לכל מי ששלח לי הודעה במסר- איני יכולה לפתוח!!!

אלישבע777

Well-known member
לכל מי ששלח לי הודעה במסר- איני יכולה לפתוח!!!

תיבת המסרים אינה פועלת הרבה זמן וכמה שביקשתי לתקן, לא עזר. עד כה יש לי 7 מסרים...

voyager2005

New member
שלחתי לך שראיתי גורים כמו בתמונה ששלחת

לא הצלחתי לצלם או לתפוס. &nbsp הם נראים חודשיים-שלושה. לפני שאני מנסה שוב, הם בגיל המתאים? זה מאוד משנה זכר\נקבה? כמו כן, איפה את בארץ, וכמה רחוק את מוכנה ליסוע?

אלישבע777

Well-known member
מספר שאלות הבהרה - בתודה!

היכן הגורים? אני אגיע עד 100 קמ מביתי (ואם יש רכבת, אז אפילו יותר), בתחבורה ציבורית עם כלוב. אני רוצה לדעת אם הגור מתאים לי ( צריך תמונה) וגם אם אפשר לקחת אותו ( ניתן לתפיסה) . אני מעוניינת בזכר צעיר ממש. מספר שבועות, כשרק מתחיל לאכול אוכל מוצק. מניסיוני, גור בוגר מעל 7 שבועות, שהיה רוב ימיו בחוץ, אינו מסתגל היטב לבית. איני רוצה לקחת סיכון כזה יותר.

voyager2005

New member
נראה לי שהם בוגרים מידי

אבל אני אראה אם אני יכולה לתפוס תמונה

Yukita

Active member
מנהל
זה לא נכון שמעל גיל 7 שבועות יש בעיה להרגיל לבית, אבל

לא נראה לי שללכוד גור ישירות מהרחוב ולהעביר בלי שום הכנה למישהו שמשוכנע מראש שבגיל כזה לא יצליח זו הדרך להוכיח את זה...

אלישבע777

Well-known member
מהניסיון שלי יש

זה אימוץ החתול האחרון שלי, כנראה, מפאת גילי. אני מאמצת אחת ל-15 שנה. לא אקח צ'אנס, לאמץ גור גדול מדי כמו שלא אאמץ גור קטן מדי, בעיקר אם הוא גור שגדל ברחוב. אישית אני מעדיפה גור שנולד בבית. מאחר שיש לי כבר חתול אחד (12) והוא בריא, אני לא ממהרת. אילו זה היה דחוף, הייתי מתפשרת יותר. העיקר שהחלטתי סוף סוף, לאמץ עוד אחד... זו החלטה קשה ואמיצה עבורי... חתול בשק...
יהיו לו חיים טובים, זה בטוח!

אלישבע777

Well-known member
אקספלורר שאני רגילה וגם כרום, אם לא הולך באקספלורר

לכרום לא התרגלתי ממש, לכן כל עוד אפשר באקספלורר הישן, מה טוב. אם משהו לא הולך לי , אני יכולה לפתוח את כרום על המקום. קשה לי ללמוד טכנולוגיות חדשות.

גורדיאן

New member
משתתף בצערך, אבל קצת קשה לי לעזור.

קיוויתי כי את משתמשת בפיירפוקס, דפדפן פופולרי מאוד, אקספלורר זה דינוזאור והרבה אתרים לא מותאמים אליו מפני שנתח השוק שלו זניח לגמרי, משהו כמו 3% מהמשתמשים. בכל אופן, נסי להיכנס להגדרות של הדפדפן הזה וחפשי משהו כמו pop-up block ואז בטלי את הבלוק, זה מה שמונע מהמסרים (הם פופ-אפ) לעלות. בתקווה שתצליחי.

גורדיאן

New member
כאשר המסרים לא עבדו אצלי ביטלתי את

הבלוק פופ-אפ והם חזרו לעבוד. אז מצדי שזה יהיה פלופ-ראפ, משהו בבלוק הזה מפריע להם.

dimitrygo

Active member
מנהל
אין כ"כ מה ללמוד, את פשות מכניסה כתובת של האתר אליו את רוצה

להסנס וזהו

למעלה