לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3458634,586 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'אהלן! במסגרת החורף הקרב ובא'
אהלן! במסגרת החורף הקרב ובא
01/10/2003 | 13:15
25
59
(היורה היורה!!!) אנחנו צריכים להכניס את ארגז החול פנימה, על מנת שלא ירטב, והחלטנו ל"שדרג" לארגז סגור על מנת לא להיחנק (הבית קטן והארגז יהיה במקום מרכזי). יש למישהו טיפים לגבי איזה ארגז, פילטרים, איך מרגילים אותם לדלת וכו'?
חתולים >>
לצפיה ב-'שומר נפשו ירחק'
שומר נפשו ירחק
01/10/2003 | 13:44
14
63
ימית, אנא שמרי מרחק מהארגזים הסגורים.
הארגזים "המשוכללים" הללו עם הפילטרים הינם קופסת ביאושים. הגזים מצטברים בקופסא עד כדי רמת רעילות גבוהה.
רחמים על החתול שייאלץ להשתמש בארגז. כאשר תפתחי את הארגז לצורך ניקוי תביני עד כמה לא מתאים השימוש בארגז סגור.
בקיצור,
אל תשתמשו בארגז הסגור - מנסיון. קנינו בהרבה כסף וזרקנו.
ניצן
חתולים >>
לצפיה ב-'אצלנו הארגז בתוך הבית'
אצלנו הארגז בתוך הבית
01/10/2003 | 13:57
63
אפילו מחוסר ברירה הוא בפינה של המטבח (יש שם מגרעת למכונת כביסה). מהנסיון הקצר בינתיים אם משתמשים בחול טוב זה לא מסריח בכלל. אנחנו משתמשים באודור לוקר שהומלץ פה בפורום ועובד מעולה. כמה דקות אחרי ה"מעשה" יש קצת ריח, אבל החול המופלא מתגבש ולא מרגישים כלום, פשוט כלום. אנחנו דואגים לנקות אותו פעמיים ביום לפחות, כך שזה בכלל לא מטרד. מה שכן, עם איגי היה לחול אתגר גדול, כי כשהיא הגיעה אלינו מורעבת ובתת תזונה ההפרשות שלה היו מסריחות פחד והיא גם השתמשה בארגז שבע פעמים ביום (אני לא מגזימה !!). עם המעבר לרויאל קאנין ועם הרגעות הקיבה שלה (והתיאבון) אני יכולה להגיד מניסיון אישי שהארגז ממש לא מפריע בפנים( אם היא לא מפספסת אותו). אין לי ניסיון עם ארגז סגור.
חתולים >>
לצפיה ב-'טוב לדעת.. אני כמעט וקניתי אותו'
טוב לדעת.. אני כמעט וקניתי אותו
01/10/2003 | 14:33
12
28
לצפיה ב-'מה עושים כנגד חתול בעל רגלי כדורגלן'
מה עושים כנגד חתול בעל רגלי כדורגלן
01/10/2003 | 19:03
11
56
נ.נונייז הוא חתול כזה
והוא מעיף קריסטלים
בבעיטות עזות אל מחוץ לארגזו החביב.
הבעיה היא כנראה: ארגז נמוך מדי.
חתולים >>
לצפיה ב-'כמובן שמדובר בארגז פתוח'
כמובן שמדובר בארגז פתוח
01/10/2003 | 19:04
52
מהפשוטים
חתולים >>
לצפיה ב-'תחפשי את ההודעה של גלעד#'
תחפשי את ההודעה של גלעד#
01/10/2003 | 19:11
1
61
על מחצלת פלסטיק מיוחדת שמניחים על יד הארגז והיא סופחת לתוכה את הגרגרים/קריסטלים ומונעת מהם להתפזר. הוא פרסם את ההודעה הזו כבר מזמן, אבל אם תעשי חיפוש מתקדם בפורום, בוודאי תמצאי אותה.
חתולים >>
לצפיה ב-'אה יופי בדיוק הפתרון שחיפשתי '
אה יופי בדיוק הפתרון שחיפשתי
01/10/2003 | 19:15
26
לצפיה ב-'אני למשל...'
אני למשל...
02/10/2003 | 07:53
6
56
מחדשת בכל פעם ארגז קרטון בגודל של ארגזי שתייה קלה למשל ושמה שם את החול אבל גם כשהבונבונה קופצת החוצה היא מעיפה לכל עבר את החול

משוגעת עליה... גם אני אחפש את מרבד הקסמים הזה...
חתולים >>
לצפיה ב-'לא מוצאת את ההודעה של גלעד'
לא מוצאת את ההודעה של גלעד
02/10/2003 | 07:57
5
38
מישהו יכול לעזור לי?
חתולים >>
לצפיה ב-'אין בעייה. אני אפנה אליו אישית'
אין בעייה. אני אפנה אליו אישית
02/10/2003 | 09:41
4
44
ואבקש ממנו לספר על נפלאות המחצלת פעם נוספת. אם אני לא טועה, הוא קנה את המחצלת בהום סנטר ולא בחנות מיוחדת לציוד לבע"ח, כי המחצלת לא נועדה דווקא למטרה זו.
חתולים >>
לצפיה ב-'תודה מותק...'
תודה מותק...
02/10/2003 | 09:48
18
לצפיה ב-'לפני המחצלת ולפני הארגז הסגור'
לפני המחצלת ולפני הארגז הסגור
<< ההודעה הנוכחית
02/10/2003 | 14:43
2
555
כמה דברים שחשוב לדעת על ארגזי חתולים וחול.
1. ארגז חתולים טוב הוא ארגז פתוח
2.ארגז חתולים נכון הוא ארגז גדול מפלסטיק (יותר מהגדול בארגזי החתולים שאפשר לקנות) ואותו קונים בשוק, בחנות טמבור, או בכל אייס/הום סנטר. ארגז זה בעל דפנות גבוהות וחתול (עד גיל כ-8-10) יכול לקפוץ לתוכו ללא כל בעיות. בשל דפנותיו הגבוהות החול לא עף בכל הבית.
3. כמות חול נכונה היא לפחות 5 ס"מ של חול!!
4. נקיון נכון של ארגז נעשה לפחות פעם ביום וכך גם לא מסריח (ניחא אתם, אבל תחשבו על החתולים המסכנים שמחרבנים שם....)
5. חול מומלץ לחתולים הוא חול מתגבש אשר דומה יותר מכל סוגי המצאים האחרים לחול בטבע).
6. אם מתעקשים על ארגז סגור, יש לקנות כמה שיותר גדול וכן שיהיה שקוף!(יש כאלה לקנות).
7. חשוב להבין משהוא, ארגז הצריכם הוא מקום שכדאי מאוד להיות עם החתול בידידות איתו. זה לא שאם אתם לא מנקים מספיק את הארגז והחתול לא עושה צרכים בכל הבית הכל בסדר.
זה לא עובד כך, יתכן מאוד שיום אחד ישבר לו והוא פתאום יתחיל לעשות צרכים בבית. בשלב הזה לחתול כבר ממש רע. תקדימו תרופה למכה וטפלו נכון בארגז החול.

בהצלחה
חתולים >>
לצפיה ב-'העצות של חגינול - עצות חשובות מאוד!'
העצות של חגינול - עצות חשובות מאוד!
02/10/2003 | 22:02
1
63

ואחרי כל העצות המצויינות שקיבלת, אין לי מה להוסיף.

בהצלחה
חתולים >>
לצפיה ב-'לכן שמתי זאת בטאג ליין'
לכן שמתי זאת בטאג ליין
02/10/2003 | 23:09
23
לצפיה ב-'אוגי פשוט נורא אוהב את הקטע הזה של'
אוגי פשוט נורא אוהב את הקטע הזה של
02/10/2003 | 15:35
65
להעיף חול מתוך הארגז על הרצפה מסביב. ולי אין לב להרוס לו את הכיף. אז אני פשוט מחזיקה מטאטא ויעה בחדר עם הארגזים, ומטאטא, ומטאטא, ומטאטא......

עכשיו אני חושבת שמצאתי פיתרון שיהיה טוב לכל הצדדים. יש לי מרפסת שירות קטנה (לא ממש קטנה) שלא בשימוש, קניתי דלת חתולים ועכשיו נותר רק לקרות אותה שלא ירטבו לי המפונקים. ואז אני אעביר את החול לשם.
זה יהיה מאוורר ונחמד להם, אני גם אשים שם ספסל בצד השני של המרפסת כך שהם יוכלו לשבת בחוץ לצפות בציפורים. ולי זה בכלל יהיה כיף, שהחול לא יהיה בבית.
חתולים >>
לצפיה ב-'למרות שיש לי חול מכל הכיוונים'
למרות שיש לי חול מכל הכיוונים
02/10/2003 | 08:42
9
81
בחוץ יש לחומד  ארגז חול בבית (רגיל)
החול נכון לעכשיו הוא מאתר בנייה שלידי
נכון, צריך להחליף כל כמה ימים בשביל חומד
בכל מקרה אני לא מכיר ממ"ד לחתולים...
חתולים >>
לצפיה ב-'Wonder עבר ל"מעון החורף" שלו'
Wonder עבר ל"מעון החורף" שלו
02/10/2003 | 22:57
8
83
כאן בגינה בדרך הביתה לארגז השינה שלו.
חתולים >>
לצפיה ב-'והנה הוא מסודר לו '
והנה הוא מסודר לו
02/10/2003 | 23:00
7
78
פתאום שמתי לב שהאדון בלילות לא נישאר בחוץ אלא ניכנס לו בשקט פנימה.
חתולים >>
לצפיה ב-'זה הארגז הקבוע שלו?'
זה הארגז הקבוע שלו?
02/10/2003 | 23:02
45
הם לא רבים איזה ארגז של מי?

איזה חמוד, בתוך הארגז..
חתולים >>
לצפיה ב-'בתוך שקית הכביסה הזו מ-Sheraton'
בתוך שקית הכביסה הזו מ-Sheraton
02/10/2003 | 23:06
2
51
יש מין מנהרה כזו שהיא מתקן לחתולים שהשאירה לי סוזי כשנסעה חזרה לקנדה... העולם קטן ומשונה, דווקא מצא את מקומו בתוך שקית כביסה משרתון, והכוונה לשרתון בטורונטו. היום חיפשתי בשקיות אצלי במרתף שמיכות וסמרטוטים שכבר הועמסו על המכונית למחר - למקלט, אז הבחנתי במתקן הזה בדיוק... ומי מתארח לו בשרתון אצלנו??? נו זה כבר סיפור אחר, זה לא על חשבוננו.
חתולים >>
לצפיה ב-'הארגז הזה היה מונח שם מאז...'
הארגז הזה היה מונח שם מאז...
02/10/2003 | 23:12
1
63
הוא פשוט מצא אותו שם, העיוורון שלו לא מפריע לו. אי אפשר לתאר כמה טוב הוא מסתדר לו עם זה. הוא שם היה מונח מאז האסון הנורא עם השתים האלה, יחד איתו העברתי אותן למרתף... התמונות הן שיברון לב. בחלק אחר יש ארגזים בלי סוף עבורם עם ריפודים בפנים, הוא מעדיף להתבודד לו שם.
חתולים >>
לצפיה ב-'כזה בוּב'
כזה בוּב
03/10/2003 | 01:51
18
לצפיה ב-'איזה חמוד! בתוך הבית שלו '
איזה חמוד! בתוך הבית שלו
02/10/2003 | 23:55
2
27
לצפיה ב-'גם אני ממליצה על ארגז פתוח'
גם אני ממליצה על ארגז פתוח
03/10/2003 | 01:00
1
57
כזו מן אמבטיה קטנה מפלסטיק או כשיש יותר מחתול אחד אז אמבטיה בינונית והחול שמתפזר ליד פשוט מטאטאים אותו או באמת שמים מחצלת. נראה לי שארגז סגור זה איכסה, חול מתגבש או חול רגיל זה לא ממש משנה, העיקר לנקות כל יום גושים פעמיים ביום ופעם בשבוע נקיון יותר טוב אם זה חול רגיל, ככה הכי נקי והכי נוח גם לחתול וגם למגדל שלו.
חתולים >>
לצפיה ב-'על העצות הטובות קשכפית וחגית'
על העצות הטובות קשכפית וחגית
03/10/2003 | 01:46
29

הודעות אחרונות

13:36 | 17.01.20 אורחים בפורום
17:37 | 15.01.20 dimitrygo
15:19 | 15.01.20 דגלמנגה
18:45 | 14.01.20 אורחים בפורום
06:24 | 13.01.20 אורחים בפורום
22:45 | 12.01.20 אורחים בפורום
16:13 | 09.01.20 לימבו תינוקות
22:51 | 06.01.20 אורחים בפורום
18:26 | 06.01.20 אורחים בפורום
11:04 | 05.01.20 לימבו תינוקות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ