב-'יש לי רק עצה לגבי האוכל'
יש לי רק עצה לגבי האוכל
17/04/2005 | 16:29
19
שים את הקערה שלה במקום גבוה, למשל על המקרר
חתולים >>
לצפיה ב-'לאף אחד אין נסיון עם זה?'
לאף אחד אין נסיון עם זה?
17/04/2005 | 21:57
2
19
אני מקפיץ את ההודעה.
חשבתי שאולי מישהו מהפורום של החתולים יוכל לייעץ לי.
למרות שאני לא ממש בלחץ, אני חייב להודות,
אבל אשמח לשמוע עצות מועילות מברי נסיון.

תודה.

חתולים >>
לצפיה ב-'אין לי נסיון עם זה'
אין לי נסיון עם זה
17/04/2005 | 22:11
16
אבל תקרא כאן
חתולים >>
לצפיה ב-'אני אתן לך רק עצות של אחרים'
אני אתן לך רק עצות של אחרים
18/04/2005 | 00:51
14
דאג להביא בדים עם הריח של הכלב (אפשר לשפשף בדים היטב בגוף שלו) כדי שהחתולה תוכל להתרגל לריח, ותן למשפחה האומנת בדים עם ריח של החתולה, כדי שהוא יוכל להתרגל.

זה בדרך כלל מה שראיתי שממליצים.

(גם לי אין ניסיון כזה)
חתולים >>
לצפיה ב-'+ וזאב עם גדי'
+ וזאב עם גדי
<< ההודעה הנוכחית
18/04/2005 | 10:26
241
הסתגלות כלב וחתול
a.    העברת ריח.
b.    אילוף  הכלב לפחות במידה מסוימת.  אפילו אם הכלב ידידותי ולא תוקפני החתול יבהל  אם הוא נובח ומשתולל (גם אם הוא רק רוצה לשחק).
c.    הפרדת אזורים – זה שמגיע אחרון באזור מצומצם
d.    במפגש הכלב קשור ברצועה והחתול בארגז נשיאה.  מניחים להם להשהות באותו חדר/שטח 15 דקות פעם או פעמיים ביום. ברגע שסימני העוינות קטנים אפשר לצמצם מרחק בהדרגה, ואם החתול רגוע לאפשר לו להיות מחוץ לארגז.  חשוב לשמור על קור רוח בזמן המפגש לחץ , גערות, צעקות בהלה רק  יגרמו  לחיות לקשר את המפגשים עם משהו מפחיד.
e.    חיים משוטפים –יתכן והחתול יזדקק ליותר התאמות בבית ואומר: מניעת גישה למזון וארגז החול (ע"י שימוש במשטח גבוה, שער תינוקות או דלת חתולים), מקומות גבוהים   אליהם יוכל להגיע שירצה להתרחק.
f.    הזהרות:  תמיד לדאוג שבזמן המפגש הכלב לא יוכל לפגוע בחתול .

המון בהצלחה
חתולים >>

הודעות אחרונות

20:15 | 17.07.19 Yukita
17:53 | 16.07.19 לימבו תינוקות
17:42 | 16.07.19 אורחים בפורום
17:34 | 16.07.19 סרינה5
07:53 | 16.07.19 אורחים בפורום
08:54 | 15.07.19 אורחים בפורום
17:09 | 14.07.19 אניאורחת
03:39 | 14.07.19 רנה זיתונה דואר
19:14 | 11.07.19 אורחים בפורום
20:16 | 10.07.19 Yukita
17:40 | 10.07.19 לימבו תינוקות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ