היי חייבת הכוונה איזה אוכל מומלץ לחתול ממבוגר ושמנמן

oshrit127

New member
היי חייבת הכוונה איזה אוכל מומלץ לחתול ממבוגר ושמנמן

עד כה אכל רויאל קנין יורינרי
אני ממש מיואשת , לא מוצאת אוכל שמתאים, הולכת לאיבוד בין שלל האפשרויות כשהבנתי שאין הרבה

Yukita

Active member
מנהל
המומחה בנושא

הוא דימה, כשיוכל - יענה : -)
&nbsp
בינתיים, מהם לדעתך הדברים שיהפכו אוכל למתאים? כי ציינת שמרוב מבחר שום דבר לא נראה לך מתאים. אולי אם נקבל קריטריונים נוכל לעזור.
&nbsp
מעבר לזה, בקשר לרויאל קאנין, חלק מהבעיה במעבר ממנו היא הטעימות שלו. הוא לא בהכרח מזון נורא איכותי, אבל הבנתי שהוא בדרך כלל טעים לחתולים ולכן קשה להעביר אותם ממנו. במעבר בין מזונות כדאי לעבור מאוד בהדרגה כדי להרגיל לטעם חדש.

oshrit127

New member
היי תודה על התגובה , אבהיר

החתול בן 14 , חתול גדול ( בגודל של חתול מזן נורווגי) וגם שוקל בהתאם, הוא לא פעיל במיוחד. מגיל צעיר אוכל רויאל קנין.
עברתי על האופציות והמזונות שמומלצים, לא מתאימים לו עקב אחוז השומן הגבוה . אז עד שאגיע לוטרינר לבדיקה שגרתית ואתייעץ איתו אשמח לשמוע על אופציות למזון מומלץ אפילו דיאט.
תודה

dimitrygo

Active member
מנהל
מצטער אבל לא הבנתי. אם הוא גדול ושוקל בהתאם לגודלו אז למה את

מחפת מזון דיאטטי? ולא ציינת את את הסיבה למה הוא אכל מזון יחורחינרי וגם למה את מחפשת מזון אחר.
חתולים מבוגרים מתקשים לעכל שומן ולכן ללא סיבה מוצדקת לא כדאי לתת להם מזון מופחת שומן.
&nbsp

oshrit127

New member
היי, אסביר הוא לא שוקל בהתאם, יש לו עודף משקל

שמתאזן כי הוא גדול, אבל עדיין הוא לא רזה וגם לא פעיל , רוב הזמן ישן .
עד כה אכל רויאל קנין סטרילייז , ולא יורינרי , (התבלבלתי )כי הוטרינר המליץ בעקבות היותו מסורס .
מאחר וכבר קשה לרכוש רויאל קנין ונוכח העובדה שהבנתי כי הוא מזון פחות מומלץ , חשבתי לחפש עבורו חלופה שתתאים.
קראתי פה בפורום רבות והבנתי שחשוב להתאים לו אוכל שלא יהיה שמן מדי ולכן שאלתי על מזון דיאט .
אני לא רוצה לשחק יותר מדי עם האוכל, מדובר בחתול מבוגר . בחנות הציעו לי את ההפי קאט שאני לא מכירה ואת הpet kind
אז אם יש מזון מומלץ , אשמח לשמוע

אלישבע777

Well-known member
מה זה ללא דגניים בדיוק?

ידוע שמרכיב אחד במזון חתולים, הוא חסר חשיבות לחתול, וסתם משמין, אבל מוזיל מאוד את מחיר המזון וזה - עמילן. מן הסתם עמילן תירס. תירס הוא דגני. אם אין במזון עמילן תירס, אז בטח יש בו עמילן ממקור אחר, אולי מתפוחי אדמה?
האם המזון הזה ממש אך ורק על בסיס מוצרים מן החי? נטול עמילן?

dimitrygo

Active member
מנהל
אני מכיר רק מזון אחד ללא אמילן

https://www.wysong.net/epigen
&nbsp
דגנים מכילים גם חלבון ותורמים לאחוז הכללי של החלבון במזון ולכן לרוב מתשמשים בדגן כולו ולא באמילן. זה גם יותר זול.

למעלה