שרשור וטרינרים מומלצים

tiny dancer

New member
ברור אבל עדיין זה ללכת עם מנשא

וכמה קג' מייללים בפנים, אני חוזרת עם שרירי ידיים תפוסים

Y a e l O f e r

New member
ללכת עם מנשא

גם אם צריך ללכת עם מנשא זה שווה אם הוטרינר טוב (יותר טוב מאשר ללכת לוטרינר גרוע שיש לידו חנייה חופשית אבל אולי הוטרינר יהרוג לך את החתול/הכלב בגלל חוסר ידע - זה מה שקרה לנו אצל הוטרינר דר' ארצי בחיפה שיש לידו חנייה אבל הרג לנו את הכלבה בגלל רשלנות ולצערי אנחנו לא היחידים).

ronit360

New member
מביעה הסתייגות!!!

הבנתי שאסור לכתוב למה, אבל אם זה מעניין, אפשר לפנות במסר

enbalush

New member
בכל אופן אני לא ממליצה כאן סתם.

אבל זכותך. יש לי עבר עשיר נסיון איתו, והוא מאוד מקצועי ואיכפתי

ד"ר יקיר דורון

זלמן שזר 27, נווה חוף, פאבלו, ראשל"צ, במרכז המסחרי למעלה. 054-406630 9620428 במרפאה. שעות פעילות: א'-ה' 17.00-19.30 ו' 10.00-12.00 14.00-17.00 רופא נהדר, עם לב רחב, וידע עוד יותר רחב, אוהבת אותו, מעכשיו הוא הוטרינר שלי.

iryt

New member
ד"ר פלביאו סיטרון

הדגש|וטרינר מעולה,אוהב בעלי חיים,מומחה לניתוחים באורטופדיה רחוב האלמוג 22 נווה חוף טלפון 9616961 0505378554

Y a e l O f e r

New member
דר' קווין שולמן - איבחון וטיפול

אחד הוטרינרים המעולים שהיכרתי ב-25 השנים האחרונות שבהן יש לי בעלי חיים. היכרנו אותו כבר לפני 16 שנים בערך, בתקופה שבה הוא היה וטרינר בחיפה. דר' שולמן מעולה באיבחון מיידי של בעיות ובטיפול בהן.

עדידושש

New member
המרפרינריה- דוברת וענת והצוות

המופלא שלהן... עונות על כל שאלה בכל שעה משעות היממה, דואגות לבעלי החתול לא פחות מלחתול, בוכות איתנו כשצריך....ושמחות איתנו בכל עת... יש הנחות לסטודנטים ועל מס' גדול מ-1 של חיות... לחתולי רחוב נותנים טיפול במחירי עלות תרופות בלבד (לפי מה שאני יודעת מהן, לא יצא לי עדיין להעזר בשרותיהן במקרה זה, ומקווה שלא יצא גם)...

עדידושש

New member
מקווה שזה בסדר לשים טלפונים???

אם לא- סורי... הטלפון שם- 08-6109010 שעות עבודה- כל יום מ-9 עד 8 בערב, ימי שישי עד 2.

f e l i n e

New member
כל עוד המספר מדוייק../images/Emo8.gif מצרפת קובץ

וורד הכולל מידע על המרפאה החביבה הזו.

pie and cactus

New member
מצטרפת להמלצה על מרפרינריה

קודם כל בגלל היחס החם והמדהים, לנו ולחיות (אני מגיעה לשם המון גם בלי החתולים), בגלל המקצועיות והשיטתיות ובגלל הרצון הכן לעזור. שנית, בגלל העזרה, הנדיבות, הייעוץ וכל שאר הדברים שנוגעים לחיות רחוב - כל החיות שמצאנו להן בית עברו קודם דרך המרפאה, לצורך בדיקה כללית ו/או טיפול, שכמובן ניתן בחינם (שילמנו את עלות התרופות כמובן). ושלישית, בגלל הממתקים שהן נותנות לחתולים כל פעם שהם מגיעים לשם...

למעלה