לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3441534,415 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
x
הודעה מהנהלת הפורום
העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף איבחון וטיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום

אין לתת מינונים ועיצות לתרופות כולל חלוקת כדורי תילוע ואמפולות נגד פרעושים על גבי הפורום!
הצעות, רעיונות, ביקורות והערות יתקבלו בברכה, אך באמצעות תיבת המסרים בלבד!
המשך >>

לצפיה ב-'רנל סלקט של רויאל קנין - אולי למישהו/חנות נשאר?'
רנל סלקט של רויאל קנין - אולי למישהו/חנות נשאר?
17/06/2019 | 06:40
8
31
מחפשת בנרות את האוכל הספציפי הזה - למי שלא מכיר עשוי בצורת כופתיות עם מילוי רך בפנים (כמו "כריות"). החתולה שלי זקוקה למזון עם אחוז חלבון נמוך והיא אלרגית לעוף ואת הסוג הזה היא טרפה. גם החתולה השניה הבריאה אהבה אותו. רויאל קנין הפסיקו ליבא אותו (כמו הרבה סוגים אחרים). אמזון תיכנס במקרה הטוב החל מינואר והחתולה שלי בקושי אוכלת מזונות אחרים שניסיתי.
אז אם מישהו מכיר חנות שנשאר לה שק אחד או יותר או אם יש דרך ליבא מחו"ל (כל מה שניסיתי לא הצליח) אני אשמח לדעת.
חתולים >>
לצפיה ב-'האם ניסית VET LIFE של FARMINA?'
האם ניסית VET LIFE של FARMINA?
18/06/2019 | 01:20
3
12
לצפיה ב-'לא. האם נחשב טעים ואינו מכיל עוף?'
לא. האם נחשב טעים ואינו מכיל עוף?
18/06/2019 | 06:27
2
6
לצפיה ב-'לא יודע לגבי הטעימות שלו. אבל הוא כן מכיל עוף '
לא יודע לגבי הטעימות שלו. אבל הוא כן מכיל עוף
<< ההודעה הנוכחית
18/06/2019 | 13:25
1
19
האם דיברת ישירות עם היבואן?
חתולים >>
לצפיה ב-'כן. הם לא מביאים רנל סלקט כי לטענתם הביקוש לא מספיק.'
כן. הם לא מביאים רנל סלקט כי לטענתם הביקוש לא מספיק.
18/06/2019 | 15:15
5
לצפיה ב-'יש מזון JOSERA Carismo לחתולים עם בעיות כליות'
יש מזון JOSERA Carismo לחתולים עם בעיות כליות
18/06/2019 | 13:50
3
22
זה לא ממש מזון רפואי כנראה אבל הוא קרוב מאוד בתכונות שלו למזונות רפואיים.
המקור העיקרי של ההחלבון בו הוא Greaves ומקורם בד"כ הוא מבקר, חזיר וכו'.

Greaves meal is a valuable by-product produced during melting the raw fats from multispecies. It is a high protein product with low ash and good digestibility. This meal is used in petfood.
חתולים >>
לצפיה ב-'לא מתאים. חייב אחוז חלבון נמוך.'
לא מתאים. חייב אחוז חלבון נמוך.
18/06/2019 | 15:17
2
8
לצפיה ב-'27% חלבון זה די נמוך '
27% חלבון זה די נמוך
18/06/2019 | 16:14
5
לצפיה ב-'אם תסתכל על אחוזי חלבון של מזונות רפואיים '
אם תסתכל על אחוזי חלבון של מזונות רפואיים
22/06/2019 | 22:53
16
תראה שיש בערך אותה כמות חלבון.
אני השתמשתי בכאריזמו בפסח כי הוא לא מכיל חמץ, במקום רנל. החתול מת עליו, לא הראה שום תופעות לוואי בזמן שהוא אכל אותו והיה קשה לחזור לאוכל הרפואי אחרי פסח.
עכשיו הוא אוכל את הבריט רנל החדש אבל לצערי יש בו עוף אז הוא לא מתאים לך. הייתי מתייעצת עם ווטרינר בנוגע לכאריזמו. (ואני אשמח לדעת מה התשובה אם אתה שואל, פשוט כי זה היה לו טעים כל כך.
אני מכירה את הבעיה עם רויאל קאנין. הסלקט נגמר לי מזמן, את הספשל יש לי חצי שק קטן אחרון ואת הרגיל יש לי גם חצי שקית. (אני חיבת להחליף אוכל כל כמה שבועות כי הוא מאבד עניין) פשוט עצוב.
חתולים >>

הודעות אחרונות

20:15 | 17.07.19 Yukita
17:53 | 16.07.19 לימבו תינוקות
17:42 | 16.07.19 אורחים בפורום
17:34 | 16.07.19 סרינה5
07:53 | 16.07.19 אורחים בפורום
08:54 | 15.07.19 אורחים בפורום
17:09 | 14.07.19 אניאורחת
03:39 | 14.07.19 רנה זיתונה דואר
19:14 | 11.07.19 אורחים בפורום
20:16 | 10.07.19 Yukita
17:40 | 10.07.19 לימבו תינוקות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ