טומי כבר בן 7-8 חודשים

טומי כבר בן 7-8 חודשים

איך שהזמן טס...הוא חתול מדהים ויפייפה ונח לכולם. (בגרות מינית זה בגיל 8-10 חודשים? מחכה לראות אם יהיה שינוי התנהגותי).
הוא השתלב מאד יפה עם שתי הכלבות. הולך בהליכה נמרית בבית ואוהב רק אוכל יבש (לא עוף ולא שימורים וממש לא נקניק...)
בניגוד לכלבות, כשאנחנו הולכים והוא יושב/שוכב בדרך לא עולה על דעתו לזוז כדי שנעבור. מצידו שנעקוף אותו או נדלג עליו או נדרוך עליו.הוא לא זז.
וכשאני נחה במיטה הוא קופץ לידי לקבל ליטוף ואז הוא מתמתח ומתכרבל על הכרית ואני מוצאת את עצמי זזה לקצה המיטה כדי שהוא יתרווח ויהיו לו מקום...(עד שאני קולטת את הגיחוך ומורידה אותו מהמיטה).
בקיצור, ההחלטה להביא חתול בבית למרות החשש וזה שאני טיפוס של כלבים לגמרי הוכחה כהחלטה מעולה.

צילי 25

New member
הכנסת חתול הביתה

כל הכבוד .תמשיכי להנות ממנו .מה אם תמונה שנקנא קצת

Yukita

Active member
מנהל
רואים שלא קראת הודעות קודמות של הגברת

Yukita

Active member
מנהל
הכוונה היתה אחרת

מדובר בסוג של פרובוקטורית. אין לה שום כוונות טובות.

זו כבר הוצאת דיבה

שלא הייתי מצפה לקרוא ממנהלת פורום.
אני לא חייבת להסכים איתך בכלום.
זהו פורום חתולים ואני מגדלת חתול כבר חצי שנה ומאד מאד נהנית ממנו.
זכותי לשתף ולכתוב מה שאני רוצה בנושא של חתולים.
כן. גם אם אני לא מסכימה לשום דבר שאת אומרת או עושה.

ניסיתי ביבר להילות תמונה ולא מצליח לי משום מה

הוא משהו באמת מדהים. יצור נינוח ורגוע. מבתדר עם שתי הכלבות.
בזה הרגע הוא ישן לידי על המיטה.

voyager2005

New member
רק אוכל יבש יכול ליצור בעיות

בדרכי השתן, במיוחד לזכרים. קראתי גם שאוכל מבוסס דגים תורם לבעיה, אבל הדבר העיקרי שגורם לכך זה דיאטה מבוססת רק על אוכל יבש. חתולים בדרך כלל לא שותים מספיק מים.
כתבת בעבר שחלב לא משפיע עליו לרעה. לדעתי (הלא וטרינרית, כמובן), כל דבר רטוב שהוא מוכן לאכול (חלב\יוגורט או אולי לנסות סוגים שונים של שימורים), רק יעשה לו טוב

בינתיים אני לא רואה בעיות בשתיה

נראה שהוא אוהב לשתות מים.
אנחנו מציעים לו לפעמים כל מיני אבל הוא עושה וובה אם הוא לוקח ביס.
הדרך לקרוא לו מאיפה שהוא נמצא בהית זה לקשקש עם האוכל בקופסא שלו. הוא רק שומע את הצליל ובא בריצה....
טונה הוא אוכל טיפה. עוף הוא רק מריח ומהריח של הנקניק הוא ניגעל (עושה פרצוף כזה והולך אחורה).
קצת מרענן כי זה בדיוק ההיפך מהכלבות (שמתות על כל מה שלא נראה כמו אוכל יבש)

למעלה