לא רק תיבת המסרים עדיין אינה עובדת גם -

אלישבע777

Well-known member
לא רק תיבת המסרים עדיין אינה עובדת גם -

תמונות אינן נפתחות. מה יהיה? עד מתי?

Yukita2

New member
לצערי נראה שיש באגים
למעשה זו הסיבה שיש לי כעת עוד כינוי - בגלל בעיה טכנית. נאמר לי מההנהלה שעובדים על זה אבל כרגע אין צפי ברור לתיקון.

אלישבע777

Well-known member
גם הרשמה מחדש, לא תאפשר לי לפתוח פה תמונות, חבל!!

וגם בפורומים אחרים.

Yukita2

New member
נרשמת מחדש ולא הצלחת לפתוח תמונות?
כנראה אלו שני באגים שונים.

אלישבע777

Well-known member
אי פתיחת תמונות - זה חדש! תיבת המסרים החסומה - זה ישן!

ניסיתי להרשם מחדש תחת כינוי אחר, אבל זה לא התקבל ולא הצלחתי להכנס. אז לא התגריתי בגורל, שמא, לא אוכל להיכנס בכלל.... הסיסמה הישנה עם הכינוי הרגיל, עולים אוטומטית. אי היכולת לפתוח תמונות , גיליתי אותה אתמול. אף תמונה לא נפתחה גם בפורומים אחרים.

cipo 1

New member
היתה לי בעיה דומה לזו שאתם מתארים כל הניסיונות להתגבר על

הבעיה נכשלו .בסופו של דבר יצרתי קשר עם התמיכה של תפוז ויש לציין שהם פתרו לי את התקלה. לדעתי כרגע הכל מתפקד כראוי. עודד צור

אלישבע777

Well-known member
לא ידעתי שאפשר להתקשר... כתבתי להם

והם ענו שהנושא בטיפול. הבעיה שהטיפול לוקח המון זמן וללא תוצאות...

Yukita

Active member
מנהל
תשובת ההנהלה:

תיבת המסרים הסתדרה למיטב בדיקתנו אם יש בעיה שתפנה ל- [email protected] &nbsp &nbsp בקשר לתמונות לא אמרו עדיין שום דבר ברור. איפה הן לא נפתחות?

אלישבע777

Well-known member
שום בעיה לא הסתדרה, עדיין

תיבת המסרים אינה עולה, למרות הסיסמא האוטומטית שכן עולה. אי אפשר לפתוח תמונות כאן בפורום. אם מישהו מציג פה תמונה כל שהיא, אי אפשר לפתוח ולראות אותה. בדפדפן גוגל כרום

cipo 1

New member
שלחתי לך מסר אישי ,אצלי הכל תקין משתמש בדפדפן של מוזילה

פירפוקס אולי הכרום של גוגל עושה לך צרות .כדאי לך לנסות להתקין אותו. בהצלחה !! עודד צור

אלישבע777

Well-known member
תפוז צריכה להתאים לדפדפנים הקיימים כבר שנים

ולהתאים את עצמה לאנשים מבוגרים לא אוריינים דיגיטלית כמוני ולא רק לצעירים. לא יכולה להתקין דפדן חדש וגם להתרגל אליו. ולא יכולה לקרוא את המסר. יש לי כבר 6 מסרים חסומים, האחרון הוא ממך.

דגלמנגה

New member
אצלי יש מוזילה פיירפוקס ולפני איזה זמן, out of the blue

תיבת המסרים סירבה להיפתח, אלא אם כן השבתתי את ה-Adblock Plus. גורדיאן אומר שאצלו היא נפתחת, עם פיירפוקס ובלי ההשבתה. אני יודע שחסמתי אי אלו אלמנטים בתפוז, אבל זה היה לפני למעלה משנה, ותיבת המסרים לא הושפעה, עד לאחרונה. אולי כדאי להוריד את ה-Adblock Plus ולטעון מחדש, אבל לא אגע בזה עד שתפוז לא יסימו את כל התיקונים. בינתיים יש לי מסרים עם פרסומות. התמונות לא נפגעו. בקיצור - לא משעמם

גורדיאן

New member
כן, כנראה שאני לקוח מועדף...

אני בפיירפוקס, ADP מופעל, אין פרסומות, רואה תמונות ותיבת מסרים נפתחת בלי בעיה. למי שרוצה שישלח לי מסר, או שאשלח לו מסר, אולי אפיץ את ווירוס התקינות.

cipo 1

New member
לא חושב שאני לקוח מועדף למרות שתפוז תיקנו לי באופן אישי את

התקלה אחרי שבקשו את שם המשתמש שלי . אין לי תרופת פלא או בעצם אולי כן . 1. לעבור להשתמש במוזילה פיירפוקס (אני כבר שנים אתם). 2 .להתקשר ישירות באימייל לשרות של תפוז ולתת את שם המשתמש . כך אצלי הכל תוקן וזה היה אפילו במהלך סוף השבוע יעני שישי/שבת. עודד צור

אלישבע777

Well-known member
כתבתי להם פעם שניה ולא ענו לי

בפעם הראשונה ענו וכתבו שזה בטיפול. אם יש לך הטלפון שלהם אשמח לקבל כאן.

דגלמנגה

New member
קורה שלוקח להם זמן לענות, אבל בסוף הם עונים. מניסיון.

סבלנות. זה לא כאילו שלחת אימייל לסוחר שמקווה למכור לך משהו. כשכבר נוצר קשר ודברים לא מתקדמים כצפוי (מצדך) הם יכולים לענות לך גם בתוך שעות. בשורה התחתונה: הם די נחמדים ומאוד משתדלים ולא נעלמים לך ככה פתאום. שוב, זה מניסיון אישי שלי.

למעלה