איך בחרתם את השמות לחיות המחמד שלכם

gaia20

New member
ו-י-ק-י!!!!

קפצת לביקור? שמחה שהגעת!! למה השבוע הכי רע? מה נאלצת לעבור בשבוע הזה? מקווה שביום ראשון יהיה לך יותר טוב... גאיה.

לילךLilach

New member
היי ויקי ../images/Emo140.gif

הצטערתי לקרוא שזה היה שבוע כל כך קשה. אני מקווה שזה ישתפר בהמשך ,אל תשכחי שכל ההתחלות קשות ,לפעמים לוקח זמן להתרגל ,אבל אחרי זה נכנסים לתלם ורצים עם הלחץ והקצת טירוף שבמערכת. אז תחזיקי מעמד ,אל תתיאשי ותתמקדי במטרה הסופית. מחזיקה לך אצבעות שיהיה יותר טוב בשבוע הבא וט"ו בשבט שמח.

show jumping

New member
ויקי!

מה שלומך? מה היה כל כך רע? אני מקווה שהכל יהיה יותר טוב שבוע הבא.

tipid

New member
ברכת שבת שלום ומבורך!

אני רוצה לברך את כל משפחת הפורום בברכת שבת שקטה מבורכת! מלווה בבריאות אושר נחת הנאה שלום ובשורות טובות בברכת סוף שבוע נעים.. מתמר

gaia20

New member
שבוע טוב גם לך...

כמה דברים... לצאמפ-החלמה מהירה . לצערי לא אוכל להשתתף בצאט, ארוחה משפחתית קודמת לכל... שנטי- מזל טוב על הפורום החדש- זהו אכן פורום חשוב!! ודבר אחרון, למרות הפיגוע היום בת"א, אני מצטרפת לתמר- סופשבוע שקט לכולם. גאיה.

shanty.G

New member
יום וחצי זה ה-מ-ו-ן זמן!!!

ויקי!! איזה יופי שחזרת אלינו
ספרי מה ואיך! אם לא היה שבוע מי יודע כמה, אז שבוע הבא בטוח יהיה טוב יותר (זה החוק
) להשתמע, shanty

Easy_Rider

New member
למה לתוליק קוראים תוליק ...

אתם מביאים הביתה חתלתול ... והוא קטן, ומתוק, ועם מבט מבוהל אך מלא סקרנות בעיניים. והוא מתחיל להסתובב, ולבחון, ואתה מלא התפעלות מהיצור הקטן והחמדמד שנכנס לך לחיים. ובהתחלה אתה מציב כללים - לא לעלות על המיטה, לא להכנס לארון, אבל מהר מאד אתה נשבר ... ואתה גם מבין שהוא ממש נקי ומסודר. ואז מתחיל הקטע המעניין, איך נקרא לו, ואתה מתלבט, ובינתיים אתה צריך לפנות אליו איכשהוא ... אז אתה קורא לו חתול, וחתלתול, וחתלתולן, וחתלתלתולון ... וזה נהיה ארוך פתאום, אז אתה חוזר לחתול - ומכאן הדרך קצרה ל - תוליק. כ"כ פשוט וקצר, וקולע בדיוק לייצור הפרוותי שישן איתך בלילה. עם פיטס היה יותר פשוט, הוא הגיע מוכן... למען האמת הכנתי מספר שמות מראש אך כולם נפסלו על הסף ע"י "המקורבים". מלכישוע, ליאון, שרגא... נו טוב, נשארתי עם הצמד - תוליק ופיט. שבוע נפלא לכולם

למעלה