מזון לחתולה בררנית

evike

Active member
מנהל
מזון לחתולה בררנית

מיה בת 8 וחצי, בררנית מאד באוכל, למעשה, בינתיים מצאתי רק סוג אחד אותו היא מוכנה לאכול, ולא נמאס לה לאחר תקופה.
המזון הוא רויאל קנין, הפרוטאין מסידרת האקסיג'נט.
הגעתי אליו לאחר שמיה ממש עשתה שביתת רעב. כל מה שניתן לה, או שהיא מראש לא היתה מוכנה לאכול, או שנמאס לה לאחר כמה ימים. אין דוגמית שלא הבאתי לה, כלום.
פניתי בזמנו לחברת רויאל קנין, שם המליצו לי על הדיאטן של החברה, והוא שהציע לי את הפרוטאין, הטוב ביותר משלושה סוגים של סידרת האקסיג'נט החדשה. (לפני כמה שנים) לדבריו, זה מזון מיוחד לחתולים בררנים.
עד כאן הכל בסדר, מיה אוכלת יפה. רק שעכשיו אני רואה שהמזון הזה כמעט ולא נמכר (באתרים של חנויות בהם הוא ישנו, הוא מופיע באריזתו הישנה, ובשיחה טלפונית איתם, אין להם, רק לא הסירו מהאתר)

האתר של רויאל קנין לא מעודכן, גם שם מופיעה האריזה הישנה. אין טלפון להתקשרות (פרט לחו"ל) הפייסבוק כמעט ולא פעיל, מסר שכתבתי לפני שעות בפרטי, אפילו לא נצפה. בקיצור, נראה לי שאוטוטו, המזון הזה, אולי עוד של החברה, בדרך לירידה מהמדפים.
מישהו מכיר מזון איכותי לחתולים בררנים, אבל ממש? רצוי עם אפשרות לקחת דוגמית לנסיון. כי אני פוחדת שאשאר ללא אוכל בשבילה.
הווטרינר הזמין את המזון, שלחו (טעות או כי אין להם את הפרוטאין) מאותה הסידרה את הסוג השני, אותו מיה לא מוכנה לאכול.
החזרתי והווט' הזמין שוב. עד שלא יגיע, אין לי מושג אם בעוד יומיים אהיה בלי אוכל.
(הזמנתי לפני שבוע וחצי, רק ביום שישי הגיע, ולא מה שהוזמן. לא תארתי שאתקל בבעיה)
אני רוצה להכין את עצמי לכל מקרה.
תודה למי שקרא, ועוד יותר למי שיוכל לעזור.

dimitrygo

Active member
מנהל
אלה כל הטלפונים של בית ארז שמצאתי באינטרנט

03-9604607
050-5285574
054-6164444
050-6690778
&nbsp
בקשר למזון מתאים - היה עוזר אם היית כןתבת את כל המזונות שניסית

evike

Active member
מנהל
תודה על הטלפונים

בקשר לדוגמיות, אני לא זוכרת, זה היה לפני מספר שנים, לפני שהתחלתי לקנות את האקסיג'נט פרוטאין.
מה שכן, נכנסתי לכל חנות בסביבה, וביקשתי דוגמיות של כל חברה שסיפקה אותן. (לא כל חברה מספקת דוגמיות) והיו הרבה מאד.
אני לא מבקשת דוגמיות של כל סוגי המזון, אלא רק של מזון לחתולים בררנים.
כי זה מה שהיא...

dimitrygo

Active member
מנהל

evike

Active member
מנהל
עכשיו שרשמת, הזכיר לי שנתתי לה כמה טעמים של סנאבל

היא לא אהבה אותם.
אחפש את האחרים שהמלצת. תודה רבה.

למעלה