חתולים חושפים הכל
:-

smartblonda

New member
יוקה צודקת הם באמת מדהימים...

והאהבה שבינכם פשוט תענוג להתבונן

גלי®

New member
תודה על המחמאות בשמי ובשם העדר...

אגב: מתוך כל העדר, רק מיקה, בילי ובצי (לעיתים רחוקות) נוהגים לשכב בפוזת "כולם על ה... שלי".. האחרים שומרים על צניעותם...:)) מעניין מה הגורם לזה, מישהו יודע?

tiaa1

New member
הם שוכבים על הגב רק כשהם רגועים

ומרגישים שהם ביתם,בסביבה בטוחה. כך הם מצננים את הבטן ושאר האברים

smartblonda

New member
וסטפי ,מה אתם רוצים ממני עכשיו...

קמתי מהשינה וישר פלאש לפנים ...

גלי®

New member
לא יפה, אמא... ככה להמם אותי, עוד

לפני שציחצחתי שיניים? :)))

karnitg

New member
והינה גרמלין (מי שמכיר מהסרט)

סיביק אחרי אפצ'י...מתוק

גלי®

New member
לופי-לופ שלי? אז זהו, שהוא לא שמוט

אזניים במקור... כשהוא הגיע לכאן, היתה לו אחת עומדת והשניה שמוטה, ולכן זכה לשם SEVEN(זו השעה עליה הצביעו אוזניו), אחרי חודשיים, גם השניה נשמטה, אבל אי אפשר לקרוא לארנבון "עשרים וחמישה לשבע", כך שהשם השתנה ללופי...:)))) הוא בן שנה וחצי ועיוור כמעט לגמרי, בגלל מחלה קשה... כנראה שבקרוב, בגלל שאני רוצה להוציא אותו מהאפטיה והדיכי שלו, הוא מקבל חבר/ה ארנבון/ת... זה כנראה הבית היחיד בעולם שבו גם לחיות המחמד יש חיות מחמד... :))))

tiaa1

New member
ואני מיקה הג'ינג'ית...תמיד עיפה

עם אחותי השתלטנית דניאלה המכונה גם "מלתעות"

יוקה

New member
מצטערת, החתולות שלי צנועות...

ועד כה לא הבכתי אותן בפוזות חושפניות מצולמות... ממילא נושי צריכה טיפול של תספורת קלה באזור הסמוך לבסיס הזנב, שם תלוי לה גושיש של חול שהתגבש (ומי יודע מה החול עוטף...) שאיננה מצליחה לעקור. היא לא מאפשרת לי לגזור לה. ממתינה לשעת כושר, כי זה די בולט על הרקע הצחור שלה, במיוחד כשהיא מניפה את זנבה אל-על בשמחה ובטחון (וזה רוב הזמן, לשמחתי ולטובתה).

טליה ג

New member
ופיוטר בתנוחה סקסית

את התמונה הזו אתם כבר מכירים, אבל תודו שגם בפעם המאה אי אפשר להישאר אדישים למראה הבטן הסקסית של פיוטר

big lul

New member
איזה שרשור מקסים!

הכירו את טולי כפי שלא הכרתם מעולם...

למעלה