משחקים לחתול - מיני סקר/סקירה

spark lite

New member
יש עכבר קטן

עם זנב ארוך בחנות של חיות עולה 3 שקלים הכי פשוט, נראה מעפף ואצלי הם לא עוזבים אותו! גם קופסת גפרורים חצי מלאה סגורה מחזיקה אותם וכדורים מניר כסף בגודל קצת יותר גדול ממה שיכול להכנס מתחת למיטה או הספות, אחרת הם משגעים שעה לבוא להוציא להם את זה..

Applebite

New member
אחלה "מאמר", אולי כדאי להוסיף

לטאגליינס או למאמרים אם אין שם משהו כזה...

arthurangel

New member
המשחק האולטימטיבי!!../images/Emo26.gif

עכבר מרשרש שמחובר לחוט גמיש וארוך מאוד, שבקצהו U מפלסטיק עם גומי בקצה, שאותו תופסים על משקוף. ארתור משחק איתו שעות!!! הוא אורב לו מאחורי שולחנות, קופץ עליו מהספות (כמעט חצי מטר זינוק באויר, יש לי חתול מעופף!), מתנפל עליו, וכל פעם שהוא מצליח לתפוס אותו ולהצמיד לרצפה, ברגע מסויים העכבר בורח לו מהידיים ומזנק לאויר בחזרה, אין לכם מושג כמה שזה מלהיב אותו! יש גם תמונות (שכבר פורסמו, אבל מילא
) ארתור והעכבר על החוט אנג'ל לא משחק עם כלום פרט לחוטים קטנים או עגבניית שרי משוטטת

Applebite

New member
לא הבנתי את עניין ה-U בקצה עם

הגומי...? מה זה אומר ואיך זה נתפס על משקוף?

אייקו1

New member
קניתי כזה ביום שישי ב-12 ש"ח

אכן פטנט מאוד מוצלח. אצלנו יש ציפור בקצה אבל מה זה כבר משנה
טרף זה טרף בכל מקרה. ה-U הוא משהו כמו המתקן של הסטטוסקופ של הרופאים, "מחבק" ככה את המשקוף, וממנו משתלשל חוט גומי שבקצהו העכבר/ציפור וכו'. הם תופסים את זה מתחילים ללכת עם זה ואז זה משתחרר בדיוק לכוון ההפוך. גם אנחנו מאוד נהנים לראות את אייקו בקפיצות וסאלטות שלא היו מביישות אתלטית באולימפיאדה (בעצם במחשבה שנייה, כל אתלטית היתה "מתה" שתוכל לקפוץ ככה).

גלי®

New member
חוץ מלהכניס גור חדש הביתה בכל פעם

שהמבוגרים יותר מפסיקים להשתולל ? אני לוקחת כדור-פלא (זוכרים את זה?) וחותכת בו את הקימורים... הופכת אותו למצולע עם כמה שיותר צלעות שקופץ לכל מיני כיוונים בלתי-צפויים...

גלי®

New member
רוצה לבוא לעזור לי להוציא את ה-20

שמסתובבים כאן בבית ולהזכר? :)))) בעקרון, זה נראה ככה, רק בלי התמונה בפנים, והוא קופץ נורא גבוה... :)

גלי®

New member
ממש לא... אם קונים את הקטן (קוטר 2

ס"מ) וחותכים לו פינות, אז הוא לא מספיק חזק בשביל לכסח (לא חתולים ולא פיציפקס בבית)... לא מומלץ לתת להם כאלו אם יש כלב בסביבה, כי כלב עלול לבלוע את זה, אבל פרט לזה - זה בטוח לגמרי...

Applebite

New member
אה פשוט כדור גומי שקופץ ממש גבוה

אני מתה על אלה, כיף לשחק איתם אפילו כשגדולים (וכשבני אדם)
ואני אשמח לבוא לעזור

Noaal

New member
טריק הכי אוהבת את העכברים הקטנים

למי שיש גורים ראיתי בגונג'ל (אפשר לחשוב שאני עובדת שם מרוב השעות שאני מבלה בחנות הזו) אוניברסיטה לחתולים רק שזה היה יקר בטירוף! זה נראה בערך כך (לא מצאתי את המוצר עצמו - אולי הפסיקו לייצר אותו)

Usagi

New member
משחקים שעובדים אצל בי

1. לייזר - מת על זה 2. גרב (כמובן חדשה) - משוגע קופץ 3. אצבע בפינת החדר - מת על זה אני מסתתרת מאחורי קיר ועושה שיראה רק את האצבע שלי עולה ויורדת והוא פשוט קופץ עליי חחחחחח 4. קוקו - אני מתחבאת מאחורי כרית ועושה לו קוקו מצידי הכרית והוא מתנפל עליי (על הכרית) חחחחח 5. חוט אחב או רצועה של בד על הרצפה ואני מושכת לאט לאט והוא מתלהב חבל על הזמן
הרעיון של רוברטה עם הכדור נשמע מאוד מעניין תמיד אני מוכנה לנסות לו משהו חדש
ומשחקים שבי לא שם עליהם המשחק שנתלה מהמשקוף - לא עובד עליו בכלל עכברים שלא נעים - לא מתלהב ואפילו מפהק קשה לרצות אותו

למעלה