חתולה פוגעת באורך חיים

liores1212

New member
חתולה פוגעת באורך חיים

שלום
לפני כמה זמן התלוננתי בפורום על חתולה שהגיעה עם הדירה אליה עברנו (חתולה בחצר),
להלן העדכון:

המצב כבר לא הגיוני ועובר כל גבול
החתולה משגעת אותנו לגמרי, כבר לא נעים להיות בבית בכלל...
כל הזמן מייללת ושורת את הרשת ודלת הכניסה כל כמה דקות, פשוט כל הזמן דורשת שנאכיל אותה
זה הגיע למצב שאנחנו כבר לא יודעים מה לעשות , עד כדי כך של לשקול לעבור דירה שוב...

חייב פתרון חברים, זה כבר לא הגיוני- אני אחד שאוהב מאוד בעלי חיים אבל המצב הזה פשוט פוגע ממש באיכות חיים, ברמה שאני לא יכול להשאיר רק את הרשת כניסה .
בנוסף, כל הזמן פולשת לתוך תחום הבית ומלאה קרציות

ושוב- מגלה אמפתיות ואהבה גדולה, אך יש גבול והוא עבר ממזמן..

Yukita

Active member
מנהל
אז שים םה אמפולה נגד קרציות

ותן לה להכנס. מה כבר יכול להיות?
&nbsp
מישהו בבירור נטש אותה שם אחרי שהרגיל אותה לחיות בתוך הבית. זו לא אשמתה אלא אשמת האדם הרשע שעשה זאת.

גורדיאן

New member
אם אתה באמת מאכיל אותה היא לא באה כדי לקבל אוכל,

כנראה שהיא באה כדי לקבל חום ואהבה, כלומר ליטופים.
ואם באמת היית מגלה אמפתיות ואהבה היית שם לה אמפולה נגד קרציות ופוטר אותה מהסבל הזה.
דרך אגב, מה שאתה מספר לא גורם לי לרחם עליך אלא עליה, היא זאת שסובלת יותר, אז אולי כדאי שתשנה את הגישה ושניכם תשפרו את איכות החיים שלכם.

sharonei1

New member
בהזדמנות זו טפל גם בתולעים

קנה אמפולה שגם נגד תולעים וגם נגד קרציות
או בנפרד כדור נגד תולעים (כדור בלבד זה רק אצל הווטרינר)

liores1212

New member
חברים

לקחתי את כלל התשובות שלכם לתשומת לבי.
אהבה לחיות יש בי - אבל בואו נכנס רגע לפרופורציות, החתולה מקבלת אוכל ומים כמו שצריך והכל בסדר, אפילו לא עולה בדעתי על להזיז אותה ממקומה
&nbsp
אם אי אפשר לנצח, כנראה צריך להצטרף
אשקול את נושא הכנסתה לבית.
&nbsp
מלבד אמפולות נגד טפילים כאלה ואחרים, אלו עוד פעולות יש לנקוט לפני הכנסתה לבית?
&nbsp
תודה

גורדיאן

New member

dimitrygo

Active member
מנהל
אתה כבר תראה מה היא תעדיף. אם היא תעדיף לבלות הרבה בבית

אז אפשר לנסות לארגן לה פינה חמה. זה תלוי בחתולה מה היא תאוהב, לפעמים קרטון הכי פשוט קצת מרופד בבגדים ישנים יעבוד הכי טוב.

LEEM7

New member
כדאי חיסון מרובע

זה חיסון שנותנים (בזריקה אחת) נגד כל ארבעת המחלות שיכולות להיות לחתולים.
סהכ חתולים לא דורשים הרבה טיפול. והם יודעים להעסיק את עצמם. אם אתם מכניסים אותה הביתה הייתי ממליצה לשים לה בפינה משלה קופסת קרטון (לא בהכרח עם בדים בפנים) כדי שהיא תשרוט את הקרטון ולא את הרהיטים.
אני שמה לחתולים שלי (יש לי יותר מ-1 מן הסתם) 2-3 קופסאות קרטון. בכל פעם שהם מרגישים צורך לשרוט הם ניגשים לקרטונים. ולרהיטים שלום (אגב, מתחת לספה שמתי להם שני לוחות של קלקר שלא רואים אותם כלפי חוץ. כי הם אוהבים לפעמים להכנס מתחת לספה. הם גם ישנים על הקלקר וגם שורטים אותו. אותו קלקר מחזיק כבר יותר מחצי שנה. לא מתפרק

למעלה