כבר כתבתי פה בעבר אבל הבעיות ממשיכות

michellelurie

New member
כבר כתבתי פה בעבר אבל הבעיות ממשיכות

יש לי גור חתולים בן חמישה חודשים שאצלינו 3 חודשים ובהם משלשל
אני אנסה לקצר כמה שאפשר:
מהיום שהגיע אלינו החל לשלשל בערך 5-7 פעמים ביום
תחילה ניתנה אנטיביוטיקה מכמה סוגים (כל פעם משהו אחר) וגם כדור תילוע ובמקביל קיבל אוכל ID - ללא בדיקה ולא ראינו שיפור

ואז עשינו בדיקות צואה וגילינו קוקסידיות וקיבל טולטרוזוריל
אחרי כשבועים התחיל להקיא ברמה של פעם ביום והגענו איתו לבית חולים מדי ווט בחיפה שם עשו בדיקות דם ששם היה קלציום גבוה וכדוריות דם לבנות מרובות
ובדיקות צואה שנשלחו לבית דגן וחזרו תקינות גם במחינת טפילים וגם חיידקים
ואולטרסאונד שגילה לימפות מוגדלות
הוחלט להעביר אותו לZ/D
קיבל נוזלים,משפרי תיאבון ומחזקי קיבה במשך 3 ימים (היה יום אחד שסירב לאכול כמעט בכלל ובגלל זה קיבל גם משפרי תיאבון) והפסיק לשלשל ולהקיא לכמעט שבועיים

ואז חזר שוב וכבר שבוע שני עם שילשולים ובתקופה הזאת הקיא כבר פעמיים- כרגע משלשל בערך 2-4 פעמים ביום ולפעמים בין לבין הולך יותר מוצק

פרט לזה במהלך הזמן הזה הייתה דלקת עיניים שהטיפול גרם לאדמומיות ועברה לבד ודלקת אוזניים שטופלה בערך באותו הזמן שחזר לשלשל
וגם כרגע מחליף שיניים

אתמול שלחתי שוב בדיקות צואה אבל אני כבר לא יודעת מה לעשות

Yukita

Active member
מנהל

גורדיאן

New member
כמות הבעיות הבריאותיות של החתול הזה הן שיא השיאים.

קשה לי לא לקשר את זה לעובדה שזה גור 'בריטי' קנוי שאולי הוא תוצאה של הכלאת קרובים ולכן הכל נובע מבעיות גנטיות.
יש סיבה לכך שרבים וטובים בפורום מתנגדים לקניית גורים מחבורת תאבי-הבצע שמנהלים את תעשיית ייצור החתולים "הגזעיים" לכאורה, ויש לי רושם שהסיפור שלך הוא דוגמה טובה לכך שהם צודקים.

michellelurie

New member
אתה צודק

אני ידעתי שזה עלול להוות בעיה אבל בעלי מאוד התעקש והעדפתי לוותר מאשר להמשיך לריב ולא תיארתי שהמצב יהיה כל כך גרוע במקום שמפרסם שמעביר את החתולים בדיקות גנטיות ורשום תחת עמותות וכדו'.

לצערי לא אוכל להחזיר את הזמן לאחור ורק להמשיך לטפל בגור הקיים

אם ניקח חתול נוסף בוודאות לא יהיה ממגדלים!!

מה הקשר?!

היא מתארת בעיות בריאות שעל פניו לא קשורות לגנטיקה.
כמה הודעות על גורי חתולים חולים שנאספו מהרחוב עלו כאן?! כמה גורי חתולים גזעיים מגודלים בבתים ללא מחלות כלל? גם לא מעט.
לקחת מקרה נקודתי של גור חולה ולשייך את זה לעובדת היותו גזעי - אינו נכון

רוןרי

New member
מאיזה אזור את? יש לך וטרינר טוב

שאת סומכת עליו ב 100 אחוז? הייתי מחפשת וטרינר ממש יסודי וטוב

michellelurie

New member
ממגדל העמק

יש לי ווטרינר שמגיע הביתה שהגעתי אליו מהמלצות של חברים עם כלבים וחתולים ואפילו מקרה של כלב שאכל חיתולים והוא הציל אותו

ואת הבדיקות עשינו במדי ווט

להגיד שאני סומכת עליהם אני לא יכולה כי א- החתול עדיין לא החלים
ב- אני לא מבינה בתחום ולא יכולה לדעת אם הם עושים מספיק וכול מה שנחוץ

רוןרי

New member
לצערי, למדתי שהמלצות

לא תמיד אומר....במיקרים קשים ומסובכים נחוץ וטרינר באמת טוב ויסודי ולתת חיסון זה לא כמו להתמודד עם מיקרים כאלו. יכול להיות שהוטרינר שלך מצויין לא מכירה. אחרי שאנחנו עברנו סיפור לא פשוט עם וטרינר הפעם הייתי ממש בררנית...בדרך כלל לאנשים שיש הרבה בעלי חיים או עובדים בעמותות ורואים הרבה יש את היכולת לדעת ולהבחין בטיבו של וטרינר. הייתי מתייעצת עם אנשים כאלו באזור שלך. כן הייתי חושבת שכדי לבדוק עוד דעות. אולי באמת מדובר בבעיה אוטואימונית

michellelurie

New member
איך אני יכולה ליצור קשר עם העמותות?

אני גרה בעיר קטנה וכידוע לי אין בעיר עמותות אבל אני גם לא מכירה יותר מידי ולא יודעת איך לבדוק

אם תוכל לכוון אותי איך לבדוק ולמצוא את הכי טוב בשבילו אני אשמח

רוןרי

New member
אני מאזור המרכז מכירה יותר באזור תל אביב

ורמת גן.... אולי מישהו כאן מכיר מהאזור שלך. את צריכה רופא שהוא דיאגנוסט טוב

Yukita

Active member
מנהל
בקריאה של כל ההסטוריה הזו

לימפה מוגדלת, הרבה כדוריות דם לבנות, זה נשמע כאילו מערכת החיסון מגיבה למשהו. כמו באלרגיה, אבל יש גם מחלות חיסוניות. עד כמה בדקו את הכיוון הזה?

michellelurie

New member
לא לחלוטין

את הבדיקות עשינו במדי ווט בחיפה ושם התיעצנו עם כמה ווטרינרים שלא בדקו את הכיוון הזה..

בנוסף, הווטרינר שמגיע הביתה גם ראה את הבדיקות ואמר שאולי יש לו FIV או FELV אבל בגלל שאין לזה באמת טיפול אלא רק לחכות שיתחזק אמר שאין צורך לרוץ לעשות עוד בדיקות דם כרגע

אין לי דרך לדעת אם הם טובים ואם עושים מספיק לצערי

voyager2005

New member
אם זה נכון, המגדלים עוד יותר פושעים

כי זה אומר שהגור קיבל את זה מהאמא

רוןרי

New member
יש לך דרך לדבר עם המגדלים?

כדי להבין אם יש להם מושג? אל תבואי אלהם בהאשמות ובהתלהמות כדי שישתפו פעולה איתך וימסרו מידע אמין. הכל על מנת לעזור לגור.

michellelurie

New member
ניסיתי

עוד בהתחלה כשרק התחילו השילשולים דיברתי איתה וטענה שאצלה היה הכל בסדר וגם אמרה שהם עוברים אצלה בדיקות וכדו'

Yukita

Active member
מנהל
האם אצלה הגור

אכל אוכל יבש או רק ינק מאימו?

Yukita

Active member
מנהל
האם ניסיתם לתת בדיוק אותו דבר?

אותו טעם, אותם שימורים בדיוק?

למעלה