לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3453634,536 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'מזעזע! לא תאמינו עסק לממכר מזון לחתולים שואל אם להרוג אותם ז'
מזעזע! לא תאמינו עסק לממכר מזון לחתולים שואל אם להרוג אותם ז
23/10/2019 | 16:22
10
78
אני ממש מזועזעת, במקרה נתקלתי בזה, אבל עסק שמוכר מזון לחתולים, שואל אם מותר להרוג חתולים שנכנסים למקום וקורעים שקים על מנת לאכול, אבל לשאול איך הם סוגרים את המחסן ככה שלא יכנסו חתולים זה לא שאלה בכלל?!
העתקתי מהאתר :(אה וזה לא קשור לדת זה קשור לטמטום ורוע)
דברת מזיקים – המתת חתולים מזיקים
רבני בית ההוראה
כ"ג ניסן ה'תשע"ט
שאלה:
שלום הרב, עסק שיש לו מחסנים עם אוכל לכלבים וחתולים ומאובטח בחיישני תנועה. בלילות מגיעים חתולים, נכנסים למחסנים, פותחים שקים של אוכל , מה שגורם למכירה בהפסד של השקים, מפעילים את האזעקה וגורמים רעש לתושבים, ניסינו להרחיקם בכל דרך אפשרית, האם מותר לחסל אותם כדי למנוע נזקים כספי וסביבתי? בברכה
חתולים >>
לצפיה ב-''
23/10/2019 | 19:33
12
לצפיה ב-'והתשובה שניתנה שם מעצבנת לא פחות מהשאחה'
והתשובה שניתנה שם מעצבנת לא פחות מהשאחה
23/10/2019 | 22:42
3
70
לצפיה ב-'אכן גם התשובה אבל יאמר לזכותם שהרב הצדיק גם אותי'
אכן גם התשובה אבל יאמר לזכותם שהרב הצדיק גם אותי
24/10/2019 | 06:44
2
47
כתבתי להם תגובה שזה לא לעניין ועדיף לחפש פיתרון לסגור את המחסן היטב ולא להרוג חתולים, אז הם פרסמו ולא צנזרו וגם הרב ענה לי שגם מה שאני אומרת זה נכון
חתולים >>
לצפיה ב-'טוב שהצעת להם חלופה הגיונית יותר'
טוב שהצעת להם חלופה הגיונית יותר
24/10/2019 | 07:16
36
אחרת כנראה לא היו חושבים על זה
חתולים >>
לצפיה ב-'לא ממש, הוא השיב שהכל שאלה של מאמץ'
לא ממש, הוא השיב שהכל שאלה של מאמץ
24/10/2019 | 16:34
10
לצפיה ב-'חבל שאי אפשר לגלות מי השואל'
חבל שאי אפשר לגלות מי השואל
<< ההודעה הנוכחית
23/10/2019 | 22:43
4
23
לצפיה ב-'מאד חבל'
מאד חבל
24/10/2019 | 06:46
3
37
מעניין אם זה עסק מקומי או שמפיץ לכל הארץ, יש לי חתולה ואני ממש לא רוצה שייצא מצב שהאוכל שאני קונה לה בא ממקום כזה
אבל זה מעלה לי שאלה איך יודעים שמקומות אחרים כן נוהגים טוב ולא גם עושים דברים כאלו? אולי במקרה בעל העסק הזה דתי והוא שאל רב ולכן יצא שראיתי את זה, אבל אולי בעל עסק חילוני פשוט הורג בלי לשאול?
חתולים >>
לצפיה ב-'ברור שהשואל אדם דתי אחר לא היה שואל רב'
ברור שהשואל אדם דתי אחר לא היה שואל רב
24/10/2019 | 07:20
1
38
לגביי חילוני הורג בלי לשאול אף אחד כי אין לו אלוהים
רב החילוניים הורגים מיליוני בעליי חיים ללא הפסקה לאכול בשר גם רב אלה שמגינים על חיות מחמד כמו כלבים וחתולים
חתולים >>
לצפיה ב-'השורה השנייה מתייחסת גם לדתיים כמובן'
השורה השנייה מתייחסת גם לדתיים כמובן
24/10/2019 | 11:36
21
בלי להפלות
חתולים >>
לצפיה ב-'בשתי חנויות שאני קונה קבוע'
בשתי חנויות שאני קונה קבוע
24/10/2019 | 08:33
41
הבעלים (במקרה אחד) והמוכרים (החנות השניה) ממש אוהבים בעלי חיים. בחנות הראשונה יש בעלים שמאכיל קבוע גדוד של חתולי רחוב (חוץ ממה שיש לו בבית) וגם נותן במחיר כמעט אפסי אוכל במקל לאשה שמאכילה.
בחנות השניה יש חתול רחוב שאימץ את החנות. הוא מסתובב שם, מתלטף, הולך הלילה וחוזר כל בקר. קבוע אוכל שותה בחנות.
נראה לי שהמקרה הזה הוא חריג. בד"כ מי שיפתח חנות לבע"ח הוא אדם שיש לו נטיה טבעית לעסוק בבע"ח.
אגב, לפי החוק אסור לאדם פרטי להמית כלב או חתול. גם אם הוא מעצבן גורם נזק
חתולים >>

הודעות אחרונות

11:36 | 14.11.19 אורחים בפורום
15:43 | 11.11.19 liores1212
07:54 | 09.11.19 אורחים בפורום
19:13 | 08.11.19 אורחים בפורום
17:42 | 08.11.19 אורחים בפורום
08:51 | 08.11.19 אורחים בפורום
17:45 | 04.11.19 אורחים בפורום
14:50 | 28.10.19 אורחים בפורום
14:41 | 28.10.19 אלישבע777

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ