לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3447034,470 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'אם כבר קורה משהו טוב'
אם כבר קורה משהו טוב
<< ההודעה הנוכחית
17/07/2019 | 20:15
19
65
כמובן צריך גם להכיר בזה.

הלוואי באמת שיהיו יותר חדשות טובות מהכיוון הזה....

https://www.mako.co.il/news-israel/local-q3_2019/A...

למרות שלא הבנתי - כמה זמן היה הגור תקוע שם, ולמה מנהל התחנה לא יכל להחליט בעצמו איך לפעול? העיקר שחיים ניצלו!
חתולים >>
לצפיה ב-'ממתינים בכליון עיניים להכרזה על סירוסו של בצלאל סמוטריץ'...'
ממתינים בכליון עיניים להכרזה על סירוסו של בצלאל סמוטריץ'...
17/07/2019 | 20:34
18
52
החתול, כמובן!
חתולים >>
לצפיה ב-'הומור גועלי'
הומור גועלי
17/07/2019 | 21:57
17
51
ובהצעה היא לקרוא לגור בצלאל. לא בצלאל סמוטריץ....
(ואם היו שואלים אותי הייתי אומרת שאני נגד. לא אוהבת שקוראים לבע"ח בשמות של בני אדם).
חתולים >>
לצפיה ב-'דווקא הומור משובח בטעם קליל של אפרסקים, '
דווקא הומור משובח בטעם קליל של אפרסקים,
18/07/2019 | 01:23
2
54
ולחתולים שלי קוראים משה רבנו, דבורה הנביאה והנביא יחזקאל.
למקק הבית שלי אני קורא 'הרב הראשי', לבנים שלו (אחד עד 500) אני קורא 'חסידים', ולפרעושים של החתולים אני קורא 'אניאורח' וקוטל אותם באמצעות אמפולות משובחות של שכל ישר.

חתולים >>
לצפיה ב-'וכיצד אתה קורא לפרעושות?'
וכיצד אתה קורא לפרעושות?
18/07/2019 | 08:52
1
46
הבנת הנקרא שלי לוקה בחסר, ואולי זה יעזור גם לשאר חברי הפורום אם תבהיר את דבריך.

או לחלופין, תעזור לעלות את הרמה של הפורום עם פחות הבהרות ויותר עריכות.
חתולים >>
לצפיה ב-'בסדר, אפשר לעצור לרגע'
בסדר, אפשר לעצור לרגע
18/07/2019 | 09:08
42
ולא להגיע לכינויים אישיים.

חתולים >>
לצפיה ב-'מה, באמת...?! !'
מה, באמת...?! !
19/07/2019 | 03:39
13
39
ולקרוא לחתול שלך טומי, ע"ש טומי לפיד, מייסד "שינוי" ואביו של יאיר לפיד - זה בסדר בעינייך?
חתולים >>
לצפיה ב-'דווקא לא חשבתי על טומי לפיד כשבחרנו שם...'
דווקא לא חשבתי על טומי לפיד כשבחרנו שם...
19/07/2019 | 12:55
12
32
אם הייתי חושבת על לפיד - לא הייתי קוראת כך לחתול.
(למה להעליב את החתול?!).
בשבילי טומי זה שם מהסרטים או מבובות ילדותי. לא שם של אדם שאני מכירה (וגם טומי לפיד נראה לי  שהשם שלו זה יוסף לפיד וטומי זה רק כינוי).

אחותי קנתה כלבה בוגרת שהשם שלה במשפחה היתה "דינה".  לי זה מוזר. אבל אין כאן מותר או אסור. כל אחד שיקרא לחיות המחמד שלו איך שבא לו.
חתולים >>
לצפיה ב-'זה קיצור חיבה לשם ההונגרי שלו. גם לבובות בסרטים יש שמות של '
זה קיצור חיבה לשם ההונגרי שלו. גם לבובות בסרטים יש שמות של
19/07/2019 | 13:55
11
33
אנשים ולא של גבינות או יסודות מהטבלה המחזורית. איך שלא יהיה, טומי זה שם של בן אדם, ולא משנה כמה סלטות באוויר תעשי, כדי להתחמק מהאמת הפשוטה הזאת.
חתולים >>
לצפיה ב-'אז היא קראה לחתול שלה ע"ש טומי לפיד?'
אז היא קראה לחתול שלה ע"ש טומי לפיד?
19/07/2019 | 14:19
8
36
שוב יש לי בעיה בהבנת הנקרא. היא קראה לחתול שלה ע"ש טומי לפיד? לקרוא לחתול שלך בשם "טומי", זה דבר אחד. לקרוא לחתול שלך "טומי" ע"ש בן אדם ספציפי, זה דבר אחר.

לעומת זאת, להשתמש בשם של חיה כדי לספר ספק בדיחה ספק משהו אחר... אנחנו כבר גובלים בדברים הדורשים פרשנות משפטית. יש לי תחושה שההנהלה כאן היתה מתייחסת ל-'בדיחה' הזו בצורה אחרת לגמרי אם היה מדובר בשם שמגיע מהצד השני של המתרס הפוליטי... אם אני טועה- יותר מאשמח להתנצל.
חתולים >>
לצפיה ב-'אתה רץ אחרי הזנב של עצמך, כשתתפוס משהו תודיע לנו.'
אתה רץ אחרי הזנב של עצמך, כשתתפוס משהו תודיע לנו.
19/07/2019 | 14:56
2
30
היא כתבה שאינה אוהבת לקרוא לחיה בשם של בנדם, אבל זה בדיוק מה שהיא עשתה - ומרצונה החופשי. את טומי לפיד ואת בנו יאיר (הידועים כמתנגדי השקפת עולמה) השחלתי, כדי להבטיח שלא תתחמק מיישוב הסתירה בין מחשבותיה (או הטפותיה) למעשיה.
עכשו קאפיש?
חתולים >>
לצפיה ב-'למי אני אמור להודיע? (לנו?)'
למי אני אמור להודיע? (לנו?)
19/07/2019 | 15:11
1
31
ציטוט שלך: "ולקרוא לחתול שלך טומי, ע"ש טומי לפיד" ...

ציטוט שלי: "היא קראה לחתול שלה ע"ש טומי לפיד? לקרוא לחתול שלך בשם "טומי", זה דבר אחד. לקרוא לחתול שלך "טומי" ע"ש בן אדם ספציפי, זה דבר אחר."

אני מוכרח לציין שהערכים/מושגים שאתה בוחר להשתמש בהם מאוד ענייניים. למשל: "כמה סלטות באוויר תעשי", "אתה רץ אחרי הזנב שלך", "תודיע לנו", "השחלתי כדי שלא תתחמק" ...

זה אמור להרתיע בחורות מלהגיב לך עניינית?
חתולים >>
לצפיה ב-'בּלה...בּלה...בּלה... קיש...פּיש...מיש... בּוּלוּ...קוּלוּ...מוּלוּ...'
בּלה...בּלה...בּלה... קיש...פּיש...מיש... בּוּלוּ...קוּלוּ...מוּלוּ...
19/07/2019 | 15:39
32
אתה לא מכיר את המטריה ובנוסף יש לך מסקנות כשל מחב"ת.
תמשיך לרוץ.
חתולים >>
לצפיה ב-'אם כך אתה מוזמן להתנצל'
אם כך אתה מוזמן להתנצל
19/07/2019 | 15:10
4
38
חופש הכתיבה בפורום הזה מאוד גדול. נמחקות כאן מעט מאוד הודעות. אם מישהו כותב משהו שמעודד סחר בחתולים והרבעה שלהם - מוחקים, בהתאם לחוקי הפורום. כמו כן בעת האחרונה נמחקו כמה הודעות במטרה לא לאפשר פגיעה בכותב בפורום, אך איננו מרגישים אותה מחוייבות כלפי אף אחד מהמערכת הפוליטית (שממילא גם אינם זקוקים להגנתנו - הם לא נמצאים כאן). איננו מתערבים בעמדות פוליטיות לא מהצד הזה ולא מהצד ההוא, גם אם אנו כמנהלים כמובן בעלי דעות משלנו בתחום הזה בחיינו בכלל. מה שכן, מי שבוחר להעלות כאן משהו, צריך להיות מוכן לכך שיהיה גם מי שיענה, גם אם המענה לא יהיה לרוחו ולא ייראה לו בטעם.
חתולים >>
לצפיה ב-'אם כך התנצלותי הכנה'
אם כך התנצלותי הכנה
19/07/2019 | 15:23
1
18
אם כך הדבר אנא קבלי התנצלותי הכנה.

חתולים >>
לצפיה ב-''
19/07/2019 | 15:24
4
לצפיה ב-'אשרי המאמין.....'
אשרי המאמין.....
19/07/2019 | 17:40
1
25
איך זה היה נשמע לך אם הייתי כותבת "ולפרעושים של החתולים אני קוראת 'יוקיטה' וקוטלת אותם באמצעות אמפולות משובחות של שכל ישר"?!
אל תיתממי ....
אגב, אני נגד מחיקות באופן גורף בפורומים - מלבד כתיבה שהיא לא חוקית (לשון הרע, קריאה לעברה על החוק וכדומה).
בעיני, מי שמוחק דעות שונות משלו - פשוט פוחד להתעמת או חושב שהוא נמצא על במה מול קהל טיפש.
גם השמצות אישיות מצידי שישארו.
אדם שכותב אותן מראה מי הוא ופוגע קודם כל בכבוד של עצמו.  

חתולים >>
לצפיה ב-'זה לא צריך להישמע לי כמו שום דבר'
זה לא צריך להישמע לי כמו שום דבר
19/07/2019 | 18:28
33
דווקא התערבתי, כפי שהתערבתי במקרים אחרים - בהתאם לכלל מספיק ברור ולא בהתאם לרצון אישי שלי או של כותב כלשהו.

גם כשאת הפרת את חוקי הפורום, קודם כל התערבתי והודעותייך נמחקו רק כאשר התעקשת על הפרת הכללים ולא נשמעת לאזהרות. מחיקות לא נועדו לשמח מישהו (או להיפך) אלא כדי לשמור על הפורום.
חתולים >>
לצפיה ב-'אני לא אקרא לחיות מחמד שלי'
אני לא אקרא לחיות מחמד שלי
19/07/2019 | 17:06
1
32
בשם דינה, ריבקה, צביקה או גבי. פשוט נראה לי מוזר.
אין לי בעיה לקרוא בשמות שאינם נפוצים במדינה כשמות. לכן אין לי בעיה עם שמות כמו טומי, בל, ג'ייני, היידי, פיטר וכדומה.
זו תחושה אישית שלי עם עצמי.
שכל אחד יקרא לחיות המחמד שלו איך שבא לו.
לכן לא התלהבתי גם מהשם "בצלאל" לחתול אפילו שהכוונה היתה להראות הערכה.

חתולים >>
לצפיה ב-'או! עם ההגדרה הזאת אפשר לחיות.'
או! עם ההגדרה הזאת אפשר לחיות.
19/07/2019 | 18:40
29
תתפלאי לשמוע שאת לא יחידה, בגישה הזאת. עם זאת עלייך לזכור שהשם הוצע ע"י עמותה, שעברו דרכה אלפים רבים של חתולים וכלבים, והשמות הלועזיים לא כלכך שגורים בפי המטפלים/ות בה. בעונת ההמלטות וכשעמישראל נוסע לחו"ל ונוטש - צריך פתאום לרשום 50 שמות בבת אחת. כמה שמות לועזיים את יכולה למצוא, מבלי לחזור על עצמך ועל כל המאות שכבר רשומים?

קוריוז:
בעין חרוד היה ספר של הרפת ולכל פרה היה מספר וגם שם - עברי.
אנ'לא יודע אם זו בדיחה או לא, אבל אמרו שם אז, בשנות ה-50', שכשנולדה בת ורצו למצוא לה שם אוריגינלי (לא היו אז רשימות של שמות, לא במילונים ולא באינטרנט שעוד לא נולד) פתחו את ספר הרפת... ואם תשאלי למה לא פתחו את התנ"ך, אז התשובה היא שהרפתנים כבר פתחו אותו קודם.
חתולים >>

הודעות אחרונות

08:20 | 20.08.19 אורחים בפורום
23:12 | 18.08.19 אורחים בפורום
17:34 | 17.08.19 alla5913
11:00 | 15.08.19 אורחים בפורום
22:23 | 14.08.19 שגית1975
07:41 | 14.08.19 אורחים בפורום
11:14 | 11.08.19 אורחים בפורום
07:26 | 11.08.19 אורחים בפורום
21:09 | 10.08.19 golanzikri

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ