לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3450234,502 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'חתול שורט+ מקיא'
חתול שורט+ מקיא
<< ההודעה הנוכחית
14/08/2019 | 07:41
4
46
חתול שאימצתי מעמותה. למרות שיש 4(!) עמודי גירוד בבית, המקום שהוא הכי אוהב להגיע ולנעוץ ציפורניים ולהמתח זה הרגל שלי!! כואב בטרוף וכולי מלאה שריטות. מה עושים?

שמתי לב שהוא מקיא מדי פעם ואז קלטתי שהוא מקיא אוכל שלם ולא לעוס. אם אוכל אוכל רטוב שבא בחתיכות\ לא פטה או אוכל יבש אז הוא מקיא את האוכל שלם ולא לעוס.
לא מקיא אחרי פטה ואני נותנת לו גם קצת חזה עוף חי וטונה לפעמים. 
אני חושבת שאולי חסרות לו שיניים אבל וטרינר אמר ש"זה בסדר". הוא חתול "מיוחד" ויש לו גם פגיעה בעיניים ובהליכה. אבל חוץ מזה אוהב לשחק ובמצב רוח טוב ומשקל תקין. יש לו שיער קצת ולא מקיא שיער.
בכל מקרה, האם יש מה לעשות כדי לעודד אותו ללעוס יותר טוב? חשבתי לרדת לגמרי מאוכל יבש אבל הוטרינר אמר שזה טוב לשיניים. 
אשמח לשמוע כך עצה או רעיון.
חתולים >>
לצפיה ב-'לא ציינת דבר בקשר לגיל'
לא ציינת דבר בקשר לגיל
14/08/2019 | 22:30
1
35
אם מדובר בגור - זו יכולה להיות סיבה אחת להיתפסות עם הציפורניים ברגליים שלך.

אם לא גור - זה שיש בעיות ראייה + הליכה בהחלט משפיע, יתכן שחסרות לחתול יכולות המאפשרות קפיצה "חלקה" למעךה ולכן הוא נצמד עם הציפורניים. פפינה שלי עיוורת, ובדרך כלל לא ממש מבחינים בזה כי היא מנהלת את עצמה היטב במרחב, אבל זה כן מתבטא כשהיא רוצה לעלות על הברכיים שלי כי היא לא קופצת אלא מטפסת למעלה. לא נעים, אבל ברור שזה מפני שהיא מתקשה לקפוץ כשהיא לא רואה.

במקרה כזה, ככל שיעבור הזמן תמצאו את הדרך ביניכם: החתול ילמד איך להתנהל טוב יותר במרחב הביתי ואת תלמדי מתי הוא רוצה לטפס ותדעי לעזור ךו בזמן כדי לא לסבול מהציפורניים בדרך למעלה. דבר כזה איננו משחק ולא התקפה אלא דפוס תנועה ולכן אין קשר למספר עמודי הגירוד בבית.

באשר ךאוכל, הטענה של הוטרינר שהאוכל החבש טוב לשיניים קצת מפתיעה אותי. בכל אופן, מהנסיון שלי כן צריך לשים לב לשני דברים: (א) מצב השיניים - לא עם כל חתול קל לבדוק וגם וטרינר עשוי לחפף בגלל החשש מהחתול, אבל חשוב להיות עם וטרינר שכן יודע להסתכל ולבדוק מה מצב השיניים והחניכיים. וגה אצלי היתה באשפוז די ארוך במרפאה, ובכל זאת מי שטיפל פיספס את העובדה שהיא לא אוכלת אוכל יבש כי השיניים שלה היו במצב ממש קשה. כשזה טופל, גם בעיות האכילה שלה (וגם בעיות אחרות, שלמרות שנראו לא קשורות התגלו כתופעות לוואי של כאבי השיניים) נפתרו. (ב) התאמת אוכל. יש חתולים שקשה יותר להתאים להם אוכל מאחרים, אבל אם לא מאתרים בעיה ספציפית (שיניים או משהו אחר) יתכן שהאוכל היבש לא מתאים לחתול וזו הסיבה להקאות. יתכן שסוג אחר של אוכל יבש ייטיב עימו יותר. צריך סבלנות וזמן אבל אפשר לעבור למזון אחר ולראות אם המצב משתפר, ואם לא - שוב למזון שונה, אולי על בסיס סוג אחר של בשר, עד שמוצאים. לפעמים גם דברים כמו גודל גרגרי המזון משפיעים. גודל הגרגרים יכול להשתנות מאוד בין סוגי המזון השונים.
חתולים >>
לצפיה ב-'נכון מאוד שלא כל וטרינר מבין בשיניים או שמפחד מהחתול'
נכון מאוד שלא כל וטרינר מבין בשיניים או שמפחד מהחתול
15/08/2019 | 13:04
25
זה דבר שבאמת צריכים לבדוק.
מה שכן, לגי אוכל יבש ששומר על השיניים: גם לי אמרו כמה וטרינרים שחתולים שלא אוכלים אוכל יבש יש להם בעיות שיניים. הסבירו לי שבגלל שהגרגרים קשים, הם עושים פעולה של ניקוי וחיזוק השיניים. אמרה לי וטרינרית שהתייעצתי איתה לפני כמה שנים לגבי שימורים: לתת כמה שפחות שימורים כי אחכ מגיעים עם בעיות שיניים וצריך לעקור אותן. (לא שסה משנה כי אני חייבת לתת להם קצת שימורים כל יום אחרת יש לי פה הפגנה המונית עם צעקות :) ). בכל מקרה, דבר ראשון לבדוק אם אין לו בעיות שיניים. אם אין חורים או דלקת חניכיים, לא נראה לי שיש בעיה נוראית עם זה. כאמור, אצלי יש כמה שלא אוהבים ללעוס. כרגע אני מחפשת אוכל טוב שיהיה עם גרגרים קטנים ככל האפשר כדי שהחתולה שאין לה כמעט שיניים תוכל למעשה לבלוע אותם ולא תצטרך ללעוס
חתולים >>
לצפיה ב-'אני לא מומחה גדול'
אני לא מומחה גדול
15/08/2019 | 10:55
22
אבל חתולים כמעט שאינם לועסים את האוכל בכל מקרה.

כל חמשת החתולים שהיו לי בחיים היו מקיאים מדי פעם כשהגיעו לגיל מבוגר - סביב עשר שנים. מה שמעצבן הוא שמשום מה יש להם נטיה להקיא דווקא על שטיחים ולא על הרצפה.
חתולים >>
לצפיה ב-'אצלי גם מקיאים אוכל שלם לא לעוס'
אצלי גם מקיאים אוכל שלם לא לעוס
15/08/2019 | 12:56
23
יש לי כמה ואני לא יודעת מי מהם לועס ומי לא. האמת שאף פעם לא חשבתי על זה. החתולים שלי בגילאי 9 עד 18 והם שמחים וטובי לב ואין להם בעיה. חלק מקיאים לעוס חלק מקיאים גרגרים שלמים. 
האמת היא שנראה לי שרוב החתולים לא ממש לועסים טוב את האוכל. לפעמים זה נובע מחורים בשיניים. או דלקת חניכיים. אבל אם הוטרינר אמר  שהשיניים בסדר, לא הייתי דואגת.. 
לגבי השריטות, את צריכה לאותת לו שזה אסור. היה לי חתול אהוב במיוחד שאהב לשרוט לי את הידיים. עד שכמעט לא נשאר לי עור. אמרו לי שזה מנהג מאד לא טוב, ושצריך לתת לו מכה קלה (לא כואבת) על הכפות רק כדי לאותת לו שזה אסור.
כשגורים קטנים גדלים עם האמא והחים שלהם, הם שורטים זה את זה, והנשרט מחזיר בשריטה חזרה. ככה הם לומדים להפסיק לשרוט. כשחתול גדל בלי אחים מגיל קטן אז הוא לא נחשף ל"חינוך" העצמי הזה. לכן צריך לאותת להם. האמת היא שלא היה לי לב לתת לו מכות קלות אפילו שהן לא אמורות לכאוב, אבל הייתי צורחת כשהוא היה תוקע בי צפורניים ובסוף הפסיק
חתולים >>

הודעות אחרונות

22:32 | 19.09.19 אורחים בפורום
15:48 | 17.09.19 אורחים בפורום
12:55 | 17.09.19 Yukita
13:40 | 16.09.19 אורחים בפורום
12:37 | 16.09.19 לימבו תינוקות
09:01 | 15.09.19 sharonei1
11:35 | 09.09.19 לימבו תינוקות
11:17 | 07.09.19 אורחים בפורום
09:20 | 07.09.19 לימבו תינוקות
11:34 | 06.09.19 אורחים בפורום
15:27 | 04.09.19 לימבו תינוקות
09:13 | 04.09.19 אורחים בפורום
01:20 | 04.09.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ