משלם בכאב על הצלת החתולים

משלם בכאב על הצלת החתולים

חושב שהרוב כבר מכירים אותי פה, אני מציל המון חתולי רחוב בבאר שבע, עושה את זה כבר המון שנים.
ישבתי עכשיו מול המחשב שומע מוסיקה ופתאום צץ לי בראש גור שאספתי מהרחוב לפני איזה שבוע וחצי ולא שרד.
הפרצוף שלו עדיין טרי אצלי בראש, יכול ממש לראות אותו, וזה פשוט מכאיב, מכאיב הרבה, בטח לאדם כמוני שלקרוא לי אוהב חתולים זה תהיה מילה קטנה, אני נותן להם את החיים שלי.
הוא לא היה אצלי, שמתי אותו באומנה, הוא היה בסדר גמור ואפילו התאושש, ראיתי אותו במרפאה אנרגטי ומאושש, לא יודע למה הלך, דיברתי עם הוטרינרית שזרקה כל מיני ניחושים, אין טעם לעסוק בזה האמת.
הוא היה מאוד צעיר מאוד קטן ומאוד חולה.
אבל באמת שזה שורף אותי ואני אעשה איתו מה שעושה עם שאר הזכרונות הכואבים שלי וזה לדחוף למגירת ההדחקה.

בחודש וחצי האחרון הוצאתי מהרחוב חמישה גורים,
שני ג'ינג'ים שנמצאים אצלי בבית (פרח ופיץ', פרח הנקבה עם בקע וצפויה לעבור בהמשך ניתוח).
גור עם רגל לא מתפקדת שיעבור כנראה כריתה בהמשך.
גורה עיוורת שנמצאת כרגע באומנה ואני מחפש לה בית.
והגור שלא שרד.
אני אוסף בעיקר את החולים הגוססים וחסרי הסיכוי
יש לי הוצאות גדולות מהרגיל במרפאה הוטרינרית שלי, אם מישהו רוצה לעזור לי
אשמח שיתרמו שם.
אומרים שהתרומה לעודד הכטמן, נותנים אשראי בטלפון בסכום שתבחרו.
הטלפון שלהם 08-6421848

Yukita

Active member
מנהל

תראו את הנסיכה העיוורת שהוצאתי מהרחוב

לראות אותה משחקת זה ממש מחמם את הלב, היא לא רואה כלום כן?..

אתה עושה פה דבר לא תקין מהרבה בחינות

נתחיל מהסוף: אתה מוציא חשבוניות? אם לא אתה מסתבך עם הרשויות.
לתאר מצוקה רגשית ואז לבקש כסף. זה מעשה מאד לא לעניין.

אני מניחה שאתה פועל בתמימות אבל זה היה מגעיל מאד לגלות בסוף הפוסט שלך שזה מה שאתה מבקש.

ולבסיום אני מניחה שכמעט כל מי שנמצא פה מוציא הרבה כסף על הצלת חתולים. ולבקש מאנשים כאלה שגם ככה משקיעים משאבים וקשה להם לעמוד מנגד. זה לא יפה בכלל.

מציעה לך לפנות להנהלת הפורומים להסיר את זה, בדרך יפה. ולא על ידי ביקור של מס הכנסה.
ולהעלות פוסט על הקושי הרגשי שלך.

אם אתה רוצה לגייס כספים תצטרך לעשות את זה בפלטפורמה אחרת.
דרך עמותה. שתעביר את הכסף לוטרינר שיוציא חשבונית, עם פירוט על מה החיוב.
חשבוניות שישלחו לתורמים.

גורדיאן

New member
את סתם מקשקשת שטויות.

הוא לא מבקש שיתרמו לו כסף אלא שיעבירו כסף לחנות המוכרת מזון חתולים ולווטרינר, מכיוון שאינו מקבל כסף הוא אינו צריך להוציא חשבונית.
אם את חושדת שמדובר בנוכל את יכולה להתקשר לחנות ולווטרינר שהוא נותן את מספרי הטלפון שלהם ולבדוק אם הכסף אכן משמש לטיפול בחתולי רחוב. כשאני תרמתי לו החלפתי כמה מילים עם צוות המרפאה והתברר לי שהוא אכן טיפוס מוכר שם, שזאת אכן מרפאה ושהכסף משמש לטיפול בחתולי רחוב. אז להיות קצת חשדן זה תמיד טוב, אבל לפסול את פעילותו המבורכת על הסף ולפזר איומים מטופשים זה מעשה לא יפה.

DORIT2222

New member
כל הכבוד לך על התגובה.

מחמם את הלב שעוד אנשים מעריכים את פועלו תרומתו והשקעתו של עודד
לעניין חתולי הרחוב.

תסלחו לי אם לא אגיב לגברת הזו שצצה פה בהודעה ראשונה

אחת ההודעות ההזויות שמישהו הפנה אליי אין ספק.ולא ממש שווה תגובה
&nbsp

Ka13

New member
כל הכבוד לך על מה שאתה עושה

דרוש חוסן מנטלי לטפל בככ הרבה מקרים קשים. לא הייתי עומדת בזה , אני בפאניקה מכל שריטה קטנה או עין עצומה של אחד החתולים שאני מאכילה.
מקווה שיכסו לך את כל החובות ויהיו אימוצים מהירים והרבה סיפוק

צילי 25

New member
תגובה

אל תתיחס לשטויות שאנשים כותבים נגדך בפורום, אתה צדיק ,תמשיך לעשות את מלאכתך בנאמנה ,גם אני מאכילה חתולי חצר באיזור מאד עויין גם אני מקבלת מלא רקושטים מאנשים חסרי לב,צריך ללמוד להתעלם

Yukita

Active member
מנהל
ההודעה של פותח השירשור תקינה בהחלט

אכן לא מבקשים להעביר כסף לגורם פרטי אלא למרפאה וטרינרית, שהיא כמובן מחוייבת לעבוד בצורה תקינה מול מס הכנסה כעסק פעיל. כל תורם יכול לקבל מהם קבלה על כל סכום שנתרם.
&nbsp
ראוי באמת להקדיש מחשבה על מה מעבירים ביקורת ועל מה מנסים לדווח כאילו מדובר במשהו לא תקין.

cipo 1

New member
הייתי ממליץ לכם מנהלי הפורום לחסום את גברת ויויאן טאץווד

שעל פניו נשמעת כמו טרול שלא תוכל לפרסם את הרעל שלה כאן יותר.
ולך עודד המשך בפועלך המבורך מזמן כבר נגמרו לי המילים.
עודד צור

רוןרי

New member
תגידי את אמיתית???

הבן אדם נותן את כל כולו וזה מה שיש לך להגיד לו??
אני חושבת שזכותו המלאה לבקש עזרה. זה לא רק כסף שהוא משקיע, זה זמן, קושי נפשי ומה לא?? תחשבי על זה: להוציא גורים חולים מהרחוב,לשקם,לטפל חלקם מתים, אלו ששורדים ומשוקמים (לפעמים אחרי ניתוחים והוצאות כבדות) צריך למצוא להם בית טוב.
תחשבי על העומס הנפשי. אז לבוא עם יציאה כזאת ממש לא ברור לי איך מכל מה שהבן אדם עושה לזה את נתפשת.

תודה לך

בהנחה שלא מדובר בהטרלה (אין לניק הזה עוד הודעות בקבוצה), אז אני לא חושב שהיא מבינה בכלל מה אני עושה ובאיזה סדר גודל

למעלה