היי

גורדיאן

New member
משהו:

1. אם תביט בקוטר של הקרציה תראה שלא צריך משהו מתוחכם, כל מזלג עם שיניים קצת צפופות, או מסרק צפוף, יעשה את אותה עבודה. ואם המזלג לא צפוף מספיק תן לו מכה עם פטיש וצפף אותו.
2. שכח מלהוציא אותה, החתולה תתנגד.
3. קנה תרסיס פרונטליין, או כל תרסיס שיש בחנות/אצל וטרינר ושכתוב עליו שהוא מיועד לפרעושים וגם לקרציות.
4. אם תרסס אותה היא תיפול בחצר כשהיא מתה.
5. אם תמשיך לשאול שאלות הקרציה תמות מזיקנה.

bogib

New member
זה מה שקורה כשלא מקשיבים לחכמים

איזה סיפור.
קנינו אמפולת ברובקו, ההיא בחנות פתחה לבקשתנו כדי להראות וכסתה בסלוטייפ שלא ינזל.
החתולה לא נתנה לשים את האמפולה, לחצנו פעמיים, אבל לא ידוע בכלל אם יצא נוזל ואי אפשר לבדוק.
עכשיו ראינו גם פרעושים על הראש שלה.
לא יודעים אם בכלל הותז נוזל או לא, עזרתכם, מה עושים?
מותר לשים ספריי או לא כדאי?

dimitrygo

Active member
מנהל
איפה נישיתה לשים את האמפולה? למה אי אפשר לראות האם הנוזל

יצא או לא?

bogib

New member
על העורף

המקום מלא פרווה והיא כל הזמן ברחה ברגע שהרגישה את הבקבוקון.
אין לנו מושג אם נהיה או לא וכרגע היא בורחת כשמתקרבים.
האם לקנות פרונטליין ולהשפריץ פעם אחת על הפרווה?

bogib

New member
עדכון

מבדיקה מקודם הקרציה לא נראית, כנראה נפלה, החתולה מלקקת ומנקה את המקום. פרעושים עדיין נמצאים בראש.
עכשיו יהיה הפחד שהקרציה נפלה מעצמה ולא מתה והטילה ביצים בחצר, אנחנו פראנואידיים

dimitrygo

Active member
מנהל
ברור שזה מה שיקרה, היא תתרבה ויהיו עוד המון קרציות צעירות

ורעבות. בגלל זה צריך לתלוש אותן ולהשמיד.

bogib

New member
אבל גורדיאן

אמרו שני דברים, שזה לא יעיל להתיז על הפרווה ודבר שני שזה מסוכן לה, שאם קצת חומר מהאמפולה ( שמיועדת לשלושה חודשים) נהיה עליה זה יכול להיות יותר מדי כימיקלים, די חוששים.
מצטערים על השאלות ובלבולי המוח, זו פעם ראשונה שמתעסקים בדברים האלו ולכן לא ממש מבינים איך ומה לעשות, תודה.

גורדיאן

New member
מה שמדאיג אותי במיוחד זה

שהפתיל הזה של ההודעות נהיה כל כך ארוך שהוא עלול לצאת מהמסך ולקדוח לי חור בשולחן.
מי שאמר לך את זה כנראה מסניף תרסיסים, על מה לדעתך מתיזים אם לא על הפרווה? המקומות היחידים אצל חתול שהם ללא פרווה אלו כפות הרגליים והאף. אולי הוא התכוון שצריך לעסות את זה לתוך הפרווה אבל במקרה הזה זה לא אפשרי, חוץ מזה כל מה שהיית צריך לעשות זה להתיז פעם אחת טובה היישר על הקרציה.
בקשר ליותר מידי כימיקלים - לא נראה לי שהצלחת לשים משהו מהאמפולה, וגם אם הצלחת אז התזה אחת לא מביאה למינון גבוה מידי.

למעלה