אהלן! במסגרת החורף הקרב ובא

yammitl

New member
אהלן! במסגרת החורף הקרב ובא

(היורה היורה!!!) אנחנו צריכים להכניס את ארגז החול פנימה, על מנת שלא ירטב, והחלטנו ל"שדרג" לארגז סגור על מנת לא להיחנק (הבית קטן והארגז יהיה במקום מרכזי). יש למישהו טיפים לגבי איזה ארגז, פילטרים, איך מרגילים אותם לדלת וכו'?

Glock19

New member
שומר נפשו ירחק

ימית, אנא שמרי מרחק מהארגזים הסגורים. הארגזים "המשוכללים" הללו עם הפילטרים הינם קופסת ביאושים. הגזים מצטברים בקופסא עד כדי רמת רעילות גבוהה. רחמים על החתול שייאלץ להשתמש בארגז. כאשר תפתחי את הארגז לצורך ניקוי תביני עד כמה לא מתאים השימוש בארגז סגור. בקיצור, אל תשתמשו בארגז הסגור - מנסיון. קנינו בהרבה כסף וזרקנו. ניצן

tuku3

New member
אצלנו הארגז בתוך הבית

אפילו מחוסר ברירה הוא בפינה של המטבח (יש שם מגרעת למכונת כביסה). מהנסיון הקצר בינתיים אם משתמשים בחול טוב זה לא מסריח בכלל. אנחנו משתמשים באודור לוקר שהומלץ פה בפורום ועובד מעולה. כמה דקות אחרי ה"מעשה" יש קצת ריח, אבל החול המופלא מתגבש ולא מרגישים כלום, פשוט כלום. אנחנו דואגים לנקות אותו פעמיים ביום לפחות, כך שזה בכלל לא מטרד. מה שכן, עם איגי היה לחול אתגר גדול, כי כשהיא הגיעה אלינו מורעבת ובתת תזונה ההפרשות שלה היו מסריחות פחד והיא גם השתמשה בארגז שבע פעמים ביום (אני לא מגזימה !!). עם המעבר לרויאל קאנין ועם הרגעות הקיבה שלה (והתיאבון) אני יכולה להגיד מניסיון אישי שהארגז ממש לא מפריע בפנים( אם היא לא מפספסת אותו). אין לי ניסיון עם ארגז סגור.

f e l i n e

New member
מה עושים כנגד חתול בעל רגלי כדורגלן

נ.נונייז הוא חתול כזה והוא מעיף קריסטלים בבעיטות עזות אל מחוץ לארגזו החביב. הבעיה היא כנראה: ארגז נמוך מדי.

טליה ג

New member
תחפשי את ההודעה של גלעד#

על מחצלת פלסטיק מיוחדת שמניחים על יד הארגז והיא סופחת לתוכה את הגרגרים/קריסטלים ומונעת מהם להתפזר. הוא פרסם את ההודעה הזו כבר מזמן, אבל אם תעשי חיפוש מתקדם בפורום, בוודאי תמצאי אותה.

kerench

New member
אני למשל...

מחדשת בכל פעם ארגז קרטון בגודל של ארגזי שתייה קלה למשל ושמה שם את החול אבל גם כשהבונבונה קופצת החוצה היא מעיפה לכל עבר את החול משוגעת עליה... גם אני אחפש את מרבד הקסמים הזה...

טליה ג

New member
אין בעייה. אני אפנה אליו אישית

ואבקש ממנו לספר על נפלאות המחצלת פעם נוספת. אם אני לא טועה, הוא קנה את המחצלת בהום סנטר ולא בחנות מיוחדת לציוד לבע"ח, כי המחצלת לא נועדה דווקא למטרה זו.

חגינול

New member
לפני המחצלת ולפני הארגז הסגור

כמה דברים שחשוב לדעת על ארגזי חתולים וחול. 1. ארגז חתולים טוב הוא ארגז פתוח 2.ארגז חתולים נכון הוא ארגז גדול מפלסטיק (יותר מהגדול בארגזי החתולים שאפשר לקנות) ואותו קונים בשוק, בחנות טמבור, או בכל אייס/הום סנטר. ארגז זה בעל דפנות גבוהות וחתול (עד גיל כ-8-10) יכול לקפוץ לתוכו ללא כל בעיות. בשל דפנותיו הגבוהות החול לא עף בכל הבית. 3. כמות חול נכונה היא לפחות 5 ס"מ של חול!! 4. נקיון נכון של ארגז נעשה לפחות פעם ביום וכך גם לא מסריח (ניחא אתם, אבל תחשבו על החתולים המסכנים שמחרבנים שם....) 5. חול מומלץ לחתולים הוא חול מתגבש אשר דומה יותר מכל סוגי המצאים האחרים לחול בטבע). 6. אם מתעקשים על ארגז סגור, יש לקנות כמה שיותר גדול וכן שיהיה שקוף!(יש כאלה לקנות). 7. חשוב להבין משהוא, ארגז הצריכם הוא מקום שכדאי מאוד להיות עם החתול בידידות איתו. זה לא שאם אתם לא מנקים מספיק את הארגז והחתול לא עושה צרכים בכל הבית הכל בסדר. זה לא עובד כך, יתכן מאוד שיום אחד ישבר לו והוא פתאום יתחיל לעשות צרכים בבית. בשלב הזה לחתול כבר ממש רע. תקדימו תרופה למכה וטפלו נכון בארגז החול. בהצלחה

מקודה

New member
העצות של חגינול - עצות חשובות מאוד!

ואחרי כל העצות המצויינות שקיבלת, אין לי מה להוסיף. בהצלחה

לימור י

New member
אוגי פשוט נורא אוהב את הקטע הזה של

להעיף חול מתוך הארגז על הרצפה מסביב. ולי אין לב להרוס לו את הכיף. אז אני פשוט מחזיקה מטאטא ויעה בחדר עם הארגזים, ומטאטא, ומטאטא, ומטאטא...... עכשיו אני חושבת שמצאתי פיתרון שיהיה טוב לכל הצדדים. יש לי מרפסת שירות קטנה (לא ממש קטנה) שלא בשימוש, קניתי דלת חתולים ועכשיו נותר רק לקרות אותה שלא ירטבו לי המפונקים. ואז אני אעביר את החול לשם. זה יהיה מאוורר ונחמד להם, אני גם אשים שם ספסל בצד השני של המרפסת כך שהם יוכלו לשבת בחוץ לצפות בציפורים. ולי זה בכלל יהיה כיף, שהחול לא יהיה בבית.

למרות שיש לי חול מכל הכיוונים

בחוץ יש לחומד ארגז חול בבית (רגיל) החול נכון לעכשיו הוא מאתר בנייה שלידי נכון, צריך להחליף כל כמה ימים בשביל חומד בכל מקרה אני לא מכיר ממ"ד לחתולים...

gozala

New member
Wonder עבר ל"מעון החורף" שלו../images/Emo8.gif

כאן בגינה בדרך הביתה לארגז השינה שלו.

gozala

New member
והנה הוא מסודר לו ../images/Emo45.gif

פתאום שמתי לב שהאדון בלילות לא נישאר בחוץ אלא ניכנס לו בשקט פנימה.

למעלה