לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3447034,470 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'עדיין עושה קקי מחוץ לארגז...'
עדיין עושה קקי מחוץ לארגז...
<< ההודעה הנוכחית
16/07/2019 | 07:53
7
101
שלום.לא מצליחה להקפיץ דיון קודם.סליחה על אורך אבל מיואשת.....
שבוע שעבר כתבתי על חתול שעושה קקי בכל הבית....
בשישי הייתי אצל וטרינר שעשה בדיקות תחת טשטוש.
אולטרסאונד ודם.
אמר שיש לו סנדרון איזשהו לא זוכרת את שמו מתחיל ב H ...משהו שקשור לבלאגנים בבטן וגם לצורת עישונים מוזרה...
אמר שיש לו בלאגנים בבטן קרא לזה תסיסות נפיחות וגזים.
עשה כל מיני טיפולים ויטמינים אנטיביוטיקה ואינפוזיה.
נתן אוכל יבש ורטוב מיוחד לבעיות עיקול ומשחת ויטמינים לעיקול.
בשישי כשחזרנו הביתה חתול עשה קקי בארגז כי פשוט היה מטושטש ואולי בגלל זה לא ברח. הוא היה סגור בחדר שלי עם הארז ועשה שן.
מאז לקח כמה ימים וחתול חזר להתנהגות הרגילה שלו כי היה קצת חלש בסופש.
משישי לא עשה קקי בשום מקום.כן ראיתי שלשום בארגז אבל לא ידעתי לייחס דווקא לו כי יש עוד חתולה בבית.
הוטרינר גם ביקש שאני אבדוק בקקי אם יש שיער .כשבדקתי בשישי כן היה שיער קצת.אבל אני נותנת לו משחה נגד פרווה כמעט כל יום כבר קרוב לשבועיים.
בימים הללו עשיית פיפי השתפרה - עד עכשיו היה עושה בארגז אך לא חופר ולא מכסה ועמד עם כל הרגליים בחוץ כמעט - האחוריות על הדופן.
והיום בבוקר גיליתי גלילים על הרצפה...אכזבה נוראית.
אז מה זה אומר - שיש בעיה פסיכולוגית ולא רפואית?
מה כבר לא ניסיתי..יש .ארגז יחיד שממוקם במרפסת שירות איפה שמכונת כביסה ומייבש וגם האוכל ומים היו שם.אבל ככה כבר 5 שנים ולא הפריע.מזכירה שלפני חצי שנה הייתה אותה בעיה שנפתרה על ידי הוצאת מכסה.
הוצאתי את האוכל ומים למקום אחר...
הוספתי עוד ארגז ...שמתי אותו באלך ואחד מקומות שונים ...לא עשה בהם.
שמתי את הארגז השני באותה מרפסת רק ליד הראשון...
הוא עושה רק באותו מיקום הקבוע שלו ולא מחליף מיקום.
מקפידה על נקיון יומיומי ...
מה קורה פה? מה אני מפספסת?

חתולים >>
לצפיה ב-'אמרת שהוטרינר אמר משהו על סינדרום כלשהו'
אמרת שהוטרינר אמר משהו על סינדרום כלשהו
16/07/2019 | 19:09
6
38
אולי כדאי לקבל ממנו את השם המלא כדי שיהיה קל לנו יותר להבין את התמונה ולייעץ? לפי מה שאת מספרת, איבחנו בעיה רפואית. לא כל בעיה רפואית נפתרת מיד או בקלות. חלק מבדיקת העניין זה להבין מהוטרינר מהי הבעיה, איך קוראים לזה בדיוק, וללמוד את הנושא לפני שמחליטים שזה לא בריאותי רק כי לא נפתר אחרי טיפול אחד.
חתולים >>
לצפיה ב-'הסינדרום נקרא haws'
הסינדרום נקרא haws
17/07/2019 | 09:46
5
38
דיברתי עם הוטרינר עוד פעם ובעצם הסינדרום הזה היה רק חשש כי הסתדר עם מה שסיפרתי והממצאי בטן ועיניים ועצם זה שטיפול לבטן כולל אנטיביוטיקה + אוכל מיוחד לעיקול + משחת כדורי שיער+ משחת ויטמינים לעיקול יומיומי - לא עוזר אז אולי יש פה משהו נוסף...
בבדיקת דם שעשו היה סוכר גבוה - מה שייחס הוטרינר לסטרס שאולי נגרם בשעות שלפני ההגעה למרפאה...
עכשיו הוא חושד שאולי יש פה היבט  אחר של משהו שקשור להורמונים וסוכר ...המליץ על טיפול של טיפות טבעיות להרגעה ואוכל  wd hills ...
כל זה מייאש נורא.... אני לא רוצה לעשות נסיונות על החתול עם כל הטיפות והשינויים באוכל - מה גם שאני לא יכולה להפריד את האוכל בין 2 החתולים...
אני עושה נסיון היום וקונה ארגז פתוח גדול חדש ושמה במיקום המקורי עם חול נקי ומחר אשלח גם תמונת צואה לוטרינר כי ביקש לראות...

אשמח לתובנות ואולי מישהו מכיר את המצב...
חתולים >>
לצפיה ב-'נסי סתם קערת כביסה גדולה, במקום ארגז'
נסי סתם קערת כביסה גדולה, במקום ארגז
17/07/2019 | 19:20
22
(גם הרבה יותר זול). 
יכול לעזור במקרה של בעייה התנהגותית. נוח יותר לחתול להיכנס לקערה פתוחה ומאווררת, ולא לארגז עם דפנות (אפילו אם הדלת פתוחה). 
חתולים >>
לצפיה ב-'עד כמה שהבנתי לגבי הסינדרום'
עד כמה שהבנתי לגבי הסינדרום
17/07/2019 | 20:06
3
27
החדשות הטובות - לא נחשב למשהו מאוד חמור, בדרך כלל "מגביל את עצמו" כלומר לא הופך למחלה קשה ארוכת טווח (גם אם יכול לחזור כפי שראית אצלך). מתבטא לעיתים קרובות במראה ברור של "העפעף השלישי" כלומר פינות לבנות יחסית בולטות בעיני החתול. מאפיין נפוץ נוסף: שלשול.

החדשות הפחות טובות - מוגדר כאידיופתי, כלומר לא יודעים בדיוק ממה זה נובע... הועלו השערות בכיוון של זיהום ויראלי וכדומה כך שהוטרינר שלך פעל בהתאם למה שמוכר מהטיפול בתופעה כשהוא רשם אנטיביוטיקה. הוא תיאר די טוב את הפרשנות הכללית למצב בצורת "בלגן בבטן" ונראה שהוא מנסה להגדיל סיכויי פתרון בכל האמצעים שיכולים להשפיע על "בלגן בבטן". כאמור, הקושי טמון בזה שלא ממש מבינים לעומק את התופעה.

באשר לבדיקת הסוכר, לחץ אכן משפיע ולכן כדי לענות על השאלה עד כמה רמת הסוכר בדם משקפת בריאות או חולי בחתולים לחוצים, לעתים אין ברירה אלא לבדוק יותר מפעם אחת ולהשוות בדיקות. נשמע שהוטרינר אכן משתדל לחשוב אם אולי מדובר בכיוון אחר מזה ששקל בתחילה, וזה בסדר גמור.

אין מניעה לשים כל סוג ארגז שתרצי וכו', אבל יתכן מאוד שלא מדובר במשהו התנהגותי גרידא. אם יעזור, יופי, אבל אם לא יעזור, או אם יעזור רק לזמן מוגבל, הביאי בחשבון שהבסיס לבריאותי לבעיה כנראה עדיין שם. בתסמונת מהסוג שהוטרינר איבחן יתכן שייקח זמן לפתור כי זיהומים ובלגנים בבטן צריכים זמן כדי להיפתר ולהתייצב.
חתולים >>
לצפיה ב-'תודה רבה רבה יוקיטה! המשך...'
תודה רבה רבה יוקיטה! המשך...
18/07/2019 | 09:31
2
18
עשית לי ממש סדר בראש.
דיברתי עם עוד אנשים ועשיתי קצת חושבין - קניתי ארגז פתוח פשוט ומיקמתי במקום הקבוע שלו.
בנוסף מיקמתי עוד ארגז במקום אחר לגמרי - אנסה להתמיד פה תקופה ולא לשגע אם החלפות המיקום כל פעם.
בנוסף אקפיד על רמת ניקיון גבוהה - פעמיים ביום ופעם בשבוע החלפת כל החול.
בנוסף - אתמיד עם האוכל המיוחד לגסטרו ומשחה נלוות - לפחות עוד כמה שבועות...
ראיתי גם שהסנדרום לפעמים מלווה בטולעים או פרעושים.קרציות - אין לו שום דבר מזה - טילוע אני עושה בכדור פעם ב4 חודשים - בדיוק בשבוע האחרון עשיתי.
למרות שוטרינר הציע לבדוק את נושא הסוכר - בזה שניתן לו טיפות הרגעה ולהחליף לאוכל יעודי לסכרתיים - wd hills - פה אני מסתייגת - למה לטפל ב"סכרת" כשבכלל לא אובחנה סכרת...הרי סוכר רב הסיכוים שעלה בגלל סטרס ולא יעזור לחזור על הבדיקה אין מצב שהחתול לא יהיה בסטרס...אם כבר זה לא משהו שאפשר היה לראות באולטרסאונד - נניח דלקת לבלב... וקראתי שיש בדיקה ספציפית מאוד לסכרת ולא סתם סוכר בדם.
בכל מקרה גם אם יש בעיית סוכר - איך זה מסביר שהוא עושה קקי על הרצפה...נשמע קצת תמוהה.
לי נראה הגיוני לנסות לשלול בלגאנים בבטן לאורך זמן מסויים כמו כן הצטברויות שיער ו זאת ע"י אוכל גסטרו ומשחאות יעודיות (אנטיביוטיקה הוטרינר עשה בהסכמתי כטיפול חד-פעמי במקום מתן שבועי).

חתולים >>
לצפיה ב-'מוסיפה תמונות - שיהיה מובן מה זה הסנדרום'
מוסיפה תמונות - שיהיה מובן מה זה הסנדרום
18/07/2019 | 09:35
1
38
לצפיה ב-'סינדרום חמוד מאוד '
סינדרום חמוד מאוד
18/07/2019 | 13:40
7

הודעות אחרונות

08:20 | 20.08.19 אורחים בפורום
23:12 | 18.08.19 אורחים בפורום
17:34 | 17.08.19 alla5913
11:00 | 15.08.19 אורחים בפורום
22:23 | 14.08.19 שגית1975
07:41 | 14.08.19 אורחים בפורום
11:14 | 11.08.19 אורחים בפורום
07:26 | 11.08.19 אורחים בפורום
21:09 | 10.08.19 golanzikri

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ