היי לכולם!

ילי121

New member
היי לכולם!

אני חדשה בפורום, יש לי חטולה פרסית גזעית ואנחנו מחפשים לה בן זוג! יש למישהו אומישהו מעוניין? (גזעי אבל)
תודה וחג שמח!

ילי121

New member
זאת המיצי שלי

גם אני רוצה קצת להשוויץ!!!! זאת פימה אם "F" והיא בת שנה!

f e l i n e

New member
../images/Emo24.gifצדודית חמודית יש לה לFימה

היא נראית מתוקה אמיתית
.

ילי121

New member
את מגלה לי?

ועוד איך היא מסתדרת בחברה שלה בבית!!! יש לי כלבה , חתולה, תוכי, ודגים!!!

f e l i n e

New member
וואו../images/Emo12.gifגן עדן לאוהבי חיות אצלך בבית

היא לא מנסה לצוד את התוכי או לטעום מהדגים?

f e l i n e

New member
בעניין השידוך..../images/Emo4.gif

אני מקווה שאתם יודעים מי עומד לאמץ את הגורים המתוכננים להיוולד.. שמבעוד מועד מצאתם מאמצים פוטנציאלים שיאמצו את הנולדים ויטפלו בהם היטב. המון גורים וחתולים, כן גם גזעיים, מושלכים מבתים לרחובות
. בכלל הייתי נמנעת מהרבעת חתולים, כיוון שכרגע ישנם יותר חתולים ממאמצים בארץ לצערי. תראי, ישנם המון חתולים שמסתובבים שם בחוץ, ובעמותות, ומחפשים בית. לא חבל להביא גורים חדשים לעולם כשישנם כל כך הרבה חתולים המחכים לאימוץ? בנוסף, המלטות מתישות את החתולה, גוזלות ממנה הרבה משאבים ואנרגיה ולמעשה מקצרות את חיה. כן, כן חתולה מעוקרת חיה בממוצע שנים רבות יותר מחתולה שלא עוקרה
לחתולה ממליטה יש סיכוי גבוה מאוד (שהולך וגדל עם כל המלטה ) לחלות בסוגי סרטן כמו סרטן הרחם או סרטן העטין. לסיכום: עדיף לעקר גם לטובת בריאות החתולה, (גם תקופות ייחום אינן נעימות לה, במיוחד כשאין לה גישה לזכרים והרי אתם מחפשים זכר גזעי אז אני מניחה שהיא כבר עברה תקופות ייחום אותן לא יישמה במעשים) וגם לטובת אותם גורים שכבר נולדו, אותם המוני חתולים שחיים ברחובות ובעמותו ומחפשים בית.

arthurangel

New member
למה לא כדאי "לשדך" בין חתולים

מתוך האתר המעולה של חתולוהוליק: למה לעקר ולסרס ועוד כמה סיבות: 1. אתמול ראיתי הודעה של מגדל חתולים פרסים ותיק, שמדבר על קשיים במציאת בתים לגורים גזעיים מסיבות שונות. 2. החתולה מאוד סובלת מהזיווג עצמו, הוא כואב לה ויכול להשאיר אותה בטראומה, שאח"כ עלולה להתבטא בבעיות שונות, כמו עשיית צרכים מחוץ לארגז, תוקפנות, פחדנות... 3. החתולים בד"כ לא שמחים יותר מדי מזה שמכניסים להם חתול זר ובוגר הביתה, אם החתול הוא גור אז יש סיכוי שילמדו לחיות בשלום או להיות חברים טובים, אבל כשמביאים הביתה זכר, לא מסורס, ההורמונים יגרמו להם לריב ולהלחם. 4. זיווג חתולים ללא ידע והכוונה מצד אדם שמבין טוב טוב בתחום ובגזע יכולה לגרור הרבה טעויות מאוד רציניות, רק דוגמא: הרבעת חתולים קרובי משפחה, והולדת גורים מעוותים או חולים, הרבעה בין שני חתולים שנושאים גן בעייתי, והולדת גורים חולים. המסקנה שלי, את מלאכת ההרבעות השאירי לאנשים שזוהי המומחיות שלהם, ועושים זאת מתוך הבנה בתכונות שיש רצון לשמר ולהדגיש, בבריאות החתול ונסיון בהרבעות, טיפול בגורים ומציאת בתים הולמים (אמנות בפני עצמה). במקום זאת, עדיף בהרבה לכולם, לעקר את החתולה המתוקה שלך, לתת לה לחיות באושר עוד שנים רבות ולהנות מהחיים.

למעלה