שירשור הCATרויות!

ואני אניקו היפהפיה אחותם

של ג'ול החתול ומקס הברבור אמא שלי קוראת לי מאמא וכשהיא קוראת בקול רם מאמא ישר אני מתייצבת (וגם פיצקולה באה גם) כשאמא שלי מצאה אותנו אני הייתי הראשונה שטיפסתי על הגדר כדי שהיא תוציא אותי אני יודעת שאני אמיצה למרות שאני קטנטונת אני מאוד אוהבת לישון בין הבגדים איפה שיש לאמא שלי מלא מדפים והיא שמה עליהם את הבגדים שלה האחים שלי אוהבים אותי אבל קצת מציקים לי ... הם כל הזמן מריחים לי את התחת לא יודעת למה ולפעמים זה מציק לי אז אני נושפת לעברם ולפעמים הם קופצים עלי אבל אני מחזירה להם בחזרה לפעמים אני מדברת עם אמא שלי כשהיא שואלת אותי אניקו מה את רוצה אני עונה לה במיאו כזה קטן אבל הכי הרבה אני אוהבת כשהיא מבשלת או כשהיא פותחת את המקרר אני ישר מתייצבת ולפעמים גם נכנסת למקרר.... אפילו שהיא בכלל לא מרשה
כשאמא שלי מגישה לנו את האוכל אני והאחים שלי אוכלים מצלחת אחת אני אוכלת קצת ואחר כך מחכה שאמא שלנו תשים לי קצת בצלחת אחרת - ככה אני רוצה . אני מאוד סקרנית וגם שובבה והכי אני אוהבת זה בלילה כשאמא צופה בטלויזיה על הכורסא הירוקה הגדולה אני אוהבת לבוא ולהתכרבל בבטן שלה ככה אני נרדמת (וגם היא בדרך כלל) והנה תמונה שלי אפילו שאני לא אוהבת להצטלפ הרבה אניקו הקטנה

kerench

New member
הנה לוקה שלי

טוב אז ככה שמי לוקה ואמא מצאה אותי לפני 4 חודשים כשהייתי בת חודשיים הייתי מוזנחת ליד כביש והייתי מאוד מלוכלכת וכל מיני חיות קטנות הלכו עליי אבל היום אני מלכה ועושה מה שבא לי ומטרטרת את אמא כל הזמן האמת היא שאני די סנובית אבל גאה וכאן בתמונה אני מתנשפת כי אבא ואמא נתנו לי לרדוף אחרי עכבר תלוי על חוט שעה (האמת היא שלא הבנתי מה הם רוצים ממני אבל מה לא עושים כדי לספק אותם?) התחביבים שלי הם - שינה, אוכל, מים, להעיף חול מהארגז, והתחביב הכי אהוב עליי זה קיפודי הבובה. יום טוב לכולם... אוהבת את כולכם... לוקה

צפנתי

New member
שלום אני טלי סנדלים, אני בת 5-6שנים

בערך, ואני לא מכירה אף חתול עם חיים רבי תהפוכות כמו שלי. נולדתי בסוף קיץ חם בישוב כפרי בצפון, אימי נעלמה והשאירה אותי ואת אחי בגשם ללא טיפול, אני היית אז עם רגל שבורה ונלקחתי ע"י בחור צעיר, ממש נשמה טובה, שטיפל בי במסירות אין קץ. אחי הבריאים מתו כפי הנראה. כשהתאוששתי הועברתי לאחות של הבחור, לדירה גבוהה בישוב עירוני, ושיחקתי שם אם שני ילדיה, עד היום אני חסרת אונים כשתופסים אותי, אפילו ילדים קטנים. אני נבהלת לפעמים מכל דבר קטן, ולא מסתגלת ולומדת לחיות בשלווה עם רעשים והפתעות שחוזרים על עצמם הרבה פעמים ולא מזיקים בעצם. זהו סימפטום של הרבה יונקים שנותקו מאימם בטרם עת (גם כלבים). הילדים קראו לי משי, על שום פרוותי הרכה במיוחד. אחרי כמה חודשים השערות הפריעו, הליכלוך מהבית שימוש והריח, אולי גם ההוצאות, אני לא יודעת, והועברתי לדירת סטודנטים של אח שלישי. השם שהוא נתן לי היה טלי. שם הכי נהנתי. אחת הסטודנטיות הייתה מלצרית באל גאוצ'ו, והביאה לי אומצות נהדרות כל ערב. מאז זה האוכל שאני הכי אוהבת. במהלך שהותי שם התחלפו שם 4 דיירים, ורק אני והאח נשארנו נאמנים לדירה. ובנתיים הצטרף אלינו חתול נוסף, אפור מנומר, אותו קיבלתי כגור ומאד אהבתי אותו,קראו לו לולון. ליקקתי אותו וניקיתי אותו כמו אמא. כשהוא גדל התעוררה בעיה מינית ותשוקות חבויות, ואז עוקרנו שנינו, הוא היה כבן שנה, ואני כבת שלוש. אחרי שנתיים בדירה הזו עבר הבחור לגור בדירה אחרת, בדניה, עם בתזוגו,צפנתי, ואנחנו עברנו איתם. צפנתי נתנה לי את שם המשפחה סנדלים, על שום חיבתי העמוקה להתלטף על סנדליה הרבים (יש לה הרבה זוגות). עברנו לדניה, הייתה לנו שם חצר נהדרת אחורית שטופת שמש ורחוקה מהכביש, ובילינו שם נהדר. אחרי מספר חודשים הוא נפרד מצפנתי ועזב את הדירה (וגם אותנו, אני מאד אהבתי אותו) וצפנתי נאלצה לעזוב את הדירה בגלל הנטל הכלכלי, והדירה החצי ריקה והיקרה. עברנו לדירה שכורה בטבעון, של חברה של צפנתי, שעזבה בדיוק באותה תקופה לחו"ל. היה שם שטח ענק רחוק מהכביש,מלא עצים וציפורים, וגם שם היה נחמד מאד, אבל מה, מלא חתולים של כל השכנים וקצת מפחיד. הצטרף אלינו חתול נוסף, בורדל, של אותה חברה בחו"ל.לאחר חצי שנה נמכר הבית במפתיע.שוב נאלצנו לעבור דירה, והצטרף אלינו דייר חדש, בנזוגה של הבחורה. עברנו ארבעתינו לבית חדש, מוקף חצר ענקית, מלאה אלוני תבור עתיקים ומצלים, רחוב מאד שקט, חרקים לטאות וציפורים, וממש כיף לי! למרות גילי המתקדם אני שובבה מאד, מאד אוהבת לשחק לסרטים ורצועות, מכות עם צפנתי והחבר החדש שלה ושאר תעלולים. אז מה אתם אומרים? אחרי 4 בעלים שונים, וחמישה מעברי דירות, הגעתי למנוחה והנחלה?

צפנתי

New member
האמת, לא קל לי, אני רוצה יציבות..

שלושה ימים ראשונים בכל מקום חדש אני בחרדות, ואגב, גם רעשים רגילים יחסית, אך פתאומיים, מפחידים אותי. הינקות ללא אמא דפקה לי קצת את כשרון ההסתגלות לרעשים פתאומיים.

ואוו, מדהים איזה חיים מלאי שינויים

כל כך הרבה שינויים ! ובעניין אהבת הסנדלים- גם מוגיל החתול של האקס שלי (יש תמונה שלו בגלריה שלי) הוא אוהב מאוד סנדלים ונעליים כשהאקס שלי נכנס הביתה וחולץ נעליים או סנדלים אז מוגיל רץ וכובש אותן, הוא פשוט חולה על נעליים וסנדלים .. אף אחד אחר מהעדר לא רץ לנעליים כמו מוגיל. תמיד אמרנו שאולי זה מזכיר לו את הריח של הרחוב בו נולד.

GeJuFan

New member
צפנתי אני חייבת לומר שלא

הבנתי למה בן-זוגך לשעבר לא לקח את טלי סנדלים המקסימה איתו. וטלי מקסימה שכמוך בהחלט מגיע מנוחה והנחלה. שרק יהיה לך טוב, פשוט כואב לי הלב על כל המעברים שעברת, נקווה שצפנתי וחברה ינשאו ככה לא תאלצי לעבור שוב פעם

צפנתי

New member
כי הוא כולרע, כמו כל הגברים.

סתם, כי הוא עבר לבית דירות, ללא חצר, ואני לטבעון, ולכן היה ברור שלשניהם יהיה יותר קל כשהיא אצלי. מה שנקרא אב נוטש.

greeneye

New member
פררר......מיאו....

אני קוטר. אני לא מבין למה קראו לי ככה. זה לא שאני מקטר. זה שאני קופץ על המיטות שלהם כל לילה, וגם כשלא רוצים אותי שם אני חוזר בכוח, או שאם האדם שלי ישן אז אני חייב לצעוק לו בכל הכוח שיקום וילטף אותי, זה לא אומר שאני קוטר. אני בן 10 וקצת. ואני בכלל לא נראה מבוגר! אני מאד יפה, ויש לי פרווה ארוכה ואפורה עם קצת לבן. אימצתי את המשפחה שלי, לפני כ-9 שנים ו-10 חודשים. נכנסתי אליהם לחצר, והם לא יכלו לעמוד בקסמי. מאז אני איתם, ואני בעלים כ"כ טוב, שלא עזבתי אותם לבד בבית אף פעם, למרות שהמון פעמים חלקם או כולם בורחים לי מהבית ואני לא מוצא אותם. אבל הם בדרך כלל חוזרים לבד. אני ממש חכם, ויודע לפתוח את הרשת לגמרי לבד. אני אוהב לאכול אוכל רטוב כזה, כמו של לה קט, מחבב את ה"מפונקי" ואוכל את האוכל היבש (מכל סוג) רק כשממש אין לי ברירה, והאנשים שלי לא מצייתים לי. אני מקסים ביותר. אני לא אוהב חתולים אחרים. בכלל לא. היו לי "שותפים" לבית שהאנשים שלי התאהבו בהם. אבל כולם מתו. אבל אל תסתכלו עלי. לא קראתי לשום מאפיה של חתולי רחוב ש..."יעלו" עליהם. וזהו.

khb

New member
זה אני וזה אח שלי

קוראים לי פייסי, כי נולדתי בדיוק בערב ליל סדר פסח לפני שנתיים. התמונה מאז שהייתי תינוק אבל עכשיו אני כבר גדול. זה היה ככה. אימא שלי המליטה אותי וזנחה אותי. באותה שנה היה גשם שוטף בליל הסדר ואני שכבתי שם בין השיחים. יוסי ראה אותי ועדיין קיווה שאימא שלי החתולה עוד תבוא לקחת אותי, אבל בערב, לפני שיוסי הלך לחגוג את ליל הסדר הוא נזכר בי. איזה מזל, הוא מישש בין השיחים. אני עצמי לא זוכר, ואת הסיפור אני מכיר ממה שהוא סיפר. אז כמו שאמרתי הוא מישש בין השיחים ומזל שהרגיש בי. הייתי לדבריו כבר ממש קר, אבל כמו שהוא אמר הוא הרגיש קצת חיות, אז במקום שילך לליל הסדר הוא עלה הביתה ורחץ אותי במים חמים כדי שאפשיר, ואז התחלתי להניע קצת את האיברים. הוא ניגב אותי טוב טוב , עטף אותי במגבת חמה, והביא אותי יחד עם עצמו אל האימא שלי האנושית. ביד אחד סחב קופסה של מצות יין וביד השנייה קופסת נעלים בתוכה מגבת ובתוכה - אני. מזל שהיה להם בבית קצת חלב חתולים. היה חורף כמו שסיפרתי אז הם שמו אותי בתוך הקופסה על הרדיאטור, אבל בדקו טוב טוב שלא יהיה לי חם מדי. וככה גדלתי. יש לי שלישיית אחים מאומצים שנולדו שנה לפני, ועוד אח חתול נורא זקן, אולי בן 8. שאני מצולם איתו. וגם עוד אחות כלבה. אני מאוד שמח. אני צד זבובים הכי טוב מכל האחים המאומצים שלי. וגם קופץ לגובה הכי טוב. יש לי אח מאומץ שמן לאללה, הוא בקושי קופץ ונורא מפחד ללכת על המעקה של המרפסת, מקסימום שהוא מוכן לעשות זה להוציא את הראש מבעד לסורגים. אבל אני הולך על המעקה ממש בקלות. אני גם אוהב להתנדנד על הנדנדה, ולהפיל את כל מה שיש על השיש במטבח. ההורים האנושיים שלי לא כל כך אוהבים את זה אז הם משתדלים לא להשאיר על השיש כלום, אבל לפעמים הם שוכחים חתיכת לחם או עוגה אז אני מפיל את זה ואחותי הכלבה אוכלת הכול. יש לי עוד המון סיפורים, אבל לפעם אחרת. פייסי.

טליה ג

New member
איזה קטע! גם לנו היה פייסי../images/Emo6.gif

שנולד בליל סדר פסח לפני 10 וחצי שנים, האח הצעיר של פיוטר ומתוקון. הדודים שלי אימצו אותו והתאהבו בו מעל הראש, אבל הם לא דאגו לסרס אותו בזמן, עד שיום אחד בגיל שנה וחצי הוא פשוט נעלם ולא חזר.

לימור י

New member
גם אנחנו רוצים.

אני ראשונה ! אני פגי ואני בת 9 שחרחורת יפיפיה אמיתית. נולדתי במרפסת של אנשים נחמדים שריחמו על אמא שלי אז הם סידרו לה מקום ללדת אותנו (נולדנו שלושה). יום אחד עוד כשהייתי ממש קטנה פתאום ראיתי משהוא מוזר קצת מתקרב אלי, אז חשבתי שזה אוכל וליקקתי. מסתבר שזו היתה היד של הבת אדם שלי, ומאותו הרגע הם לא עזבו אותי. כבר עברנו 4 בתים ביחד, ותמיד אותי מעבירים ראשונה (הבת אדם שלי אומרת שאני הדבר הכי יקר שיש להם). התחביבים שלי הם שינה מרובה, צפיה בציפורים עפות, והתקפות רבות וקשות על הידים של בני האדם שלי. האמת הרבה יותר נחמד לשחק עם הבן אדם מאשר הבת אדם הוא מדמם הרבה פחות מהר. אבל יאמר לזכותה של בת האדם, שהיא מלטפת הרבה יותר, ותמיד זוכרת לתת לי את הקופסאות אוכל הקטנות האלו שאני כל כך אוהבת. מצד שני לפני בערך שלושה חודשים היא הביאה אותו הביתה..... אז אני לא כל כך אוהבת אותה עכשיו. טוב, עכשיו תורי.... אני אוגי ואני בן 6 חודשים אולי 7 אני לא ממש זוכר. נולדתי מתחת לשיח בגינה ודווקא לא היה לי רע במיוחד. נולדנו שלושה, אני הבן היחיד. מדי פעם אמא שלי היתה מסתלקת ואז חוזרת, יום אחד הגיעה איתה מין דבר גדול כזה שהולך על שניים, אז כמובן שכולנו ברחנו. אחרי שהדבר הלך גילינו שהוא השאיר מין גרגירים כאלו, דווקא היה טעים. יום אחד אמא שלי הביא שוב את הדבר הזה אבל הפעם פתאום הרחתי משהוא מדהים! אמא אמרה שקוראים לזה פסטרמה....וואו, בכל אופן האחיות שלי ברחו אבל אני ממש רציתי לטעום את הפסטרמה אז הייתי נורא אמיץ והתקרבתי. פתאום תפסו אותי והרגשתי משהוא על כל הגוף, לא ממש ידעתי מה לעשות אז התחלתי לגרגר, טוב זה היה נעים. אחרי בערך חודשיים הדבר הזה (שמסתבר שקוראים לו בת אדם) לקחה אותי הביתה (אבל קודם לווטרינר ברררררררררר......לא נעים). ועכשיו נורא נחמד לי. התחביבים שלי הם אכילה מרובה. קפיצות נינג'ה על אחותי הגדולה (והלא נחמדה) פגי], וכמובן התפנקות רבה על האמא החדשה שלי. אה וכמעט שכחתי, עכשיו גם יש לי אבא, והוא נורא אוהב לשחק.

אנחנו משפחה

אז ככה אנחנו משפחנ בת 4 נפשות חתוליות ונציג את עצמנו אחד אחד (תמונות יש בגלריה ) אני ויר הגבר של המשפחה אני בן 6 ושלושה חודשיים (1.6.97) בערך אוהב להתפנק לשחק לעשות דברים אסורים "לבת" המאומצת שלי והכי אני אוהב לסמן את כול הבית חוץ מזה אני דיי פחדן כול רעש מבחוץ אני קופץ לי לבויידים להתחבא אבל הרופא שלי אומר "שחתול פחדן חי הרבה זמן" אנידמקה אני זקנת השבט בת 10 אני שונאת פינוקים אני קצת בולמית אוכלת ומקיאה זה הכיף שלי (הרופא אמר שזה לא בעיה ) אני אוהבת לישון לאכול לשחק כויר לא מציק לי כי אז אני עושה הרבה רעש והכי אני אוהבת להציק ולשחק כדור רגל עם צ"יקה אני בונבונית אני בת 6 וחודש (1.9.97) כשהייתי קטנה הייתה לי רככת ובגלל זב יש לי רגליים עקומות אבל אני מאוד חמודה יש לי ילול מתוק אני אוהבת להתפנק וכמה שיותר אני הכי מפונקת בבית אני אוהבת לאכול ואני הכי אוהבת לישון כול מזה אני גם אוהבת להכנס עם הבעלים שלי לשירותים ולהתפנק שם זה הכי כיף אה כן ולמרות שאני בת 6 בגודל אני דיי קטנה אני צ"יקה אני בת חצי שנה (1.4.03) אני בת זקונים אני אוהבת לשחק להשתולל יש לי מלאך שומר שקוראים לו ויר הוא מדן עלי חוץ מזה כול פעם אם דמקה מרביצה לי אז ישר רצים אחרי ומפנקים אני חתולה הימאלאית אבל אני אוהבת להכנס לזבל ולפזר ולשחק איתו אני אוהבת לנשוך במיוחד בבוקר אני נושכת את הרגליים של הבעליים שלי למרות שאני מוכנה לעשות את זה בכול שעה אומרים לי שאני מאוד יפה אבל יש לי רק שאלה אלייכם יש לכם זנב לתת לי כי לי אין רק ידית קטנה

kaya11

New member
אני טושטוש נרקיס

ואין לי תמונה כי לאמא שלי אין מצלמה... אבל היא ציירה אותי וזה מאד דומה לי.... קראו לי פעם רק טושטוש אבל אמא החליטה ששם המשפחה שלי חייב להיות נרקיס כי אני כזה יפה ואני יודע את זה... התחביב שלי זה לשבת שעות מול המראה ולהסתכל על עצמי... פעם גם הייתי המלך בבית עד שאמא אימצה את אגוזי (או אגוזיפלצת בשמו המלא) שמאד אוהב להציק לי כשאני ישן... אפילו שאני מקטר אני מאד אוהב אותו ואנחנו מלקקים אחד את השני ומשחקים ביחד באופן קבוע. הוא כזה תינוק מפונק כשכל פעם שהוא לא אוכל או משחק איתי הוא יושב אצל אמא בידיים ויונק לה מהיד. מה יוצא לו מזה אני ממש לא מבין! אמא אומרת שהשמנתי נורא בזמן האחרון ושאני צריך דיאטה אבל בכל זאת היא נותנת לי דברים כאלה טעימים לאכול... איך אפשר ככה לעשות דיאטה??? מים אני אוהב לשתות בעיקר מהברז באמבטיה. אני לא מבין איך אגוזי יכול לשתות את המים ככה מהקערה... הוא גם אוכל כל מיני דברים מוזרים כמו אבוקדו וזייתים (איכס). יש לי גם חבר עורב שבא לבקר אותי כל בוקר במרפסת ואפילו השאיר לי פעם מתנה... רגל של תרנגולת! אבל אמא זרקה אותה מהר לפח
אני אוהב גם לתפוס ג'וקים וזבובים ולשחק מחבואים ותופסת... אבל הכי הרבה אני אוהב לישון....

למעלה