לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3453634,536 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'החול חדש לחתול'
החול חדש לחתול
28/10/2019 | 15:41
12
83
בהמלצת החנות שאני קונה בה חול, קניתי חבילה זו לניסיון.  
הייתי רוצה לדעת מה "החול" הזה:
ממה הוא עשוי, יתרונות וחסרונות. הוא אכן ללא אבק, אבל יקר יותר מחול מתגבש. ההתגבשות שלו ממש נמוכה. האם הוא באמת, מתאים לשימוש ממושך יותר?
חתולים >>
לצפיה ב-'לא יודעת למה התמונה למעלה אינה ישרה. מעולם זה לא קרה קודם'
לא יודעת למה התמונה למעלה אינה ישרה. מעולם זה לא קרה קודם
<< ההודעה הנוכחית
28/10/2019 | 15:44
27
איך מיישרים?
חתולים >>
לצפיה ב-'אין אף תשובה לשאלותי???'
אין אף תשובה לשאלותי???
29/10/2019 | 13:07
3
10
לצפיה ב-'לי אישית החול הזה לא מוכר'
לי אישית החול הזה לא מוכר
29/10/2019 | 16:21
31
אולי מישהו אחר מבין הקוראים מכיר?
חתולים >>
לצפיה ב-'כנראה שיש סיבה לכך שאין הרבה תשובות,'
כנראה שיש סיבה לכך שאין הרבה תשובות,
29/10/2019 | 21:44
1
31
והסיבה היא שזה רק חול, שום דבר חשוב, את צריכה לנסות ולראות אם זה מתאים לך ואם לא תחליפי למשהו אחר, בכל מקרה החתולים יעשו את הצרכים שלהם וההבדל בין חול כזה לאחר הוא רק קצת יותר או פחות עבודת מטאטא, מובטח לך כי אף חתול לא יגיש נגדך בג"ץ רק בגלל שבחרת חול שלא מתאים לתחת העדין שלו.

חתולים >>
לצפיה ב-'כבר שמעתי על חתולים שסירבו לעשות צרכים בחול חדש וזה קרה'
כבר שמעתי על חתולים שסירבו לעשות צרכים בחול חדש וזה קרה
31/10/2019 | 16:51
26
לא רק במקרה של החלפה ממתגבש רגיל לקריסטלי כפי שאפשר לצפות אלא בהחלפה לחול מנסורת עץ כמו קטס בסט.
חתולים >>
לצפיה ב-'לפי האינטרנט'
לפי האינטרנט
29/10/2019 | 16:30
1
46
החול הזה עשוי מתירס וזו הסיבה שניתן להוריד אותו עם המים בשירותים (חול רגיל הוא סוג של חומר שכורים אותו מהאדמה). כתוב על החבילה שצילמת "septic safe" שזה בעקרון אומר שזה מתאים למערכת צנרת רגילה של שירותים. מצד שני, גם דבר כזה לא כדאי לזרוק לשירותים אלא לפח כי לא כל מערכות הצנרת מתמודדות היטב עם צואת חתולים או עם חול חתולים גם אם הוא נמכר ככזה שניתן להוריד עם המים. יש גם מערכות שירותים שהן יותר חסכוניות במים - ואז עוצמת המים לא מספיקה כדי להזיז את ה"חול" והשירותים עדיין יכולים להיסתם.

מעבר לזה, יש גם בעיה שהכנסת צואת בע"ח למערכת המים עשויה להכניס טפילים למים שיעברו גם להמשך המערכת. טפילים שלא אמורים להיות שם יכולים לזהם קרקע ולפגוע בצמחיה ובחי במקורות מים. אחד מהטפילים שלא רצוי להוריד עם המים הוא הטפיל הידוע המקושר לעתים קרובות לחתולים (למרות שהם ממש לא מקור יחיד) - הטוקסופלזמה גונדי. לא כל מערכת לטיפול במים ערוכה להתמודד עם הטפילים הללו ולכן יש בעיה להוריד במים משהו שאינו של בני אדם. בשורה תחתונה - למרות מה שכתוב על השק, כנראה עדיין עדיף לזרוק לפח. זה עדיין ידידותי יותר לסביבה כמוצר תירס מאשר מוצר על בסיס חומר.
חתולים >>
לצפיה ב-'תודה יוקיטה. מעניין!!'
תודה יוקיטה. מעניין!!
30/10/2019 | 00:19
4
לצפיה ב-'תנסי חול בשם סיריה Siria, זה גם חול על בסיסי תירס'
תנסי חול בשם סיריה Siria, זה גם חול על בסיסי תירס
29/10/2019 | 19:22
4
27
לצפיה ב-'מנסיונכם, איך חול על בסיס תירס מתגבש? '
מנסיונכם, איך חול על בסיס תירס מתגבש?
29/10/2019 | 20:21
3
23
אישית, לא ניסיתי. האם זה מתנהג כמו קטס בסט או אחרת?
חתולים >>
לצפיה ב-'כן, הוא מתגבש טוב אבל כרגיל זה עניין של התאמה לשתן החתול '
כן, הוא מתגבש טוב אבל כרגיל זה עניין של התאמה לשתן החתול
29/10/2019 | 21:07
2
32
ולכן צריך פשוט לנסות.
אגב אני 13 שנים השתמשתי בקטס בסט וזה חול מעולה פרט לבעיה אחת - הוא מתפזר בקלות בכל הבית ובסוף נשברתי ועברתי לסיריה. לסיריה גם יש בעיות מסוימות - יש לו ריח של קלח טירס או אם תרצי - סמרטוט מלוכלך רטוב. והוא נדבק יותר לדפנות של הארגז אבל רק אם חתולם מתשינים על הדופן כמו אצלי. ולכן ניקוי הארגז הרבה יותר בעייתי מאשר היה עם קטס בסט שלא נדבק לכלום. והוא גם פחות חסכוני. ובכלל הגעתי למסכנה שאין חול מושלם ותמיד יש פשרות.
חתולים >>
לצפיה ב-'תודה: -) '
תודה: -)
29/10/2019 | 22:52
4
לצפיה ב-'חול שעושה אבק, ממש לא מתאים לי. די לי באבק הנכנס מבחוץ...'
חול שעושה אבק, ממש לא מתאים לי. די לי באבק הנכנס מבחוץ...
30/10/2019 | 00:44
29
אנסה אם יש סיריה בחנות לבעלי החיים, אני - פט.
היה חול מתגבש בסופר והיו משלוחיםעד שיצא מגיוון ומאז אני מחפשת. אבר קלין הם לא מוכרים
חתולים >>

הודעות אחרונות

11:36 | 14.11.19 אורחים בפורום
15:43 | 11.11.19 liores1212
07:54 | 09.11.19 אורחים בפורום
19:13 | 08.11.19 אורחים בפורום
17:42 | 08.11.19 אורחים בפורום
08:51 | 08.11.19 אורחים בפורום
17:45 | 04.11.19 אורחים בפורום
14:50 | 28.10.19 אורחים בפורום
14:41 | 28.10.19 אלישבע777

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ