שרשור וטרינרים מומלצים

gizul

New member
ד"ר הילה מיקולשיק

(נדמה לי שזה שם המשפחה, גם בתקופת השהות בבאר שבע הסתבכתי איתו) - עושה ביקורי בית במחיר מצחיק ממש, עניינית ונעימה. שני הפושעים שלי סורסו שם, ונראה כי גם להם החוויה היתה לא כל כך טראומטית בזכותה...

מרפאה של ד"ר רודריג מק.ביאליק

מרפאה קיימת כבר יותר מ-20 שנה ווטרינר פשוט מצויין.חתול עם אופי הכי קשה יהיה שקט ורגוע.

ronagg

New member
קרית אונו -- זה שייך?

בקריון ...קרית אונו, ד"ר אורית תדמור ,אורטופדית מומחית, עובדת עם אביה מומחה גם, ועם עוד וטרינרית,סיגלית... מחירים נוחים, מיקצועית מאוד...והנחה לחתולי רחוב, יש גם טלפון חירום... 03-5346053/6351175.

דסק

New member
קרית אונו שייך לאזור המרכז-מוסיפה

המלצה על ד"ר קלמנט שיש לו מרפאה גם בת"א.

mistyja

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

ויש שם גם שמרית ונאוה המלאכית... המרפאה פתוחה עד 10 בלילה. יש טלפון חרום. הם מבצעים שם את העיקורים/סירוסים של קרית אונו. מתה לעליהם!! ג'ודי

מרכז ויטרינרי ומרכז חרום-מומלץ../images/Emo70.gif

מרפאה ויטרינרית מעולה! צוות של ארבעה ויטרינרים מעולים ועוזרת ויטרינר מקסימה. ד"ר אסף זרצקי ד"ר שלמה עמיאל ד"ר אפרים זמירי ד"ר גבי נוימן והעוזרת ויטרינר - שי. מתעסקים בכירורגיה, אורטופדיה, רנטגן, אישפוז, בדיקות דם במקום, בנק דם וטיפולי חירום.
היה כתוב עליהם בעיתון(בתחילת השנה האזרחית) שממליץ על חברות ורופאים שהכי מומלצים!!
ממליצה בחום
טלפון:04-8703773 (יש להם סניפים במעלות, מצפה עדי, שבי ציון ובקריות) לימור והחמישייה!

GeJuFan

New member
אמיר מאורר ודפנה ברוידא בשנקר 35

03-6510123 שעות פתיחה: א'-ה': בבוקר- מעשר עד אחת, בערב- מחמש עד שמונה. ו': מתשע בבוקר עד שלוש בצהריים.

ד"ר דניאל יוספוב

בנאדם שאוהב בעלי חיים. רופא טוב ומסור. מגיע גם לביקורי בית ולא שוחט במחירים.052-211888.

דסק

New member
ד"ר עודד גולדברג, עושה ביקורי

בית, מתנדב ואוהב חיות אמיתי. טל: 054-991411

אשתר1

New member
ד"ר סמדר טל

ד"ר סמדר טל רחוב ארלזרוב 52 רמת גן טל 03-6734407 ןטרינרית מקצועית מאוד ,המרפאה מאוד מצויידת ומטופחת ,מתמחה בטיפולים חדשניים ומיכשור מתקדם ,צוות המרפאה איכפתי וקשוב.

ציפציף1

New member
דר' פרי מוטי

רחוב דניאל 91 רמת גן טלפון 6769725. רופא מצויין אני מטפלת אצלו כבר 17 שנים לערך. דאגנואיסט מצויין. מטפל בחתולי רחוב/חצר במחירים מיוחדים. המרפאה נקיה מטופחת ומצויידת במכשור מתקדם. רופא שאוהב חיות בכל ליבו ובמרפאה עובדת גם דר' הדס אברבוך שגם היא אוהבת חיות, בעיקר שמתי לב שהיא משוגעת על חתולים. יש דבר חשוב שצריך להגיד על מוטי: כשמוטי מחליט שצריך להרדים את בעל החיים שלך, כלומר אין ברירה אחרת, מוטי אינו ממהר להרדים אותם בלשון המעטה הוא עושה הכל כדי לעזור להם כמה שרק אפשר וניתן ורק אז במידה ואין ברירה הוא מרדים. מומלץ בכל הלב והחום.

marshmellow

New member
חברה שלי הולכת למרפאה באזור הבורסה

רחוב הבונים 7 ברמת גן יש שם כל מה שצריך מבחינת ציוד ווטרינרים טובים ונחמדים.

למעלה