שאלה לדימיטרי לגבי איכות מזון יבש של חתולים - נוטריבסט

LEEM7

New member
שאלה לדימיטרי לגבי איכות מזון יבש של חתולים - נוטריבסט

היי דימיטרי,
תוכל בבקשה להגיד לי מהי איכות המזון היבש לחתולים שנקרא נוטריבסט? (NUTRIBEST).
לא מצאתי אותו ברשימה של הדירוג.
תוכל לומר לי מה הדירוג שלו?
(קניתי עד עכשיו סיינספלאן אבל זה התייקר בכמעט 30% ואין סיכוי שאוכל להמשיך לקנות אותו).

אני מצרפת תמונה עם המרכיבים והערכים התזונתיים.
מיליון תודות!!

dimitrygo

Active member
מנהל
הציון שלו 34, כלומר על הפנים. כמה חתולים יש לך, באיזה

גילאים ומה הוא טווח המחיר פר קילו שאת יכולה לשלם?

LEEM7

New member
תודה.. וואו זה ממש נמוך. לא מצדיק את המחיר

יש לי לא מעט חתולים. באוכל שהתייקר שילמתי 250 שקל לשק של 15 קג (16.666 שקל לקג). זה היה המקסימום שבמקסימום של העלויות שאני יכולה להרשות לעצמי. שק של 15 קג הספיק לי בדרכ לחודש.

יש חברה חדשה עם אוכל מיובא בשם soel mate.
יש להם שני סוגים. סוג יקר וסוג זול יותר. הזול יותר עולה 84 שקל ל-5 ק"ג. אם קונים ביותר מ-300 שקל אז יש הנחה נדמה לי של 10 אחוז. ובמעל 200 שקל משלוח חינם. הם עושים משלוחים לכל הארץ. אם אני קונה 20 קג זה יוצא בערך 17 שקל לקג.
אתה מכיר אותם? האוכל היותר זול שלהם מדורג יותר גבוה מהנוטריבסט?

בינתיים אני נותנת להם blue cat (של קיבוץ מעברות) שאם אני לא טועה גם לו יש דירוג 34. הם לא רוצים לאכול אותו.
בכל אופן תודה רבה רבה רבה רבה!!!

dimitrygo

Active member
מנהל
כן אני מכיר את SoulMate המזון שהם לחתולים מסורסים (או מזון

לייט, זה אותו מזון בפועל) הוא די בסדר, קיבל ציון 61. הבעיה שעכשיו אני לא רואה אותו באתר שלהם, נשארו רק שני הסוגים היקרים יותר.
&nbsp
מה שאני יכול להמליץ זה בריט פרימיום בטעם עוף - 18 ק"ג ב-250 ש"ח. זה מזון די איכותי לחתולי בית פשוט ארוז בשק גדול (זה מה שחנות טוענת לפחות). הבעיה איתו שהטעימות שלו לא גבוהה במיוחד.
https://www.jungle-club.co.il/product/brit-premium-שק-מגדלים/
&nbsp
מזון שני שאני יכול להמליץ זה הפי קט בטעם סלמון - 15 ק"ג ב-242 ש"ח. זה גם אותו העיקרון כמו עם בריט - מזון רגיל לחתולי בית ארוז בשק גדול.
https://www.tenlahayot.co.il/items/1208380-הפי-קט-שק-מגדלים-בטעם-סלמון-ועוף-15-ק-ג
&nbsp
את המזון הזה ועוד מוצרים נוספים אפשר לקנות קצת יותר זול אם מצטרפים לקבוצת הרכישה בפייסבוק
https://www.facebook.com/groups/220510874993291/

LEEM7

New member
תודה רבה רבה!!

אני גרה בעפולה. השאלה אם לחנויות שניתן לקנות מהן יש שליחויות לעפולה.

זה בעיה פה בצפון שהמגוון מאד קטן וגם מאוד יקר.
לגבי סולמייט - כרגע חסר להם הסוגים היותר זולים. הם אמרו שיהיה ביום רביעי ואז גם יהיה הפירוט שלהם באתר. (סולמייט עושים משלוחים לעפולה).

dimitrygo

Active member
מנהל
לג'אנגל יש סניף ביקנעם עילית כך שאני מניח שלא תהיה בעיה

לתן לחיות יש סניף בעפולה ובנצרת עלית, אך אני לא יודע אם יש את כל המוצרים בכל הסניפים.

LEEM7

New member
אני חושבת שיש חנות בשם ג'אנגל בעפולה

יש לי שכנים שקונים מהם. אברר.

dimitrygo

Active member
מנהל
אה, ותוכלי בבקשה לצלם את המדבקה ואת הכופתיות של בלו קט?

LEEM7

New member
כבר מזמן זרקתי את השק של הבלו-קט :)

אין לי את השק יותר וגם לא את התווית.
נדמה לי (אם אני לא טועה), ששלחתי לך בזמנו את התווית כשמהחנות שלחו לי. ואני חושבת שהוספת את הבלו קט לדירוג אחרי ששלחתי לך. אבל אני לא בטוחה במאה אחוז. הזיכרון שלי משובש.
בכל אופן, קניתי את זה מגג לחיות, בתקופה שהם עוד עשו משלוחים לעפולה. עכשיו הם הפסיקו להגיע לעפולה. יש להם חברת שליחויות שיכולה להגיע אבל היא גובה מהם כסף כך שזה מייקר.

מחר בבוקר אצלם את הכופתיות, כי הפלש אצלי בטלפון משום מה הפסיק לעבוד.

מי שעושה עכשיו את הבלו-קט זה קיבוץ מעברות (ראיתי בדירוג שכתוב בלו קט של ביופט. אני מניחה שביו פט זה מעברות?). ולפי הדירוג זה 35 (נקודה אחת יותר מהנוטריבסט).
החתולים שלי מסרבים בכל תוקף לאכול את הבלו קט. אני מערבבת להם בפנים טונה ואז הם עושים טובה ואוכלים קצת.
הם מאוד מפונקים החבורה שלי. אני חייבת אוכל עם טעימות גבוהה. במשך שנתיים הם אכלו פיט של רויאל קנין. אבל לאור הקפצת המחיר לשמים הפסקתי לקנות.
בעבר מי שעשה בלו קט היו מאיה שיווק. ואז הכופתיות היו כמו כדורים קטנטנים.

dimitrygo

Active member
מנהל
יש לי תמונה וכתוב עליה דווקה ביופט אבל מעברות זה גם הם

אבל הבנתי שהם כבר לא מייצרים בעצמם ומזמינים מחו"ל. הינה מה שיש לי

LEEM7

New member
כן. זה בדיוק זה. הבעיה שהם לא מוכנים לאכול בשום אופן

אני מערבבת להם בזה טונה ופריסקיז-שימורים, והם בוררים את הטונה ולא אוכלים את הגרגרים של הבלו קט. לא מבינה למה. יש לי שק שלם וכבר לא ניתן להחזיר אותו

למעלה