לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3458134,581 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'התייעצות- קיבה רגישה ושלשול'
התייעצות- קיבה רגישה ושלשול
<< ההודעה הנוכחית
10/12/2019 | 01:50
5
35
היי, אימצתי חתולה לפני כ9 חודשים, היום היא בת שנתיים וקצת. מאז שהיא אצלה החלפתי לה מס' סוגי אוכל יבש בגלל רגישות בקיבה- תחילה גזים שזה הפסיק אבל יציאות רכות המשיכו. לאחרונה מזה שבוע וחצי היא משלשלת און-אוף, בעיקר און. הבאתי לה השבוע אורז עם שימורי טונה, קצת אוכל יבש וכשראיתי שיש שיור ביציאות הבאתי יותר אוכל יבש. אבל שוב השלשול החריף.
אשמח מאוד להמלצות והכוונות מה לעשות.
תודה,
חתולים >>
לצפיה ב-'מישהו יכול להמליץ מניסיון מה לעשות? תזונה נכונה? וטרינר?'
מישהו יכול להמליץ מניסיון מה לעשות? תזונה נכונה? וטרינר?
10/12/2019 | 12:47
1
10
לצפיה ב-'אפשר לעשות לו בדיקת צואה לבדיקת טפילים'
אפשר לעשות לו בדיקת צואה לבדיקת טפילים
10/12/2019 | 13:05
18
תבקש מהווטרינר לעשות בדיקת צואה לבדיקת טפילים, תולעים וכו. וגם בדיקת דם כימיה לוודא שאין בעיה פנימית כלשהי. 
אבל לא צריך להלחץ כי הרבה פעמים לחתולים צעירים יש שלשולים (מניסיון).

יש לי חתול שכשהיה גור - עד גיל שנתיים בערך, היו לו כל הזמן שלשולים. רצתי איתו לוטרינר עשרות פעמים. עשו לו בלי סוף בדיקות כולל בדיקת צואה צילומים, מה לא. לא מצאו כלום.
נתנו לי בשבילו פרוביוטיקה מיוחדת לחתולים. זה לא כדור אלא מעין קרם (לאכילה) שמגיע בשפופרת שהיא כמו מזרק ומעורבבים בה עוד שני חומרים שמונעים שלשול (כלומר כל התערובת מגיעה במעין שפופרת שהיא כמו מזרק). את הקרם שיוצא מהשפופרת הזאת מערבבים במעדן כלשהו לחתולים. 

אצלי זה עזר תקופה מסויימת. אבל לא כל הזמן.

כמה שנים לאחר מכן אימצתי חתול שנדרס. אחרי שהבריא מכל הניתוחים (של הדריסה) שמתי לב שהוא כל הזמן משלשל. שוב ריצות לוטרינרים ושוב לא מצאו כלום. ושוב נתנו לי בשבילו את הפרוביוטיקה במזרק. נדמה לי שקוראים לזה: פרוקולון. או פריקולון. 

בנוסף המליצו לי (בשני המקרים) לתת להם (לכל אחד בנפרד) אורז לבן בלי שמן ובלי תבלינים (פשוט מבשלים את האורז במים. אפשר טיפה מלח אבל ממש טיפה) עם עוף מכובס. 
יש מישהי שהמליצה לי לתת להם גם את המים של האורז לאחר הבישול (אחרי שמקררים אותם במקרר כמובן). 
שים לב: אם אתה נותן להם הרבה חטיפים - זה משלשל. אם הם אוכלים יותר מדי שימורים - זה גורם לשלשולים. אם באוכל שלהם אין מספיק חלבון מהחי - זה עלול לגרום לצואה רכה ולפעמים שלשול. 

בכל מקרה צריך לבדוק שאין סיבה רפואית (תשאל את הוטרינר אם זה מצריך בדיקת דם). אם יש סיבה רפואית אולי יתנו לך אוכל מיוחד.

אם אין סיבה רפואית אז כאמור משתמשים במה שכתבתי כאן.
אני יכולה לומר לך מניסיון שזה עובר מעצמו כשהם גדלים (כלומר כשהסיבה היא לא רפואית). 
החלק המשמח הוא - שאין לו עצירות. במקרה כזה המצב הוא הרבה יותר גרוע.  אצל חתולים - עדיף שלשול מאשר עצירות. 
אבל כאמור - כדאי וחשוב לבדוק

חתולים >>
לצפיה ב-'האם התייעצת בנושא עם וטרינר? '
האם התייעצת בנושא עם וטרינר?
10/12/2019 | 16:37
30
אחד הדברים שוטרינר עשוי להמליץ לנסות על מנת לבדוק האם האוכל הוא מקור הבעיה זה מזון רפואי. מזון רפואי שונה ממזון רגיל בעיקר באופן הטיפול שלו בחלבון, הם מפורקים בצורה כזאת שהגוף הרבה פחות מגיב אליהם מאשר לחלבונים במצבם הרגיל.

בדרך כלל, הרופא גם ימליץ על איזה מזון רפואי בדיוק כדאי לנסות במצב הנתון. בדרך כלל נותנים סוגים כמו i/d כשיש בעיות מהסוג שתיארת. כמובן אסור לתת שום דבר אחר (מלבד מים טריים לשתייה, כמובן) יחד עם המזון הרפואי. אם המצב משתפר עם המזון הרפואי, אזי או שהבעיות הן ספציפית במערכת העיכול (וזה יכול להיות טפיל מעיים, תולעים כלשהן, דלקות וכד') או שהחתול אמנם רגיש אבל הבעיה היא בעצם המזון. במקרה האחרון, הפתרון נעוץ בחיפוש מזון שמתאים לו ושלא יביא לידי תגובות כאלו, וזה תהליך איטי כי החלפה מהירה מדי של מזון יכולה בפני עצמה לגרום לשלשולים למיניהם.

לפעמים זה פשוט למצוא את סוג המזון הנכון. לפעמים יש רגישות למשהו מסוים (למשל לא מעט כלבים, וגם כמה חתולים רגישים לעוף והוא גורם להם לתגובה לא טובה).  
חתולים >>
לצפיה ב-'תודה רבה על המענה!'
תודה רבה על המענה!
10/12/2019 | 20:11
1
19
אם לא יהיה שיפור מחר אלך לוטרינר ואקנה לה את הפרוביוטיקה והוא בטח יתן לי גם אוכל רפואי. קשה לי איתם שהם לא מסבירים כמו שצריך. אני דואגת לזה שהיא סובלת ולא מראה, כי היא באמת לא מראה כלום. מתנהגת בגדול כרגיל וגם אם יש איזה שינוי הוא לא כזה מורגש...אבל שלשול זה בטח לא נעים. 
וול, המון תודה על הייעוץ
חתולים >>
לצפיה ב-'זה יכול להיות הרבה דברים ולוא דווקא רגישות למזון. ייתכן שיש'
זה יכול להיות הרבה דברים ולוא דווקא רגישות למזון. ייתכן שיש
12/12/2019 | 01:13
22
לה טפילי מעיים או זיהום חיידקי.
חתולים >>

הודעות אחרונות

13:36 | 17.01.20 אורחים בפורום
17:37 | 15.01.20 dimitrygo
15:19 | 15.01.20 דגלמנגה
18:45 | 14.01.20 אורחים בפורום
06:24 | 13.01.20 אורחים בפורום
22:45 | 12.01.20 אורחים בפורום
16:13 | 09.01.20 לימבו תינוקות
22:51 | 06.01.20 אורחים בפורום
18:26 | 06.01.20 אורחים בפורום
11:04 | 05.01.20 לימבו תינוקות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ