לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3441434,414 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'מתכון לגורים בני חודש ומעלה שעדיין'
מתכון לגורים בני חודש ומעלה שעדיין
<< ההודעה הנוכחית
24/04/2004 | 21:33
7
92
לא מוכנים ללעוס:

דייסת עוף ואורז
מצרכים:
שלושה חתיכות בינוניות של חזה עוף
רבע כוס אורז לבן(לא משנה איזה)
שלוש כוסות מים חמים
שני כפות אבקת מרק עוף.

שופכים את האורז והאבקה מוסיפים את המים לאט לאט בכדאי שלא יווצרו גושים, אחרי שאין יותר גושים שמים את הבשר ומבשלים כחצי שעה על אש קטנה.

לאחר שהעוף והאורז מוכנים יש לקחת העוף האורז ושתי כף מרק(הכף הזאת שמשתמשים בה למזוג את המרק לצלחת) שמים בבלנדר ולהפעיל על כוח בינוני למשך כדקה וחצי מקסימום. אם רוצים לתת את האוכל כתוספת לחתול בוגר או גור שכבר לועס לתת לבלנדר לעבוד רק כחצי דקה.

וואלה יש לך דייסת עוף לגור, כדאי לעשות חור גדול יותר בפיטמה של הבקבוק.
אפשר להוסיף עוד מהמרק אבל באמת שאין צורך, כדאי להיזהר שלא יהיו חתיכות לאחר שהבלנדר סיים לעבוד.

אני לא בטוחה עד כמה זה מתאים לגור, אבל זה בטוח יותר טוב מהאוכל בקופסאות השימורים.
חתולים >>
לצפיה ב-'אני הייתי מורידה את אבקת המרק'
אני הייתי מורידה את אבקת המרק
24/04/2004 | 21:41
3
10
שמה אולי מלח.

יש באבקת מרק ימבה תבלינים, ולא בטוח שכולם טובים לחתולים.
חתולים >>
לצפיה ב-'לא הייתי שמה אבקת מרק וגם לא מלח.'
לא הייתי שמה אבקת מרק וגם לא מלח.
24/04/2004 | 21:42
13
בעוף יש מספיק מלחים בשביל קיבת הגורים.

חתולים >>
לצפיה ב-' נשמע מצויין'
נשמע מצויין
24/04/2004 | 21:43
1
11
לגור כמובן.
לגזור ולשמור.
חתולים >>
לצפיה ב-' מנהלות- להעלות לטאגליין'
מנהלות- להעלות לטאגליין
24/04/2004 | 21:46
6
לצפיה ב-'רק רציתי לומר שהייתה תגובה חיובת'
רק רציתי לומר שהייתה תגובה חיובת
24/04/2004 | 23:17
2
14
מאוד משלושה צדדים: ליידי שממש ליקקה את הכפית כאילו לא אכלה במשך חודשים, מהגורה שכמעט לגמרי הרסה את הפיטמה(היא ממש האהבה את זה) ומצד קליאו שגם קיבלה קצת ללקק להנאתה.

אני חייבת לחלוק שגם אני טעמתי קצת ואהבתי. אבל זה יצא ממש דייסתי לא מספיק נוזלי אז מחר אני אוסיף קצת מים חמים.

ובקשר לאבקה זה בשביל האורז בכדאי שלא יהיה לו טעם מגעיל. כמובן מי שרוצה יכול להוריד מכמות האבקה או לשים משהו אחר במקום. כל אחד והשיקולים שלו אצלי הייתה ההענות חיובית מאוד, מחר אני הולכת לקנות בקבוק חדש כי אם זה אני לא יכולה לתת לה לאכול
חתולים >>
לצפיה ב-'ברגע שאת מבשלת את האורז עם העוף'
ברגע שאת מבשלת את האורז עם העוף
24/04/2004 | 23:27
1
14
לא יהיה לו טעם מגעיל. אם את רוצה להיות בטוחה בטעם, את יכולה להוסיף טיפה מים של טונה.

פשוט נראה לי שחבל להלעיט אותם בתבלינים של אבקת מרק.

אבל המתכון הוא אחלה.
חתולים >>
לצפיה ב-'תודה רק חייבת לומר שהרעיון למתכון'
תודה רק חייבת לומר שהרעיון למתכון
24/04/2004 | 23:40
14
הגיע מחוה שסיפרה לי איך שפעם היא נתנה לחבורה שלה תמיד בשר מבושל אז אחרי שאמרו לי שאסור לתת תבלינים התחלתי לחשוב מה אפשר לתת.

חוץ מזה אפשר להוסיף או לשים כל מיני בשרים אחרים, דגים(ללא עצמות) בשר בקר, ועוד כל מיני דברים אני מניחה שכמעט כל מה ששמים בקופסאות שימורים אפשר לשים כאן.

אני מקווה להכין בשבועות הקרובים תבשיל בשר, דג ועוף בשביל החבורה שלי.
חתולים >>

הודעות אחרונות

20:15 | 17.07.19 Yukita
17:53 | 16.07.19 לימבו תינוקות
17:42 | 16.07.19 אורחים בפורום
17:34 | 16.07.19 סרינה5
07:53 | 16.07.19 אורחים בפורום
08:54 | 15.07.19 אורחים בפורום
17:09 | 14.07.19 אניאורחת
03:39 | 14.07.19 רנה זיתונה דואר
19:14 | 11.07.19 אורחים בפורום
20:16 | 10.07.19 Yukita
17:40 | 10.07.19 לימבו תינוקות
17:28 | 07.07.19 אורחים בפורום
09:58 | 06.07.19 לימבו תינוקות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ