לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3452834,528 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'אני מיואשת , עזרה במציאת אוכל מתאים '
אני מיואשת , עזרה במציאת אוכל מתאים
<< ההודעה הנוכחית
05/10/2019 | 17:02
7
77
היי, החתול השמנמן שלי בן 13 , עד כה אכל רויאל קנין , העניינים עם הזכיין גרמו לי להבין שהאוכל לא כזה איכותי כמו שסברתי ..
אני עכשיו מחפשת לו אוכל מתאים , הלכתי לאיבוד בין כל ההמלצות , ועברתי על הטבלאות השונות . בשורה התחתונה , אשמח להמלצות לאוכל שמתאים לחתול שלא עושה פעילות גופנית , עם נטייה להשמנה וכמובן מסורס
תודה לעוזרים
חתולים >>
לצפיה ב-'לי המליצו בעבר על '
לי המליצו בעבר על
10/10/2019 | 09:07
37
אוכל יבש  בשם N&D שהוא דיי דיאטטי ובריא
והחתולים שלי אוכלים אותו בנתיים (התחלתי לתת להם רק השבוע)

חתולים >>
לצפיה ב-'למה חשוב לך שיעשה דייאטה?'
למה חשוב לך שיעשה דייאטה?
10/10/2019 | 22:57
2
35
אז הוא שמן, והוא בן 13, גיל קשיש קרוב לסוף חייו, תשמחי שהוא רק שמן. תוחלת החיים הממוצעת  של חתול בית הוא בסביבות 17 שנה. תני לו להנות בשנים הבאות ותהני ממנו גם את .
לי היה חתול שמן, שהבטן שלו הגיעה לרצפה. לא אהב לנוע, רק להתחמם בשמש במרפסת או בחורף על מתחת לפוך... כגור היה מאד יפה, אבל כקשיש שמן הוא כבר היה כדורי למדי. מה שקרה בסוף - שבגיל 12 הוא המעי הגס שלו חדל לתפקד ואחרי כל מיני טיפולים, כרתו לו את המעי ואז החלה סאגה איומה של חתול שאיבד את התאבון שלו בצורה קיצונית, והא נמס לי מול העיניים. איני יודעת איך הוא החזיק מעמד ארבע וחצי שנים. היה אוכל בשבוע, מה שאכל קודם ביום ! עד מותו, בגיל 16 וחצי הוא ירד למשקל של גור בן חצי שנה!! הוא היה עור ועצמות ולא הישיר מבט. רק אז הבנתי את כמה טוב שהיה לי חתול שמן!

גם היום , יש לי חתול קשיש והוא קצת שמן. למזלי הוא עדיין פעיל וערני. הווטרינר  שנחרד לגבי עליה עצומה במשקל בגיל צעיר, המליץ לתת לו מזון מופחת קלוריות. הוא אוהב את  נטורל בלנס מופחת קלוריות והוא נשאר די יציב במשקלו .
חתולים >>
לצפיה ב-'היי'
היי
11/10/2019 | 11:17
29
לא כתבתי שאני רוצה שיעשה דיאטה , ביקשתי הכוונה למזון שמתאים לו , בגילו שישמור על הקיים ולא רוצה שישמין,  מה שעלול להזיק לו .רוצה להחליף למשהו מתאים
חתולים >>
לצפיה ב-'זה לא מזון מיוחד דיאטטי מה שכתבתי'
זה לא מזון מיוחד דיאטטי מה שכתבתי
12/10/2019 | 12:02
22
זה מזון רגיל שיותר בריא ופחות שמן
בקשר לחתולים שלי אני מערבב להם את זה עם אוכל אחר שנחשב יותר שמן
חתולים >>
לצפיה ב-'איזה סוג של רויאל קנין הוא אוכל?'
איזה סוג של רויאל קנין הוא אוכל?
16/10/2019 | 15:06
2
8
לצפיה ב-'הוא כרגע אוכל רויאל קנין סטרילייז '
הוא כרגע אוכל רויאל קנין סטרילייז
20/10/2019 | 09:39
1
11
והוא שנים אוכל את זה 
איך האוכל happy cat ? קיבלתי המלצה 
חתולים >>
לצפיה ב-'אני מציע לך לנסות מזון בשם נוטרם לחתולים בוגרים ומבוגרים S5'
אני מציע לך לנסות מזון בשם נוטרם לחתולים בוגרים ומבוגרים S5
22/10/2019 | 14:12
14
הוא נמכר רק ברשת חנויות petbuy
חתולים >>

הודעות אחרונות

11:36 | 14.11.19 אורחים בפורום
15:43 | 11.11.19 liores1212
07:54 | 09.11.19 אורחים בפורום
19:13 | 08.11.19 אורחים בפורום
17:42 | 08.11.19 אורחים בפורום
08:51 | 08.11.19 אורחים בפורום
17:45 | 04.11.19 אורחים בפורום
14:50 | 28.10.19 אורחים בפורום
14:41 | 28.10.19 אלישבע777
14:15 | 25.10.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ