חתולים חושפים הכל
:-

עדידושש

New member
לא יכולה לנוכח כל הקסם הזה, שלא

לצרף בטן לבנבנה אחת ומתוקה...של הפושטק שלי...

גלי®

New member
אווווווווויייי... משו-משו הקושקוש

הזה... :)))) יששששש... יש לי בטן שלמה לנשנוש-רק בשבילי... :)))

רק חתולים!??! ../images/Emo123.gif

אני ומישמיש מוחות!!! מישולה שלי גם רוצה להשתתף!!!!!

גלי®

New member
למה "רק חתולים"? :)))) איזו מתוקה

המישמישונת שלך...
בת כמה? מסתובבת חופשיה בבית? (זה מתחיל להשמע כמו דו שיח באחד מהפורומים להורים...:)))) )

מישמישית בת שנתיים ו3 חודשים ../images/Emo13.gif

היא חופשיה בבית במשך רוב שעות היום, אבל בלילה היא בכלוב
אני שוקלת עכשיו בחופש להעביר את הכלוב לחדר שלי ולהשאיר אותו פתוח במשך כל שעות היום, ככה שגם בלילה היא תוכל להסתובב לי בחדר. אבל זו קצת בעיה אסטרטגית.... בעע
ובקשר ללופלופון החמוד שלך, מסכנון על המחלה... הוא כה צעיר. אבל אני בטוחה שאתם נותנים לו בית חם ואוהב.
ולסיום, מישמיש מוסרת ללופי ליקוק ארוך על המצח + תמונה

גלי®

New member
../images/Emo24.gifהיא מדהימה....

לופי חופשי כל הזמן, בכל הבית... עכשיו, בגלל הדיכי שלו, הוא אמנם גר בחדר השינה שלי וממעט לצאת משם, אבל, אני בונה על זה שבקרוב
הוא יחזור לעצמו, ואז שוב אוכל להינות מהנוכחות שלו בכל הבית... האמת? נקרע לי הלב לראות אותו ככה... :(

אוף, מסכנון ../images/Emo10.gif

אני מקווה שארנב/ת בבית, יגרמו לו שוב להנות מהחיים
ד"א, אם את לוקחת ארנבת- כדאי מאוד לעקר אותה. 80% ממקרי המוות אצל ארנבות נוצרים כתוצאה מכל מיני סיבוכים שעיקור יכול היה למנוע (סרטן רחם, שחלות, דלקות וכ'ו) 80 אחוז!!!!!!!!

גלי®

New member
אז זהו, שאמרו לי שבבחירה בין עיקור

לסירוס, מומלץ לסרס את הזכר, מכיון שזו נחשבת לפרוצדורה קלה, יחסית... נכון לכרגע, אני חוששת שהוא לא יעמוד בניתוח... אגב: אולי תוכלי לייעץ לי: לפני חודש שמתי עין על איזו מתוקונת כסופה, ועד שגמרתי להתייעץ עם וטרינרים בשביל לאשר את הצעד, היא נמכרה... השבוע, ראיתי בחנות בעלי החיים (אחת מהסוג שממנה מצווה לקנות, כי הם מוחזקים בתנאים מחפירים), ארנבון זכר ענק... הוא חי בכלוב גדול עם עוד שלושה ארנבונים שכרגע לא ברור לי מינם, והוא שקט להפליא ונוח... מה דעתך? חושבת שתהיה לי בעיה כלשהי, להביא אותו ללופי? ואם אסרס אותו? (את החדש, כוונתי...) אני יודעת שיש בעיה בין זכרים, אבל: א. הוא נראה כ"כ נוח. ב. אני לא מהסוג שיביא "לנסיון"- אם אני לוקחת, אני איתו עד הסוף...גם אם תהיה בעיה כלשהי, הוא ישאר כאן, כך שאני שוקלת טוב-טוב את הנושא... מה עושים?

האממ...

על פני השטח זה נשמע דווקא סידור טוב. אבל... גם אני חושבת שמהרגע שהבאת ארנב הבייתה "אין דרך חזרה", ואני ממליצה לך קודם להתייעץ עם מישהו שמבין בארנבים. אם את רוצה אני יכולה לשלוח לך את הטלפון של הוטרינר של מישמיש (יותר נכון 2 וטרינרים, הם זוג). הם מתמחים בחיות אקזוטיות (משמע-בין השאר גם בארנבים), ובאמת יש להם ידע בנושא, ואני חושבת שכדאי לך לשאול אותם! תגידי לי אם את רוצה שאני אלח את הטלפון שלהם במסר

גלי®

New member
אשמח מאד...למרות שהוטרינרית

הקבועה שלו ושל שאר המכרסמיאדה שלי היא מותק אמיתית, נראה לי שהיא מנסה לנער אותי ממנה בענין שאלות הפסיכולוגיה שלהם... :))))

יוקה

New member
מיום ליום היא יפה עוד יותר אפילו...

אין ספק שחומד מהממת ביופיה. רואים שהיא אהובה ומטופלת. כייף לה וכייף לך.

למעלה