לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3450234,502 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'חיסון חתולים נגד אלרגיה אליהם'
חיסון חתולים נגד אלרגיה אליהם
<< ההודעה הנוכחית
14/08/2019 | 21:15
10
43
לצפיה ב-'אני רק שאלה: למה משמש החלבון הזה אצל החתול ומה קורה לחתול'
אני רק שאלה: למה משמש החלבון הזה אצל החתול ומה קורה לחתול
16/08/2019 | 00:22
9
34
כשהחלבון הזה פתאום נעלם לו?
חתולים >>
לצפיה ב-'אני לא יודע אבל לחלק מחתולים סיבריים למשל אין כמעט את החבון'
אני לא יודע אבל לחלק מחתולים סיבריים למשל אין כמעט את החבון
16/08/2019 | 17:50
8
28
הזה.
כמו כן אני יודע שיש לפחות חברה אחת שהננדסה גזע חתולים ללא החלבון הזה.

אגב בנוסף לחיסון הבנתי שחברת פיורינה מתכננת לייצר מזון חתולים שמוריד את רמת החלבון הזה.
חתולים >>
לצפיה ב-'המצאה מופלאה לטובת אלה ש"דווקא כן" אוהבים חתולים'
המצאה מופלאה לטובת אלה ש"דווקא כן" אוהבים חתולים
17/08/2019 | 08:00
7
39
העניין הוא שמדענים עדיין לא יודעים למה בדיוק משמש החלבון הזה, ברוק של החתול. אם מדובר באחד המרכיבים של ארס קדום, מתקופת הזוחלים, או היצורים הטרום-יונקים-מודרניים, אז לא יזיק לחתול בן-ימינו, שיסולק ממנו המרכיב הזה. מצד שני, אם מדובר במרכיב שעוזר לזהות ע"י ריח, אז החתולים עלולים להיות די מתוסכלים בלעדיו (גרסה של החלבון הזה נמצאת בארס של ה"לוריס האיטי" וידוע שמשמשת לצורכי תקשורת). החתולים הסיביריים שחסר להם החלבון הזה, יכולים להיות; או נורא מפותחים, או מוטציה שמטופחת ע"י האדם, ושאילולי כן היו נכחדים, או מתבוללים בגזעים אחרים ומאבדים את התכונה הזאת.

חתולים >>
לצפיה ב-'החתולים הסיביריים הם דווקא דוגמא לגזע חתולים שהתפתח לבד'
החתולים הסיביריים הם דווקא דוגמא לגזע חתולים שהתפתח לבד
18/08/2019 | 21:05
6
26
ולהם יש את החלבון הזה רק בכמויות יותר קטנות וגם זה לא לכל החתולים מהגזע הזה.

השיטה השניה למלחמה בחלבון הזה ע"י מזון נשמעת לי יותר מעניינת. מסתבר שכל מה שצריך זה חלמון של ביצה. שאגב טוב גם לבעיות אחרות כגון שלשולים. הינה המחקר ממש טרי בנושא הזה
חתולים >>
לצפיה ב-'החתולים הסיביריים הם מוטציה שבני האדם שומרים על הטוהר שלה'
החתולים הסיביריים הם מוטציה שבני האדם שומרים על הטוהר שלה
19/08/2019 | 17:06
4
22
אילולי כן, היו מתערבבים עם גזעים אחרים בסביבתם, כמו דובי הקוטב עם הגריזלים, למשל.
לגבי החלמון - מעניין מאוד, גם העובדה כשלעצמה וגם הכמויות. אממה? לא כותבים שם אם התזונה היא חלמון נא או מעובד בחום (מבושל, מטוגן וכו'). ידוע שביצה במצב נא, עלולה להכיל חידקי סלמונלה פעילים. מצד שני, אם הביצה כן מעובדת בחום, והסלמונלצ'יקים כולם נפטרו, אללה ירחמום, מה קורה ל-IgY הנכסף? השאלה הזאת לא מקבלת התייחסות במחקר, מפני שמממניו הם יצרני מזון מתועש (נסטלה, פורינה) שלא מעוניינים לתת פתרון, שיותיר אותם מחוץ למשחק.
אגב, מניסיונך, כמומחה למזונות חתולים, חלמון ביצה באמת מועיל נגד שלשולים? כאילו, במקום אורז (פקק) עדיף חלמון? ובאיזה מצב; נא, או מעובד בחום?
חתולים >>
לצפיה ב-'לא, זה יותר ממוטציה. ברור שכיום המגדלים שומרים על הגזע'
לא, זה יותר ממוטציה. ברור שכיום המגדלים שומרים על הגזע
21/08/2019 | 23:17
3
13
אבל הוא התפתח בעצמו. וברור שהחתולים האלה התערבבו עם חתולים אחרים בסביבה ולכן בין היתר רמת ההחלבון הבעייתי הזה בחתולים סיביריים שונה מחתול לחתול.

אני לא יודע האם החלמון באמת עוזר נגד שילשולים, אבל יש במחקר הזה שהבאתי איזכור של מחקר אחר לגבי החלמון. אני מניח שבגלל שבסופו של דבר מדובר במזון יבש אז החלמון בו מעובד. אבל אי אפשר לדעת 100%.
חתולים >>
לצפיה ב-'מוטציה זה לא דבר שלילי. במובן הטהור שלה, היא שינוי ב-DNA '
מוטציה זה לא דבר שלילי. במובן הטהור שלה, היא שינוי ב-DNA
22/08/2019 | 14:16
2
11
שמוביל לשינוי בתכונה/ות של יצור חי מסוים. אם לכל החתולים בעולם יש חלבון X ברוק ורק לחתול הסיבירי וצאצאיו אין, או יש במידה פחותה משל שאר החתולים, הרי שמדובר בשינוי גנטי. איך זה קרה, או איך זה התפתח? כמו כל שאר השינויים שהתרחשו במהלך האבולוציה. האמת היא, שאילולי מצאו בני האדם תועלת, לעצמם, בשינוי הזה, היינו אומרים, שבהשוואה לשאר החתולים בעולם, החתול הסיבירי איבד איזושהי תכונה חתולית.
חתולים >>
לצפיה ב-'אני יודע מה זה מוטציה ולא כתבתי שחתולים סיביריים אינם'
אני יודע מה זה מוטציה ולא כתבתי שחתולים סיביריים אינם
23/08/2019 | 00:06
1
17
מוטציות אלא שהם יותר מזה כי הם צירוף של מוטציות שונות. כי לא רק שהם מייצרים את החלבון הזה במידה פחותה אלא הם גם בעלי תכונות אחרות זהות מה שהופך אותם לגזע. וכל זה התפתח ונשמר יציב בעצמו ללא התערבות של בני אדם.
חתולים >>
לצפיה ב-'לכל החתולים מכל הגזעים יש 4 רגליים וזנב אחד.'
לכל החתולים מכל הגזעים יש 4 רגליים וזנב אחד.
25/08/2019 | 12:30
16
אילו התפתח – לבד – גזע של חתולים עם 2 זנבות, היינו אומרים שיש כאן מוטציה ייחודית. כעת, לכל החתולים מכל הגזעים, אלה שהתפתחו לבד ואלה שפותחו ע"י האדם, יש רוק בעל הרכב אחיד - לכולם מלבד מאשר לחתול הסיבירי, שחסר לו מרכיב מסוים, או שהמרכיב הזה פגום מבחינה כמותית. גם על זה אפשר לאמר שיש לו מוטציה ייחודית. לכך היתה הכוונה, ואם לא כתבתי "ייחודית" בצמוד ל"מוטציה", אתה רשאי להוסיף בע"פ. אף אחד לא טען שהחתול הסיבירי אינו גזע בפני עצמו, או שהתפתחות אינה הצטברות של מוטציות.
עם זאת, אני סבור שאילולי מצאנו תועלת לעצמנו בחסר שבהרכב הרוק של החתול הסיבירי, היינו אומרים שהמסכן איבד משהו (לבד) בדרך להשלמת הגזע שלו.
חתולים >>
לצפיה ב-'וגם אהבתי את הקטע שבו חתול אחד סולק מכיתת המחקר מפני ש-'
וגם אהבתי את הקטע שבו חתול אחד סולק מכיתת המחקר מפני ש-
19/08/2019 | 17:09
27
התגלה כטיפוס עצבני
חתולים >>

הודעות אחרונות

22:32 | 19.09.19 אורחים בפורום
15:48 | 17.09.19 אורחים בפורום
12:55 | 17.09.19 Yukita
13:40 | 16.09.19 אורחים בפורום
12:37 | 16.09.19 לימבו תינוקות
09:01 | 15.09.19 sharonei1
11:35 | 09.09.19 לימבו תינוקות
11:17 | 07.09.19 אורחים בפורום
09:20 | 07.09.19 לימבו תינוקות
11:34 | 06.09.19 אורחים בפורום
15:27 | 04.09.19 לימבו תינוקות
09:13 | 04.09.19 אורחים בפורום
01:20 | 04.09.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ