לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3447034,470 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'שאלון קצר למאכילי חתולי רחוב'
שאלון קצר למאכילי חתולי רחוב
<< ההודעה הנוכחית
20/07/2019 | 19:06
32
129
יש לי מספר שאלות בנושא והייתי שמח לשמוע/ללמוד מניסיונם של אחרים:

א. עם או בלי ידיים? אתם משחקים איתם עם ידיים חשופות, או שמוותרים על התענוג?

ב. כשעוברים לשעון קיץ אתם משנים את זמני הארוחות לפי השעון החדש?

ג.  אתם מנסים לחנך/להתערב, או שנותנים להם להתמודד לבד? ואם מדובר בגור/צעיר?
דוגמאות להתנהגויות: חתול שלוקח אוכל מחתול אחר, חתול שרודף/מגרש חתול אחר, וכמובן- עימותים פיזיים.

ד. אם מגיע חתול שאינו חלק מהקבוצה, ואתם מכירים אותו מפינת האכלה אחרת, אתם נותנים לו אוכל?

ה. אתם מאפשרים למספר חתולים להתחכך בכם בו זמנית? מה עושים אם זה מוביל לעימותים?

ו. פרעושים/קרציות/טפילים, אתם מטפלים בחתולים שלא נותנים לכם לגעת בהם? כיצד?

ז. אתם מבצעים/מאפשרים לכידות (לכידה) בפינת ההאכלה עצמה, או רק בסמוך אליה?

חתולים >>
לצפיה ב-'האמת, אני ממש לא אוהב אנשים שכותבים אנונימית.'
האמת, אני ממש לא אוהב אנשים שכותבים אנונימית.
20/07/2019 | 20:23
2
65
במה בדיוק הם מתביישים? בזה שהם אוהבים חתולים? בגיל שלהם? עיר המגורים שלהם היא סודית?
הייתי שמח לענות לך על השאלות האלה, אבל מהפוסטים הקודמים שלך נראה לי שאתה כאן יותר בשביל להתווכח ולא בשביל לדאוג לחתולים.

חתולים >>
לצפיה ב-'מצד אחד אני לא רוצה להסיט את הדיון'
מצד אחד אני לא רוצה להסיט את הדיון
20/07/2019 | 20:46
1
58
דילמה לא פשוטה עבורי... מצד אחד אני לא רוצה להסיט את הדיון, מצד שני לא נעים לא לענות לשאלה.

אני כותב אנונימית משום שאני מתבייש בעצמי. אני לא מבקש מאף אחד פרטים מזהים, לא בפומבי ולא בפרטי, אז אין סיבה לחשוש מאדם שמתבייש בעצמו, ואשמח אם תשקול בשנית לענות על השאלון- אם לא עבורי, אז לפחות עבור אנשים אחרים שאולי מתעניינים בנושא ועשויים להגיע לכאן גם דרך מנועי החיפוש.

מעבר לכך, אם תבחר לענות על השאלון, יש לך הבטחה* (אנונימית) שלא אתווכח עם תשובותיך!
* ההבטחה לא ניתנת להעברה
חתולים >>
לצפיה ב-'לא.'
לא.
20/07/2019 | 20:49
16
לצפיה ב-'אתה מאכיל חתולי רחוב? אני תוהה, כי לפי ד' אתה בכלל לא בכיוון'
אתה מאכיל חתולי רחוב? אני תוהה, כי לפי ד' אתה בכלל לא בכיוון
21/07/2019 | 11:22
3
19
לצפיה ב-'כן, אשמח אם תוכל להרחיב בנושא'
כן, אשמח אם תוכל להרחיב בנושא
21/07/2019 | 11:55
2
19
לצפיה ב-'נסה לענות על ד' בעצמך'
נסה לענות על ד' בעצמך
21/07/2019 | 12:39
1
14
לצפיה ב-'זכותך לא לעזור'
זכותך לא לעזור
21/07/2019 | 12:53
37
אני מבין שכמו החבר השני, אתה בוחר שלא לעזור למישהו בפורום ששואל שאלות. זכותך המלאה, אני פשוט לא מבין מה היה הצורך של שניכם 'להשתתף' בנושא אם אתם לא מעוניינים לעזור.

וכפי שאמרתי לחבר הקודם, אם יש לכם משהו אישי נגדי, פשוט תסתכלו על טובת החתולים, או טובת הכלל.

בכל אופן, הבנתי את הרמז, המשך יום נעים שיהיה לכולנו.
חתולים >>
לצפיה ב-'נראה לי שהבנתי '
נראה לי שהבנתי
21/07/2019 | 14:00
2
55
למה לא כל כך עונים לך, או עונים לך שלא לפי רצונך. ברור שדבריי לא מייצגים אחרים, אלא רק את מה שלדעתי אולי עולה בדעתם - זה יכול להיות נכון או לא נכון.

למיטב נסיוני, רוב המאכילים בכלל לא שואלים שאלות כאלה, מלבד אולי השאלה האחרונה וגם זה בעירבון מוגבל. מאכיל בדרך כלל אינו אדם שחושש לגעת בחתולים, כך ששאלת הידיים החשופות אינה עולה בכלל. הרוב מלטפים את מי שמרשה. יש כאלה שיחליטו מראש שלא ינסו לגרום למי שלא מתקרב להיות ידידותי מתוך אמונה שעדיף להם לא לסמוך מדי על בני אדם בחיים בחוץ, אבל באופן כללי הרוב לא באים מתוך המקום שנראה לפי סגנון השאלות שבאת ממנו, של חשש מפגיעה אישית. זה לא שנהנים משריטות או לא מנסים להימנע מפגיעה אישית, אבל בדרך כלל לא מתעסקים עם זה ברמה כזאת - זאת מהיכרות עם כמעט כל מאכיל שיצא לי להיתקל בו.

רוב המאכילים גם לא מתעסקים בשאלות של חינוך. הם באים להאכיל חתולים שחיים בחוץ, לא לחנך אותם. המקסימום בכיוון הזה יהיה לסדר את האוכל במנות קטנות כך שתהיה מנה לכל חתול ולא לשפוך תפזורת - לא לוקח להם הרבה זמן להבין את הפרינציפ ומאכילים רואים את זה (אגב, גם בבית רואים את זה. לי יש 5 חתולים ו-2 כלבים, ועובדה שכל אחד נעמד בדיוק במקום שלו לאוכל). יש כמובן מקרים מיוחדים, כפי שלימבו תינוקות תיאר בשרשורים אחרים איך הוא מאכיל חתולת רחוב עיוורת באופן מיוחד כדי לוודא שהיא מקבלת אוכל. לא מדובר ברובוטים והדברים אינם חקוקים באבן לא בצד של המאכילים ולא בצד של החתולים. זה עונה לך גם על כל שאלה שקשורה לחלשים, לצעירים, או בכלל למצב ההאכלה הכללי.

רוב המאכילים גם לא צרה עינם. הם לא בודקים בדרך כלל מי בדיוק בקבוצה ומי לא, גם אם הם לומדים להכיר את הקבועים. רובם למיטב ידיעתי לא עושים "רשימות שחורות" את מי לא להאכיל.  לכן גם השאלה הזו בקשר לחתול שאינו חלק מהקבוצה נתפסת כמוזרה, וכחנית.

רוב המאכילים גם לא מתעסקים בשאלות פירעוש ותילוע. זה בדרך כלל כבר מעבר לתקציב שלהם, שהולך בדרך כלל לשלושה דברים, כל אחד לפי יכלתו: האכלה, טיפול רפואי לפי היכולת והנסיבות, עיקור/סירוס. בדרך כלל עם חתולי רחוב גם אין לך את הלוקסוס להחליט איפה בדיוק ללכוד אותם, יש בדרך כלל רק מקום אחד שאליו בטוח יבואו וזה האזור שבפינת ההאכלה וסביבתה הקרובה. אז גם השאלה האחרונה נשמעת קצת מוזר, למרות שיחסית לשאלות האחרות היא יותר משהו שמאכיל אכן עשוי לשאול, במיוחד אם הוא מאכיל מתחיל.

בהתחשב בכל זה - יתכן שאכן הדרך בשבילך לקבל תשובות היא לענות על השאלות בעצמך, כלומר להציג את דרך החשיבה שלך, כדי שאנשים יוכלו להגיב לך. תלוי בך.
חתולים >>
לצפיה ב-'מודה לך על תשובתך המפורטת'
מודה לך על תשובתך המפורטת
21/07/2019 | 16:02
1
41
ברשותך אני אוותר על החלק הנוגע למניעיהם של חברים אחרים, אך אי אפשר שלא להתייחס ללוגיקה שבדבר: אם המאכיל מנוסה וידען, אז הוא לא זקוק לעזרתנו. ואם המאכיל איננו מנוסה והוא מבקש את עזרתנו- נסביר לו שאין בכוונתנו לעזור לו ולשכמותו?

א. אולי אני טועה אבל אני מקבל את הרושם שבהתייחסותך לשאלה הראשונה נתת דגש לליטוף/מגע אגבי ולא למשחק?

ב. אם יש באפשרותך אשמח אם תתייחסי גם לנושא שעון הקיץ

ג. התשובה לשאלה הזו קצת לא ברורה לי, זה נשמע כאילו את המתארת את המצב האידיאלי, אך אם המצוי אינו הרצוי? השאלה שלי היא ספציפית לגבי מה עושים כשישנן התנהגויות לא רצויות: חתול צעיר ורזה רוצה לאכול, חתול בוגר מגרש אותו. מתערבים או לא מתערבים?

ד. לא התכוונתי לשאול אם אתם "חוסכים" ולא מאכילים חתולים נוספים, אלא כשמדובר בחתולים שאתם מכירים ומאכילים במקום אחר.

ו. ציינת שרוב המאכילים לא מטפלים, האם יש פתרון יעיל לאלו שכן מטפלים?

ז. השאלה הזו נגעה לטראומה מהלכידות, האם זה אידיאלי ללכוד בפינת האכלה עצמה? האם מנסים להימנע מכך?

לגבי הניסיון האישי שלי- הבעיה היא שבכך שאני עונה על השאלות, אני יוצר הטייה כזו או אחרת, ואם רק השאלות האובייקטיביות גררו השלכות על האדם ששאל, ניתן רק לדמיין לאילו מחוזות ניתן להגיע עם תשובות סובייקטיביות. מיותר לומר שאני מקבל את הרושם שהניסיון שלי עם חתולי רחוב הרבה יותר קשה ממה שאת מתארת באופן יחסית פסטורלי :), אולי אני אשם בהתנהגויות של השגרים שגידלתי, אבל הם לא גרועים בהרבה מאלו שלא גידלתי.

חתולים >>
לצפיה ב-'אף אחד אינו אובייקטיבי'
אף אחד אינו אובייקטיבי
21/07/2019 | 18:40
38
כולם סובייקטיבים. בכל דבר. גם המאכילים עושים מה שעושים לפי ההבנות שלהם את המצב.

לא שמעתי אישית אף אחד מתייחס לשעון קיץ או חורף - זה מה שנקרא "צרות של עשירים". רוב המאכילים פועלים לפי אילוצים קצת יותר דחופים, למשל - לא לעצבן שכנים, מה שגורם לפחות לחלקם להאכיל מאוחר בלילה, ולא לפי תגובות החתולים עצמם שיקולי שעון עונתיים.

כתבת איפושהו בשירשור שאתה מאכיל. ככזה, אתה אמור, לפחות בעולם הגיוני, להיות מודע לזה שלטוב ולרע זו התערבות. ההתערבות משנה דברים, ואחד מהם הוא תכיפות ההמלטות. חיית בר בטבע ממליטה פחות כאשר המשאבים פחות זמינים. חיה שאיננה חיית בר ונסמכת ישירות על מה שאתה מספק לה ממליטה יותר מכפי ש"טבעי" לה ומתחילה בהמלטות יותר מוקדם. זה גורם לצרות רבות, ביניהם אמהות צעירות מדי שלא מצליחות או לא יודעות לטפל בגורים ולכן נוטשות, במקרים קיצוניים גם הורגות אותם. עוד ביניהם חתולות שלא באמת מקבלות זמן להתאוששות, זמן לחיות בין המלטות. עוד ביניהם גורים רבים מדי שבגלל גורמים כמו צפיפות יתר מדביקים זה את זה בקלות יתרה במחלות שונות, כך ששגרים שונים עשויים למשל להתעוור מדלקת עיניים זיהומית ולגסוס בייסורים - ככה בפעם אחת נכנסו בבת אחת 6 גורים אליי הביתה, ולמרבה המזל טיפול בדלקת העיניים הציל את עיניהם ונמצאו להם מאמצים שגם הבינו שאי אפשר התרבות בלי סוף - צריך לסרס ולעקר. מי שמאכיל צריך להיות מודע ועד כמה שהוא יכול - לדאוג לעיקור וסירוס.
חתולים >>
לצפיה ב-'אני לא מאכילה חתולי רחוב'
אני לא מאכילה חתולי רחוב
21/07/2019 | 14:00
2
43
אבל מכירה כמה אנשים מהשכונה שכן. כולם מבוגרים. הם מאכילים באוכל יבש ובשיירי ארוחות שלהם. בזמן הלימודים הם מקפידים לרוקן אוכל בשרי משאריות האוכל של התלמידים בביהס שבשכונה.
ולשאלותך :
א. מעולם לא ראיתי אותם משחקים איתם. עם או בלי ידיים. (אבל הבנתי שבכללי כדאי לשחק עם חתול משחקי צייד עם הידיים)
ב. הם נותנים להם בבקר ובשעות הערב. בערך באותה שעה בבקר ובערב כשמתחיל טיפה להחשיך.
ג. לא ראיתי שום התערבות ושום מריבות בין החתולים. אבל הם נותנים בכמה מוקדים (קרוב זה לזה).
ד. מעטים החתולים שמתחככים. יותר מעניין אותם האוכל ממה שראיתי
ה. לא מטפלים בפרעודים או בעיקור. פשוט דואגים שיהיה לחתולים אוכל ומים זמינים.

חתולים >>
לצפיה ב-'תודה רבה על ששיתפת'
תודה רבה על ששיתפת
21/07/2019 | 16:16
1
22
אני מתקשה להיזכר בכיצד פינת האכלה ללא עיקורים/סירוסים נראית... מה היחס (הכמותי) בין הגורים לבוגרים?

חתולים >>
לצפיה ב-'לא התעמקתי בזה אף פעם'
לא התעמקתי בזה אף פעם
21/07/2019 | 16:53
28
יש לנו משטח דשא גדול מול הבית וחתולי הרחוב הרבה פעמים רובצים עליו. כל אחד בנפרד. ויש גדלים שונים. גורים ובוגרים. נראה לי שזה תלוי בעונה.
יכול להיות גם שחלקם מעוקרים אבל אצלנו בשכונה אני יודעת בוודאות שלא המאכילים אחראים לכך.
חתולים >>
לצפיה ב-'האכלת חתולי חצר שאלון '
האכלת חתולי חצר שאלון
21/07/2019 | 22:27
1
40
שאלון קצת מוזר הייתי אומרת. 
חתולים >>
לצפיה ב-'לפעמים אנשים מוזרים שואלים שאלות מוזרות'
לפעמים אנשים מוזרים שואלים שאלות מוזרות
21/07/2019 | 23:38
29
לפעמים קורה שאנשים מוזרים שואלים שאלות מוזרות, אם יש דבר מה ספציפי שנשמע לך מוזר- אשמח לנסות להבהיר דבריי
חתולים >>
לצפיה ב-'פרדוקס שעון הקיץ'
פרדוקס שעון הקיץ
22/07/2019 | 12:43
16
48
הניסיון שלי לימד אותי שחתולים על פי רוב- אוכלים לפי מחזוריות, אז כשזמן ההאכלה שלהם נדחה בשעה זה פחות בעייתי כי הם יכולים פשוט להמתין או לחלופין אני יכול להקדים כדי לאזן את אי ההתאמה.

כשזמן ההאכלה שלהם 'מקדים', כאן יש קושי לגשר על אי ההתאמה. רובם יגיעו על פי המחזוריות, אבל תמיד יהיו יוצאים מן הכלל שיגיעו שעה לאחר מכן. אז אופציה אחת לא להאכיל אותם ולקוות שהם יסתדרו... אופציה שנייה להשאיר המון אוכל כדי שיהיה סיכוי שיהיה להם מה לאכול כשהם יגיעו... והאופציה השלישית שאני מוצא את עצמי עושה: לשבש לכולם את זמני ההאכלה. לאלו שמגיעים בזמן- אני נותן להם להמתין בהדרגתיות. לאלו שמגיעים מאוחר- אני כל פעם מקדים להם את הארוחה בהדרגתיות... עד שהזמנים מצתלבים.

עד כה לא מצאתי אף אחד שהעלה את הנושא, אז או שאני היחיד שהחתולים שלו מתקשים לקרוא שעון, או שאחרים לא ערים לבעיה, או שמכורך הנסיבות אין להם גמישות בנושא זמני ההאכלה.

חתולים >>
לצפיה ב-'מאכילים מגיעים ותוך רגע יודע כל חתול בסביבה שהאוכל הגיע'
מאכילים מגיעים ותוך רגע יודע כל חתול בסביבה שהאוכל הגיע
22/07/2019 | 19:04
15
44
המיאו מיאו של הנוכחים מזעיק את כל המאחרים. שעות הפעילות של החתולים מותנות בשעות האור והחשכה, ואלה מתמעטות או מתארכות, לאורך כל השנה, בהתאם לעונות. רק אצל בני האדם, קופץ שעון החורף/קיץ בשעה שלמה בשניה מסוימת. כל זמן שהמאכיל מקפיד להגיע בגבולות השעה, הכל מתנהל כשורה. ה"פתרון" שהמצאת, מזכיר את מה שאמר ג'ף קופר על ה-Desert Eagle: "זה פתרון מצוין לבעיה שלא קיימת".
חתולים >>
לצפיה ב-'כנראה דמיינתי'
כנראה דמיינתי
22/07/2019 | 19:21
14
37
אני לא יודע אם שמת לב, מצד אחד נתת תיאור לדברים נפוצים/שאתה מכיר ואני מודה לך על כך, ובאותה נשימה בחרת לשלול את הניסיון האישי שלי- כאילו היה שאני בסך הכל מתמודד עם בעיה מדומיינת.

קצת משעשע, ובכל זאת אני אבחר להסתכל על החצי כוס המלאה :)

תודה על נכונתך לעזור!
חתולים >>
לצפיה ב-'דילמה של אסטרונאוט מאכיל כוכבים'
דילמה של אסטרונאוט מאכיל כוכבים
23/07/2019 | 18:48
13
37
לאלה שמגיעים בזמן אתה מוציא את הנשמה ולא מאכיל אותם, כי אתה מחכה לאלה שמגיעים מאוחר, אבל אתה גם לא מחכה עד שכל המאחרים יתאספו ומקדים את ההאכלה לפי חלק מהמאחרים.
ואתה עוד מתפלא שאף אחד מהמאכילים האחרים לא נתקל במין "דילמה" שכזאת.

בוא נראה איזו דילמה היתה לך קודם. אתה פוגש בנקודה א' חתול שאתה נוהג להאכיל בנקודה ב'. החתול הזה נמצא עכשו פה ב-א' והוא רעב. אז מה ההתלבטות שלך? האם להאכיל אותו כאן ועכשו, או להוציא לו את הנשמה ולא לתת לו פירור אחד, עד שתגיעו שניכם לנקודה ב' ששם האכלת אותו אתמול.
לאף מאכיל חתולים בעולם אין התלבטות כזאת, אבל אתה לא מאכיל חתולים, אתה מייצר שטויות (בעיות שלא קיימות, כמו שכתבו לך) ומנסה להאכיל אותנו בהן.
חתולים >>
לצפיה ב-'לפי התיאור שלך אפשר לומר שאני מתעלל בחתולים, לא?'
לפי התיאור שלך אפשר לומר שאני מתעלל בחתולים, לא?
23/07/2019 | 19:09
32
אם המסקנה שלך שאני "מוציא להם את הנשמה ולא מאכיל אותם"... אפשר לומר שאני בכלל מתעלל בהם, לא?

ואז מגיעה המסקנה 'ההגיונית' בסך הכל, שאם אתה לא מכיר בבעיה שאני מתאר, אז האופציה היחידה הקיימת היא שאני כלל לא מאכיל חתולים, ואני בסך הכל "מייצר שטויות ומנסה להאכיל אותנו בהן"... 

את המסקנה הראשונה אני עוד יכול להבין, כי היא מתאזנת עם הניגוד במסקנה השנייה. מה שאני לא מצליח להבין, למה טרחת להגיב למישהו שאתה משוכנע שמייצר שטויות?
חתולים >>
לצפיה ב-''
23/07/2019 | 23:51
11
29
בזמן האחרון יש כאן גל של מוזרים, קרציות, טרולים וכמה שזחלו מתחתית החבית של המין האנושי כדי למרר את החיים לכולם.
בגדול אני מציע לכולם להתעלם מהחבורה הזאת, שיש גם סבירות גבוהה שהם כולם אותו חולה-נפש, כל תגובה ואפילו שלילית מספקת את הצורך החולני שלהם בתשומת-לב ומעודדת אותם להמשיך בהצקות שלהם.

חתולים >>
לצפיה ב-'אתה יכול לציין מי החברים בחבורה המסוכנת הזו?'
אתה יכול לציין מי החברים בחבורה המסוכנת הזו?
24/07/2019 | 05:35
10
31
1. אתה מציע לכולם להתעלם... בזמן שאתה בעצמך לא מתעלם.

2. אתה אומר שתגובות שליליות מעודדות את החבורה להמשיך בהצקות... ולכן אתה ממשיך לכתוב תגובות שליליות.

3. גם אם נניח שהצעתך לאחרים לא חלה עליך, אני חושב שראוי היה שתחשוף את שמות חברי החבורה הזו.

4. אם אחד מהמנהלים יאשר שתאריך ההרשמה המקורי של כתובת הדוא"ל שלי היה לפני מספר שנים... אתה תתרצה?
חתולים >>
לצפיה ב-'דרורP=דרורפ שמתבייש בעצמו ולכן משתתף אנונימית כמו שכתבת'
דרורP=דרורפ שמתבייש בעצמו ולכן משתתף אנונימית כמו שכתבת
24/07/2019 | 07:32
9
36
1. תלמד לקרוא שרשור - מי מגיב למי

2. ראה מס' 1

3. ראה נושא

4. לא צריך מנהל שייכנס לעולם הבית שלך ויראה שדרורP נרשם לתפוז ביולי השנה

שורה תחתונה: אתה שקרן, אהבל, נודניק וחסר מעוף, משהו שמוצא ממקום מסוים, עובר מאצבע לאצבע ואי אפשר להיפטר ממנו. לגבי החתולים - אם אתה עושה את מה שכתבת, אז כן! אתה אכן מתעלל בהם. וכבר כתבו לך איך. אתה יכול לעשות טובה לכולם וללכת להידבק במקום אחר.
חתולים >>
לצפיה ב-'כתבתי שאני מתעלל בחתולים?'
כתבתי שאני מתעלל בחתולים?
24/07/2019 | 08:15
8
25
כל פעם שאני חושב שהגענו לשפל המדרגה... היכן בדיוק כתבתי שאני מתעלל בחתולים? מצד אחד אתה טוען שאני צריך "ללמוד לקרוא" מצד שני אתה טוען שכתבתי שאני מתעלל בחתולים?

ציטוט: "לאלו שמגיעים בזמן- אני נותן להם להמתין בהדרגתיות. לאלו שמגיעים מאוחר- אני כל פעם מקדים להם את הארוחה בהדרגתיות... עד שהזמנים מצתלבים"

ממתי שינוי זמן ההאכלה של חתולי רחוב בהדרגתיות כדי שכל חברי הקבוצה יוכלו לאכול- נחשב להתעללות? אני מקווה שאין לך הכפשה יותר נמוכה ומכוערת מזו.

ואני חוזר ושואל: אם אחד מהמנהלים יאשר שתאריך ההרשמה המקורי של כתובת הדוא"ל שלי היה לפני מספר שנים... אתה תתרצה?
חתולים >>
לצפיה ב-'לאלו שמגיעים בזמן- אתה מוציא ת'נשמה "בהדרגתיות" - האוכל פה '
לאלו שמגיעים בזמן- אתה מוציא ת'נשמה "בהדרגתיות" - האוכל פה
24/07/2019 | 08:45
7
29
והם יודעים את זה, אבל אתה מונע אותו מהם. זה מעשה נבלה, פשוטו כמשמעו. אבל כדי להיות מסוגל להבין את זה, אתה צריך להיות מישהו שאינך. לך, כמו שאתה חושב, אין סיכוי להבין את זה גם בעוד 1,000 שנה.
לא מעניין אותי הדו"ל שלך, בכינוי אחר, אם היה או לא היה. שם המשתמש דרורP נרשם לתפוז ביולי 2019 וזו עובדה שגם אתה, עם כל משחקי המלים והניסיונות לשקר, לא תוכל לסתור.
חתולים >>
לצפיה ב-'אז בעצם כל מאכיל שמאחר בעשר דקות מתעלל בחתולים'
אז בעצם כל מאכיל שמאחר בעשר דקות מתעלל בחתולים
24/07/2019 | 09:19
6
18
מי אמר לך ש"האוכל פה" ... מה חשבת, שאני שם להם את האוכל ואני מבקש מהם לא לאכול עדיין? ... אני בסך הכל מגיע 10 דקות מאוחר יותר, ו10 דקות מוקדם יותר, בהדרגה, עד שהזמנים שלהם מצתלבים.

ורק כדי שלא תנסה לעוות את דבריי בשנית, ולהכפיש אותי ברבים שוב כאדם שמתעלל בחתולים: אם רוב החתולים מגיעים ב-11, וחלק מגיעים ב-12... אז בהתחלה אני אאכיל ב-11:10, ואז שוב ב-11:50 ... ואז בהדרגה שוב: 11:20, ושוב ב- 11:40 ... ואז הם מצתלבים ב-11:30 לההאכלה אחת.

רק תראה לאיזה שפל מוסרי הגעת... המצאת פרשנות מעוותת למה שאמרתי, רק כדי לא לפספס לנצל את ההזדמנות כדי להכפיש אותי כמישהו שמתעלל בחתולים.
חתולים >>
לצפיה ב-'אם אינך מגיע בזמן 'תה לא יכול לדעת מי מקדים ומי לא'
אם אינך מגיע בזמן 'תה לא יכול לדעת מי מקדים ומי לא
24/07/2019 | 10:03
5
49
מעבר לזה, כל התכנונים שלך זה משחקים בקקי.

חשוב יותר: מה עם השקר שלך, בנוגע להרשמה שלך לתפוז? שמתי לב שהתעלמת מזה.
חתולים >>
לצפיה ב-'אם איני מגיע בזמן אני לא יכול לדעת מי מקדים?'
אם איני מגיע בזמן אני לא יכול לדעת מי מקדים?
24/07/2019 | 10:39
4
19
אני לא מבין, מה זאת אומרת שאני לא יכול לדעת מי מקדים??? ... אם אני מגיע ב:11:10 , ואני רואה חתולים, אז אני *יודע* שהחתולים שאני רואה- הקדימו. החתולים שאני לא רואה- לא הקדימו. לא מסובך...

לא יותר פשוט לקלל אותי? או לטעון שאני שקרן ושאני לא מאכיל חתולים כלל? אה... זה מה שאתה מנסה לעשות בחלק השני. אתה זה שלא ענה לשאלה שלי. אני משתמש באותה כתובת הדוא"ל, הייתי כאן לפני מספר שנים, אבל עכשיו כשניסיתי להיכנס המערכת רשמה אותי כמשתמש חדש ולא נתנה לי את השם "דרורפ"... אז נאלצתי לרשום את השם "דרורp". יוקיטה עזרה לי עם השגרים הראשונים שגידלתי, אני לא יודע אם היא זוכרת- שאלתי אותה למה הליקוקים שלהם מרגישים כמו נייר ליטוש... לא ידעתי שהליקוקים שלהם יותר כואבים מהנשיכות. אבל בקלות אני יכול להזכיר לה את הטרור שעברתי. באתר/מסמך של דמיטרי catfood.co.il אני עד היום משתמש.

אז יאללה, מספיק עם השטויות בואו נתקדם, זה לא נעים לאף אחד.
חתולים >>
לצפיה ב-'היית צריך לפנות לתמיכה הטכנית של הנהלת תפוז שישחררו לך '
היית צריך לפנות לתמיכה הטכנית של הנהלת תפוז שישחררו לך
24/07/2019 | 11:02
3
22
את החסימה. כל כך פשוט. כל שם משתמש שכתב פוסט בתפוז וקיבל תגובה - שמור בו לנצח נצחים. גם בעליו לא יכול למחוק אותו. העלית "שאלון" מוזר שבמוזרים והצגת דילמות ששום מאכיל חתולים לא מתייחס אליהן בתור שכאלה, ורק אתה היחיד שלא רואה בזה שטויות. אז כמו שאמרת, בוא נתקדם. נראה מה תטען מחר.
חתולים >>
לצפיה ב-'אני דוגל באמונה שאין שאלות מוזרות...'
אני דוגל באמונה שאין שאלות מוזרות...
24/07/2019 | 11:23
2
19
עד היום לא התחרטתי על שאלה מוזרה ששאלתי... מי יודע כמה הייתי מפסיד אם הייתי נמנע מלשאול שאלות מהפחד שיחשבו שהשאלה מוזרה, או שאני מוזר...

אם זה המחיר שאני צריך לשלם בשביל ידע/יצר הסקרנות, זה מחיר אפסי!

חתולים >>
לצפיה ב-'אין הביישן למד '
אין הביישן למד
24/07/2019 | 12:09
1
7
לצפיה ב-'ואין מנהל הפורום נמנע מלחסום טרולים. '
ואין מנהל הפורום נמנע מלחסום טרולים.
25/07/2019 | 00:28
7

הודעות אחרונות

08:20 | 20.08.19 אורחים בפורום
23:12 | 18.08.19 אורחים בפורום
17:34 | 17.08.19 alla5913
11:00 | 15.08.19 אורחים בפורום
22:23 | 14.08.19 שגית1975
07:41 | 14.08.19 אורחים בפורום
11:14 | 11.08.19 אורחים בפורום
07:26 | 11.08.19 אורחים בפורום
21:09 | 10.08.19 golanzikri

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ