שירשור הCATרויות!

kaya11

New member
ואני אגוזיפלצת

קוראים לי ככה כי אני שובב נורא ומאד אוהב להפיל כל מיני דברים ולדחוף את האף שלי לכל מיני מקומות אסורים... שלא כמו טושטוש הנרקסיס אני לא גדלתי עם אמא עד גיל חצי שנה... עד כמה שידוע לי בכלל לא הייתה לי אמא... נולדתי מתוך קופסת קרטון שסיפקה לי חתיכה של גבינה צהובה... אני יודע שזה לא הגיוני אבל זה מה שקרה... אני מאד אוהב לשחת עם חוטים, גרביים, נעליים, ניירות ובמיוחד עם הזנב של טושטוש...אני גם אוהב לדחוף את הפרצוף שלי לאף של אמא במיחד כשהיא ישנה... אני אוהב לאכול והכל! גם לי אין תמונה אבל אמא ציירה גם אותי
אמא אומרת שאני קופיף מתוק שעשוי מפלסטלינה כי אפשר למעוך אותי ולשחק איתי איך שרוצים... על טושטוש היא אומרת שבטוח מישהו תפר אותו כי הכתמים שלו כל כך סימטריים ועם הלב הזה על הגב שלו ובכלל... רואים את המילוי הלבן יוצא קצת מהזנב השחור שלו... אני לעומת זאת חטיף קטן, שחור ומתוק, בגלל זה אני אגוזי...

Ocean Born

New member
אני פלאפי, אני זכר חמוד ובן שנה או

שנתיים (הבעלים שלי לא זוכרת..
), אני נולדתי בבית של חברה של אחת מהבעלים הקודמים שלי ונתנו אותי לה שהייתי גורון קטן ומתוקי, נשארתי בערך שנה או יותר אצל בעליי ואז הם נסעו פעם אחת מסכנה לאילת עם הסבתא ו.. ו... ו... וברחתי!!!!
מיאו
הנה אני..

yammitl

New member
ואני שושקה

אימצתי את האנשים המוזרים האלו שרק רוצים לחבק ולנשק כל היום לפני חצי שנה. גרתי בחצר, וכשהם היו עוברים הייתי מתחככת בהם והם מלטפים חזרה. יום אחד הסתקרנתי לי- לאן הם הולכים כל פעם אחרי שהם עוזבים אותי? עקבתי אחריהם, נכנסתי בדלת ומאז לא יצאתי... אמנם יום אחרי הם התעללו בי קצת- שמו אותי בתוך מנשא מפחיד כזה, ולקחו אותי לאיש הרע (והנחמד...) שנתן לי זריקה והכאיב, אבל חוץ מזה, טוב לי פה ולא סתם זכיתי לכינוי הנסיכה האצילית

yammitl

New member
ואני צ'רלי, אח חורג של שושקה

גם אני גרתי פעם למטה עם אחי המקסים. יום אחד הוא הלך בדרך כל חתול רחוב (נדרס...) ואמא ואבא אימצו אותי אליהם. הרבה זמן לא היה לי שם כי ההורים שלי לא החלטיים (מעניין מה יקרה שיהיה להם ילד...) עד שדר' רודמן, שאני דוקא די מחבב אותו אמר "הי הוא נראה כמו צ'רלי צ'פלין". בהתחלה נעלבתי, כי חשבתי שהוא חושב שאני מכוער או משהו, אבל שראיתי שכולם מבסוטים מסביב, נרגעתי...

yammitl

New member
מנסה לשים תמונה יותר איכותית

של שושקה - לא ידעת מה קרה לתמונות...

../images/Emo108.gifמייאוווווווווווווו לכן ולכם..

היי... אז ככה, אני היא גברי, החתולה של נעמה ובעז, אמא ואבא שלי... בעקרון "נולדתי" להם ב23/9 ככה שהם ממש "הורים טריים"...
ובינתיים הם עושים עליי את ה'סטאז' בטח עד הגור השלישי הם כבר יהיו הורים לתפארת...
איתי הם יעברו את ה'בריתה' הראשונה, השן הראשונה שתיפול לי, החתולון הראשון שאביא הביתה... (ובטח אבא לא יאהב את זה...
) בקיצור, ככה זה עם הבנות הבכורות...
בינתיים אני אוהבת לאכול לאמא את האצבעות והכי כיף זה לראות אותה משתנקת מכאבים... חחחחחחח...
(טוב נו, אני תינוקת, ותינוקות 'עושים' שיניים... לא...?!
אני אוהבת שאמא משחקת איתי עם הצעצועים שלי ובמיוחד את הגרב הישנה שלה שכבר חוררתי מכל הכיוונים... אחח איזו גרב זו! זה מה שנקרא חברה אמיתית!!! אף פעם לא אכזבה אותי הגרב הזו...
מאבא אני עדיין קצת פוחדת
(אמא לא מבינה למה...האמת, שגם אני לא, הרי הוא כל כך חמודי...
)ובכל סוף יום, כשאמא ואני מחכות לו שיבוא הביתה מהעבודה, אני כל הזמן מרחרחת אותו ומפריעה לו לאכול את ארוחת הערב...
מכשייפתע שכמותי... ואז, כשלאבא בא לשחק איתי, אני עושה לו דווקא, מוציאה לו לשון, ובורחת להתחבא לו...
אתמול ושלשום אמא לקחה אותי לאמא אחרת, של שלושה ילדים וכמה חיות... (אמא סיפרה לי שגם לה יש חתלתולות כמוני...) והיא נתנה לי זריקה
וזה כאב נורא...
אז אמא ליטפה אותי מלא מלא... והבטיחה שצ'יק צ'אק זה יעבור... ו... היא צדקה!
הכי באסה זה בערב, או בלילה... כשאבא ואמא נכנסים לחדר שלהם וסוגרים את הדלת אחריהם...
מעניין מה הם עושים שם...
אחח... לו יכולתי להיות הזבוב שעל קיר חדרם...

וגם לזו אני דומה מאוד מאוד...

אוף... עד שהאמא העצלנית שלי תפתח את הפילמים שיש לה במצלמה ותצלם אותי... טוב, אני הולכת להזכיר לה...

s i r i t s

New member
זהו לא בדיוק ה איציק שלי,

אבל דומה לו מאוד, מאוד (רק איציק יותר יפה
). איציק שלי הוא בן חצי שנה והוא טרי קולור - משהו שהבנתי שהוא נדיר אצל זכרים! אני מאוד מאוד גאה בו. אימצתי אותו מתנו לחיות לחיות. הוא כר סורס והוא חתול מאוד מאוד עדין שמיילל בקול דק מאוד, כל הזמן וזה ממש נראה כאילו הוא מנסה לדבר או משהו כזה.

s i r i t s

New member
וזוהי לא בדיוק ה מוחה שלי

אבל נורא נורא דומה לה. את מוחה אימצתי יחד עם איציק ואמרו לי שהם אחים (למרות שלא נראה לי). היא חתולה קצת משוגעת ומאוד אנרגטית. היא גם יותר גדולה מאיציק פיסית והיא גם מחטיפה לו מכות פה ושם
, אבל לאחרונה, אחרי היעוץ של חגינול המצב משתפר. יש לי המון תמונות של שניהם, אבל אין לי סורק. מישהו אולי יודע אם החתולה שבתמונה שייכת לאיזה גזע? כי נראה לי שמוחה היא קצת גזעית
. וחוץ מזה אני די חדשה בפורום הזה וחברה שלי המליצה לי עליו. זה יפה שיש פה המון אנשים נחמדים ושהפורום מאוד פעיל. שיהיה לכולם יום טוב!

למעלה