soft-paws

../images/Emo41.gif soft-paws ../images/Emo41.gif

היום בבוקר לקחתי את דומינו לוטרינרית להדביק לה כיסויים על הציפורנים. עכשיו היא קצת מטושטשת ושוכבת מאחורי התנור במטבח
(כי היא לא יכולה לקפוץ למקומות האהובים עליה). כל התהליך היה מהיר וקל
(פרט להכנסתה של הגברת למנשא). מעניין כמה זמן זה יחזיק.

../images/Emo140.gifאיזה יופי, תתחדשו על הציפורניים

מאחלת לה שתתאושש מהר מהטשטוש, תעקבי אחריה וספרי איך זה והאם זה באמת מוצלח כמו שמספרים.

../images/Emo6.gif תודה

אני אעדכן כאן. גם הוטרינרית בקשה ממני לעדכן אותה כמה זמן זה מחזיק...

sirits

New member
כל הכבוד לגיבורה! ../images/Emo6.gif

היא תלמד מהר מאוד להסתדר עם הכיסויים ותוכל שוב לקפוץ לכל אותם המקומות. תהנו מהציפורניים החדשות!!!

כרגע היא לא יכולה לקפוץ בגלל

שהיא עדיין מטושטשת. הגיבורה התנהגה מאוד יפה בדרך לוטרינרית - כלומר, לא יללה. אבל היא גם בהחלט ניסתה להעלם בתוך המנשא.

../images/Emo3.gif שכחתי לסגור

את הדלת לחדר האמבטיה ודומינו ניצלה את ההזדמנות והצליחה לקפוץ לבוילר. מקווה שהיא תהיה בסדר... זהו מקום המסתור החביב עליה.

bilbolim

New member
מעניין אותי

אם זה מגביל אותם, כמה זה עלה לכם? מקווה שתסתדר עם זה. איזה צבע בחרתם?

../images/Emo70.gif שילמתי

145 ש"ח. אני עדיין לא יודעת איך היא תסתדר עם זה, אני אכתוב כאן בהמשך. לא יכולתי לבחור צבע - היה רק שקוף...

יש לך תמונה שללה עם ה soft paws?

soft paws מפסיק את שריטת הנעליים, פרימת השרוכים וכו?

במקרה שלי,

אני מקווה שהיא תפסיק לשרוט את הכורסא האהובה עליה. כמעט לא רואים את זה, כי הכיסויים שקופים- אז כשהציפורניים מוכנסות זה ממש לא בולט. אני אנסה לצלם אבל יקח לי זמן להעלות תמונות לכאן - המצלמה שלי לא דיגיטלית.

האהובה גם עלייך?

אני שואל כי נטלי קצת מתעצבנת מזה שחוֹמד שורטת לה את נעליים שלה, זה יעזור? קונים בחנות חיות מחמד ומרכיבים לבד או שחיביים להביא את הפרוותית והמשופמת לוטרינר?

28איילת

New member
אני חושבת שאפשר

אני יודעת שבארה"ב אתה יכול להזמין באינטרנט, פה בארץ אני לא בטוחה. בכל מקרה יש באתר את כל המידע. www.softpaws.co.il

הכורסא הייתה אהובה עלי -

עכשיו פחות, עם החלקים הפנימיים המבצבצים החוצה
... אני לא חושבת שהייתי מצליחה להדביק לבד, בטח שלא בפעם הראשונה. באתר של סופט פוז יש שמות של וטרינרים שאצלם ניתן להשיג, אבל כנראה שיש וטרינרים נוספים, כי המרפאה שאני מבקרת בה לא נמצאת ברשימה הנ"ל ובכל זאת... דומינו התאוששה קצת, אכלה, ויצאה מהבוילר.

קרני4

New member
אורי נדמה לי שאסור לשים לחתול שיוצא

החוצה. אני חושבת שקראתי פעם שמאוד מסוכן לחתול שיוצא החוצה לשים softpaws. כדאי לברר את זה לפני שאתה שם לחומד החמודה משהו שיסכן אותה בחוץ. איך חומד החמודה תתגונן בחוץ בפני כל החברים החתולים שתמיד בוחנים כל חתול אם הוא קצת יודע לשרוט כשצריך? איך חומד תטפס על עץ אם יבוא כלב שירצה לנשוך אותה? אני חושבת שלחומד, שהיא חתולה שחיה גם בחוץ, מאוד מסוכן לשים softpaws. כדאי לבדוק.
מתי נראה תמונה של חומד הדוגמנית שלך?
קרני

יש תמונות מדי פעם כשיש משהו חדש

הנה תמונה ישנה שלא ראית אני חושב "חוֹמד באוֹב" פשוט זה צולם בלי פלאש

f e l i n e

New member
מפחידונת../images/Emo12.gif נראה כאילו צילמת אותה

מבעד לנייר צלופן אדום..

sirits

New member
אני אשמח להשביץ

בסופט פוז של אוק המתוק. גם למוחה שלי יש סופט פוז אדומים, אבל יש לה גם המון פרווה, אז לא כ"כ רואים.

למעלה