לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3453634,536 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'חתולה שהשכנים מתנכלים לה'
חתולה שהשכנים מתנכלים לה
05/11/2019 | 11:38
5
59
לחצר הבניין שמול הבניין שלי הגיעה לפני כשבועיים חתולה מתוקה ועדינה, היא לא חוששת מבני אדם ומתקרבת לכל אחד, לדעתי היא גרה בבית קודם לכן. יש שכנים שלא מעוניינים שהיא תהיה שם, אתמול שניים מהם דיברו על כך שהם רוצים לקחת אותה ולזרוק אותה באזור אחר, אז הבאתי אותה אלי הביתה, היא כרגע אצלי בחדר השינה, אבל יש לי 2 חתולים ואני לא יכולה לאמץ חתול נוסף.

אני מאכילה קבוצת חתולים כמה רחובות משם, התייעצתי עם וטרינר שהמליץ לי להעביר אותה לפינת ההאכלה הזו ולשבת איתה שם כמה שעות עד שתתרגל למקום, אבל קראתי שזה לא כל כך פשוט, זו לא הדרך הנכונה להעביר חתול מאזור לאזור, זה תהליך ארוך שדורש הכנסתה לכלוב מיוחד בחצר וזמן הסתגלות של שבועיים.
האם כדאי לנסות למצוא לה בית מאמץ ? היא חתולה אפורה מהסוג שיותר קשה למצוא לה בית, אבל נורא מתוקה וטובה באופי.
מה אתם מציעים לעשות ?

חתולים >>
לצפיה ב-'בהחלט לנסות למצוא בית מאמץ'
בהחלט לנסות למצוא בית מאמץ
05/11/2019 | 14:35
3
52
אם תמצאי, זו האופציה הכי טובה עבור החתולה.

איקלום בפינת האכלה אפשרי, אבל אם אין כלוב איקלום (שכבר בפני עצמו להשאיר סגור בכלוב במקום ציבורי זה לא טוב), אז זו נטילת סיכון כשיש סיכוי גבוה שהחתולה לא תבין שהיא אמורה להשאר שם: אולי יצליח ואולי לא. דרך ביניים היא לעבוד עם כלוב איקלום אבל לא להשאיר אותו ואותה שם בכלוב אלא לבוא כל יום במשך תקופה ולשבת שם איזו שעה שעתיים כדי לנסות להרגיל למקום. פרויקט קשה.

אפשר גם להדפיס את החוק האוסר על העברת חתולים ממקומם ולתלות על לוח המודעות של הבניין השכן + על נקודות שונות ברחוב, אך גם זה לא בטוח שיעזור.

בשורה תחתונה - הכי טוב בית.
חתולים >>
לצפיה ב-'תודה על התגובה, עוד שאלה'
תודה על התגובה, עוד שאלה
05/11/2019 | 14:58
2
54
האם את מכירה אנשים שמתמחים במציאת בתים לחתולים תמורת תשלום כספי ? לי אין ניסיון בזה. כלומר, פרסום מודעות באמצעי המדיה הרלוונטים, יצירת קשר עם האנשים המתאימים וכו', מצאתי מישהי כזו אבל היא בחופשה ולא זמינה כעת. 

חתולים >>
לצפיה ב-'חיפוש אנשים כאלה זה מגנט לרמאים,'
חיפוש אנשים כאלה זה מגנט לרמאים,
06/11/2019 | 02:07
1
42
רק אם תעשי את זה בעצמך תוכלי לוודא שהחתולה באמת מצאה בית חם, לסמוך על אחרים ועוד תמורת תשלום זה חיפוש צרות (לחתולה) והוצאות (לך).

חתולים >>
לצפיה ב-'אני יודעת'
אני יודעת
06/11/2019 | 19:24
36
כוונתי היא למישהו שעובד עם עמותות מוכרות ושניתן ליצור קשר עם אותן עמותות כדי לוודא שהוא אכן עובד איתן ואינו רמאי. במקרה שיימצא מועמד מתאים לאימוץ אני אדבר עם המועמד ואוודא שהכל תקין לפני שהחתולה תימסר.
אני יכולה לפרסם ביד2 ולתלות מודעות אצל וטרינרים אבל אני לא בטוחה שזה מספיק, אם יש הצעות נוספות אשמח לשמוע.
חתולים >>
לצפיה ב-'את יכולה לנסות דרך העמותות השונות'
את יכולה לנסות דרך העמותות השונות
<< ההודעה הנוכחית
06/11/2019 | 21:41
29
יש גם ימיי אימוץ (למשל כל יום שבת בהרצליה) שאת יכולה לבוא עם החתולה בכלוב ולנסות למצוא לה בית אצל האנשים שמגיעים לימיי אימוץ האלה
חתולים >>

הודעות אחרונות

11:36 | 14.11.19 אורחים בפורום
15:43 | 11.11.19 liores1212
07:54 | 09.11.19 אורחים בפורום
19:13 | 08.11.19 אורחים בפורום
17:42 | 08.11.19 אורחים בפורום
08:51 | 08.11.19 אורחים בפורום
17:45 | 04.11.19 אורחים בפורום
14:50 | 28.10.19 אורחים בפורום
14:41 | 28.10.19 אלישבע777

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ