לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3452834,528 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'אימוץ גור חתולים'
אימוץ גור חתולים
<< ההודעה הנוכחית
17/09/2019 | 15:48
3
71
שלום רב, לפני כחודש אימצתי גור חתולים שנפצע ברחוב. כיום הוא בן כתשעה שבועות, הוא החלים והוא חמוד ושובב מאד. אין לי ניסיון עם חתולים. החתלתול מתגורר איתי בדירה סגורה (לא יוצא החוצה). יש לי שלוש שאלות:
1. הבעיה הראשית- למרות שאני מקדישה לו זמן משחקים בבוקר ובלילה, ומספקת לו צעצועים וגירויים שונים, כולל צעצועי גירוד ולעיסה – בשעות הערות שלו, ובמיוחד בלילה, הוא כל הזמן תוקף אותי, מנסה לנשוך ולשרוט בכל הכוח ולא נרגע. אני מנסה לדחוף לו את הצעצועים במקום, אבל הוא זורק אותם הצדה ומתנפל עלי. כיצד להתמודד ואיך לחנכו לא לעשות זאת?
2. תזונה - כרגע מוזן במזון לח ויבש בשתי צלוחיות נפרדות. כמובן שמעדיף את הלח, אך אני מנסה להעבירו בהדרגה לאוכל יבש לגורים. הוא מכרסם ממנו מעט, ועוזב. ניסיונות לערבב את הלח עם היבש לא צלחו - זה לא טעים לו והוא בכלל לא נוגע. עצות?
3. סירוס - מתי כדאי לבצע והיכן מומלץ? קראתי שמומלץ לסרס מגיל חצי שנה - האמנם? האם אפשר לפני?
תודה מראש.
חתולים >>
לצפיה ב-'התפרעויות גוריות'
התפרעויות גוריות
17/09/2019 | 21:51
51
מזל טוב לרגל האימוץ!

אין שום דבר מוסר בהתפרעויות גוריות, נשכנות וציפורניים. מגיל חודשיים ומשהו עד סביבות גיל שנה, שנה וחצי (לא חקוק באבן, משתנה מאחד לשני) האנרגיות של גורי חתולים הן מאוד גבוהות. עיקר ההתעסקות היא באמת במשחקי ציד למיניהם. באופן רגיל, גור גדל בשגר ולומד מאחיו לשגר איך להתנהג (כמו שילד לומד בגן). לנו קשה עם זה כי אנו עם עור רגיש יותר וחסר פרווה. אישית, עם כל הגורים שהיו אצלי פשוט צלחתי את זה: מדובר בשלב חולף וכולם הפכו בסוף לבוגרים ויצאו מזה. יש מי שמאמינים שצריך לחנך, אבל לא ראיתי הבדל גדול כך או אחרת, כי כאמור זה חולף אצל כולם בסוף. כן אפשר לבחור מה נוח לך, למשל לא לעודד שריטות ונשיכות ישירות בכך שלא תשחקי עם הגור בידיים אלא רק עם משחקים תלויים מחוט (משחקי חכה), כדורים שזורקים וכו'. לחתולים עניין מוגבל במה ששוכב ללא תנועה ולכן ברור שלא ישחק הרבה לבדו עם צעצועים אלא יתעניין במה שזז ומשמיע קולות, כלומר -בך. כשמבינים את הקטע מתחילים גם להבין איך לעניין את הגור בצעצועים (לומדים איך להניע ולהזיז אותם כך שיתעניין) וגם איך להפחית נשיכות והיצמדות בציפורניים (קופאים כשזה קורה, כי תנועה מגבירה את ההתנהגות הזו).

באשר לאוכל, ברור שהרטוב טעים יותר, אבל ברוב המקרים הוא לא מכיל את כל מה שגור צריך בהשוואה לאוכל יבש. לכן בשלב זה כדאי לא להשאיר אוכל רטוב כל היום אלא לתת מנה מוגבלת בלבד בשעה נבחרת כלשהי, ובשאר היום לדאוג לזמינות של אוכל יבש ומים טריים לשתייה. אם הגור לא נוגע ביבש, יתכן גם שהסוג המסויים לא טעים לו, ואז אפשר לנסות סוג אחר.
חתולים >>
לצפיה ב-'כדאי לחשוב על גור נוסף'
כדאי לחשוב על גור נוסף
18/09/2019 | 16:19
40
לדעתי, בן אדם עם צעצוע לא יכול להתחרות בחתול מבחינת העניין ויכולת המשחק.  יש לי שתי גורות שעכשיו בנות שנה, והן משחקות יחד הרבה: בעיקר היאבקות, תופסת (עם היאבקות), מחבואים (עם היאבקות), משחקי רגליים מתחת לדלת או כיסא.  כל צעצוע שתתני לגור שלך זה רק בכאילו למשחק אמיתי.  

גור נוסף נשמע כמו כפול עבודה, ואני מאוד הססתי אם לקחת על עצמי עוד חתול, אבל הגורה הנוספת פתרה לי הרבה בעיות, והחתולה שלי הפסיקה לרדוף אחרי הזנב של עצמה.  כבן אדם וכיצור היחידי שהחתול שלך פוגש, את עכשיו מתפקדת גם כאמא חתולה, וגם כאחות חתולה, ומאוד קשה לעמוד בדרישות.  תני לו אח או אחות וזה יקל על העניינים.

חתולים שמשחקים יחד לומדים מתי הם פוגעים כאשר החתול השני מיילל מכאב.  אז אפשר לנסות - להגיב בכאב בקול גבוה.  
חתולים >>
לצפיה ב-'גור חתול זה כמו ילד בן שלוש כל הזמן סקרן ומשתולל לפעמים'
גור חתול זה כמו ילד בן שלוש כל הזמן סקרן ומשתולל לפעמים
20/09/2019 | 14:08
41
לגביי האוכל אולי היבש מהסוג שקנית לא טעים לו תחלפי ליבש לגורים אחר
אוכל רטוב לא שמים כל הזמן  רק מתי שמחליטים (אצלי פעם בבוקר ופעם בערב)
בשעות הלילה אם זה ממש מטרד לגור את הדלת בחדר שינה ואז יתרגל לא להטריד אותך בלילה
לגביי גירויים הגירוי הכי מוצלח זה עוד חתול
לגביי העיקור מומלץ לא לפניי חצי שנה, ובד"כ הם יותר רגועים אחריי עיקור (לוקח חודש חודשיים אחריי )

חתולים >>

הודעות אחרונות

10:52 | 15.10.19 אורחים בפורום
10:18 | 13.10.19 g2c
07:23 | 13.10.19 אורחים בפורום
00:36 | 13.10.19 אורחים בפורום
20:18 | 12.10.19 roza witch
20:03 | 12.10.19 אורחים בפורום
14:04 | 12.10.19 אורחים בפורום
00:13 | 07.10.19 אורחים בפורום
11:22 | 06.10.19 אניאורחת
17:49 | 05.10.19 אורחים בפורום
09:03 | 30.09.19 מרינהz

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ